Award History
NCAA DII OTF All-Region

2022 NCAA Division II Outdoor Track & Field All-Region

NEW ORLEANS – All Region honors for the 2022 NCAA Division II Outdoor Track & Field season were announced on Wednesday by the U.S. Track & Field and Cross Country Coaches Association (USTFCCCA) following the conclusion of the regular season.

Top-5 individuals in each event from each region earned All-Region honors, in addition to each of the members of a top-3 ranked relay team.

Only USTFCCCA member programs are eligible for awards.

Overall, there were nine men’s programs and six women’s programs that earned 20 or more All-Region honors for their efforts during the 2022 outdoor season.

Lee (Tenn.) had the most combined honors with 59 (32 women, 27 men). Southern Connecticut (56) and Grand Valley State (50) also amassed 50 or more such honors, with SoConn leading all men’s programs with 37. Lee shared the top spot with most women’s All-Americans with Azusa Pacific, as each had 32.

Conference-wise, the Northeast-10 accumulated the most honors with 181, with the SAC (166), Gulf South Conference (161) and MIAA (158) close behind.

See below for a full list of athletes honored by the USTFCCCA.

2022 NCAA Division II Outdoor Track & Field
USTFCCCA Men’s & Women’s All-Region Honors

GenderEventStudent-AthleteYearInstitutionTRPRegionConference
MEN4x100 RelayShareez HAMM Academy of Art*WestPacWestE
MEN4x400 RelayMarkarios PAGE Academy of Art WestPacWestE
MEN4x100 RelayDaquan BERRY Academy of Art*WestPacWestE
MEN4x400 RelayDuncan AGYEMANG Academy of Art WestPacWestE
MEN4x100 RelayDuncan AGYEMANG Academy of Art*WestPacWestE
MEN4x400 RelayKaze POITIER Academy of Art WestPacWestE
MEN4x100 RelayAjani INCE Academy of Art*WestPacWestE
MEN4x400 RelayShareez HAMM Academy of Art WestPacWestE
MEN100 MetersDuncan AgyemangJRAcademy of Art WestPacWestE
MEN400 MetersDuncan AgyemangJRAcademy of Art WestPacWestE
MEN200 MetersDaquan BerryJRAcademy of Art WestPacWestE
MENHigh JumpDaniel Cortes GonzalezSOAcademy of Art WestPacWestE
MENTriple JumpYacouba GnackoFRAcademy of Art WestPacWestE
MEN400 Meter HurdlesShareez HammJRAcademy of Art WestPacWestE
MENSteeplechaseSaba KhvichavaSOAcademy of Art*WestPacWestE
MEN800 MetersAbdelouakil MustaphaJRAcademy of Art WestPacWestE
MENTriple JumpMathieu TshaniJRAcademy of Art*WestPacWestE
MEN5000 MetersAwet BerakiSOAdams State*South CentralRMACE
MEN10,000 MetersAwet BerakiSOAdams State*South CentralRMACE
MEN800 MetersDavid CardenasSOAdams State South CentralRMACE
MEN1500 MetersDavid CardenasSOAdams State South CentralRMACE
MEN1500 MetersMiguel CocaJRAdams State*South CentralRMACE
MENShot PutSam DirkesSOAdams State South CentralRMACE
MENDiscusSam DirkesSOAdams State South CentralRMACE
MEN5000 MetersClement DuigouJRAdams State South CentralRMACE
MENSteeplechaseClement DuigouJRAdams State*South CentralRMACE
MEN1500 MetersJames DunneSOAdams State South CentralRMACE
MEN5000 MetersJames DunneSOAdams State South CentralRMACE
MEN110 Meter HurdlesLeroy Elliott Jr.SRAdams State South CentralRMACE
MEN200 MetersJonah VigilSOAdams State South CentralRMACE
MEN400 MetersJonah VigilSOAdams State*South CentralRMACE
MENSteeplechaseMatthew GemmaJRAdelphi EastNortheast-10E
MENDecathlonMatthew WenzFRAdelphi EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayWilson MCCLAIN Alabama-Huntsville SouthGSCE
MEN4x100 RelayGrayson RUSSELL Alabama-Huntsville SouthGSCE
MEN4x100 RelayMichael GIZZI Alabama-Huntsville SouthGSCE
MEN4x100 RelayCameron CLARK Alabama-Huntsville SouthGSCE
MENShot PutJustin BensingerJRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENHammerJustin BensingerJRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENSteeplechaseJacob BishopSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENSteeplechaseJames CainSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENLong JumpCameron ClarkSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENJavelinMiguel CortesJRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MEN5000 MetersJay DaySRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENSteeplechaseJay DaySRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN100 MetersMichael GizziFRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MEN200 MetersMichael GizziFRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENShot PutZach HancockSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENDiscusZach HancockSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENHammerZach HancockSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MEN10,000 MetersAlex HerbstSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENPole VaultGarrison HillSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENShot PutAlex HowardSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENDiscusAlex HowardSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN110 Meter HurdlesWilson McClainSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENDecathlonTrey McFarlandSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENShot PutStephen TannerSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN10,000 MetersSam WilhelmFRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENHammerEvans WrightSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN5000 MetersCole NashFRAlaska Anchorage*WestGNACE
MEN10,000 MetersCole NashFRAlaska Anchorage*WestGNACE
MEN110 Meter HurdlesJoshua WagnerSOAlaska Anchorage WestGNACE
MEN100 MetersEd GilbertSOAlbany State (Ga.) SouthSIACE
MEN200 MetersEd GilbertSOAlbany State (Ga.) SouthSIACE
MENTriple JumpIsaiah McCrayFRAlbany State (Ga.) SouthSIACE
MEN400 Meter HurdlesJordan SmithFRAlbany State (Ga.) SouthSIACE
MEN4x400 RelayBailey MURPHY American International EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayJean Paul CASTRO American International EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayJunior PONTES DA VEIGA American International EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayMarvin DURE American International EastNortheast-10E
MEN5000 MetersJason BeaverSOAmerican International EastNortheast-10E
MEN10,000 MetersJason BeaverSOAmerican International EastNortheast-10E
MEN200 MetersJean Paul CastroFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN400 MetersMarvin DureSOAmerican International EastNortheast-10E
MEN800 MetersCallum ElsonSRAmerican International EastNortheast-10E
MEN1500 MetersCallum ElsonSRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN5000 MetersCallum ElsonSRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN100 MetersWorlf MalivertJRAmerican International EastNortheast-10E
MENTriple JumpWorlf MalivertJRAmerican International EastNortheast-10E
MEN1500 MetersGabe MedinaSOAmerican International EastNortheast-10E
MEN10,000 MetersEzra MutaiSRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN800 MetersClement PaillonSRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN1500 MetersGavin SmithFRAmerican International EastNortheast-10E
MENSteeplechasePhilip QuillenSRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
MEN4x400 RelayEmmett SEALS Angelo State South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayBossman PINKRAH Angelo State South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayJonathan RAMIREZ Angelo State South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayNicholas ELLISOR Angelo State South CentralLone StarE
MENJavelinLuis AlvaradoSOAngelo State South CentralLone StarE
MENHammerCanon AndrewsSRAngelo State South CentralLone StarE
MENTriple JumpJosh BodySOAngelo State South CentralLone StarE
MENDiscusCason BrownJRAngelo State South CentralLone StarE
MEN400 MetersNicholas EllisorSRAngelo State South CentralLone StarE
MENJavelinViktor ErteltFRAngelo State*South CentralLone StarE
MENPole VaultJacobee JonesJRAngelo State South CentralLone StarE
MENDecathlonElvis KryukovJRAngelo State*South CentralLone StarE
MENDecathlonKyle LumpkinsJRAngelo State South CentralLone StarE
MEN400 Meter HurdlesRomel PlummerFRAngelo State South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayAaron BANKS Ashland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayNoah WOOD Ashland MidwestG-MACE
MEN4x100 RelayDoniven JACKSON Ashland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayKeshun JONES Ashland MidwestG-MACE
MEN4x100 RelayChanning PHILLIPS Ashland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayChanning PHILLIPS Ashland MidwestG-MACE
MEN4x100 RelayKeshun JONES Ashland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayTrevor BASSITT Ashland MidwestG-MACE
MEN100 MetersAaron BanksSRAshland MidwestG-MACE
MEN200 MetersAaron BanksSRAshland MidwestG-MACE
MEN400 Meter HurdlesTrevor BassittSRAshland*MidwestG-MACE
MENHammerBrent FairbanksSRAshland MidwestG-MACE
MEN200 MetersKeshun JonesSRAshland MidwestG-MACE
MENShot PutNoah KochSOAshland MidwestG-MACE
MENDiscusNoah KochSOAshland*MidwestG-MACE
MEN110 Meter HurdlesTravis MooreSRAshland MidwestG-MACE
MENDecathlonTravis MooreSRAshland MidwestG-MACE
MEN400 MetersChanning PhillipsSRAshland MidwestG-MACE
MEN400 MetersTre'Sean BouieFRAssumption EastNortheast-10E
MEN10,000 MetersClaudio RochaJRAssumption EastNortheast-10E
MEN110 Meter HurdlesJoseph SantosJRAssumption EastNortheast-10E
MEN800 MetersKai BrickeySRAugusta SoutheastPBCE
MEN5000 MetersRyan HartmanFRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENSteeplechaseRyan HartmanFRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN1500 MetersEvan JohnsonSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN800 MetersAustin MillerSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN1500 MetersAustin MillerSRAugustana (S.D.)*CentralNSICE
MENHigh JumpTyl WoelberJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN400 MetersDaniel BessoloJRAzusa Pacific WestPacWestE
MENDiscusWeston EllisSRAzusa Pacific*WestPacWestE
MENHammerWeston EllisSRAzusa Pacific WestPacWestE
MEN200 MetersDominic Gonzalez-ShelmireFRAzusa Pacific WestPacWestE
MEN400 MetersDominic Gonzalez-ShelmireFRAzusa Pacific*WestPacWestE
MENHigh JumpRaymon HarperSOAzusa Pacific WestPacWestE
MENLong JumpIsaiah HarrisSOAzusa Pacific WestPacWestE
MENLong JumpJermel Jones IISOAzusa Pacific*WestPacWestE
MENTriple JumpJermel Jones IISOAzusa Pacific WestPacWestE
MENSteeplechaseNixon KorirSOAzusa Pacific WestPacWestE
MENDecathlonLincoln KrogFRAzusa Pacific WestPacWestE
MEN5000 MetersAyrton LedesmaJRAzusa Pacific WestPacWestE
MENSteeplechaseAyrton LedesmaJRAzusa Pacific WestPacWestE
MENJavelinLogan PeytonFRAzusa Pacific WestPacWestE
MENPole VaultJoseph RauwerdaFRAzusa Pacific WestPacWestE
MENDecathlonAaron WorrellJRAzusa Pacific WestPacWestE
MENHammerChianti GheeSRBarton SoutheastConference CarolinasE
MEN4x400 RelayShemar HYLTON Benedict SouthSIACE
MEN4x400 RelayJesaiah JONES Benedict SouthSIACE
MEN4x400 RelayMalcom CARTER III Benedict SouthSIACE
MEN4x400 RelayPhilip JACKSON Benedict SouthSIACE
MEN400 Meter HurdlesMalcom Carter IIISOBenedict SouthSIACE
MENTriple JumpShun TaylorSOBenedict SouthSIACE
MEN400 Meter HurdlesAlex LawesFRBentley EastNortheast-10E
MENSteeplechaseKeith OsowskiSRBlack Hills State South CentralRMACE
MEN100 MetersMarQuel DavisJRBloomfield EastCACCE
MEN200 MetersMarQuel DavisJRBloomfield EastCACCE
MENLong JumpHank AndersonSOBloomsburg AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayBryce BUSHNELL Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x400 RelayJoshua JOHNSON Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x100 RelayAlessio SOMMACAL Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x400 RelayKevin MLYNEK Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x100 RelayJoshua JOHNSON Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x400 RelayJaelen CRAFT Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x100 RelayDeandre SMITH Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x400 RelayCamden PATTERSON Cal Poly Pomona WestCCAAE
MEN10,000 MetersLeandro CandrayFRCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN400 Meter HurdlesJaelen CraftFRCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN110 Meter HurdlesRyan FieldsSOCal Poly Pomona*WestCCAAE
MEN400 Meter HurdlesRyan FieldsSOCal Poly Pomona*WestCCAAE
MENShot PutGerardo FloresSRCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN100 MetersJoshua JohnsonFRCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN200 MetersJoshua JohnsonFRCal Poly Pomona*WestCCAAE
MENPole VaultMatteo MadrassiSOCal Poly Pomona WestCCAAE
MENDiscusAaron MaySOCal Poly Pomona WestCCAAE
MENHammerAaron MaySOCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN400 Meter HurdlesKaelin MooreJRCal Poly Pomona WestCCAAE
MENDiscusDominique NavarretteSOCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN110 Meter HurdlesNnamdi OnwaezeFRCal Poly Pomona WestCCAAE
MENShot PutAlejandro Sandoval-GuzmanSRCal Poly Pomona WestCCAAE
MENDiscusAlejandro Sandoval-GuzmanSRCal Poly Pomona WestCCAAE
MENHigh JumpKailen SmithFRCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN110 Meter HurdlesAlessio SommacalFRCal Poly Pomona WestCCAAE
MEN4x100 RelayLeon TAFIRENYIKA Cal State LA WestCCAAE
MEN4x400 RelayClifton JOHNSON Cal State LA*WestCCAAE
MEN4x100 RelayShingirai HLANGUYO Cal State LA WestCCAAE
MEN4x400 RelayShingirai HLANGUYO Cal State LA*WestCCAAE
MEN4x100 RelayDarnelle HARRIS Cal State LA WestCCAAE
MEN4x400 RelayLeon TAFIRENYIKA Cal State LA*WestCCAAE
MEN4x100 RelayClifton JOHNSON Cal State LA WestCCAAE
MEN4x400 RelayJesus NICHOL II Cal State LA*WestCCAAE
MEN100 MetersDarnelle HarrisJRCal State LA WestCCAAE
MEN100 MetersShingirai HlanguyoJRCal State LA WestCCAAE
MEN200 MetersShingirai HlanguyoJRCal State LA WestCCAAE
MEN400 MetersLeon TafirenyikaFRCal State LA WestCCAAE
MENHigh JumpPorte-Joie TshiabaJRCal State LA*WestCCAAE
MENLong JumpPorte-Joie TshiabaJRCal State LA WestCCAAE
MEN400 Meter HurdlesJonathan BurtonJRCal State San Marcos WestCCAAE
MEN200 MetersJustice ChimaSOCal State San Marcos WestCCAAE
MEN10,000 MetersJosh LitwillerSRCal State San Marcos WestCCAAE
MENTriple JumpIsaac MuanzaFRCal State San Marcos WestCCAAE
MEN4x100 RelayKristopher LYTLE California (Pa.) AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayAaron MCPHERSON California (Pa.) AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayTyrese CANADA California (Pa.) AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayJalen CLOUD California (Pa.) AtlanticPSACE
MEN800 MetersNoah BernardingSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
MEN1500 MetersNoah BernardingSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
MENTriple JumpJalen CloudSRCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayPJ LOTHARP Carson-Newman*SoutheastSACE
MEN4x100 RelayMakanakaishe CHARAMBA Carson-Newman*SoutheastSACE
MEN4x100 RelaySiphosethu BOYA Carson-Newman*SoutheastSACE
MEN4x100 RelayDevon MOORE Carson-Newman*SoutheastSACE
MEN110 Meter HurdlesMatthew BlackmonFRCarson-Newman SoutheastSACE
MEN100 MetersSiphosethu BoyaJRCarson-Newman*SoutheastSACE
MEN100 MetersMakanakaishe CharambaFRCarson-Newman SoutheastSACE
MEN200 MetersMakanakaishe CharambaFRCarson-Newman SoutheastSACE
MENHigh JumpShane ConnellSOCarson-Newman SoutheastSACE
MENDiscusTrayzel Jureidini-WycheSRCarson-Newman*SoutheastSACE
MEN100 MetersDevon MooreJRCarson-Newman SoutheastSACE
MENLong JumpJoseph Oreva-EdafiadheSOCarson-Newman*SoutheastSACE
MEN400 MetersBrien PittmanJRCatawba*SoutheastSACE
MEN400 Meter HurdlesTrey GruetJRCedarville MidwestG-MACE
MENLong JumpChristopher GoodwinSRCentral Missouri CentralMIAAE
MENPole VaultVincent HobbieSRCentral Missouri CentralMIAAE
MENPole VaultJack HodgeSOCentral Missouri CentralMIAAE
MEN100 MetersAntonio LaySOCentral Missouri*CentralMIAAE
MEN200 MetersAntonio LaySOCentral Missouri*CentralMIAAE
MENDecathlonTrey MillerJRCentral Missouri CentralMIAAE
MENDiscusAddison SnowballSOCentral Missouri CentralMIAAE
MENPole VaultReagan UlrichSOCentral Missouri*CentralMIAAE
MEN110 Meter HurdlesParker WormekFRCentral Missouri CentralMIAAE
MENDecathlonDrew KleinFRCentral Washington WestGNACE
MENHammerShane CollinsSOChadron State South CentralRMACE
MENHammerDaniel ReynoldsSOChadron State*South CentralRMACE
MENJavelinQuest SaverySOChadron State South CentralRMACE
