2019 NCAA DII Indoor Track & Field All-America Honors

NEW ORLEANS – All-Americans for the 2019 NCAA Division II Indoor Track & Field season were announced Monday by the U.S. Track & Field and Cross Country Coaches Association (USTFCCCA) following the running of the NCAA Division II Indoor Championships at the Robert W. Plaster Center in Pittsburg, Kansas.

Athletes of member institutions who finished in the top-8 of their respective individual events and relays at this past weekend’s national meet took home First-Team All-American honors, while those who placed ninth through 12th in their individuals events or on a relay team that finished ninth or 10th were named Second-Team All-Americans.

QUICK LINKS: Meet Recap | National Championships Central
CLICK HERE FOR USTFCCCA ALL-AMERICA HISTORY

In all 187 men from 60 different institutions and 184 women from 58 different programs earned First-Time All-America.

Grand Valley State led all men’s programs will 14 First-Team All-America selections after finishing fourth at NCAAs. National champion Ashland posted nine All-America honors.

Overall the Lakers also had the most men’s All-America awards with 18, thanks to four second-team nods. Central Missouri and Western Colorado tied for second overall with 12 student-athlete selections. As national champions, the Eagles had 10 All-America honors overall.

On the women’s side, national runner up Grand Valley State had the most First-Team All-America honorees with 19 overall. National champion Adams State was right behind them with 15 selections. The two programs combined to earn 18.5 percent of the First-Team All-America awards handed out this indoor season.

The Lakers also had the most women’s All-America awards as well with 22 in total after adding in their three Second-Team All-America athletes. The Grizzlies were once again right behind with 16 selections overall.

The RMAC and MIAA tied for the most All-America selections overall on the men’s side with 44 apiece. The RMAC had the most First-Team All-America nods with 35. The RMAC also led the women’s side with 39 All-America honorees overall which included 30 First-Team selections.

2019 NCAA DIVISION II INDOOR TRACK & FIELD
MEN’S & WOMEN’S ALL-AMERICANS

GenderAwardEventStudent-AthleteYearInstitutionConference
MENFirst-Team All-America200 MetersMobolade AjomaleSRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America200 MetersMobolade AjomaleSRAcademy of ArtIndependentsE
MENFirst-Team All-America100 MetersMobolade AjomaleSRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayMobolade AjomaleSRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America60 MetersMobolade AjomaleSRAcademy of ArtIndependentsE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayMobolade AjomaleSRAcademy of ArtIndependentsE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayChristian CarterSRAcademy of ArtIndependentsE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayChristian CarterSRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America3000 MetersVictor MoreauSRAcademy of ArtIndependentsE
MENSecond-Team All-AmericaMileVictor MoreauSRAcademy of ArtIndependentsE
MENFirst-Team All-America1500 MetersVictor MoreauSRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayMichane RickettsSRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayGrant SwintonJRAcademy of ArtIndependentsE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayGrant SwintonJRAcademy of ArtPacWestE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayRoshard WilliamsSOAcademy of ArtIndependentsE
MENSecond-Team All-America3000 MetersKale AdamsSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaMileElias GedyonSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersElias GedyonSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersElias GedyonSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-America1500 MetersElias GedyonSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersSydney GidabudaySRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersSydney GidabudaySRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersDalton GrahamSRAdams StateRMACE
MENSecond-Team All-America10,000 MetersDalton GrahamSRAdams StateRMACE
MENSecond-Team All-America200 MetersIan KerrSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutSamuel ReidSRAdams StateRMACE
MENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseJackson SaylerSRAdams StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayNathanial BrunettFRAlaska AnchorageGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayDrew JohnsonFRAlaska AnchorageGNACE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseEdwin KangogoSRAlaska AnchorageGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayFelix KemboiSOAlaska AnchorageGNACE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseWesley KiruiSOAlaska AnchorageGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayEduardo OrozcoSRAlaska AnchorageGNACE
MENFirst-Team All-America800 MetersJoshua AjieroSRAlbany State (Ga.)SIACE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayCervantes JacksonSRAlbany State (Ga.)SIACE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpCervantes JacksonSRAlbany State (Ga.)SIACE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayChristopher JacksonJRAlbany State (Ga.)SIACE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayJarvis MingoJRAlbany State (Ga.)SIACE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayClifford RussellSOAlbany State (Ga.)SIACE
MENFirst-Team All-AmericaMileBenoit CampionFRAmerican InternationalNortheast-10E
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesSerge GilbertSRAmerican InternationalNortheast-10E
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseLeakey KipkosgeiJRAmerican InternationalNortheast-10E
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesChad MillerSRAmerican InternationalNortheast-10E
MENFirst-Team All-America4x400 RelayAyodeji AdedokynSRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayAyodeji AdedokynSRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaHammerDecio AndradeFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayNathan BlackwellJRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayNicholas EllisorJRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayNicholas EllisorSOAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinNils FischerJRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayZ'Antyler Foster-HooksFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayDemontravous JonesFRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayDemontravous JonesFRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-America400 MetersDemontravous JonesFRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaPole VaultTrivett JonesJRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaPole VaultTrivett JonesJRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonHarry MaslenSRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonHarry MaslenSRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonDragan PesicSRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaHeptathlonDragan PesicSRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayJa'Micah PolkSOAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayEmmett SealsFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayEmmett SealsFRAngelo StateLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayEmmett SealsFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonTrpimir SirokiFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonAlexandros SpyridonidisFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonAlexandros SpyridonidisFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpMatthew WalshFRAngelo StateLone StarE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesTrevor BassittSOAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayTrevor BassittSOAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesTrevor BassittSOAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayBrayden ChaneyFRAshlandGLIACE
MENSecond-Team All-AmericaHammerBrent FairbanksSOAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowBrent FairbanksSOAshlandGLIACE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutJacob GlassJRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusAlex HillJRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaHammerAlex HillJRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowAlex HillJRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayKeshun JonesFRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayPaul MurrayJRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayChanning PhillipsSOAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayChanning PhillipsSOAshlandGLIACE
MENSecond-Team All-America400 MetersChanning PhillipsSOAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America400 MetersMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America400 MetersMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America200 MetersMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpMyles PringleSRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowNick ZakJRAshlandGLIACE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesJosh BarrowsSRAugustana (S.D.)NSICE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseJesus UrtusuasteguiJRAugustana (S.D.)NSICE
MENSecond-Team All-AmericaDiscusAndy HurtadoSRAzusa PacificPacWestE
MENSecond-Team All-AmericaDecathlonChad PoncianoJRAzusa PacificPacWestE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpLawrence Russell Jr.SRBartonConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayLevi FriedJRBlack Hills StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayTristan HeppJRBlack Hills StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayJonah TheisenSRBlack Hills StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseJonah TheisenSRBlack Hills StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayJordan TheisenJRBlack Hills StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonKyle LawsonJRCal Poly PomonaCCAAE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpPorte-Joie TshiabaFRCal State LACCAAE
MENFirst-Team All-AmericaHammerEric BejaranJRCal State StanislausCCAAE
MENFirst-Team All-America200 MetersJae'Len MeansSRCalifornia (Pa.)PSACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersLuke GreerSRCarson-NewmanSACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersLuke GreerSRCarson-NewmanSACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersLuke GreerSRCarson-NewmanSACE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpJahvad McDermottSRCarson-NewmanSACE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpJahvad McDermottSRCarson-NewmanSACE
MENFirst-Team All-America100 MetersDevon MooreFRCarson-NewmanSACE
MENFirst-Team All-America200 MetersDevon MooreFRCarson-NewmanSACE
MENFirst-Team All-America60 MetersDevon MooreSOCarson-NewmanSACE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpKristofer Potts-HowardSRCarson-NewmanSACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultTommy AnsielSOCedarvilleG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultTommy AnsielSOCedarvilleG-MACE