MEN10,000 MetersAlejandro AbellanedaJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN5000 MetersCasey EllisJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN10,000 MetersCasey EllisJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN1500 MetersMatthew ForresterFRCharleston (W.Va.)*AtlanticMountain EastE
MEN5000 MetersMatthew ForresterFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN200 MetersTimber HuysmansFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENSteeplechaseDennis McCheskeySOCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN800 MetersWarren ThielFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENShot PutKellen TropeckSOCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENDiscusKellen TropeckSOCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENPole VaultCristian BradySRChico State*WestCCAAE
MEN5000 MetersJack EmanuelJRChico State WestCCAAE
MEN10,000 MetersJack EmanuelJRChico State WestCCAAE
MEN10,000 MetersBrayden McLaughlinFRChico State WestCCAAE
MENPole VaultMatthew RodriguezFRChico State WestCCAAE
MEN800 MetersConor WellsSRChico State WestCCAAE
MEN1500 MetersConor WellsSRChico State WestCCAAE
MEN110 Meter HurdlesParker WilliamsFRChico State WestCCAAE
MEN10,000 MetersDuncan FuehneSOColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN5000 MetersJake MitchemSRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENSteeplechaseJake MitchemSRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN10,000 MetersKyle MoranJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENPole VaultHunter PotrykusSOColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN10,000 MetersDillon PowellSOColo. School of Mines South CentralRMACE
MENHigh JumpGrant RedmondJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENShot PutArvid VeidmarkJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENDiscusArvid VeidmarkJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENLong JumpJustin ThompsonSOColorado Mesa South CentralRMACE
MENTriple JumpGavin NembhardSOColumbus State SoutheastPBCE
MENPole VaultWilliam PlayerSOColumbus State SoutheastPBCE
MEN800 MetersSavian TaylorSOColumbus State SoutheastPBCE
MEN400 Meter HurdlesDante WallsFRColumbus State SoutheastPBCE
MEN5000 MetersIsaac PratherJRConcord*AtlanticMountain EastE
MEN10,000 MetersIsaac PratherJRConcord*AtlanticMountain EastE
MENSteeplechaseIsaac PratherJRConcord*AtlanticMountain EastE
MEN400 Meter HurdlesMarcus WilsonSRConcord AtlanticMountain EastE
MENDecathlonJakob TordsenSRConcordia-St. Paul CentralNSICE
MEN4x400 RelayCarl SCHMIDT CSU Pueblo South CentralRMACE
MEN4x400 RelayReece SHARMAN-NEWELL CSU Pueblo South CentralRMACE
MEN4x400 RelayNathan HOOD CSU Pueblo South CentralRMACE
MEN4x400 RelayTyrell SMITH CSU Pueblo South CentralRMACE
MEN800 MetersNathan HoodSRCSU Pueblo South CentralRMACE
MENShot PutJustin JenksSOCSU Pueblo*South CentralRMACE
MENShot PutNathaniel MillerJRCSU Pueblo South CentralRMACE
MEN800 MetersReece Sharman-NewellFRCSU Pueblo*South CentralRMACE
MEN1500 MetersReece Sharman-NewellFRCSU Pueblo South CentralRMACE
MEN400 MetersTyrell SmithFRCSU Pueblo South CentralRMACE
MENDecathlonNoah DooleyJRDavenport (Mich.)*MidwestGLIACE
MENHammerClaude OckertJRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MENShot PutIsaiah SchaferJRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MENDiscusIsaiah SchaferJRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MEN10,000 MetersAmos PkiachSOEast Central (Okla.) CentralGACE
MENDiscusIsaac AlmoneySOEast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENHammerIsaac AlmoneySOEast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENHammerDaryn BlackwellJREast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENDecathlonCaleb CarneySOEast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENPole VaultGrant FoxJREast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENJavelinEric GarnerSREast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENDiscusCole GorhamFREast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENJavelinZach NissleyFREast Stroudsburg AtlanticPSACE
MEN5000 MetersNick AmosJREdinboro AtlanticPSACE
MEN10,000 MetersNick AmosJREdinboro AtlanticPSACE
MEN10,000 MetersDanny DesmondJREdinboro AtlanticPSACE
MENSteeplechaseWard RiesJREdinboro AtlanticPSACE
MENJavelinTrae SmithSREdinboro AtlanticPSACE
MEN1500 MetersConnor Volk-KlosSOEdinboro AtlanticPSACE
MEN800 MetersMatt WehrleJREdinboro AtlanticPSACE
MENDecathlonHeinrich AdriaanseSOEmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MENJavelinRyan FlournoyFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MEN1500 MetersPaul KraemerFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MENPole VaultConrad PrisbyFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MENLong JumpJhaden SydnorFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MENDiscusMichael WillinghamSREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MENHammerMichael WillinghamSREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
MEN400 MetersSulaimane BanguraSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
MENShot PutTravis MorrisonSOEmporia State CentralMIAAE
MENHammerAustin CombsSRFindlay*MidwestG-MACE
MENLong JumpEliot CummingsSOFindlay MidwestG-MACE
MENTriple JumpEliot CummingsSOFindlay MidwestG-MACE
MENTriple JumpMartin EtseyJRFindlay MidwestG-MACE
MEN10,000 MetersNoah FisherFRFindlay MidwestG-MACE
MENPole VaultGabe MakinJRFindlay MidwestG-MACE
MENHigh JumpShakur PaytonFRFindlay MidwestG-MACE
MEN5000 MetersMason JonesSRFlorida Southern SouthIndependentsE
MEN10,000 MetersMason JonesSRFlorida Southern*SouthIndependentsE
MENSteeplechaseMitchell KozikSRFlorida Southern SouthIndependentsE
MEN4x100 RelayCole DIFFENBAUGH Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x400 RelayHayden ALBRIGHT Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x100 RelayHayden ALBRIGHT Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x400 RelayJack PAKKEBIER Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x100 RelayXavier ROBINSON Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x400 RelayEthan LANG Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x100 RelayPhilip LANDRUM Fort Hays State CentralMIAAE
MEN4x400 RelayNolan CHURCHMAN Fort Hays State CentralMIAAE
MEN400 MetersNolan ChurchmanSOFort Hays State CentralMIAAE
MENDecathlonNolan ChurchmanSOFort Hays State CentralMIAAE
MENPole VaultJacob ClarkSOFort Hays State CentralMIAAE
MEN100 MetersPhilip LandrumJRFort Hays State CentralMIAAE
MEN800 MetersEthan LangSOFort Hays State CentralMIAAE
MENTriple JumpXavier RobinsonSOFort Hays State CentralMIAAE
MEN5000 MetersRobbie SchmidtSRFort Hays State CentralMIAAE
MEN10,000 MetersRobbie SchmidtSRFort Hays State CentralMIAAE
MENTriple JumpBashan WesleySOFort Valley State*SouthSIACE
MEN4x100 RelayAngel GONZALEZ Franklin Pierce EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayDevin JONES Franklin Pierce EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayNathan RINALDI Franklin Pierce EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayStephen HARRIS Franklin Pierce EastNortheast-10E
MENJavelinBrogan BonsaintSOFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN200 MetersStephen HarrisSOFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN5000 MetersWondu SummaSOFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN10,000 MetersWondu SummaSOFranklin Pierce EastNortheast-10E
MENSteeplechaseCody TallentSRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN10,000 MetersSebastien VicaryJRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN800 MetersRyan WalkerSOFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN5000 MetersBryan BanuelosSOFresno Pacific WestPacWestE
MENShot PutMoe BradleySOFresno Pacific*WestPacWestE
MENDiscusMoe BradleySOFresno Pacific WestPacWestE
MEN100 MetersIsaac DavisSOFresno Pacific*WestPacWestE
MENShot PutJesse FrancoSOFresno Pacific WestPacWestE
MENDecathlonBrett LombardiSRFresno Pacific*WestPacWestE
MENShot PutRobbie BabsonFRGeorgian Court EastCACCE
MENTriple JumpJeshurun DeveroSRGeorgian Court EastCACCE
MEN110 Meter HurdlesHenry Jean-MichelSRGeorgian Court EastCACCE
MENJavelinJoseph SauchelliSOGeorgian Court EastCACCE
MENSteeplechaseKyle SpectorSOGeorgian Court EastCACCE
MENPole VaultJan VolkmarFRGeorgian Court EastCACCE
MENDecathlonJan VolkmarFRGeorgian Court*EastCACCE
MENPole VaultHaden CoonSRGlenville State AtlanticMountain EastE
MENHammerBrody StrawdermanSRGlenville State AtlanticMountain EastE
MENPole VaultNate WheelerSRGlenville State*AtlanticMountain EastE
MEN4x100 RelayCaelon HARKEY Grand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayCaelon HARKEY Grand Valley State*MidwestGLIACE
MEN4x100 RelayBrandon MILLER Grand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayJackson BLANCHARD Grand Valley State*MidwestGLIACE
MEN4x100 RelayMyles RHODES Grand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayBrandon MILLER Grand Valley State*MidwestGLIACE
MEN4x100 RelayJalen KYLES Grand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayMyles RHODES Grand Valley State*MidwestGLIACE
MEN110 Meter HurdlesJackson BlanchardJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN400 Meter HurdlesJackson BlanchardJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN5000 MetersTanner ChadaSOGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN10,000 MetersTanner ChadaSOGrand Valley State MidwestGLIACE
MENSteeplechaseCaleb FutterSOGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN800 MetersJonathon GroendykJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENHammerHunter HardingSRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN1500 MetersIsaac HardingSRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN5000 MetersIsaac HardingSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN10,000 MetersIsaac HardingSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN400 MetersCaelon HarkeySRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENShot PutMyles KernerSOGrand Valley State*MidwestGLIACE
MENHigh JumpEli KosibaSOGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN5000 MetersJacob LeeSRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENJavelinBobby MaxwellSOGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN100 MetersBrandon MillerFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN200 MetersBrandon MillerFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MENHigh JumpJonathan Rankins-JamesFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN400 MetersMyles RhodesFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENLong JumpChanse SetzkeSOGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN110 Meter HurdlesMakiyah SmallwoodSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MENDiscusNathan SpitzleyFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENShot PutMatt ThomasSOGrand Valley State MidwestGLIACE
MENHammerJacob UrbanJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENJavelinJacob UrbanJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENPole VaultDorian ChaigneauSOHarding CentralGACE
MEN400 Meter HurdlesNikolasz CsokasSOHarding CentralGACE
MEN400 Meter HurdlesFallou GayeJRHarding CentralGACE
MENDecathlonMatt HipshireSRHarding CentralGACE
MEN4x100 RelayJacob SCHMIDT Hillsdale MidwestG-MACE
MEN4x100 RelayJamahl BURKE Hillsdale MidwestG-MACE
MEN4x100 RelayDagur EINARSSON Hillsdale MidwestG-MACE
MEN4x100 RelayOliver SAMUELSSON Hillsdale MidwestG-MACE
MENHigh JumpCass DobrowolskiFRHillsdale MidwestG-MACE
MEN110 Meter HurdlesSean FaganSOHillsdale MidwestG-MACE
MEN400 Meter HurdlesSean FaganSOHillsdale MidwestG-MACE
MENJavelinKyle MacBethFRHillsdale MidwestG-MACE
MENPole VaultBen RaffinJRHillsdale MidwestG-MACE
MENHigh JumpNishorn PierreFRHoly Family (Pa.)*EastCACCE
MENTriple JumpNishorn PierreFRHoly Family (Pa.)*EastCACCE
MEN10,000 MetersBlake JonesJRIllinois-Springfield MidwestGLVCE
MEN1500 MetersNoah McIntyreSOIllinois-Springfield MidwestGLVCE
MEN800 MetersKendall BrananSOIndiana (Pa.) AtlanticPSACE
MENSteeplechaseEvan WeaverJRIndiana (Pa.) AtlanticPSACE
MEN800 MetersBen NagelJRIndianapolis MidwestGLVCE
MEN1500 MetersBen NagelJRIndianapolis MidwestGLVCE
MENSteeplechaseDan ForrySRJefferson (Pa.) EastCACCE
MEN4x100 RelayStephan DILL Johnson C. Smith*AtlanticCIAAE
MEN4x400 RelayTerry TOWAH Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN4x100 RelayJustin STEELE Johnson C. Smith*AtlanticCIAAE
MEN4x400 RelayKymali HAY Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN4x100 RelayAsante FAZARRO Johnson C. Smith*AtlanticCIAAE
MEN4x400 RelayJalen JACKSON Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN4x100 RelayZephaniah COX JR. Johnson C. Smith*AtlanticCIAAE
MEN4x400 RelayJustin STEELE Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN100 MetersAsante FazarroJRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN200 MetersJustin SteeleFRJohnson C. Smith*AtlanticCIAAE
MEN400 MetersJustin SteeleFRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN110 Meter HurdlesWarren WilliamsFRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
MENHammerKolin MillerJRKing SoutheastConference CarolinasE
MENTriple JumpAnthony DeFuscoSOKutztown AtlanticPSACE
MENPole VaultJason MrazFRKutztown AtlanticPSACE
MENHigh JumpTracey WhiteFRKutztown AtlanticPSACE
MEN110 Meter HurdlesDominic JonesSRLake Erie MidwestG-MACE
MEN100 MetersOjoshua BuntonSOLane SouthSIACE
MEN200 MetersOjoshua BuntonSOLane SouthSIACE
MEN4x100 RelayIan THOMAS Lee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayWynand DU TOIT Lee (Tenn.) SouthGSCE
MEN4x100 RelayStacen CUNNINGHAM Lee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayJeremiah MCCAIN Lee (Tenn.) SouthGSCE
MEN4x100 RelaySilusapho DINGISWAYO Lee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayNokia MASENGU Lee (Tenn.) SouthGSCE
MEN4x100 RelayJeremiah MCCAIN Lee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayTitus LAGAT Lee (Tenn.) SouthGSCE
MENPole VaultEli BrooksSOLee (Tenn.) SouthGSCE
MENJavelinEli BrooksSOLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN200 MetersSilusapho DingiswayoFRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN400 MetersWynand Du ToitSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN5000 MetersCaleb EaglesonSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN10,000 MetersCaleb EaglesonSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN800 MetersTitus LagatSOLee (Tenn.) SouthGSCE
MENJavelinCaleb LongSOLee (Tenn.) SouthGSCE
MENDecathlonCaleb LongSOLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN400 MetersJeremiah McCainSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN400 Meter HurdlesJeremiah McCainSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENHigh JumpGift NkosiFRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN800 MetersChristian NobleSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN1500 MetersChristian NobleSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN5000 MetersChristian NobleSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN1500 MetersWill StoneJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MENPole VaultDaniel SurmanSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MENDecathlonDaniel SurmanSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MENDiscusCamden WilliamsFRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN110 Meter HurdlesChristian BargaineerSOLees-McRae SoutheastConference CarolinasE
MEN400 MetersBrian SimsSRLees-McRae SoutheastConference CarolinasE
MEN4x100 RelayTrent DAVIS Lenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayLucas BESONG Lenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MEN4x100 RelayDario MATAU Lenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayJohn SISSON Lenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MEN4x100 RelayLucas BESONG Lenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayMarlin DAVIS Lenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MEN4x100 RelayJacob WADSWORTH Lenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayJacob WADSWORTH Lenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MEN200 MetersMarlin DavisSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN200 MetersTrent DavisFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENLong JumpTrent DavisFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENTriple JumpNick Henriques SOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENDiscusEllis HortonJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENPole VaultMike KaricherFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENPole VaultChris ReichenbachSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN110 Meter HurdlesPhilip StomneSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN400 Meter HurdlesPhilip StomneSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENDecathlonPhilip StomneSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENPole VaultOliver ThatcherFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN400 Meter HurdlesJacob WadsworthSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENLong JumpJacob WadsworthSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENSteeplechaseDustin MacuibaSRLewis MidwestGLVCE
MENLong JumpZach OlenekSOLewis MidwestGLVCE
MENTriple JumpZach OlenekSOLewis MidwestGLVCE
MENLong JumpKeegan ZackSOLewis MidwestGLVCE
MENTriple JumpKeegan ZackSOLewis*MidwestGLVCE
MEN4x100 RelayJordan CLARK Limestone SoutheastSACE
MEN4x400 RelayJavaris MICHAEL Limestone SoutheastSACE
MEN4x100 RelayEvan WELLS Limestone SoutheastSACE
MEN4x400 RelayMikale HART Limestone SoutheastSACE
MEN4x100 RelayJavaris MICHAEL Limestone SoutheastSACE
MEN4x400 RelayEvan WELLS Limestone SoutheastSACE
MEN4x100 RelayMikale HART Limestone SoutheastSACE
MEN4x400 RelayYvner FREDERIC Limestone SoutheastSACE
MEN110 Meter HurdlesWilliam GraySRLimestone*SoutheastSACE
MENHigh JumpAustin KempJRLimestone SoutheastSACE
MENTriple JumpLloyd McCurdyJRLimestone*SoutheastSACE
MENJavelinLloyd McCurdyJRLimestone SoutheastSACE
MEN200 MetersJavaris MichaelSRLimestone SoutheastSACE
MEN4x100 RelayKizan DAVID Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayKewani CAMPBELL Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x100 RelayJamar TREASURE Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayReuben NICHOLS Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x100 RelayShemar FLETCHER Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayShanthamoi BROWN Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x100 RelayReuben NICHOLS Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayTroy WHYTE Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN400 Meter HurdlesShanthamoi BrownSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN400 Meter HurdlesKewani CampbellSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MENLong JumpKizan DavidSRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN200 MetersReuben NicholsSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN400 MetersReuben NicholsSOLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
MEN100 MetersJamar TreasureFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN200 MetersJamar TreasureFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN110 Meter HurdlesTroy WhyteSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN400 Meter HurdlesTroy WhyteSOLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
MENHigh JumpGlenn ButlerSRLincoln (Pa.) AtlanticCIAAE
MENLong JumpGlenn ButlerSRLincoln (Pa.)*AtlanticCIAAE
MEN800 MetersRoberto FajardoSOLincoln Memorial*SoutheastSACE
MEN4x400 RelayDamaine DIXON Lindenwood MidwestGLVCE
MEN4x400 RelayBoris CHARLES Lindenwood MidwestGLVCE
MEN4x400 RelayRomon LOGAN Lindenwood MidwestGLVCE
MEN4x400 RelayMaxime TOURON Lindenwood MidwestGLVCE
MEN400 Meter HurdlesDamaine DixonSRLindenwood MidwestGLVCE
MENJavelinJacob OpdahlSRLindenwood*MidwestGLVCE
MEN100 MetersJameel Walkes-MillerSOLindenwood MidwestGLVCE
MEN200 MetersJameel Walkes-MillerSOLindenwood MidwestGLVCE
MEN400 MetersSamuel YaroSRLindenwood*MidwestGLVCE
MEN5000 MetersGage KrallSOLock Haven AtlanticPSACE
MEN400 MetersRyan MillerSOLock Haven AtlanticPSACE
MENDiscusBryce SpencerSOLubbock Christian South CentralLone StarE
MENHammerBryce SpencerSOLubbock Christian South CentralLone StarE
MENJavelinBryce SpencerSOLubbock Christian South CentralLone StarE
MEN800 MetersClayton SayenJRMichigan Tech*MidwestGLIACE
MEN1500 MetersClayton SayenJRMichigan Tech*MidwestGLIACE
MENDiscusCarter AguileraSOMinnesota State CentralNSICE
MENLong JumpCaleb KathSRMinnesota State CentralNSICE
MEN800 MetersTanner MaierSOMinnesota State CentralNSICE
MENShot PutSteven OrzolekJRMinnesota State CentralNSICE
MEN4x400 RelayWesley GIBBS Mississippi College*SouthGSCE
MEN4x400 RelayGabe HODSON Mississippi College*SouthGSCE
MEN4x400 RelayFabio PALMIERI Mississippi College*SouthGSCE
MEN4x400 RelayRobert GRAMES Mississippi College*SouthGSCE
MENSteeplechaseChristian BalcerFRMississippi College SouthGSCE
MEN1500 MetersCole BenoitSOMississippi College SouthGSCE
MENShot PutAl FerrillSRMississippi College SouthGSCE
MENDiscusAl FerrillSRMississippi College SouthGSCE
MEN800 MetersWesley GibbsFRMississippi College SouthGSCE
MEN1500 MetersHunter KurzJRMississippi College SouthGSCE
MEN100 MetersFabio PalmieriSOMississippi College SouthGSCE
MEN200 MetersFabio PalmieriSOMississippi College SouthGSCE
MEN400 MetersFabio PalmieriSOMississippi College SouthGSCE
MEN110 Meter HurdlesShemar PattenFRMississippi College SouthGSCE
MEN800 MetersJake RussellSRMississippi College SouthGSCE
MENPole VaultBenjamin WoolhouseSOMississippi College SouthGSCE
MENPole VaultJake AndersonSRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENHigh JumpMitchell FairlessSRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENJavelinJarett JohnsonSRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENTriple JumpAaron JonesSRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENDecathlonOtto KnittelFRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENPole VaultJoseph NickellSRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENSteeplechaseHayes PateidlJRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENDiscusPeyton BartonSOMissouri Southern*CentralMIAAE
MENHammerPeyton BartonSOMissouri Southern CentralMIAAE
MENTriple JumpAdrain BroadusSRMissouri Southern CentralMIAAE
MENJavelinRajheim CarbyJRMissouri Southern*CentralMIAAE
MENHammerJosh FulmerSRMissouri Southern CentralMIAAE
MENTriple JumpTaris JacksonSOMissouri Southern CentralMIAAE
MENHigh JumpBrendan JewellFRMissouri Southern CentralMIAAE
MEN5000 MetersRyan RiddleSOMissouri Southern*CentralMIAAE
MENJavelinBrendan RozierSOMissouri Southern CentralMIAAE
MEN10,000 MetersJP RutledgeSOMissouri Southern CentralMIAAE
MENShot PutJordan GarrSRMissouri Western*CentralMIAAE
MENDecathlonNathan BolewareSOMontevallo SouthGSCE
MENHigh JumpFreddie HawkinsFRMontevallo SouthGSCE
MENLong JumpCaleb KariukiSOMontevallo SouthGSCE
MENTriple JumpCaleb KariukiSOMontevallo SouthGSCE
MEN5000 MetersJoseph LeventryJRMontevallo SouthGSCE
MENTriple JumpJoshua PruittSOMontevallo SouthGSCE
MEN400 MetersCameron SeldersFRMorehouse SouthSIACE
MEN100 MetersJusten BurnetteJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MEN200 MetersJusten BurnetteJRMount Olive*SoutheastConference CarolinasE
MENShot PutNick CloudFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENShot PutJosh FaisonJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENDiscusJosh FaisonJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENTriple JumpJaleal HamlettFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpKamden JohnsonSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MEN1500 MetersCas KopmelsSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MEN10,000 MetersCas KopmelsSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpDemonte LavenderFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENDiscusAlex Smith-ForteSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENHammerAlex Smith-ForteSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENHammerJon WojcuichSRMount Olive*SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpChris CookSRMSU Moorhead CentralNSICE
MENTriple JumpShyrone KempJRMSU Moorhead CentralNSICE
MENSteeplechaseAdnew StuevenSOMSU Moorhead CentralNSICE
MEN5000 MetersNadir YusufSRMSU Moorhead CentralNSICE
MEN10,000 MetersNadir YusufSRMSU Moorhead*CentralNSICE
MENSteeplechaseBen ArensSONeb.-Kearney CentralMIAAE
MEN10,000 MetersMyles BachFRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MEN800 MetersWes FergusonSONeb.-Kearney*CentralMIAAE
MENJavelinEvan ProhaskaSONeb.-Kearney CentralMIAAE
MENHigh JumpBrayden SorensenSONeb.-Kearney*CentralMIAAE
MEN1500 MetersLuke StuckeyJRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MEN4x400 RelayRyan WILLIAMS New Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayJordany DELY New Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayBlake JANDREAU New Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayKevin LEACH-BROWN New Haven EastNortheast-10E
MENTriple JumpJonathan CineusJRNew Haven EastNortheast-10E
MEN110 Meter HurdlesJordany DelySONew Haven*EastNortheast-10E
MEN110 Meter HurdlesJordan EmileFRNew Haven EastNortheast-10E
MEN400 MetersKevin Leach-BrownJRNew Haven EastNortheast-10E
MENLong JumpZerion MontgomeryFRNew Haven EastNortheast-10E
MENDecathlonCole ParkerFRNew Haven EastNortheast-10E
MEN110 Meter HurdlesAbdiel TejadaJRNew Haven EastNortheast-10E
MEN110 Meter HurdlesElijah FulmoreJRNewberry SoutheastSACE
MENHammerJase HunterFRNewberry SoutheastSACE
MEN110 Meter HurdlesBiel SalasSONewberry SoutheastSACE
MENHammerTanner BergSRNorthern State*CentralNSICE
MEN200 MetersEnrico CavagnaFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
MENJavelinDakota SchmidtJRNorthwest Missouri CentralMIAAE
MEN5000 MetersReece SmithSONorthwest Missouri CentralMIAAE
MENSteeplechaseReece SmithSONorthwest Missouri*CentralMIAAE
MENHammerColton BurrJRNorthwest Nazarene*WestGNACE
MENHammerDylan HendryJRNorthwest Nazarene WestGNACE
MENHigh JumpSteven SchmidtFRNorthwest Nazarene WestGNACE
MENDecathlonSteven SchmidtFRNorthwest Nazarene WestGNACE
MENJavelinLaurenz WaldbauerFRNorthwest Nazarene*WestGNACE
MENShot PutZechariah SticklerJRNorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MEN400 MetersShirvante KnaulsSROklahoma Baptist CentralGACE
MENDecathlonChaney MartinSOOklahoma Christian South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayLouis ROLLINS Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x400 RelaySam TUDOR Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x100 RelayHenry KINER Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x400 RelayBailey STONE Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x100 RelayTevin WRIGHT-ROSE Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x400 RelayNizar ALARAHSHUN Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x100 RelayBraylen BREWER Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x400 RelayBraylen BREWER Pittsburg State*CentralMIAAE
MEN400 MetersNizar AlarahshunJRPittsburg State CentralMIAAE
MEN100 MetersBraylen BrewerSOPittsburg State CentralMIAAE
MEN200 MetersBraylen BrewerSOPittsburg State CentralMIAAE
MEN400 MetersBraylen BrewerSOPittsburg State CentralMIAAE
MEN110 Meter HurdlesTJ CaldwellFRPittsburg State CentralMIAAE
MENJavelinCaleb CalvinFRPittsburg State CentralMIAAE
MENSteeplechaseBryce GrahnSRPittsburg State CentralMIAAE
MENTriple JumpHenry KinerJRPittsburg State*CentralMIAAE
MENDecathlonTrey MooneyJRPittsburg State*CentralMIAAE
MEN100 MetersLouis RollinsSRPittsburg State CentralMIAAE
MEN110 Meter HurdlesLouis RollinsSRPittsburg State*CentralMIAAE
MEN1500 MetersConnar SouthardSRPittsburg State CentralMIAAE
MEN800 MetersMason StraderSOPittsburg State CentralMIAAE
MEN1500 MetersMason StraderSOPittsburg State CentralMIAAE
MENShot PutKonner SwensonJRPittsburg State CentralMIAAE
MENHammerKonner SwensonJRPittsburg State CentralMIAAE
MEN100 MetersTevin Wright-RoseSOPittsburg State CentralMIAAE
MENHammerDerin PaskanikJRPost EastCACCE
MENLong JumpLetlhogonolo RamafuthulaSOPost EastCACCE
MENTriple JumpLetlhogonolo RamafuthulaSOPost EastCACCE
MEN100 MetersAntonio SpencerFRPost EastCACCE
MEN5000 MetersJan-Lukas BeckerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN10,000 MetersJan-Lukas BeckerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENSteeplechaseJan-Lukas BeckerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN10,000 MetersMathurin BoutteFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN1500 MetersMitch CoxFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENDecathlonFlorian DaireauxFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENJavelinGudmundur DanielssonJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENDecathlonStefan JungmichelSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN5000 MetersEric KeoghFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN400 MetersNiklas KleiJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENDecathlonNiklas KleiJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENShot PutMartin KnauerJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENJavelinMartin KnauerJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENSteeplechaseRemi LiberseFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENPole VaultSimon ReyFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENDecathlonSimon ReyFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN400 Meter HurdlesMark SchittenhelmSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN800 MetersAdam WrightSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN1500 MetersAdam WrightSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN100 MetersHerman ChongwainSOQuincy (Ill.) MidwestGLVCE
MEN800 MetersRyan KarkerJRRoberts Wesleyan EastECCE
MEN5000 MetersShane PeaseSRRoberts Wesleyan EastECCE
MENSteeplechaseLee SortoreJRRoberts Wesleyan*EastECCE
MEN1500 MetersCorey BowersFRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MEN5000 MetersCarLee StimpfelJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MEN10,000 MetersCarLee StimpfelJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MENDecathlonDan WestarbSRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MEN10,000 MetersArthur CossonSRSaint Leo SouthIndependentsE
MENLong JumpJosh SchulzSRSaint Martin's WestGNACE
MENHigh JumpJa'lil ReynoldsSOSaint Rose EastNortheast-10E
MENTriple JumpDavid NjeriSOSeattle Pacific WestGNACE
MEN110 Meter HurdlesSamuel HartmanJRSeton Hill*AtlanticPSACE
MEN400 Meter HurdlesSamuel HartmanJRSeton Hill AtlanticPSACE
MEN1500 MetersGabriel McConvilleFRSeton Hill AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayStephon BROWN Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayAaron ARP Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayMaurice WHITTLE Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayStephon BROWN Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayAaron ARP Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayEric KIRK Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayEric KIRK Shippensburg AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayMason BOYD Shippensburg AtlanticPSACE
MEN400 MetersAaron ArpJRShippensburg*AtlanticPSACE
MENShot PutBrooks BearSOShippensburg AtlanticPSACE
MENDiscusBrooks BearSOShippensburg AtlanticPSACE
MENHammerBrooks BearSOShippensburg AtlanticPSACE
MENDecathlonMason BoydFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN100 MetersStephon BrownFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN200 MetersStephon BrownFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN800 MetersDrew DaileyFRShippensburg*AtlanticPSACE
MEN1500 MetersDrew DaileyFRShippensburg AtlanticPSACE
MENHammerJoshua HerbsterSOShippensburg*AtlanticPSACE
MENLong JumpShamar JenkinsJRShippensburg AtlanticPSACE
MENTriple JumpShamar JenkinsJRShippensburg*AtlanticPSACE
MEN100 MetersEric KirkFRShippensburg AtlanticPSACE
MENDiscusPatrick MaloneySOShippensburg*AtlanticPSACE
MENShot PutAlec RideoutSRShippensburg AtlanticPSACE
MENSteeplechaseIan SherlockFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN800 MetersAaron AhlJRSimon Fraser*WestGNACE
MEN1500 MetersAaron AhlJRSimon Fraser*WestGNACE
MENJavelinJarrett ChongFRSimon Fraser WestGNACE
MENJavelinBryan CortesSOSimon Fraser WestGNACE
MEN800 MetersCharlie DannattFRSimon Fraser WestGNACE
MEN1500 MetersCharlie DannattFRSimon Fraser WestGNACE
MEN400 MetersCallum RobinsonFRSimon Fraser WestGNACE
MENShot PutTyler HiattFRSioux Falls CentralNSICE
MENDiscusTyler HiattFRSioux Falls CentralNSICE