MENSecond-Team All-AmericaHammerJohn BerrySRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutNathan CummingsJRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutNathan CummingsJRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaDiscusNathan CummingsJRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesChris DonaldJRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-America400 MetersChris DonaldJRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpChristopher GoodwinSOCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpChristopher GoodwinSOCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultVincent HobbieFRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultVincent HobbieFRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultJan JanskyJRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultJan JanskyJRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpBrad JenkinsJRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutDalton LewallenJRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowNathan LibySRCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonTrey MillerFRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpTrey MillerFRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaDecathlonTrey MillerFRCentral MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-America60 MetersAkeemo MinottSOCentral MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesJuan ScottJRCentral StateSIACE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesJuan ScottJRCentral StateIndependentE
MENSecond-Team All-AmericaHeptathlonKodiak LandisSRCentral WashingtonGNACE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonBraydon MaierSOCentral WashingtonGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonBraydon MaierSOCentral WashingtonGNACE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpZach WhittakerSRCentral WashingtonGNACE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpIsaac GrimesSOChadron StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpIsaac GrimesSOChadron StateRMACE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpIsaac GrimesSOChadron StateRMACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersJack Mastandrea JRCharleston (W.Va.)Mountain EastE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpTyler ArroyoSRChico StateCCAAE
MENFirst-Team All-America5000 MetersEddie KingSRChico StateCCAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpBjoern KlehnSOChristian BrothersIndependentE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayAshtin KnowlesFRClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENFirst-Team All-America100 MetersDavion McKnightJRClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENSecond-Team All-America4x400 RelayDavion McKnightJRClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENSecond-Team All-America4x400 RelayDomenic SamuelSOClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENSecond-Team All-America4x400 RelayDerick St JeanFRClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENFirst-Team All-America400 MetersDerick St JeanFRClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENFirst-Team All-America400 MetersDerick St JeanFRClaflinCIAA (Central Intercollegiate)E
MENSecond-Team All-AmericaMileJosh EvansSRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-America1500 MetersJosh EvansSRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersJosh HoskinsonSRColo. School of MinesRMACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersJosh HoskinsonSRColo. School of MinesRMACE
MENSecond-Team All-America3000 MetersJosh HoskinsonSRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-America1500 MetersLuke JulianFRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayLuke JulianSOColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersLuke JulianSOColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayMiller KettleJRColo. School of MinesRMACE
MENSecond-Team All-America10,000 MetersDylan KoFRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultConnor McLeanJRColo. School of MinesRMACE
MENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseJacob MitchemSOColo. School of MinesRMACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersKyle MoranFRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersRicardo OcampoSRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersBen SchneidermanSRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayTriston SisnerosSRColo. School of MinesRMACE
MENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesTriston SisnerosSRColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayVincent WorkmanSOColo. School of MinesRMACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultNolan EllisSRColorado MesaRMACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpEthan HarrisFRColorado MesaRMACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpEthan HarrisFRColorado MesaRMACE
MENSecond-Team All-AmericaDecathlonGiovanni BrownSRConcordia (Ore.)GNACE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinEaston ChristensenSRConcordia (Ore.)GNACE
MENSecond-Team All-AmericaDiscusSam NicholsSRConcordia (Ore.)GNACE
MENSecond-Team All-AmericaJavelinDalton RasmussenFRConcordia (Ore.)GNACE
MENFirst-Team All-America1500 MetersBenjamin AllenJRConcordia-St. PaulNSICE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayShawn HorneSRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersMarcelo LagueraJRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersMarcelo LagueraJRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayPatrick ScogginsFRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayThomas StainesJRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-America800 MetersThomas StainesJRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-America800 MetersThomas StainesJRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayDevundrick WalkerSRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-America800 MetersDevundrick WalkerSRCSU-PuebloRMACE
MENFirst-Team All-America800 MetersDevundrick WalkerSRCSU-PuebloRMACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersStetson RayasSRDallas BaptistLone StarE
MENSecond-Team All-America10,000 MetersStetson RayasSRDallas BaptistLone StarE
MENSecond-Team All-America800 MetersIvar MoinatJREastern New MexicoLone StarE
MENFirst-Team All-America800 MetersIvar MoinatJREastern New MexicoLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonConnor GuinnSOEmbry-Riddle (Fla.)Peach BeltE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutBrodie LubelskiJREmbry-Riddle (Fla.)Independent (DII)E
MENFirst-Team All-AmericaShot PutBrodie LubelskiJREmbry-Riddle (Fla.)Peach BeltE
MENSecond-Team All-AmericaDecathlonLonnie MartsSREmbry-Riddle (Fla.)Peach BeltE
MENSecond-Team All-AmericaMileCalahan WarrenJREmbry-Riddle (Fla.)Independent (DII)E
MENSecond-Team All-America800 MetersCalahan WarrenJREmbry-Riddle (Fla.)Peach BeltE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayParker EvansSREmporia StateMIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayHayden GoodpasterFREmporia StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpCarey McLeodFREmporia StateMIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayBrandon RhoneSOEmporia StateMIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayLuke StenzelJREmporia StateMIAAE
MENFirst-Team All-America400 MetersLuke StenzelJREmporia StateMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaHammerCody StilwellSRFerris StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowCody StilwellSRFerris StateGLIACE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutAustin CombsSRFindlayG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaHammerAustin CombsJRFindlayG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowAustin CombsSRFindlayG-MACE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpMartin EtseySOFindlayG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutEldred HenryJRFindlayG-MACE
MENSecond-Team All-AmericaDiscusEldred HenryJRFindlayG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutEldred HenryJRFindlayG-MACE
MENFirst-Team All-America400 MetersXavier MarableFRFindlayG-MACE
MENFirst-Team All-America1500 MetersBrett MeyerSRFort Hays StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaMileBrett MeyerSRFort Hays StateMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpKolt NewellSRFort Hays StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpKolt NewellSRFort Hays StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultRyan StanleyFRFort Hays StateMIAAE
MENFirst-Team All-America800 MetersHugo ArlabosseSOFranklin PierceNortheast-10E
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultJacob BattaniJRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultJacob BattaniJRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayThomas CapersSRGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-America400 MetersThomas CapersSRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersTanner ChadaFRGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersTanner ChadaFRGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-America800 MetersJonathon GroendykFRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayJonathon GroendykFRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJaylen HasanFRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America60 MetersJordan JohnsonSRGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-America800 MetersDavid JonesSRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America800 MetersDennis MbutaSOGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America800 MetersDennis MbutaSOGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayDennis MbutaSOGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayAndrew McFarlandSOGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayAndrew McFarlandSOGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpRyan MountFRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersZach PanningSRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersZach PanningSRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersZach PanningSRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersZach PanningSRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayNick SalomonSRGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesDaniel WalkerJRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayDaniel WalkerSOGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpHunter WeeksSRGrand Valley StateGLIACE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpHunter WeeksJRGrand Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultJared SchipperSRHillsdaleG-MACE
MENSecond-Team All-AmericaPole VaultDerek HortonSRIndiana (Pa.)PSACE
MENSecond-Team All-AmericaPole VaultDerek HortonSRIndiana (Pa.)PSACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpChristian JonesJRIndiana (Pa.)PSACE
MENFirst-Team All-America800 MetersDerek NollSRIndiana (Pa.)PSACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutAustin HoganSRIndianapolisGLVCE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusAustin HoganSRIndianapolisGLVCE
MENFirst-Team All-AmericaHammerAustin HoganSRIndianapolisGLVCE
MENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowAustin HoganSRIndianapolisGLVCE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpTavian StewartSOJohnson C. SmithCIAAE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusLuke HoffmanSOKutztownPSACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelaySiphosethu BoyaFRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJosiah BrooksSRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-America200 MetersJosiah BrooksSRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpJosiah BrooksSRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJustin BrooksSRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-America400 MetersJustin BrooksSRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-America200 MetersJustin BrooksSRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJeremiah McCainFRLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseChristian NobleSOLee (Tenn.)Gulf SouthE
MENSecond-Team All-America200 MetersP.J. LotharpSOLenoir-RhyneSACE
MENFirst-Team All-America60 MetersP.J. LotharpSOLenoir-RhyneSACE
MENSecond-Team All-America800 MetersJohn ParteeJRLewisGLVCE
MENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesDevon BrooksSOLimestoneConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesWilliam GrayFRLimestoneConf. CarolinasE
MENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesJoshua SimmonsSRLimestoneConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpRyan BrownFRLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpRyan BrownSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpRyan BrownFRLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America200 MetersRaymone CampbellSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America100 MetersRaymone CampbellSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayRaymone CampbellFRLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-America200 MetersRaymone CampbellFRLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayRaymone CampbellSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpKizan DavidSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpKizan DavidSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpKizan DavidSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpKizan DavidSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America60 MetersJavan GraySOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-America100 MetersJavan GrayJRLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America200 MetersJavan GrayJRLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayTyrese HallsSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayTyrese HallsSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayMohammed KouyateJRLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayMohammed KouyateJRLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America60 MetersRoberto SmithSRLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayCoy SpenceSOLincoln (Mo.)MIAAE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayOuekie WrightFRLincoln (Mo.)MIAAE
MENFirst-Team All-AmericaMileJerod BroadbooksJRLindenwoodMIAAE
MENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesAntonio NormanFRLindenwoodMIAAE
MENFirst-Team All-America800 MetersSamuel YaroJRLindenwoodMIAAE
MENSecond-Team All-America800 MetersJaylen TryonJRLubbock ChristianLone StarE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersGeorge McCartneySRMaloneG-MACE
MENSecond-Team All-America200 MetersDemontez McCraySRMcKendreeGLVCE
MENFirst-Team All-America400 MetersPatrick ForrestSOMerrimackNortheast-10E
MENSecond-Team All-America10,000 MetersMatthew PahlJRMichigan TechGLIACE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseBraden ReichlSOMichigan TechGLIACE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpDeveyon BrownFRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaHeptathlonJack CurtisSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesSydne DavisSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesSydne DavisSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayReid DiamondSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesMyles HunterSRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayAaron MayfieldFRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaHammerConnor McCormickJRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpVictor OgekaSRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayAustin PaschSRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseAustin PaschSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJosh PhelpsSOMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-America400 MetersJohn SchusterSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJohn SchusterSRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayJohn SchusterSRMinnesota StateNSICE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayJacob WahlersSOMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJaquez WilsonSRMinnesota StateNSICE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpAdrian BroadusSOMissouri SouthernMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutRajindra CampbellJRMissouri SouthernMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinRajheim CarbyFRMissouri SouthernMIAAE
MENFirst-Team All-America5000 MetersGidieon KimutaiFRMissouri SouthernMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpJosh NorvilleSOMissouri SouthernMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHammerTravis PetersenJRMissouri SouthernMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpBrendan WATKINSJRMissouri SouthernMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpDashaun MorganSOMontevalloGSCE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesSamuel CurryJRMorehouseSIACE
MENFirst-Team All-America100 MetersDedrick VanoverSOMorehouseSIACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelaySven BulikSRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayTrevor CarrJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayRichard FisherJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayRichard FisherJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayZach JenkinsSOMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayArne LeppelsackFRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayArne LeppelsackFRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJohnny MiddlebrooksJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayJohnny MiddlebrooksJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJohnny MiddlebrooksJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayTedric ShannonJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayTedric ShannonJRMount OliveConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpChris CookFRMSU MoorheadNSICE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpChris CookFRMSU MoorheadNSICE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutJacob BartlingSRNeb.-KearneyMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpMontrez JacksonSONeb.-KearneyMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultGrant MyersSRNeb.-KearneyMIAAE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayJackson JunkinsFRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayPreston PierceFRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America200 MetersTevin RichardsonJRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayTevin RichardsonJRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America60 MetersJJ ShermanJRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENSecond-Team All-America100 MetersJJ ShermanJRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayJJ ShermanJRNorth GreenvilleConf. CarolinasE
MENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowTanner BergSONorthern StateNSICE
MENSecond-Team All-America5000 MetersKarim AchengliJRNorthwest MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-America400 MetersOmar AustinFRNorthwest MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-America400 MetersOmar AustinFRNorthwest MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-America200 MetersOmar AustinFRNorthwest MissouriMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpMarcus KleinJRNorthwest MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonKevin SchultzSRNorthwest MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpKevin SchultzSRNorthwest MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpKevin SchultzSRNorthwest MissouriMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusJake KnightSRNorthwest NazareneGNACE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutJake KnightSRNorthwest NazareneGNACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayAndrew DavisFRNorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayRami GharsalliSRNorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesRami GharsalliSRNorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayAustin HamletJRNorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayMason PhillipsSONorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America100 MetersMason PhillipsSONorthwood (Mich.)GLIACE
MENSecond-Team All-America200 MetersMason PhillipsSONorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America60 MetersMason PhillipsSONorthwood (Mich.)GLIACE
MENFirst-Team All-America200 MetersMason PhillipsSONorthwood (Mich.)GLIACE
MENSecond-Team All-America110 Meter HurdlesJustice BurksSRPittsburg StateMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpIan DuncanSRPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinJoshua HudiburgJRPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultKai MillerSRPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultKai MillerSRPittsburg StateMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaJavelinKameron SwensonSOPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutKonner SwensonFRPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinJerod ToogoodFRPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaHammerLevi WyrickJRPittsburg StateMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowLevi WyrickJRPittsburg StateMIAAE
MENFirst-Team All-America800 MetersSeb AnthonyFRQueens (N.C.)SACE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutMartin KnauerSOQueens (N.C.)SACE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinRicko MeckesSOQueens (N.C.)SACE
MENSecond-Team All-America1500 MetersDaniel WallisSRQueens (N.C.)SACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersDaniel WallisSOQueens (N.C.)SACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersDaniel WallisSRQueens (N.C.)SACE
MENFirst-Team All-AmericaMileDaniel WallisSOQueens (N.C.)SACE
MENFirst-Team All-AmericaMileFelix WammetsbergerJRQueens (N.C.)SACE
MENFirst-Team All-America1500 MetersFelix WammetsbergerJRQueens (N.C.)SACE
MENSecond-Team All-America100 MetersAlfred ThomasSRRogers StateGreat AmericanE
MENFirst-Team All-America200 MetersAlfred ThomasSRRogers StateIndependentE
MENFirst-Team All-America200 MetersAlfred ThomasSRRogers StateGreat AmericanE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutRyan KellySRSaginaw Valley StateGLIACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayDarren AlfredFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayDarren AlfredFRSaint Augustine'sCIAAE
MENSecond-Team All-America400 MetersDarren AlfredFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayDarren AlfredFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayShaquille DillSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America800 MetersShaquille DillSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpJumonne ExeterSRSaint Augustine'sCIAAE