MENJavelinDalton AndersonSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
MENJavelinDylan CloseSRSlippery Rock AtlanticPSACE
MENShot PutJohn EakinSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
MENDecathlonJason GoodmanSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
MENShot PutJoshua GoseSOSlippery Rock AtlanticPSACE
MENPole VaultDan HyattJRSlippery Rock AtlanticPSACE
MENDecathlonGavin ThomasSOSlippery Rock AtlanticPSACE
MENHigh JumpAJ VirataFRSlippery Rock AtlanticPSACE
MEN4x100 RelayTariq PHILLIPS Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x400 RelaySachin MANNING Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayElijah HENRY Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayElijah HENRY Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayChrist N'DABIAN Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayRamsley EXANTUS Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayNigel GREEN Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayNigel GREEN Southern Connecticut*EastNortheast-10E
MENShot PutNatanael Barbosa TorresFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENShot PutCameron BeltonFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENJavelinNevan BurkeFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN400 Meter HurdlesHunter DaleFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENJavelinJordan DavisFRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENLong JumpJaylynn Ellerbe-CundiffJRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN400 Meter HurdlesRamsley ExantusJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN100 MetersNigel GreenSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN200 MetersNigel GreenSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN400 MetersNigel GreenSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENPole VaultOliver HayesSOSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN200 MetersElijah HenryJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN400 MetersElijah HenryJRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENShot PutTurner KellySRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENDiscusTurner KellySRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENHammerTurner KellySRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENJavelinDaniel LabbadiaSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN5000 MetersChristopher LebeauSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENPole VaultNathaniel LlanosSOSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN400 Meter HurdlesSachin ManningSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENShot PutBernardo MbayaJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENDiscusBernardo MbayaJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN800 MetersTerrell PattersonSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN1500 MetersTerrell PattersonSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENHammerGary Robinson JrFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENDecathlonShane SmithSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENPole VaultMilan SpisekSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENDecathlonDylan TorokFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN1500 MetersJonathan VolpeFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN5000 MetersTitus WindersSOSouthern Indiana MidwestGLVCE
MENJavelinCalvin FernandezSOSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
MENLong JumpNoah MeadowsSOSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpChandler WhittleSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
MENDecathlonBladen HancockSOSouthwest Baptist MidwestGLVCE
MENLong JumpDante BrownSRSt. Thomas Aquinas EastECCE
MENDiscusEmmanual Mena-JimenezFRSt. Thomas Aquinas*EastECCE
MENHammerEmmanual Mena-JimenezFRSt. Thomas Aquinas EastECCE
MENDiscusTyler RobinsonSOSt. Thomas Aquinas EastECCE
MENHigh JumpDeAndre SmithSRSt. Thomas Aquinas EastECCE
MEN4x100 RelayNathan SKOPAS Stonehill EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayShea DRUGAN Stonehill EastNortheast-10E
MEN4x100 RelayZachary OFURUM Stonehill EastNortheast-10E
MEN4x100 RelaySolomon KING Stonehill EastNortheast-10E
MENHigh JumpSolomon KingFRStonehill EastNortheast-10E
MENHammerRobert LisiSRStonehill EastNortheast-10E
MENPole VaultJacob PachecoFRStonehill EastNortheast-10E
MEN800 MetersShane CohenSOTampa*SouthIndependentsE
MEN4x100 RelayCameron MACON Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayJ.T SMITH Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayAndre NORMAN Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayDelan EDWIN Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MEN100 MetersDelan EdwinJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN200 MetersDelan EdwinJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENTriple JumpTrayveon FranklinJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENDiscusMoaz IbrahimFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MENLong JumpChandler KingSOTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENHigh JumpJustin LewisSRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN110 Meter HurdlesCameron MaconSOTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENHigh JumpUshan PereraSOTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MENPole VaultElmar SchutteFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MEN100 MetersJ.T SmithSOTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN200 MetersJ.T SmithSOTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENTriple JumpDodley ThermitusJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN400 Meter HurdlesMaxime WoirinFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENShot PutDanree DelancyJRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MENDecathlonJohnathon HarperSRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MENDecathlonDean WallaceJRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MEN100 MetersMalachi AdamsJRTiffin MidwestG-MACE
MENDiscusBenedict DraghiJRTiffin MidwestG-MACE
MENLong JumpJosiah GadsonFRTiffin*MidwestG-MACE
MENPole VaultCollin JasinJRTiffin*MidwestG-MACE
MEN800 MetersAnthony NickersonSRTiffin MidwestG-MACE
MENSteeplechaseNathaniel OndracekSOTiffin MidwestG-MACE
MENDiscusJacob MorrisSOTruman MidwestGLVCE
MEN4x400 RelayJarvis BARBER JR. Tusculum SoutheastSACE
MEN4x400 RelayMarquel PITTMAN Tusculum SoutheastSACE
MEN4x400 RelayStephen BREWER Tusculum SoutheastSACE
MEN4x400 RelayZack NELSON Tusculum SoutheastSACE
MEN100 MetersJarvis Barber Jr.JRTusculum SoutheastSACE
MEN400 MetersZack NelsonJRTusculum SoutheastSACE
MEN400 Meter HurdlesDavid SaruniSRTusculum SoutheastSACE
MEN4x100 RelayChris HUDNALL UC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN4x100 RelayBrian MOSLEY JR. UC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN4x100 RelayJustice MENDOZA UC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN4x100 RelayKymani STERLING UC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENTriple JumpDakota AbbottJRUC-Colorado Springs*South CentralRMACE
MEN400 Meter HurdlesDillon AndrewsSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENLong JumpPeterson BohannonJRUC-Colorado Springs*South CentralRMACE
MENJavelinSawyer ChristopherSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN1500 MetersEvan GraffJRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENPole VaultDawson HopkinsonSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN110 Meter HurdlesChris HudnallSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENHammerJustyn LoperSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN5000 MetersAfewerki ZeruJRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN10,000 MetersAfewerki ZeruJRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN5000 MetersJoshua ChepkesirSOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
MEN10,000 MetersJoshua ChepkesirSOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpOrlandus GambleJRUNC Pembroke*SoutheastConference CarolinasE
MENLong JumpOrlandus GambleJRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
MENPole VaultCole ThomasFRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
MEN110 Meter HurdlesCorey PerrymanSRUT Tyler South CentralLone StarE
MEN400 MetersNic DavySOUW-Parkside MidwestGLIACE
MENSteeplechaseWalker MillerJRUW-Parkside MidwestGLIACE
MENTriple JumpJordan PeeblesJRVirginia Union AtlanticCIAAE
MEN800 MetersJosh ConradJRWalsh MidwestG-MACE
MEN200 MetersMicah GremlingFRWalsh MidwestG-MACE
MEN110 Meter HurdlesRomain HenryFRWashburn CentralMIAAE
MENLong JumpJosh HopkinsSOWashburn*CentralMIAAE
MENLong JumpConnor LastSOWashburn CentralMIAAE
MENDiscusBraden RoseSOWashburn CentralMIAAE
MENHammerCole ChristoffersenSRWayne State (Neb.) CentralNSICE
MENHigh JumpDylan KneiflSOWayne State (Neb.) CentralNSICE
MENHigh JumpCamrun NormanFRWest Alabama*SouthGSCE
MENLong JumpJames WoodsSRWest Alabama SouthGSCE
MENTriple JumpWill RiversFRWest Chester AtlanticPSACE
MEN110 Meter HurdlesMikhi AndersonFRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENPole VaultReese BurnsideFRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENLong JumpAdam O'DonnellSRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENDecathlonAdam O'DonnellSRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MEN4x100 RelayDesmond ARYEE West Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayWilliam FROBE West Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayJeremiah LAUZON West Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayOhdel JAMES West Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayJalen PURCELL West Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayMalick DIOP West Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN4x100 RelayBenjamin AZAMATI West Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayQuinton SANSING West Texas A&M*South CentralLone StarE
MENHigh JumpHamdi AlaminFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MENHigh JumpSeniru AmarasingheFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN100 MetersDesmond AryeeSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN100 MetersBenjamin AzamatiSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN200 MetersBenjamin AzamatiSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN400 Meter HurdlesWilliam FrobeSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN400 Meter HurdlesBassem HemeidaFRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN400 MetersOhdel JamesJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN200 MetersJeremiah LauzonSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MENLong JumpSifiso MiyaFRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN100 MetersJalen PurcellSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MENTriple JumpPeniel RichardSRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN800 MetersButare RugenerwaJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN400 MetersQuinton SansingJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN110 Meter HurdlesJahmaal WilsonSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN100 MetersTanner FaulkinerSOWest Virginia Wesleyan AtlanticMountain EastE
MENSteeplechaseAlbert HesseFRWestern Colorado South CentralRMACE
MENSteeplechaseCade MichaelSRWestern Colorado South CentralRMACE
MENLong JumpMalcom WesleySOWestern Colorado South CentralRMACE
MENPole VaultKyle YonkerSOWestern Colorado South CentralRMACE
MENHammerSam ColeSRWestern Oregon WestGNACE
MENJavelinAustin GoldsteinSRWestern Oregon WestGNACE
MEN1500 MetersMacauley FranksJRWestern Washington WestGNACE
MENSteeplechaseMacauley FranksJRWestern Washington WestGNACE
MENSteeplechaseJeret GillinghamFRWestern Washington WestGNACE
MENShot PutBen MalquistSRWestern Washington WestGNACE
MENPole VaultKacey ProvoFRWestern Washington WestGNACE
MENLong JumpEthan SterkelSOWestern Washington WestGNACE
MEN1500 MetersCalahan WarrenSRWestern Washington WestGNACE
MEN5000 MetersCalahan WarrenSRWestern Washington WestGNACE
MEN800 MetersDrew WeberFRWestern Washington WestGNACE
MEN800 MetersAiden UrbanSRWestminster (Utah) South CentralRMACE
MEN4x100 RelayLorenzo PELHAM Wheeling AtlanticMountain EastE
MEN4x100 RelayJabez REEVES Wheeling AtlanticMountain EastE
MEN4x100 RelayBrian VANDUSEN Wheeling AtlanticMountain EastE
MEN4x100 RelayJulian GRIFFIN Wheeling AtlanticMountain EastE
MEN110 Meter HurdlesJulian GriffinSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN110 Meter HurdlesLorenzo PelhamSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN100 MetersJabez ReevesSOWheeling*AtlanticMountain EastE
MEN200 MetersJabez ReevesSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN400 MetersJabez ReevesSOWheeling AtlanticMountain EastE
MENHigh JumpAndrew TaylorSOWheeling*AtlanticMountain EastE
MEN400 MetersT.J. TindalSRWheeling AtlanticMountain EastE
MENHigh JumpBrian VandusenSRWheeling AtlanticMountain EastE
MENLong JumpBrian VandusenSRWheeling*AtlanticMountain EastE
MENHigh JumpAkeel BlakeFRWilmington (Del.) EastCACCE
MENLong JumpAkeel BlakeFRWilmington (Del.) EastCACCE
MEN100 MetersTyler LevonsFRWilmington (Del.) EastCACCE
MEN400 Meter HurdlesShemar ParkerJRWilmington (Del.) EastCACCE
MENDiscusJosh VargheseJRWilmington (Del.) EastCACCE
MENSteeplechaseSoheil BoufriziFRWingate SoutheastSACE
MEN5000 MetersBastian MrochenFRWingate SoutheastSACE
MENShot PutTucker MullisJRWingate SoutheastSACE
MEN800 MetersJakob RettschlagFRWingate SoutheastSACE
MEN1500 MetersJakob RettschlagFRWingate SoutheastSACE
MEN5000 MetersYonas SauersFRWingate SoutheastSACE
MEN1500 MetersDaniel SchmidtFRWingate SoutheastSACE
MEN10,000 MetersTai SmithSRWingate SoutheastSACE
MENTriple JumpDarius WeathersJRWingate SoutheastSACE
MENSteeplechaseJacob WillisJRWingate SoutheastSACE
MENShot PutElliot ZirwasSRWingate*SoutheastSACE
MENDiscusElliot ZirwasSRWingate SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayMarie-Jeanne OUREGA Academy of Art*WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayDarria MATTHIAS Academy of Art*WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayOmbretta MINKUE MEYE Academy of Art*WestPacWestE
WOMEN4x100 RelaySelena ARJONA-ALCAZAR Academy of Art*WestPacWestE
WOMEN100 MetersSelena Arjona-AlcazarJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN200 MetersSelena Arjona-AlcazarJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN800 MetersOmbretta Minkue MeyeSRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN800 MetersNatalia NovakJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN1500 MetersNatalia NovakJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN5000 MetersNatalia NovakJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN100 Meter HurdlesMarie-Jeanne OuregaFRAcademy of Art WestPacWestE
WOMENLong JumpMarie-Jeanne OuregaFRAcademy of Art*WestPacWestE
WOMENTriple JumpMarie-Jeanne OuregaFRAcademy of Art*WestPacWestE
WOMEN10,000 MetersAudrey RosencransJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMENSteeplechaseAudrey RosencransJRAcademy of Art WestPacWestE
WOMEN400 Meter HurdlesSadi ButlerFRAdams State South CentralRMACE
WOMEN1500 MetersRoisin FlanaganSRAdams State South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersRoisin FlanaganSRAdams State*South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersFiona HawkinsFRAdams State South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersMorgan HykesSOAdams State South CentralRMACE
WOMEN1500 MetersAva O'ConnorFRAdams State South CentralRMACE
WOMEN10,000 MetersReina ParedesSOAdams State South CentralRMACE
WOMEN1500 MetersBrianna RoblesSOAdams State South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersBrianna RoblesSOAdams State South CentralRMACE
WOMEN10,000 MetersBrianna RoblesSOAdams State*South CentralRMACE
WOMENSteeplechaseEmily SchoellkopfFRAdams State South CentralRMACE
WOMEN800 MetersJessica SimonSOAdams State South CentralRMACE
WOMENSteeplechaseSarah WillsSRAdams State South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayGabrielle GRIFFIN Adelphi EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayIsabel MARSH Adelphi EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayKatherine MARSH Adelphi EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayGabrielle BUISSERETH Adelphi EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersGabrielle BuisserethJRAdelphi EastNortheast-10E
WOMEN400 Meter HurdlesGabrielle GriffinJRAdelphi EastNortheast-10E
WOMEN800 MetersIsabel MarshSOAdelphi EastNortheast-10E
WOMEN800 MetersKatherine MarshSOAdelphi*EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayChelsie BURNETT Alabama-Huntsville*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelaySylvia CORTES Alabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayZakiria HOLIFIELD Alabama-Huntsville*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayErin CANNON Alabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayChandler ROBINSON Alabama-Huntsville*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayNikki MATA Alabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayKrystalynn OATMAN Alabama-Huntsville*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayZakiria HOLIFIELD Alabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENTriple JumpJordan BaileyFRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENPole VaultEmee BaldwinSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENPole VaultLauren HammJRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN100 MetersZakiria HolifieldSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN200 MetersZakiria HolifieldSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENJavelinKatie LongSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN100 MetersKrystalynn OatmanSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENJavelinRonni VanzandtJRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENHeptathlonRonni VanzandtJRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN100 Meter HurdlesElena CanoSRAlaska Anchorage WestGNACE
WOMEN400 Meter HurdlesElena CanoSRAlaska Anchorage WestGNACE
WOMENHigh JumpElena CanoSRAlaska Anchorage WestGNACE
WOMENHeptathlonElena CanoSRAlaska Anchorage WestGNACE
WOMENDiscusSydney BlackburnSOAlbany State (Ga.)*SouthSIACE
WOMEN4x100 RelayHaja DONZO American International*EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayMonique MALCOLM American International*EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayAdia CAVALIER American International*EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayRoxan FOSTER American International*EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpAdia CavalierSRAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN100 MetersHaja DonzoSRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN100 MetersRoxan FosterSOAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN100 Meter HurdlesRoxan FosterSOAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN100 Meter HurdlesRaven-Symone JarrettSOAmerican International EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpRaven-Symone JarrettSOAmerican International EastNortheast-10E
WOMENHeptathlonRaven-Symone JarrettSOAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersMercyline KimaiyoFRAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN10,000 MetersMercyline KimaiyoFRAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersMonique MalcolmFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN400 Meter HurdlesJohnelle ThomasSOAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN10,000 MetersKendyl VermetteFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayBrianna QUARTARARO Anderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayKamryn OSTERBIND Anderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayEmma DEADWYLER Anderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayLacey BOOZER Anderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENSteeplechaseWhitney HansonSOAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENJavelinKatie LandryJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENHeptathlonKatie LandryJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersKamryn OsterbindJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENHeptathlonLauren PernellSOAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersOlivia RishSRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayShiean WALTERS Angelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayZykia MCDANIEL Angelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayGenevie RIVERA Angelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMaricia SPENCE Angelo State South CentralLone StarE
WOMENHammerJennifer BatuJRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENJavelinRaeana MayoSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN400 MetersZykia McDanielJRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENJavelinTalena MurrayJRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENHigh JumpAntonija RadicSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENLong JumpAntonija RadicSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpAntonija RadicSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENHammerSara RamosSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN100 Meter HurdlesMaricia SpenceFRAngelo State*South CentralLone StarE
WOMENLong JumpMaricia SpenceFRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENHeptathlonMaricia SpenceFRAngelo State*South CentralLone StarE
WOMENShot PutMia Van OudsthoornSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENHeptathlonAbby ZamzowJRAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayCheyanne DAVIS Ashland MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayMacy CREAMER Ashland MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayMia GARDNER Ashland MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayRachel MILLER Ashland MidwestG-MACE
WOMEN400 MetersCheyanne DavisSRAshland MidwestG-MACE
WOMENHammerKelsey KinsleyFRAshland MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpSydney KokerFRAshland MidwestG-MACE
WOMENHeptathlonEmma LiberatoreSOAshland MidwestG-MACE
WOMEN400 Meter HurdlesRachel MillerSRAshland MidwestG-MACE
WOMENHammerCarrol PauleyJRAshland MidwestG-MACE
WOMEN800 MetersPeri SnowSOAssumption EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpKaly BanksJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN1500 MetersPJ EnglishJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN5000 MetersPJ EnglishJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN5000 MetersMegan MeansJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN10,000 MetersMegan MeansJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENHigh JumpMearah MiedemaSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENSteeplechaseRachel RairdonSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENSteeplechaseRebekah RairdonSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN1500 MetersNicolette SchmidtJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN5000 MetersNicolette SchmidtJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN800 MetersCami StreffSOAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayAlayna VERNER Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayAlayna VERNER Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayJaylah WALKER Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayTrinity MILLER Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayKiayra HOLMES Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayKiayra HOLMES Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayMechaela HYACINTH Azusa Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayJaylah WALKER Azusa Pacific WestPacWestE
WOMENHigh JumpChinenye AginaSOAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMEN800 MetersMikayla AkersJRAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENHigh JumpLuisa FischerSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENJavelinLuisa FischerSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENHeptathlonLuisa FischerSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN1500 MetersBriseida Garcia MezaSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENPole VaultAbigail GraySOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN400 Meter HurdlesJordan HammondSRAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENHeptathlonAlysa HenrySOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN100 MetersMechaela HyacinthSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN200 MetersMechaela HyacinthSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN800 MetersMarian LedesmaSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENJavelinMolly OlsonFRAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN1500 MetersJennifer SandovalSRAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN5000 MetersJennifer SandovalSRAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMEN10,000 MetersJennifer SandovalSRAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMENHigh JumpEliana SaundersFRAzusa Pacific WestPacWestE
WOMEN400 MetersAlayna VernerFRAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENPole VaultSara WagenveldSRAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMEN100 Meter HurdlesJaylah WalkerSRAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMEN400 Meter HurdlesJaylah WalkerSRAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMEN100 Meter HurdlesNicole WarwickSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENLong JumpNicole WarwickSOAzusa Pacific WestPacWestE
WOMENHeptathlonNicole WarwickSOAzusa Pacific*WestPacWestE
WOMENHigh JumpKyra BuffenSOBenedict SouthSIACE
WOMEN100 Meter HurdlesKaciann CowanSOBenedict SouthSIACE
WOMENTriple JumpJada DavidFRBenedict*SouthSIACE
WOMEN100 Meter HurdlesSantiona FreemanFRBenedict SouthSIACE
WOMENLong JumpSavionna GloverSRBenedict SouthSIACE
WOMENTriple JumpSavionna GloverSRBenedict SouthSIACE
WOMEN400 MetersEilika LaneSOBenedict SouthSIACE
WOMEN400 Meter HurdlesEilika LaneSOBenedict*SouthSIACE
WOMENShot PutParis StantonFRBenedict SouthSIACE
WOMENLong JumpLucy AmbroultSOBentley EastNortheast-10E
WOMENHeptathlonChase DaviesSRBentley EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpHanna BevanSOBiola (Calif.) WestPacWestE
WOMENTriple JumpRebeka PrestonJRBiola (Calif.) WestPacWestE
WOMENHeptathlonRebeka PrestonJRBiola (Calif.) WestPacWestE
WOMEN5000 MetersLynette RuizFRBiola (Calif.) WestPacWestE
WOMEN10,000 MetersLynette RuizFRBiola (Calif.) WestPacWestE
WOMENSteeplechaseRuby LindquistJRBlack Hills State South CentralRMACE
WOMENShot PutKyla SawvellJRBlack Hills State South CentralRMACE
WOMENDiscusKyla SawvellJRBlack Hills State South CentralRMACE
WOMENHammerKyla SawvellJRBlack Hills State*South CentralRMACE
WOMENHigh JumpEsther DogbeSOBloomfield EastCACCE
WOMENLong JumpJoanna MarcelinSRBloomfield EastCACCE
WOMEN100 Meter HurdlesJasmine StatenJRBloomfield EastCACCE
WOMENLong JumpAshley BlannardSOBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpAshley BlannardSOBloomsburg*AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpSydney SheafferSOBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpJade DeSouzaJRCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMEN100 MetersAyana FieldsSOCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMEN200 MetersAyana FieldsSOCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMEN400 MetersAyana FieldsSOCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMENShot PutDemisha PriceSOCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMENShot PutAna ToviSOCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMENDiscusAna ToviSOCal Poly Pomona*WestCCAAE
WOMENHammerKeiana TurnerSOCal Poly Pomona WestCCAAE
WOMENTriple JumpJavany McDermottSRCal State LA WestCCAAE
WOMENHammerTayler SalleyJRCal State San Bernardino*WestCCAAE
WOMENLong JumpDarriale YarbroughFRCal State San Marcos WestCCAAE
WOMENHammerCaitlyn BellFRCal State Stanislaus WestCCAAE
WOMEN5000 MetersKayden LeganFRCal State Stanislaus WestCCAAE
WOMEN4x400 RelayDivonne FRANKLIN California (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayMalia ANDERSON California (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayTaylor TIMMONS California (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayBeyonc'e KELLY California (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersMaila AndersonSOCalifornia (Pa.)*AtlanticPSACE
WOMEN100 Meter HurdlesKailee BunyardSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpAnna EbersoleSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENHeptathlonAnna EbersoleSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN100 MetersDivonne FranklinJRCalifornia (Pa.)*AtlanticPSACE
WOMEN200 MetersDivonne FranklinJRCalifornia (Pa.)*AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpBeyonc'e KellySOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENLong JumpSydney McCartyFRCarson-Newman SoutheastSACE
WOMENPole VaultAbby OwensSOCarson-Newman SoutheastSACE
WOMENHigh JumpNathalie SchumacherSRCarson-Newman SoutheastSACE
WOMEN400 MetersTytiana WilsonFRCarson-Newman SoutheastSACE
WOMEN400 Meter HurdlesSkylar PayneJRCatawba SoutheastSACE
WOMENLong JumpMeKayla WhiteJRCatawba SoutheastSACE
WOMENTriple JumpMeKayla WhiteJRCatawba SoutheastSACE
WOMEN10,000 MetersAlayna AckleySRCedarville MidwestG-MACE
WOMENSteeplechaseRachel SweeneySRCedarville MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpHannah WillowJRCedarville MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayAlex FOOTE Central Missouri CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayLaia GONZALEZ Central Missouri CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayJana SHAWVER Central Missouri CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayLucy STEINMEYER Central Missouri CentralMIAAE
WOMENShot PutAshlan BurtonSRCentral Missouri*CentralMIAAE
WOMENDiscusAshlan BurtonSRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMENTriple JumpCamryn HollomanJRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMEN800 MetersJana ShawverJRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMEN400 MetersLucy SteinmeyerSRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMENJavelinPaige VanblarcumSOCentral Missouri CentralMIAAE
WOMENPole VaultMadi WulfekotterJRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMEN400 Meter HurdlesKayla HustonFRCentral State SouthSIACE
WOMENHigh JumpReaghan WakefieldFRCentral State SouthSIACE
WOMENDiscusAvery FiskSRCentral Washington WestGNACE
WOMENHigh JumpJourdaine CerenilSOChadron State South CentralRMACE
WOMEN400 MetersEve HineSRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN10,000 MetersMercy JepletingFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN10,000 MetersElise LeveelFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN1500 MetersFlora TissierFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMENPole VaultAmy BellSRChico State WestCCAAE
WOMENSteeplechaseMarissa D'AtriJRChico State*WestCCAAE
WOMEN10,000 MetersHannah RyanSOChico State WestCCAAE
WOMEN400 Meter HurdlesChloe TaylorSOChico State WestCCAAE
WOMENHigh JumpNadia TorkmanSRChico State WestCCAAE
WOMEN400 MetersOriana GeeSOChristian Brothers SouthGSCE
WOMEN5000 MetersJohanna WistokatJRChristian Brothers SouthGSCE
WOMEN400 MetersZoe AdamsFRClaflin*AtlanticCIAAE
WOMENDiscusZaria NelsonSRClaflin AtlanticCIAAE
WOMENHeptathlonJenna UncapherSOClarion AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelaySyriah LOTTIMORE Coker SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayMariah MITCHEM Coker SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayLasira NICHOLSON Coker SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayCalene LAZARE Coker SoutheastSACE
WOMEN100 MetersCalene LazareJRCoker*SoutheastSACE
WOMEN200 MetersCalene LazareJRCoker SoutheastSACE
WOMEN400 MetersMariah MitchemFRCoker SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayRandi HIGASHI Colo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayGrace GALVIN Colo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayAmena NELSON Colo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayAryelle WRIGHT Colo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN10,000 MetersZoe BakerSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMENPole VaultAvery HerboldSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN10,000 MetersMolly MaksinSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMENPole VaultHannah MillerJRColo. School of Mines*South CentralRMACE