MENSecond-Team All-America400 MetersNathan FergussonFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayNathan FergussonFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayNathan FergussonFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayDamere GilbertJRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesAlazae Hester-TaylorJRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-AmericaJavelinNajair JacksonSOSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJalen JonesFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayJalen JonesFRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America200 MetersBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America400 MetersBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America400 MetersBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENSecond-Team All-America200 MetersBrandon ParrisSRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesChristian SmithJRSaint Augustine'sCIAAE
MENFirst-Team All-America1500 MetersShane BrackenSOSaint LeoIndependentE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpTyler CronkFRSaint Martin'sGNACE
MENSecond-Team All-AmericaHigh JumpTyler CronkFRSaint Martin'sGNACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayAaron ArpFRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America400 MetersAaron ArpFRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesCharles BowmanJRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayCharles BowmanJRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesCharles BowmanJRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesCharles BowmanJRShippensburgPSACE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpShamar JenkinsFRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayAustin PadmoreSOShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayOri RinamanSRShippensburgPSACE
MENFirst-Team All-America100 MetersElliott CummingsFRShorterGSCE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpRatayvius JacksonJRShorterGSCE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayPierre-Louis DetourbeSOSimon FraserGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRowan DohertyJRSimon FraserGNACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersRowan DohertyJRSimon FraserGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayNate St. RomainFRSimon FraserGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayCarlos VargasSRSimon FraserGNACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayBilly BesemanSRSioux FallsNSICE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayTrey FurgesonSRSioux FallsNSICE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayZach LundbergJRSioux FallsNSICE
MENSecond-Team All-America1500 MetersZach LundbergJRSioux FallsNSICE
MENSecond-Team All-America1500 MetersMason PhillipsJRSioux FallsNSICE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayMason PhillipsSRSioux FallsNSICE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpOghenefejiro OnakpomaJRSouthern ConnecticutNortheast-10E
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpOghenefejiro OnakpomaJRSouthern ConnecticutNortheast-10E
MENFirst-Team All-AmericaMileTerrell PattersonSOSouthern ConnecticutNortheast-10E
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpAsa CarterJRSouthwest BaptistMIAAE
MENSecond-Team All-America1500 MetersLucas TaxterSRStonehillNortheast-10E
MENFirst-Team All-AmericaMileLucas TaxterSRStonehillNortheast-10E
MENFirst-Team All-America800 MetersStephen VercolloneSRStonehillNortheast-10E
MENSecond-Team All-America110 Meter HurdlesDorian AndrewsFRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusJosh BoatengJRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutJosh BoatengJRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusJoseph BrownSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America400 MetersRashard ClarkSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America400 MetersRashard ClarkSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America200 MetersRashard ClarkSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America200 MetersRashard ClarkSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayRashard ClarkSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayRashard ClarkSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaPole VaultHudson HallJRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayGabriel PetersonSOTexas A&M-CommerceLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayDevon SandersSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayD'Lance SharpSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayD'Lance SharpSRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayStadrian TaylorJRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENSecond-Team All-America4x400 RelayStadrian TaylorJRTexas A&M-CommerceLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutRichard CervantesSRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusRichard CervantesSRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonValentin CharlesFRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaDecathlonJohnathon HarperSOTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonJohnathon HarperSOTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpDyshon VaughnFRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesWilliam WatsonJRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-America800 MetersAyman ZahafiSOTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENFirst-Team All-America800 MetersAyman ZahafiSOTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaJavelinVitaly ZhgunJRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
MENSecond-Team All-America60 MetersTajarie ArthurtonFRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-America100 MetersJonte BakerJRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-America60 MetersJonte BakerJRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayJonte BakerJRTiffinG-MACE
MENSecond-Team All-AmericaShot PutJabari BennettFRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutJabari BennettFRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultDavis BowersSRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaPole VaultDavis BowersSRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpCameron BurrowsJRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpCameron BurrowsJRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayZion CrossFRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutNikolas CurtissSOTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutNikolas CurtissSOTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaHammerTristen DurrSRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayElijah GauldinSOTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowToryko GraceSRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaDiscusEric JacksonJRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpQuincy ScottFRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-America4x100 RelayQuincy ScottFRTiffinG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpShenley AllenSOU-MaryNSICE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpShenley AllenJRU-MaryNSICE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpLuxon GlorSRU-MaryNSICE
MENFirst-Team All-America200 MetersLuxon GlorSRU-MaryNSICE
MENFirst-Team All-America60 MetersLuxon GlorSRU-MaryNSICE
MENSecond-Team All-America100 MetersLuxon GlorSRU-MaryNSICE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpMatt BowenSRUC San DiegoCCAAE
MENSecond-Team All-AmericaLong JumpMatt BowenSRUC San DiegoCCAAE
MENFirst-Team All-America110 Meter HurdlesNicholas RackSRUC San DiegoCCAAE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesCharlie Forbes JRUC-Colorado SpringsRMACE
MENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesJavon GrahamJRUNC PembrokeIndependentE
MENSecond-Team All-America110 Meter HurdlesJavon GrahamJRUNC PembrokePeach BeltE
MENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseJacob KernellSRWalshG-MACE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpTom HaugSOWashburnMIAAE
MENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowKyle HintonSOWashburnMIAAE
MENFirst-Team All-America5000 MetersJacob KlemzJRWashburnMIAAE
MENSecond-Team All-America3000 MetersJacob KlemzJRWashburnMIAAE
MENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowCade KalkowskiSOWayne State (Neb.)NSICE
MENSecond-Team All-AmericaHeptathlonRobert SullivanSRWayne State (Neb.)NSICE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayJordan AtkinsonJRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayWilliam FrobeFRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesNicolai HartlingJRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayNicolai HartlingJRWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America110 Meter HurdlesLorenzo JohnsonSRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesLorenzo JohnsonSRWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayTyrin LewisJRWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesTyrin LewisJRWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayTyler PickensSOWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayTheo PiniauSRWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America800 MetersButare RugenerwaFRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America4x400 RelayQuinton SansingSOWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America400 MetersQuinton SansingSOWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-America4x100 RelayQuinton SansingSOWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-America400 MetersQuinton SansingSOWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpAbraham SeanekeSRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpAbraham SeanekeSRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaTriple JumpAbraham SeanekeSRWest Texas A&MLone StarE
MENFirst-Team All-AmericaLong JumpAbraham SeanekeSRWest Texas A&MLone StarE
MENSecond-Team All-AmericaPole VaultColin BornerSRWestern ColoradoRMACE
MENSecond-Team All-America5000 MetersRoss HuschJRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRoss HuschJRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayGage MayoSOWestern ColoradoRMACE
MENSecond-Team All-AmericaMileWoodrow Murray-WoodJRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayWoodrow Murray-WoodJRWestern ColoradoRMACE
MENSecond-Team All-America800 MetersJuman RandallJRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayJuman RandallJRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-America3000 MetersTaylor StackSOWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersTaylor StackSOWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersTaylor StackSOWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseTaylor StackSOWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-AmericaShot PutColby StinsonSRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersCharlie SweeneyFRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-America10,000 MetersCharlie SweeneyFRWestern ColoradoRMACE
MENFirst-Team All-America5000 MetersCharlie SweeneyFRWestern ColoradoRMACE