WOMEN400 MetersAmena NelsonSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMENSteeplechaseShannon KingSOColorado Christian South CentralRMACE
WOMEN100 MetersSierra ArceneauxJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMEN200 MetersSierra ArceneauxJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENHigh JumpJosie CoffeySOColorado Mesa*South CentralRMACE
WOMENTriple JumpKiana JacksonJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENHeptathlonMica JenretteSOColorado Mesa South CentralRMACE
WOMEN400 Meter HurdlesMcKenna MolderSOColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENDiscusCyan GreenFRColumbus State SoutheastPBCE
WOMEN1500 MetersEmily Wallace SOConcord AtlanticMountain EastE
WOMENDiscusKatie FajerJRConcordia (Calif.) WestPacWestE
WOMENShot PutSarah FajerJRConcordia (Calif.)*WestPacWestE
WOMENSteeplechaseBailey WadeSRConcordia (Calif.) WestPacWestE
WOMENDiscusTia DonlanSRConcordia-St. Paul CentralNSICE
WOMENHigh JumpArika RobinsonSOConcordia-St. Paul*CentralNSICE
WOMENHeptathlonArika RobinsonSOConcordia-St. Paul CentralNSICE
WOMEN100 Meter HurdlesDaeja BeltonSRConverse SoutheastConference CarolinasE
WOMENHigh JumpPhoebe MyersJRConverse SoutheastConference CarolinasE
WOMEN800 MetersHelen BraybrookFRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMEN800 MetersYasmine HernandezSRCSU Pueblo*South CentralRMACE
WOMEN1500 MetersYasmine HernandezSRCSU Pueblo*South CentralRMACE
WOMENShot PutJenna McKinleySRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMEN800 MetersHailey StreffSRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersMarcy ColcaFRDaemen EastECCE
WOMENSteeplechaseKassandra NoletJRDaemen EastECCE
WOMEN10,000 MetersMadison BrownSODallas Baptist South CentralLone StarE
WOMENHeptathlonAnnabelle SchaferSODavenport (Mich.) MidwestGLIACE
WOMENHeptathlonEmma SchaferSRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
WOMENJavelinTayte KozlowskiSODrury MidwestGLVCE
WOMENJavelinJolie McClellanSODrury MidwestGLVCE
WOMEN1500 MetersClaire McCuneJRDrury MidwestGLVCE
WOMEN800 MetersKatie McCuneJRDrury MidwestGLVCE
WOMENLong JumpKamya EdmondsJREast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMEN400 Meter HurdlesJeanette JonesJREast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENShot PutElizabeth MakarSOEast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENHammerElizabeth MakarSOEast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENJavelinOlivia SforzaSOEast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMEN1500 MetersKylie AnicicSOEdinboro*AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersKylie AnicicSOEdinboro*AtlanticPSACE
WOMEN10,000 MetersKylie AnicicSOEdinboro*AtlanticPSACE
WOMENHeptathlonJayna GalleyJREdinboro AtlanticPSACE
WOMENSteeplechaseKimberly GoerssJREdinboro AtlanticPSACE
WOMENShot PutKendra RiceSREdinboro AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayUkeyvia BECKWITH Embry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMEN4x400 RelayMorgan DUDLEY Embry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMEN4x400 RelayLaura MCBRIDE Embry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMEN4x400 RelayNina RICHARDSON Embry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMENShot PutTa'Leah AdamsSREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENHammerTa'Leah AdamsSREmbry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMEN400 MetersUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMEN800 MetersUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMENHigh JumpUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMEN100 Meter HurdlesSierra CowardJREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENJavelinSierra CowardJREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENHeptathlonSierra CowardJREmbry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMENDiscusSophia GustelyJREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENJavelinSophia GustelyJREmbry-Riddle (Fla.)*SouthPBCE
WOMENPole VaultPiper KimesFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMEN400 Meter HurdlesLaura McBrideFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENHeptathlonLaura McBrideFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENDiscusMadison MorrisFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMEN100 MetersShenya PatriceFREmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMENHammerAmber SauerSOEmbry-Riddle (Fla.) SouthPBCE
WOMEN100 MetersJharna AlstonSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN200 MetersJharna AlstonSREmmanuel (Ga.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMENHigh JumpMoena BattleSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENPole VaultClara HeissSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENHammerAlyssa ConwayJREmporia State CentralMIAAE
WOMEN200 MetersMi'aire HaynieFRErskine SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x100 RelayQueen BURNETT Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayQueen BURNETT Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x100 RelayMya JOHNSON Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayMya JOHNSON Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x100 RelayMicah BERNARD Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayTeanna BELL Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x100 RelayM'Smyra SEWARD Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayJessica MCQUEEN Fayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENTriple JumpBianca BelfonSOFayetteville State AtlanticCIAAE
WOMENHigh JumpShania IngramSRFayetteville State AtlanticCIAAE
WOMEN100 Meter HurdlesMya JohnsonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN400 Meter HurdlesMya JohnsonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENLong JumpM'Smyra SewardJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENShot PutDestiny EllerbeFRFelician EastCACCE
WOMEN4x100 RelayNicole FISHPAW Findlay MidwestG-MACE
WOMEN4x100 RelayTaylor IVORY Findlay MidwestG-MACE
WOMEN4x100 RelayJordan TAYLOR Findlay MidwestG-MACE
WOMEN4x100 RelayMichaela BUTLER Findlay MidwestG-MACE
WOMENPole VaultSavannah AmatoSRFindlay MidwestG-MACE
WOMENShot PutPaige EmnettSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENHammerPaige EmnettSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENPole VaultMorgan EnglandSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENShot PutTrista FintelFRFindlay MidwestG-MACE
WOMENLong JumpSimone GreenSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENTriple JumpSimone GreenSOFindlay MidwestG-MACE
WOMEN400 Meter HurdlesKylie RayFRFindlay MidwestG-MACE
WOMEN5000 MetersHannah ThompsonSRFindlay MidwestG-MACE
WOMEN10,000 MetersHannah ThompsonSRFindlay MidwestG-MACE
WOMEN10,000 MetersEllie FlumanFRFlorida Southern SouthIndependentsE
WOMENJavelinAddie BerensSOFort Hays State CentralMIAAE
WOMENHigh JumpAlexandra HartSOFort Hays State CentralMIAAE
WOMEN100 MetersLyric HolmanJRFort Hays State CentralMIAAE
WOMEN200 MetersLyric HolmanJRFort Hays State CentralMIAAE
WOMENSteeplechaseGretchen KuffelFRFort Hays State CentralMIAAE
WOMEN100 Meter HurdlesMattie RossiJRFort Hays State CentralMIAAE
WOMEN400 Meter HurdlesMattie RossiJRFort Hays State CentralMIAAE
WOMENHeptathlonMattie RossiJRFort Hays State CentralMIAAE
WOMENHigh JumpPaola BreñaJRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpNouhayla ErrahiliFRFranklin Pierce*EastNortheast-10E
WOMENPole VaultStephanie PhoenixSRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersNyjah Young-BeyJRFranklin Pierce*EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersNyjah Young-BeyJRFranklin Pierce*EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayDanae MANIBOG Fresno Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayKyla RICHARDSON Fresno Pacific*WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayKyla RICHARDSON Fresno Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayChloe SHARP Fresno Pacific*WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayChloe SHARP Fresno Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayMadison FLORES Fresno Pacific*WestPacWestE
WOMEN4x100 RelayMadison FLORES Fresno Pacific WestPacWestE
WOMEN4x400 RelayDanae MANIBOG Fresno Pacific*WestPacWestE
WOMENPole VaultNikki CrouchJRFresno Pacific WestPacWestE
WOMEN100 Meter HurdlesGianna DicksonJRFresno Pacific WestPacWestE
WOMEN400 Meter HurdlesGianna DicksonJRFresno Pacific WestPacWestE
WOMEN200 MetersMadison FloresJRFresno Pacific WestPacWestE
WOMEN400 MetersMadison FloresJRFresno Pacific WestPacWestE
WOMENJavelinAlicia GarciaSOFresno Pacific WestPacWestE
WOMEN400 MetersDanae ManibogSRFresno Pacific*WestPacWestE
WOMEN100 MetersKyla RichardsonSRFresno Pacific*WestPacWestE
WOMEN200 MetersKyla RichardsonSRFresno Pacific*WestPacWestE
WOMENPole VaultKristi YorkeSRFresno Pacific WestPacWestE
WOMENLong JumpXiamara YoungFRFresno Pacific WestPacWestE
WOMENTriple JumpXiamara YoungFRFresno Pacific WestPacWestE
WOMENHammerGinalee ErskineSRGeorgian Court*EastCACCE
WOMENJavelinGinalee ErskineSRGeorgian Court EastCACCE
WOMENPole VaultJulia KirschnickFRGeorgian Court*EastCACCE
WOMENTriple JumpShanae RaysideSRGeorgian Court EastCACCE
WOMENLong JumpAniyah RussellSRGeorgian Court*EastCACCE
WOMENJavelinKarla ChardonFRGoldey-Beacom EastCACCE
WOMENShot PutAlexis HarrisonJRGoldey-Beacom EastCACCE
WOMENSteeplechaseHannah BeckerSOGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENDiscusErika BeistleFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN800 MetersTaryn ChapkoFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN100 Meter HurdlesCorrina CourserSOGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENHigh JumpJenna DoyleSOGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENHammerJudith EssemiahJRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN5000 MetersJessica GockleySRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN10,000 MetersJessica GockleySRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENPole VaultEllianne KimesSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN1500 MetersAllie LudgeSRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN5000 MetersAllie LudgeSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN1500 MetersKlaudia O'MalleyFRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN5000 MetersKlaudia O'MalleyFRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENDiscusElizabeth PylesSRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENShot PutEmma RichardsJRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENDiscusEmma RichardsJRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENSteeplechaseKayce RypmaFRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENJavelinAnna-Kay ClarkSOHarding CentralGACE
WOMEN400 Meter HurdlesAnne-Noelle ClerimaSRHarding CentralGACE
WOMENPole VaultSierra WhiteSOHarding CentralGACE
WOMEN4x400 RelayShura ERMAKOV Hillsdale*MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayJosee BEHLING Hillsdale*MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayDakota STAMM Hillsdale*MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayZalonya EBY Hillsdale*MidwestG-MACE
WOMEN200 MetersZalonya EbyJRHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN400 Meter HurdlesShura ErmakovSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMENTriple JumpEmily GerdinSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMENJavelinEden LittleSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMENShot PutNikita MainesJRHillsdale MidwestG-MACE
WOMENSteeplechaseMeg ScheskeSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN400 MetersDakota StammSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN10,000 MetersElizabeth WamsleyFRHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN4x100 RelayAriel SALKEY Holy Family (Pa.) EastCACCE
WOMEN4x400 RelayNyoki JONES Holy Family (Pa.)*EastCACCE
WOMEN4x100 RelayNyoki JONES Holy Family (Pa.) EastCACCE
WOMEN4x400 RelayKahdia JONES Holy Family (Pa.)*EastCACCE
WOMEN4x100 RelayKimoya HENRY-ELLIS Holy Family (Pa.) EastCACCE
WOMEN4x400 RelayTaylor COTTER Holy Family (Pa.)*EastCACCE
WOMEN4x100 RelayKahdia JONES Holy Family (Pa.) EastCACCE
WOMEN4x400 RelayShania LEMAITRE Holy Family (Pa.)*EastCACCE
WOMENShot PutKorryn Braxton-YoungJRHoly Family (Pa.) EastCACCE
WOMEN400 Meter HurdlesKenisha GreenwoodFRHoly Family (Pa.) EastCACCE
WOMEN400 Meter HurdlesNyoki JonesJRHoly Family (Pa.) EastCACCE
WOMENShot PutHailey DodsonSOIndiana (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN400 Meter HurdlesCassidy KlineSOIndiana (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENPole VaultBrittney ClarkJRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENTriple JumpNicole WeeninkSRJefferson (Pa.) EastCACCE
WOMEN4x100 RelayJordyn HEAD Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN4x100 RelayBrene' DONALDSON Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN4x100 RelayTalayna REED Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN4x100 RelayNyasia WEATHERLY Johnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN100 Meter HurdlesBrene' DonaldsonFRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN100 MetersNyasia WeatherlyJRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN200 MetersNyasia WeatherlyJRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMENTriple JumpTiara Wilson FRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMENPole VaultMyah DaviesSOKutztown AtlanticPSACE
WOMEN400 Meter HurdlesTaniyah LawlerFRKutztown AtlanticPSACE
WOMENLong JumpGabrielle PayneFRKutztown AtlanticPSACE
WOMENPole VaultAlexandra TamaSRKutztown AtlanticPSACE
WOMENJavelinJenna FlemingSOLake Superior State*MidwestGLIACE
WOMENDiscusMadison KozyraFRLe Moyne EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayHannah WRIGHT Lee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayJanay RYAN Lee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayCarissa HALL Lee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayKristen BLEVINS Lee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENSteeplechaseElizabeth BeckhamSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN100 MetersKristen BlevinsJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN200 MetersKristen BlevinsJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN200 MetersCarissa HallFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN400 MetersCarissa HallFRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENLong JumpCarissa HallFRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENTriple JumpCarissa HallFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN800 MetersAria HawkinsFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN1500 MetersAria HawkinsFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN5000 MetersDanielle HorterSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN10,000 MetersDanielle HorterSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENSteeplechaseAshlyn IliffFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN800 MetersLiza KellermanSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN1500 MetersLiza KellermanSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN10,000 MetersOlivia McLainSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN1500 MetersToni MooreSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN5000 MetersToni MooreSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENSteeplechaseToni MooreSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN800 MetersCeline RitterJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN1500 MetersCeline RitterJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN5000 MetersCeline RitterJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN10,000 MetersCeline RitterJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENShot PutDeborah RubinJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENHammerDeborah RubinJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN400 Meter HurdlesLiezl TheronFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENHigh JumpLiezl TheronFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENHeptathlonSydney WhiteFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN100 Meter HurdlesHannah WrightFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN400 MetersBritney AugustinSRLees-McRae*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN400 Meter HurdlesBritney AugustinSRLees-McRae*SoutheastConference CarolinasE