MENSecond-Team All-America3000 MetersCharlie SweeneyFRWestern ColoradoRMACE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayGabe Arce-TorresFRWestern OregonGNACE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayJustin CrosswhiteJRWestern OregonGNACE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayTyler JonesSRWestern OregonGNACE
MENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayCurt KnottJRWestern OregonGNACE
MENSecond-Team All-AmericaJavelinAlex BarrySRWestern WashingtonGNACE
MENFirst-Team All-AmericaHeptathlonDarius BerrySRWheelingIndependentsE
MENFirst-Team All-AmericaHigh JumpIsaiah KyleSRWingateSACE
MENSecond-Team All-AmericaTriple JumpDarius WeathersFRWingateSACE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelaySelena Arjona-AlcazarFRAcademy of ArtPacWestE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpCamille JouannoJRAcademy of ArtPacWestE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpCamille JouannoJRAcademy of ArtIndependentsE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelayDarria MatthiasFRAcademy of ArtPacWestE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersDarria MatthiasFRAcademy of ArtIndependentsE
WOMENSecond-Team All-America60 MetersOmbretta Minkue MeyeJRAcademy of ArtIndependentsE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelayOmbretta Minkue MeyeJRAcademy of ArtPacWestE
WOMENSecond-Team All-America100 MetersOmbretta Minkue MeyeJRAcademy of ArtPacWestE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelayHava TurnerFRAcademy of ArtPacWestE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersKaylee BoginaJRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersStephanie CotterFRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileStephanie CotterFRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayStephanie CotterFRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersEilish FlanaganSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersEilish FlanaganJRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseEilish FlanaganJRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersEilish FlanaganSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersRoisin FlanaganSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRoisin FlanaganSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileRoisin FlanaganSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersRoisin FlanaganJRAdams StateRMACE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersMalena GroverSRAdams StateRMACE
WOMENSecond-Team All-America10,000 MetersMalena GroverSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersMalena GroverSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersHaLeigh Hunter-GalvanJRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayHaLeigh Hunter-GalvanJRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseHaLeigh Hunter-GalvanJRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersDianna JohnsonSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersDianna JohnsonSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersDianna JohnsonSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersDianna JohnsonSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayMalakah MartinezSOAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersKandace ThomasSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersKandace ThomasSRAdams StateRMACE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesOweneika WatsonJRAdams StateRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpVictoria MajorJRAdelphiNortheast-10E
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpVictoria MajorJRAdelphiNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayVanessa AniteyeJRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayVanessa AniteyeSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayTylantiss AtlasSOAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRuth CvancaraSOAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpChrisalyn JohnsonJRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersCaroline KurgatSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersCaroline KurgatSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersCaroline KurgatSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayCaroline KurgatSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersCaroline KurgatSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersDanielle McCormickSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayDanielle McCormickSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDanielle McCormickSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersDanielle McCormickSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMarie RiesSRAlaska AnchorageGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpDahsia MiddlebrooksJRAmerican InternationalNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpDahsia MiddlebrooksJRAmerican InternationalNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonKarlea DuhonFRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayKayla GilbertSOAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayTaylor HallSRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayKaitlyn MatthewsSOAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpKaitlyn MatthewsSOAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelayKaitlyn MatthewsSOAngelo StateLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinTalena MurrayFRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaHeptathlonJordan NashSRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesJordan NashSRAngelo StateLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusDaisy OsakueJRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpDaisy OsakueJRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutDaisy OsakueJRAngelo StateLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutDaisy OsakueJRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelayHannah PorterFRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelaySarah PorterFRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesFaith RobersonSOAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayFaith RobersonSOAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpTrenadey ScottJRAngelo StateLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpTrenadey ScottJRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x100 RelayTare' WardSRAngelo StateLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowLindsay BakerFRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerLindsay BakerFRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutLindsay BakerFRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutLindsay BakerFRAshlandGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaDiscusLindsay BakerFRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowNatalie HelenthalSRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerNatalie HelenthalSRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpEllie JindraJRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpEllie JindraJRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerMacKenzie LeighSRAshlandGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowMacKenzie LeighSRAshlandGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonAbigail JonesSRAssumptionNortheast-10E
WOMENSecond-Team All-AmericaPentathlonAbigail JonesSRAssumptionNortheast-10E
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpAbigail JonesSRAssumptionNortheast-10E
WOMENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseKialeigh MarstonJRAssumptionNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseMackenzie KellySRAugustana (S.D.)NSICE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersMackenzie KellySRAugustana (S.D.)NSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonOlivia Montez BrownJRAugustana (S.D.)NSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonOlivia Montez BrownJRAugustana (S.D.)NSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpChinenye AginaFRAzusa PacificPacWestE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpChinenye AginaFRAzusa PacificIndependentsE
WOMENSecond-Team All-AmericaDiscusElle AlexanderJRAzusa PacificPacWestE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultAmanda FassoldFRAzusa PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersMechaela HyacynthFRAzusa PacificPacWestE
WOMENSecond-Team All-America3000 MetersEileen StresslingSRAzusa PacificIndependentsE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersEileen StresslingSRAzusa PacificIndependentsE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersEileen StresslingSRAzusa PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpYashira Rhymer-StuartSRBellarmineGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpYashira Rhymer-StuartSRBellarmineGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultJordyn HunekeSOBlack Hills StateRMACE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersAyana FieldsFRCal Poly PomonaCCAAE
WOMENSecond-Team All-America60 MetersValexsia DroughnSOCal State LAIndependentE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersValexsia DroughnSOCal State LACCAAE
WOMENSecond-Team All-America100 MetersJ'Liyah MilesSRCal State LACCAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayKayla CasalettoSRCedarvilleG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayOlivia HoffmanFRCedarvilleG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelaySarah HoffmanSRCedarvilleG-MACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersCarsyn Koch-JohnsonSRCedarvilleG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRachel SweeneySOCedarvilleG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutAshlan BurtonSOCentral MissouriMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultCallie RuffenerJRCentral MissouriMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultHalle IrvineJRCentral WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonHarLee OrtegaSRCentral WashingtonGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHeptathlonHarLee OrtegaSRCentral WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersAlexa ShindrukSRCentral WashingtonGNACE
WOMENSecond-Team All-America3000 MetersAlexa ShindrukSRCentral WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersAlexa ShindrukSRCentral WashingtonGNACE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersAlexa ShindrukSRCentral WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesSidney TrinidadSOCentral WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesMariyah VongsavengSRCentral WashingtonGNACE
WOMENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesErykah WeemsJRCentral WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowAshton HallstedJRChadron StateRMACE
WOMENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesChelsea WalkerSOChristian BrothersGulf SouthE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpDestiny JohnsonSRClayton StatePeach BeltE