WOMENTriple JumpZa'Isha FraserSOLees-McRae*SoutheastConference CarolinasE
WOMENPole VaultPearl Ballard SOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENHigh JumpKennedy ConnerSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENHeptathlonKennedy ConnerSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN100 MetersMelody JonesFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN100 Meter HurdlesMelody JonesFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENLong JumpMelody JonesFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN100 MetersEmmanuella KoneFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENTriple JumpHolly KoneSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersJanet KwambaiJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN10,000 MetersJanet KwambaiJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENPole VaultLacey TriplettJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENJavelinLacey TriplettJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayJada HOFFMAN Lewis MidwestGLVCE
WOMEN4x100 RelayRose OGBULI Lewis MidwestGLVCE
WOMEN4x100 RelayNatasha BERNETT Lewis MidwestGLVCE
WOMEN4x100 RelayAlexandra MARTINEZ Lewis MidwestGLVCE
WOMEN100 Meter HurdlesNatasha BernettJRLewis MidwestGLVCE
WOMEN400 Meter HurdlesNatasha BernettJRLewis MidwestGLVCE
WOMENLong JumpNatasha BernettJRLewis MidwestGLVCE
WOMENTriple JumpAlecea CardilloJRLewis*MidwestGLVCE
WOMENLong JumpJaden ChristianSOLewis MidwestGLVCE
WOMENTriple JumpJaden ChristianSOLewis MidwestGLVCE
WOMEN100 MetersJada HoffmanSRLewis MidwestGLVCE
WOMENLong JumpKamryn KolbFRLewis MidwestGLVCE
WOMENJavelinAliza Van Den ElzenJRLewis MidwestGLVCE
WOMEN400 MetersDesiree ConnerJRLimestone SoutheastSACE
WOMEN100 Meter HurdlesAmari SmithFRLimestone SoutheastSACE
WOMENShot PutTaylor SmithJRLimestone SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayShantae GEORGE Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayKelly-Ann BECKFORD Lincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelayMonea CAREY Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayChrissani MAY Lincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelayShanette ALLISON Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayMaria DIAMOND Lincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelayHughasia FYFFE Lincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayShevanae THOMAS Lincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN100 Meter HurdlesShanette AllisonSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN800 MetersKelly-Ann BeckfordJRLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN1500 MetersKelly-Ann BeckfordJRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN400 MetersMaria DiamondSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN400 Meter HurdlesMaria DiamondSOLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN800 MetersChrissani MayJRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN100 Meter HurdlesSophia MyersSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayRosette HOYTE Lindenwood MidwestGLVCE
WOMEN4x400 RelayGabby RUSSINA Lindenwood MidwestGLVCE
WOMEN4x400 RelayMartina MARTINEZ Lindenwood MidwestGLVCE
WOMEN4x400 RelayOlivia ALEXANDRE Lindenwood MidwestGLVCE
WOMEN400 MetersOlivia AlexandreJRLindenwood MidwestGLVCE
WOMEN400 Meter HurdlesOlivia AlexandreJRLindenwood*MidwestGLVCE
WOMEN400 Meter HurdlesBillie Jo BollingerJRLock Haven AtlanticPSACE
WOMENHammerMegan ManglavitiSRLock Haven AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersMorgan PerrySRLock Haven AtlanticPSACE
WOMENSteeplechaseMorgan PerrySRLock Haven AtlanticPSACE
WOMEN400 MetersAnna SalisburyFRLubbock Christian South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpAbigail TaylorFRMansfield AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpCasey BerberichSRMaryville (Mo.) MidwestGLVCE
WOMENHeptathlonCasey BerberichSRMaryville (Mo.) MidwestGLVCE
WOMEN4x400 RelayMia CARSON Millersville AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayLyric WILLIAMS Millersville AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayAubrey SYDNOR Millersville AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayEmma ELWELL Millersville AtlanticPSACE
WOMENPole VaultDarian HaufFRMillersville*AtlanticPSACE
WOMENShot PutAliyah StriverSRMillersville*AtlanticPSACE
WOMENHammerAliyah StriverSRMillersville AtlanticPSACE
WOMENSteeplechaseAbbey SullivanSOMillersville AtlanticPSACE
WOMEN400 MetersAubrey SydnorFRMillersville AtlanticPSACE
WOMENShot PutHannah WoelflingSOMillersville AtlanticPSACE
WOMENDiscusHannah WoelflingSOMillersville*AtlanticPSACE
WOMENHammerHannah WoelflingSOMillersville*AtlanticPSACE
WOMEN10,000 MetersJulia NielsenSOMinnesota Duluth CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayMakayla JACKSON Minnesota State*CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayJa'Cey SIMMONS Minnesota State*CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayDenisha CARTWRIGHT Minnesota State*CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayRose CRAMER Minnesota State*CentralNSICE
WOMEN100 MetersDenisha CartwrightSOMinnesota State CentralNSICE
WOMEN200 MetersDenisha CartwrightSOMinnesota State CentralNSICE
WOMEN100 Meter HurdlesDenisha CartwrightSOMinnesota State*CentralNSICE
WOMENHigh JumpTaylor ElliottJRMinnesota State CentralNSICE
WOMENTriple JumpFlore GraciaSOMinnesota State CentralNSICE
WOMEN100 MetersMakayla JacksonSOMinnesota State*CentralNSICE
WOMEN200 MetersMakayla JacksonSOMinnesota State CentralNSICE
WOMENLong JumpMakayla JacksonSOMinnesota State*CentralNSICE
WOMENSteeplechaseAmanda MontplaisirJRMinnesota State CentralNSICE
WOMENShot PutBrea PerronSRMinnesota State CentralNSICE
WOMENHammerBrea PerronSRMinnesota State CentralNSICE
WOMENLong JumpKary PetrickaFRMinnesota State CentralNSICE
WOMENShot PutKatie TaylorSRMinnesota State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayKelechi CHRISTIAN Mississippi College SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayEzra MCCAW Mississippi College SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayTytavia HARDY Mississippi College SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayEreyonna GORE Mississippi College SouthGSCE
WOMENHigh JumpRyleigh BorbashSOMississippi College SouthGSCE
WOMEN200 MetersKelechi ChristianFRMississippi College SouthGSCE
WOMEN400 MetersKelechi ChristianFRMississippi College SouthGSCE
WOMEN100 Meter HurdlesTytavia HardySRMississippi College*SouthGSCE
WOMENHigh JumpTytavia HardySRMississippi College SouthGSCE
WOMENLong JumpTytavia HardySRMississippi College SouthGSCE
WOMEN800 MetersJazmin HernandezJRMississippi College SouthGSCE
WOMEN1500 MetersJazmin HernandezJRMississippi College SouthGSCE
WOMENHigh JumpAnnmarie TysonSRMissouri S&T MidwestGLVCE
WOMENLong JumpClaire LuallenJRMissouri Southern CentralMIAAE
WOMENJavelinElizabeth PomattoJRMissouri Southern*CentralMIAAE
WOMEN100 Meter HurdlesKiara SmithSOMissouri Southern CentralMIAAE
WOMEN10,000 MetersMadison NashFRMissouri Western CentralMIAAE
WOMEN400 MetersHanna WilliamsSRMissouri Western CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelaySavannah JAMES Molloy EastECCE
WOMEN4x100 RelayJenna PILLER Molloy EastECCE
WOMEN4x100 RelayAntonette POMMELLS Molloy EastECCE
WOMEN4x100 RelayMarissa MCCAFFERY Molloy EastECCE
WOMENPole VaultJaycey BowlingSOMontevallo SouthGSCE
WOMENPole VaultSkylar SuggittFRMontevallo*SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayKierra MCNEILL Mount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayJaiden MOODY Mount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x100 RelayJaylin REEVES Mount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayVinesha BRIGGS Mount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x100 RelayJaiden MOODY Mount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayNatalyah WILSON Mount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x100 RelayJamesha HOWELL Mount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayJaylin REEVES Mount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENHammerAdrienne CrawfordFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENShot PutTrinity HolderSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENShot PutMary Brigid KeckJRMount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMENDiscusMary Brigid KeckJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENHammerMary Brigid KeckJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENHammerCandy LockettSRMount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN100 MetersJaylin ReevesJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN200 MetersJaylin ReevesJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENShot PutKaliya SuttonJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENJavelinDanielle TrimburSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN10,000 MetersGrace BonsallSONeb.-Kearney CentralMIAAE
WOMENHigh JumpAbby EverittSONeb.-Kearney CentralMIAAE
WOMENDiscusAnna SquiersSRNeb.-Kearney CentralMIAAE
WOMENJavelinNeva BosticSONew Haven EastNortheast-10E
WOMENHammerJalynn McCowinJRNew Haven EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpKristen WashingtonJRNew Haven EastNortheast-10E
WOMENHammerKaitlyn ScottJRNew Mexico Highlands South CentralRMACE
WOMENTriple JumpAnnie TopalSRNew Mexico Highlands South CentralRMACE
WOMEN4x100 RelayCharlotte JOHNSON Newberry*SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelaySarah ABUMERE Newberry*SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayEmma JOHNSON Newberry*SoutheastSACE
WOMEN4x100 RelayJada JOHNSON Newberry*SoutheastSACE
WOMENDiscusTiwani MylesFRNewberry*SoutheastSACE
WOMENHammerAndrea Pascual RiveraFRNewberry SoutheastSACE
WOMENSteeplechaseAudrey GleasonJRNorth Georgia SoutheastPBCE
WOMENPole VaultJourney GurleySONorth Georgia*SoutheastPBCE
WOMENJavelinHannah HillFRNorth Greenville SoutheastConference CarolinasE
WOMEN100 Meter HurdlesCrystal WalkerFRNorthern Michigan MidwestGLIACE
WOMEN1500 MetersCaroline CunninghamJRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMENSteeplechaseCaroline CunninghamJRNorthwest Missouri*CentralMIAAE
WOMEN800 MetersKaylee HarpSONorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN400 MetersChloe SaenzFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMENShot PutDestany HerbertSONorthwest Nazarene WestGNACE
WOMENHammerDestany HerbertSONorthwest Nazarene WestGNACE
WOMENHigh JumpMiya KochFRNorthwest Nazarene WestGNACE
WOMENHammerTaky EzellSONorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
WOMENSteeplechaseIvanova YanesSONova Southeastern SouthPBCE
WOMEN400 Meter HurdlesMary McKeySOOklahoma Baptist CentralGACE
WOMEN400 MetersLydia RoblingSOPitt Johnstown AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelayBlakelee WINN Pittsburg State CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelayJamiya MORGAN Pittsburg State CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelayAudreanae HAGAN Pittsburg State CentralMIAAE
WOMEN4x100 RelayChristine WILLIAMS Pittsburg State CentralMIAAE
WOMEN400 Meter HurdlesMadison BurtJRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENTriple JumpAuna ChildressSOPittsburg State CentralMIAAE
WOMENPole VaultKyla DavisFRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENHeptathlonTrace MosbyJRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENPole VaultIsabelle PetersFRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENJavelinMadison ReeseSOPittsburg State CentralMIAAE
WOMENHigh JumpErica SchamelSOPittsburg State CentralMIAAE
WOMEN100 MetersChristine WilliamsJRPittsburg State CentralMIAAE
WOMEN200 MetersChristine WilliamsJRPittsburg State*CentralMIAAE
WOMENLong JumpBlakelee WinnFRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENHeptathlonBlakelee WinnFRPittsburg State*CentralMIAAE
WOMENDiscusAnessa ChirgwinFRPoint Loma Nazarene WestPacWestE
WOMENDiscusAnna BonatoFRPost EastCACCE
WOMENHammerAnna BonatoFRPost EastCACCE
WOMEN400 MetersCecilia SpoldiJRPost EastCACCE
WOMEN100 MetersMartina StanchiFRPost EastCACCE
WOMEN1500 MetersFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN10,000 MetersFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN1500 MetersCherise CarreiraSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersCherise CarreiraSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENSteeplechaseCherise CarreiraSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersFranca HenseleitFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN1500 MetersStevie LawrenceSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENSteeplechaseStevie LawrenceSRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENHeptathlonCerys LeeSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersCarlin McFaddenFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENDiscusChristina PalmerFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersStina PetterssonFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN1500 MetersStina PetterssonFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENHigh JumpLucy WallikerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENHeptathlonLucy WallikerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN100 Meter HurdlesMelanie WelsingSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN400 Meter HurdlesMelanie WelsingSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENHigh JumpMelanie WelsingSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENTriple JumpMelanie WelsingSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersAbigail GostomskiSRRoberts Wesleyan EastECCE
WOMEN800 MetersBailey GostomskiSRRoberts Wesleyan EastECCE
WOMEN1500 MetersBailey GostomskiSRRoberts Wesleyan*EastECCE
WOMEN4x100 RelayAngelina DELBOSQUE Saginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN4x100 RelayAlona OLSHEVSKA Saginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN4x100 RelaySophia THELEN Saginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN4x100 RelayCheyenne WILLIAMSON Saginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN200 MetersAlona OlshevskaJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN400 MetersAlona OlshevskaJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN200 MetersCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN100 Meter HurdlesCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENHigh JumpCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMENLong JumpCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENHeptathlonCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN10,000 MetersFaye DervanFRSaint Leo SouthIndependentsE
WOMENSteeplechasePaige PattersonJRSaint Leo SouthIndependentsE
WOMENHammerStephanie GreenSOSaint Rose EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersAnnika EsveltFRSeattle Pacific WestGNACE
WOMEN10,000 MetersAnnika EsveltFRSeattle Pacific WestGNACE
WOMENLong JumpPeace IgbonagwamSOSeattle Pacific WestGNACE
WOMENSteeplechaseAlexis CunninghamJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMENJavelinSamantha GravattFRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersDarby RothSOSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN1500 MetersHannah SmrckaFRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersHannah SmrckaFRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersSydney WolfJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN1500 MetersSydney WolfJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelayAdriana BAXTER Shippensburg AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelaySara MCKEAN Shippensburg AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelayKayla DALHOUSE Shippensburg AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelayLeah GRAYBILL Shippensburg AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersKyra GerberSOShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN100 MetersLeah GraybillFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN200 MetersLeah GraybillFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN400 MetersLeah GraybillFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMENDiscusMadisen KlingSOShippensburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpSasha LeeFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMENLong JumpSara MckeanFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMENHeptathlonNicola PuggeFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMENJavelinAbby ReasonerFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayErika BINDER Simon Fraser WestGNACE