WOMENSecond-Team All-America1500 MetersKara BurtonJRColo. School of MinesRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaMileKara BurtonJRColo. School of MinesRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusGina ColemanSOColo. School of MinesRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowGina ColemanSOColo. School of MinesRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileChloe CookSRColo. School of MinesRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseMegan WenhamSRColo. School of MinesRMACE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersBrooklynn YorkSOColorado MesaRMACE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersTamia PrinceJRConcordia (Calif.)PacWestE
WOMENSecond-Team All-America100 Meter HurdlesTamia PrinceJRConcordia (Calif.)PacWestE
WOMENSecond-Team All-AmericaPentathlonChelsea BoneSRConcordia (Ore.)GNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayNicole BoumaSOCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayTatianna ClantonSRCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpLauren FairchildJRCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayYasmine HernandezSOCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersYasmine HernandezSOCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayHailey StreffSOCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersHailey StreffSOCSU-PuebloRMACE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayDanee BustosSREastern New MexicoLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayMaijah MathisJREastern New MexicoLone StarE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersKandace MilesJREastern New MexicoLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayKandice MilesJREastern New MexicoLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayLateria SlaughterJREastern New MexicoLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileStefanie ParsonsSOEdinboroPSACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersKristen MetcalfeSREmbry-Riddle (Fla.)Peach BeltE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersKristen MetcalfeSREmbry-Riddle (Fla.)Peach BeltE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersKristen MetcalfeSREmbry-Riddle (Fla.)Independent (DII)E
WOMENSecond-Team All-AmericaMileKristen MetcalfeSREmbry-Riddle (Fla.)Independent (DII)E
WOMENSecond-Team All-AmericaHeptathlonBrianna SchmitzSREmporia StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonBrianna SchmitzSREmporia StateMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpJazmin WilliamsJREmporia StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersTawana AllenFRFayetteville StateCIAA (Central Intercollegiate)E
WOMENFirst-Team All-America200 MetersJerinique BrooksJRFayetteville StateCIAA (Central Intercollegiate)E
WOMENSecond-Team All-America10,000 MetersKathryn EtelamakiJRFerris StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileHeloise Duffie De TassignySRFlaglerIndependentE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpPaola BrenaFRFranklin PierceNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesCeCe TelferSRFranklin PierceNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesCeCe TelferSRFranklin PierceNortheast-10E
WOMENSecond-Team All-America200 MetersCeCe TelferSRFranklin PierceNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesCeCe TelferSRFranklin PierceNortheast-10E
WOMENSecond-Team All-America400 MetersBrie CourseaultJRFresno PacificPacWestE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersBrie CourseaultJRFresno PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayBrie CourseaultJRFresno PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMadison FloresFRFresno PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDanae ManibogSOFresno PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayChloe SharpFRFresno PacificPacWestE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelaySarah BeullaJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelaySarah BeullaJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelaySarah BeullaJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultLucy BuckholzSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayAbby CrouchJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpAlexis DuncanSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesJessica EbySOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJessica EbySOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJessica EbySOGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHammerJudith EssemiahFRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpAngelica FloydSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersAngelica FloydSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-America100 MetersAngelica FloydSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpAngelica FloydSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayAngelica FloydSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersJessica GockleySOGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersMadison GoenJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseMadison GoenJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHammerBobbie GoodwinSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowBobbie GoodwinJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseHanna GroeberJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-America3000 MetersHanna GroeberJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersHanna GroeberJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersHanna GroeberJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusMary HeckselJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayHeather JohnsonSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayHeather JohnsonSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultEllianne KimesSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultEllianne KimesSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultCarly LivingstonSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayAllie LudgeJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersAllie LudgeJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersAllie LudgeJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileAllie LudgeJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersGina PattersonSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersGina PattersonSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersGina PattersonJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersGina PattersonJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaDiscusEmma RichardsFRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayNicole SreenanSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersNicole SreenanSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayNicole SreenanSOGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultKassidie StimmelFRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayWillow StuedemannJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayRachael WaltersSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersRachael WaltersJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayRachael WaltersJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRachael WaltersJRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersRachael WaltersSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesTiara WigginsSRGrand Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileAllysen EadsSRHillsdaleG-MACE
WOMENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseAllysen EadsSRHillsdaleG-MACE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersLauren BaileySOIndianapolisGLVCE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutKatie MonkSRIndianapolisGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerKatie MonkSRIndianapolisGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowKatie MonkSRIndianapolisGLVCE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutKatie MonkSRIndianapolisGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowHilary PaxsonSRIndianapolisGLVCE
WOMENSecond-Team All-AmericaHammerHilary PaxsonSRIndianapolisGLVCE
WOMENSecond-Team All-America1500 MetersMickayla WenzelSRIndianapolisGLVCE
WOMENSecond-Team All-AmericaJavelinSah-Jay StevensSOJohnson C. SmithCIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerKianna ClarkSRLewisGLVCE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutLane KadlecSRLewisGLVCE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersAshleigh MacleodSOLewisGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpCierra PulliamSRLewisGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpCierra PulliamSRLewisGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpCierra PulliamSRLewisGLVCE
WOMENSecond-Team All-America60 MetersZawadi BrownSRLimestoneConf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersZawadi BrownJRLimestoneConf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersRenea AmbersleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersRenea AmbersleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayRenea AmbersleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayRenea AmbersleySRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayRenea AmbersleySRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersRenea AmbersleySRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpRusheda BlakeSOLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayKissi-Ann BrownJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayKissi-Ann BrownSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersKissi-Ann BrownJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersKissi-Ann BrownSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesKissi-Ann BrownSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpDiana CauldwellSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpDiana CauldwellSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDylann CoreFRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersRene MedleyJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersChristine MossJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayChristine MossSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersChristine MossSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersChristine MossSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayChristine MossJRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayShaian VandenburgSRLincoln (Mo.)MIAAE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesErin HodgeSRLindenwoodMIAAE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesErin HodgeSRLindenwoodMIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersAriel JacksonSRLindenwoodMIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersAriel JacksonSRLindenwoodMIAAE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersAriel JacksonSRLindenwoodMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayRebekah CarrJRMaloneG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayMackenna Curtis-CollinsFRMaloneG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayKatie GrimesSRMaloneG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayJasmine PenrodSOMaloneG-MACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersHannah ThompsonSRMaloneG-MACE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpTsitsi MahachiSOMcKendreeGLVCE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpTsitsi MahachiJRMcKendreeGLVCE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersQuincy McSweeneySRMcKendreeGLVCE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersLiz BlochSRMichigan TechGLIACE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersLiz BlochSRMichigan TechGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutSunflower GreeneSRMillersvillePSACE
WOMENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowSunflower GreeneSRMillersvillePSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutSunflower GreeneSRMillersvillePSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerSunflower GreeneSRMillersvillePSACE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesDanielle KohlweySRMinnesota DuluthNSICE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersDanielle KohlweySRMinnesota DuluthNSICE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesDanielle KohlweySRMinnesota DuluthNSICE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpElizabeth BrunnerJRMinnesota StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America60 MetersKhenadi JonesSOMinnesota StateNSICE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesAlexis SmithSRMinnesota StateNSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonCamille BakerSRMissouri S&TGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpSkyler RuszkowskiSRMissouri S&TGLVCE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinMorgan AshJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultElena BisottoSOMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutDesirea BuergeJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutDesirea BuergeJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusDesirea BuergeJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersJasmine DeckardSOMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersJasmine DeckardSOMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpClaire LuallenFRMissouri SouthernMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPentathlonClaire LuallenFRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinKatelyn MooneyFRMissouri SouthernMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaJavelinElizabeth PomattoFRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultEmily PresleySRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutPayton RobertsJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutPayton RobertsJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaDiscusPayton RobertsJRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesMorgan SmithSRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesMorgan SmithSRMissouri SouthernMIAAE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersLeah HanleJRMount OliveConf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersLeah HanleJRMount OliveConf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersLeah HanleJRMount OliveConf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersLeah HanleJRMount OliveConf. CarolinasE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutTiara SchmidtSONeb.-KearneyMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpSerena CaneganSRNew Mexico HighlandsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinSharon ToakoSRNew Mexico HighlandsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpAnnie TopalSONew Mexico HighlandsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpAnnie TopalSONew Mexico HighlandsRMACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersShayla HuebnerSRNorthern MichiganGLIACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersShayla HuebnerSRNorthern MichiganGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpMichelle JuergenSRNorthern MichiganGLIACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpMichelle JuergenSRNorthern MichiganGLIACE
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesHanneke OosterwegelSRNorthern StateNSICE
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesJordan HammondJRNorthwest MissouriMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPentathlonJordan HammondJRNorthwest MissouriMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpMercedes Isaacson-CoverJRNorthwest MissouriMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinEllie LoganSRNorthwest NazareneGNACE
WOMENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesLexi TubbsJRNorthwest NazareneGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpHeaven PowellSRNorthwood (Mich.)GLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJoziRose MayfieldJROklahoma BaptistIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJoziRose MayfieldJROklahoma BaptistGreat AmericanE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMckae MitchellSROklahoma BaptistIndependentE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersMckae MitchellSROklahoma BaptistIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMckae MitchellSROklahoma BaptistGreat AmericanE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersMckae MitchellSROklahoma BaptistGreat AmericanE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesLeah MolterSROklahoma BaptistIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelaySherine Van Der WesthuiSOOklahoma BaptistGreat AmericanE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelaySherine Van Der WesthuiSOOklahoma BaptistIndependentE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersCameka WitterSOOklahoma BaptistIndependentE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersCameka WitterSOOklahoma BaptistGreat AmericanE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayCameka WitterSOOklahoma BaptistIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayCameka WitterSOOklahoma BaptistGreat AmericanE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutJena BlackSRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutJena BlackSRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowBrianna CooksJRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultHaven LanderSOPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultHaven LanderSOPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayNia LunnSOPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonTrace MosbyFRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayCourtney NelsonSRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesCourtney NelsonSRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayDanyel NewsomeFRPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultRenee RhodesSRPittsburg StateMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultRenee RhodesSOPittsburg StateMIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayChristine WilliamsFRPittsburg StateMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaHeptathlonFriederike KallenbergSOPoint Loma NazarenePacWestE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonElise UlsethFRQueens (N.C.)SACE
WOMENFirst-Team All-America10,000 MetersAllison DorrSRSaginaw Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonLauren HuebnerJRSaginaw Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonLauren HuebnerJRSaginaw Valley StateGLIACE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayTashoy BlakeJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayAmanda CrawfordJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersAmanda CrawfordJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayAmanda CrawfordJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersAmanda CrawfordJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayAmanda CrawfordJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersAmanda CrawfordJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJaria HoyteFRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayShannon KalawanJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayShannon KalawanSOSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersShannon KalawanSOSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersShannon KalawanSOSaint Augustine'sCIAAE
WOMENSecond-Team All-America100 Meter HurdlesDanielle ScantleburyFRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayDanielle ScantleburyFRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDanielle ScantleburyFRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDanielle ScantleburyFRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDavia SmithJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayDavia SmithJRSaint Augustine'sCIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonScout CaiJRSeattle PacificGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultScout CaiJRSeattle PacificGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpPeace IgbonagwamFRSeattle PacificGNACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersKate LillyJRSeattle PacificGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaMileKate LillyJRSeattle PacificGNACE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersTimarya BaynardJRSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayTimarya BaynardJRSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayMaya CookSOSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMaya CookSOSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayKennedy HardemionSRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersAlexis HenrySRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayAlexis HenrySOSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersAlexis HenrySRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayAlexis HenrySRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersAlexis HenrySOSF StateIndependentE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersAlexis HenrySOSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayMonisha LewisJRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMonisha LewisJRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesMonisha LewisJRSF StateCCAAE
WOMENSecond-Team All-America200 MetersMonisha LewisJRSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMonisha LewisJRSF StateIndependentE
WOMENSecond-Team All-AmericaHammerDestiny Mack-TalalemotuSRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutDestiny Mack-TalalemotuSRSF StateCCAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaWeight ThrowDestiny Mack-TalalemotuSOSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutDestiny Mack-TalalemotuSOSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusCourtney MassengaleSRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayJazmine SmithSRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersJazmine SmithSRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJazmine SmithSRSF StateCCAAE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJazmine SmithSOSF StateIndependentE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinMorgan DeFloriaSRShippensburgPSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpAbby WagnerSRShippensburgPSACE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpAbby WagnerSRShippensburgPSACE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpZarria WilliamsJRShippensburgPSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpZarria WilliamsJRShippensburgPSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpAnsley LongSRShorterGSCE
WOMENSecond-Team All-America100 Meter HurdlesSheQuilla McClainSOShorterGSCE
WOMENSecond-Team All-America1500 MetersMiryam BassettSRSimon FraserGNACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersSophie DoddSRSimon FraserGNACE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersSophie DoddSRSimon FraserGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseJulia HowleySRSimon FraserGNACE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersJulia HowleySRSimon FraserGNACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersAlana MussattoSRSimon FraserGNACE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersPaige NockSRSimon FraserGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutEmma HertzSOSioux FallsNSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultCourtney McQuaideSRSlippery RockPSACE
WOMENFirst-Team All-America100 Meter HurdlesBriana BurtSRSouthern ConnecticutNortheast-10E
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayMichele BeugreFRSouthern Wesleyan (S.C.)Conf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayLyric KingJRSouthern Wesleyan (S.C.)Conf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayJami LewisJRSouthern Wesleyan (S.C.)Conf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayAmanda TrappJRSouthern Wesleyan (S.C.)Conf. CarolinasE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayElysia BurgosFRSouthwest BaptistMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaMileElysia BurgosFRSouthwest BaptistMIAAE
WOMENSecond-Team All-America1500 MetersElysia BurgosFRSouthwest BaptistMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaTriple JumpAylexus LeshayFRSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayStephanie PenticuffJRSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayOluwabukola PereiraSRSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayTamia RayfordSOSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpTamia RayfordSOSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpMeleah RidenourSOSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpMeleah RidenourSOSouthwest BaptistMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusRebecca ManteuffelSOSouthwest Minnesota StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayAtiana AlexanderFRTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpChelsea CheekJRTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENFirst-Team All-America100 MetersEboni CobySRTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENFirst-Team All-America200 MetersEboni CobySRTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayEboni CobySRTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayRo'Nisha SimpsonSOTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaJavelinTamara SusaFRTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENFirst-Team All-America400 Meter HurdlesMinna SveardSOTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayMinna SveardSOTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultMinna SveardSOTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersMinna SveardSOTexas A&M-CommerceLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpLaGae BriganceSRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaWeight ThrowRachael SomoyeSRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerRacheal SomoyeSRTexas A&M-KingsvilleLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpMarisa GwinnerFRTiffinG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpMarisa GwinnerFRTiffinG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseNicole McMillenSRTusculumSACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayNicolyn BrownSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayNicolyn BrownSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJulia HammerschmidtSRU-MaryNSICE
WOMENSecond-Team All-America100 Meter HurdlesJulia HammerschmidtSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America60 Meter HurdlesJulia HammerschmidtSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayJulia HammerschmidtSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMonique McPhersonSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayMonique McPhersonSRU-MaryNSICE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersMonique McPhersonSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpD'Andra MorrisSOU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpD'Andra MorrisSOU-MaryNSICE
WOMENSecond-Team All-America10,000 MetersIda NarbuvollJRU-MaryNSICE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersIda NarbuvollJRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America3000 MetersEmily RobertsSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America5000 MetersEmily RobertsSRU-MaryNSICE
WOMENSecond-Team All-AmericaSteeplechaseJaiden SchuetteSRU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayAbbey ZastrowSOU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayAbbey ZastrowSOU-MaryNSICE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersAbbey ZastrowSOU-MaryNSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpNatalie CarawaySRUC San DiegoCCAAE
WOMENSecond-Team All-America400 Meter HurdlesClaudia CoxJRUC San DiegoCCAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayLayla AlmasriSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayMaia AustinJRUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpJada CarrSRUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonKaija CroweSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonKaija CroweSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaLong JumpKaija CroweSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpKaija CroweSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayElinor EnderleSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayDejah GloverSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpHannah MeekSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersSkylyn WebbSRUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersSkylyn WebbSRUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersKayla ZinkSOUC-Colorado SpringsRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpJade JordanSOVirginia StateCIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayBre BakanSRWalshG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayAndra LehotayJRWalshG-MACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersAndra LehotayJRWalshG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaMileAndra LehotayJRWalshG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayAlexa LeppelmeierSOWalshG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaDistance Medley RelayJetaiya SmithSRWalshG-MACE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinShelby EdwardsSOWashburnMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultRachael MayberrySOWashburnMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultRachael MayberrySOWashburnMIAAE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultAllexis MenghiniSRWashburnMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultAllexis MenghiniSRWashburnMIAAE
WOMENFirst-Team All-AmericaHammerMckenzie ScheilFRWayne State (Neb.)NSICE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpAdrienne LewisSOWest AlabamaGulf SouthE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpCaroline LewisSOWest ChesterPSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPentathlonCaroline LewisSOWest ChesterPSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaHeptathlonCaroline LewisSOWest ChesterPSACE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpFatim AffessiJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaLong JumpFatim AffessiJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpFatim AffessiJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaTriple JumpFatim AffessiJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayNatasha BrownSRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayBlayre CatalynFRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayArlene CrossanSOWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusNorma CuniganSRWest Texas A&MLone StarE
WOMENSecond-Team All-AmericaShot PutNorma CuniganSRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutNorma CuniganSRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayNele HeinrichJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayNele HeinrichJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayKennedy HudsonJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayValda KabiaSRWest Texas A&MLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayTianna McKinneySRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayTianna McKinneySRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America400 MetersTianna McKinneySRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutZada SwoopesSOWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaShot PutZada SwoopesSOWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaDiscusZada SwoopesSOWest Texas A&MLone StarE
WOMENSecond-Team All-America60 Meter HurdlesMadison ThetfordJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayMadison ThetfordJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-America4x100 RelayKayla WilsonJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayKayla WilsonJRWest Texas A&MLone StarE
WOMENFirst-Team All-AmericaSteeplechaseAlicja KonieczekSRWestern ColoradoRMACE
WOMENFirst-Team All-America1500 MetersAlicja KonieczekSRWestern ColoradoRMACE
WOMENSecond-Team All-America5000 MetersKennedy RufenerSRWestern ColoradoRMACE
WOMENSecond-Team All-America3000 MetersKennedy RufenerSRWestern ColoradoRMACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersBailey SharonJRWestern ColoradoRMACE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersBailey SharonSOWestern ColoradoRMACE
WOMENFirst-Team All-AmericaJavelinDarian WilsonSOWestern OregonGNACE
WOMENSecond-Team All-America800 MetersOlivia WoodsSRWestern OregonGNACE
WOMENFirst-Team All-America800 MetersOlivia WoodsSRWestern OregonGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaPole VaultAnna ParadeeSRWestern WashingtonGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaJavelinAmanda ShortJRWestern WashingtonGNACE
WOMENSecond-Team All-AmericaHigh JumpMaddie TaylorJRWestern WashingtonGNACE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultAnna MassaSOWheelingMountain EastE
WOMENFirst-Team All-AmericaPole VaultAnna MassaSOWheelingIndependentsE
WOMENFirst-Team All-AmericaHigh JumpVanisha WilshireSRWingateSACE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayKalley HarrisSOWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayKalley HarrisSOWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayAllison JohnsonSRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayKari SchneissSRWinona StateNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayBrittany SchyvinckSRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayBrittany SchyvinckSRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayBrittany SchyvinckSRWinona StateNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayBrooklyn SchyvinckFRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America4x400 RelayBrooklyn SchyvinckFRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayNikki StaffenSRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-America400 MetersShereen VallabouyFRWinona StateNSICE
WOMENFirst-Team All-America4x400 RelayShereen VallabouyFRWinona StateNSICE
WOMENSecond-Team All-AmericaDistance Medley RelayHope WillenbrinkSRWinona StateNSICE
WOMENFirst-Team All-America60 MetersMa'Kyia GaydenSOWinston-Salem StateCIAAE