WOMEN4x400 RelayAlison ANDREWS-PAUL Simon Fraser WestGNACE
WOMEN4x400 RelayMarie-Eloise LECLAIR Simon Fraser WestGNACE
WOMEN4x400 RelayEmily LINDSAY Simon Fraser WestGNACE
WOMEN400 MetersAlison Andrews-PaulSRSimon Fraser WestGNACE
WOMEN800 MetersAlison Andrews-PaulSRSimon Fraser*WestGNACE
WOMEN1500 MetersAlison Andrews-PaulSRSimon Fraser*WestGNACE
WOMEN100 MetersMarie-Eloise LeclairFRSimon Fraser WestGNACE
WOMEN1500 MetersMegan RoxbySOSimon Fraser WestGNACE
WOMENSteeplechaseOlivia WillettJRSimon Fraser WestGNACE
WOMENShot PutEmma HertzSRSioux Falls CentralNSICE
WOMENDiscusEmma HertzSRSioux Falls*CentralNSICE
WOMENHammerEmma HertzSRSioux Falls CentralNSICE
WOMENDiscusKamry LindseyFRSioux Falls CentralNSICE
WOMEN5000 MetersMarianne AbdalahSRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMEN10,000 MetersMarianne AbdalahSRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENJavelinTrinity ClarkSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpCecily GreggsSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
WOMENPole VaultKendall GrossmanSOSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENDiscusJena ReinheimerSRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENHammerJena ReinheimerSRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENJavelinSkylar SherryJRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMEN4x100 RelayMackenzie GLENN Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayRachel DUBE Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayBegotty LAROCHE Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayElla MACLEAN Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayDardielle EXANTUS Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayDardielle EXANTUS Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x100 RelayElla MACLEAN Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayIsabella NEWBURY Southern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENPole VaultElaina DiSalvoSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersRachel DubeFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersElizabeth FenglerSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN10,000 MetersElizabeth FenglerSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpRachel FleischerSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENLong JumpKisha FrancoisFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENLong JumpMackenzie GlennFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersBegotty LarocheJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN100 MetersElla MacleanFRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersElla MacleanFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN400 Meter HurdlesIsabella NewburyFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN10,000 MetersCameron HoughSOSouthern Indiana MidwestGLVCE
WOMENHeptathlonTori AllenFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENDiscusLaila BunnittSOSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMEN1500 MetersAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENSteeplechaseAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMEN1500 MetersJill CoutoSRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpEmma HalletSOSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENHeptathlonEmma HalletSOSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN1500 MetersKaitlyn O'RourkeSOSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENSteeplechaseKaitlyn O'RourkeSOSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN10,000 MetersKelsey SeamansSOSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayLycia ZAVALA Southern Wesleyan (S.C.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayMichele BEUGRE Southern Wesleyan (S.C.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayDeborah MARLOW Southern Wesleyan (S.C.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayCierra WRIGHT Southern Wesleyan (S.C.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN400 MetersMichele BeugreSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENLong JumpMycherie OnwuzurukieSRSouthern Wesleyan (S.C.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMENHammerKelsie SmithSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN100 MetersZara BrownSOSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN200 MetersZara BrownSOSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN800 MetersElysia BurgosJRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN1500 MetersElysia BurgosJRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN100 MetersBritney ClarkJRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN200 MetersCollinique FarringtonFRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN400 MetersCollinique FarringtonFRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN800 MetersLainy WilliamsJRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMENHeptathlonHannah ArasonSRSt. Cloud State CentralNSICE
WOMENSteeplechaseSkylar MorenoSRSt. Thomas Aquinas EastECCE
WOMENJavelinIsabelle AngeliniSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENHeptathlonCassidy BeckerSOStonehill EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersKaytlin EncarnacaoSOStonehill EastNortheast-10E
WOMEN10,000 MetersRebecca ErhardSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENHammerMadison GunderwayFRStonehill EastNortheast-10E
WOMEN1500 MetersJillian HowardSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENSteeplechaseJillian HowardSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENPole VaultAbigail LarssonSOStonehill EastNortheast-10E
WOMENPole VaultHaley LightbodyJRStonehill EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersVictoria LombardiJRStonehill EastNortheast-10E
WOMEN100 Meter HurdlesMadison RousseauFRStonehill EastNortheast-10E
WOMENShot PutKrista StracqualursiSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENDiscusKrista StracqualursiSRStonehill EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersAnna SentnerSOTampa SouthIndependentsE
WOMEN4x100 RelayFrancesca AQUILLINO Texas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayNaomi NDUKWE Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN4x100 RelayAshley BENTON Texas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelaySofia KHENFAR Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN4x100 RelaySofia KHENFAR Texas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMariana SHOSTAK Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN4x100 RelayMariana SHOSTAK Texas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMinna SVEARD Texas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN400 Meter HurdlesNaomi NdukweFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMENJavelinCassandra RendonFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMENJavelinCandesha ScottSRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN100 Meter HurdlesJulia SeigerrothJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN400 MetersMariana ShostakFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMENJavelinTamara SusaJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN400 Meter HurdlesMinna SveardSRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMENPole VaultMinna SveardSRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMENShot PutKatryna HernandezSOTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
WOMENPole VaultKimberly OrtolonSRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
WOMENDiscusGertrudis Ruiz-BalliSRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
WOMEN100 Meter HurdlesKennedi SilmonFRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
WOMENDiscusDevon WilliamsFRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
WOMEN100 MetersRajiah AndrewsSRTiffin MidwestG-MACE
WOMEN100 Meter HurdlesRajiah AndrewsSRTiffin MidwestG-MACE
WOMENDiscusBrook BoesFRTiffin MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpMercedeez FrancisFRTiffin MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpMarisa GwinnerJRTiffin*MidwestG-MACE
WOMEN800 MetersInes MacadamSOTiffin MidwestG-MACE
WOMENJavelinShanee AngolSRTusculum*SoutheastSACE
WOMENTriple JumpD'Andra MorrisSRU-Mary*CentralNSICE
WOMENLong JumpSamoya NeilFRU-Mary CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayAudrey BLOOMQUIST UC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN4x100 RelayKeyanda BOLTON UC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN4x100 RelayBrittany FUCHS UC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN4x100 RelayKayla ZINK UC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN1500 MetersRiley McGrathSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMENLong JumpHannah MeekSRUC-Colorado Springs*South CentralRMACE
WOMEN100 Meter HurdlesMissy MoreniSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMENHigh JumpLydia PavlenkoSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN100 MetersKayla ZinkSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN100 MetersIyanna JacksonFRUDC EastECCE
WOMEN200 MetersIyanna JacksonFRUDC EastECCE
WOMEN100 Meter HurdlesShanise RoseSRUDC EastECCE
WOMEN100 Meter HurdlesQuanterra HarrisonJRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN400 Meter HurdlesQuanterra HarrisonJRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMENDiscusLillian MarinoSOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN200 MetersJaela ThomasSOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN100 Meter HurdlesMyKaela AlfredSRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMENPole VaultAbeni KratzmeyerFRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMENShot PutNdidiamaka AnaraodoSRWalsh*MidwestG-MACE
WOMENDiscusNdidiamaka AnaraodoSRWalsh MidwestG-MACE
WOMENPole VaultKelsey HartsockFRWalsh MidwestG-MACE
WOMEN1500 MetersAlexa LeppelmeierSRWalsh*MidwestG-MACE
WOMEN5000 MetersAlexa LeppelmeierSRWalsh MidwestG-MACE
WOMENSteeplechaseAlexa LeppelmeierSRWalsh*MidwestG-MACE
WOMEN5000 MetersTaylor GonzalesSOWashburn CentralMIAAE
WOMEN100 MetersIsabella HohlSOWashburn CentralMIAAE
WOMENPole VaultVirgi ScardanzanSOWashburn*CentralMIAAE
WOMEN100 MetersMakayla SumrallJRWayne State (Mich.)*MidwestGLIACE
WOMENTriple JumpMikayla WilliamsJRWayne State (Mich.) MidwestGLIACE
WOMENHammerBrooklynn ChippsSOWayne State (Neb.) CentralNSICE
WOMENShot PutMckenzie ScheilJRWayne State (Neb.) CentralNSICE
WOMENHammerMckenzie ScheilJRWayne State (Neb.)*CentralNSICE
WOMEN4x100 RelayKaitlin HILL West Alabama SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayMyflore METHELUS West Alabama SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayAnnaya CHELCY West Alabama SouthGSCE
WOMEN4x100 RelayKaylen JOHNSON West Alabama SouthGSCE
WOMEN200 MetersAnnaya ChelcyJRWest Alabama SouthGSCE
WOMEN100 MetersKaitlin HillJRWest Alabama*SouthGSCE
WOMENLong JumpKaitlin HillJRWest Alabama SouthGSCE
WOMEN100 MetersMyflore MethelusSRWest Alabama SouthGSCE
WOMENHeptathlonMadison JamesSRWest Chester*AtlanticPSACE
WOMENSteeplechaseSarah SuppleeJRWest Chester*AtlanticPSACE
WOMENShot PutBrandi BoddySRWest Georgia*SouthGSCE
WOMENLong JumpPaishence CollierSOWest Georgia SouthGSCE
WOMENHammerMelita-Marie RoachfordJRWest Georgia SouthGSCE
WOMENHeptathlonLexi WaltonFRWest Georgia SouthGSCE
WOMEN100 Meter HurdlesHailey CarreonJRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
WOMENDiscusKelsi HulitSRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
WOMEN5000 MetersHannah KempJRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
WOMEN10,000 MetersHannah KempJRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
WOMEN4x100 RelayJordanae SCOTT West Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN4x100 RelayLeah BELFIELD West Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN4x100 RelayAlana WILSON West Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN4x100 RelayDeOndra GREEN West Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN100 MetersLeah BelfieldSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersLeah BelfieldSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersJordan BrownSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN800 MetersEleonora CurtabbiJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENSteeplechaseEleonora CurtabbiJRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN100 MetersDeOndra GreenSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersDeOndra GreenSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENHeptathlonLaiten GreesonSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENHeptathlonElliot HarrisonSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpHekla MagnusdottirFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENLong JumpTaylor NellomsSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpTaylor NellomsSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMENLong JumpDaniela PesicSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENShot PutZada SwoopesSRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMENDiscusZada SwoopesSRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMENHammerZada SwoopesSRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENHigh JumpBrooke UrbanSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN100 MetersAlana WilsonJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersAlana WilsonJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpMiriam ZanovelloSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN100 MetersFaith GandySOWest Virginia Wesleyan AtlanticMountain EastE
WOMEN100 MetersNy'Tierra HobbsSOWest Virginia Wesleyan AtlanticMountain EastE
WOMEN200 MetersNy'Tierra HobbsSOWest Virginia Wesleyan AtlanticMountain EastE
WOMEN400 MetersMackenzie BurtJRWestern Colorado South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersKatie DoucetteSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMENShot PutMoana GianottiSRWestern Oregon WestGNACE
WOMENJavelinKaylee WrightSOWestern Oregon*WestGNACE
WOMENSteeplechaseIla DavisFRWestern Washington WestGNACE
WOMENDiscusKatie PottsFRWestern Washington WestGNACE
WOMENJavelinAmanda ShortSRWestern Washington WestGNACE
WOMENHammerRaine WestfallFRWestern Washington WestGNACE
WOMEN400 Meter HurdlesKatie BrothersonJRWestminster (Utah) South CentralRMACE
WOMENDiscusEmily MaloufSOWestminster (Utah) South CentralRMACE
WOMEN800 MetersCaroline FodorSRWheeling AtlanticMountain EastE
WOMENPole VaultKeala McCurrySOWheeling AtlanticMountain EastE
WOMEN100 Meter HurdlesIsha SesaySOWheeling AtlanticMountain EastE
WOMENShot PutDanielle CrawfordFRWingate SoutheastSACE
WOMENHigh JumpValerie DaehlerFRWingate SoutheastSACE
WOMEN800 MetersMeg RapleyFRWingate SoutheastSACE
WOMENSteeplechaseMeg RapleyFRWingate SoutheastSACE
WOMEN10,000 MetersGemma RebolloFRWingate SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersMollie ScottFRWingate SoutheastSACE
WOMEN10,000 MetersMollie ScottFRWingate SoutheastSACE
WOMENTriple JumpEnnessey SorrellsFRWingate SoutheastSACE
WOMEN1500 MetersAnna TorrasFRWingate SoutheastSACE
WOMEN10,000 MetersLauryn TumeyJRWingate SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayKendall ZEMAN Winona State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayBrooklyn SCHYVINCK Winona State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayMaddy PIETZ Winona State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayShereen VALLABOUY Winona State CentralNSICE
WOMEN1500 MetersKaylee BeyerSOWinona State*CentralNSICE
WOMEN5000 MetersLindsay CunninghamSOWinona State*CentralNSICE
WOMEN10,000 MetersLindsay CunninghamSOWinona State*CentralNSICE
WOMEN200 MetersShereen VallabouyJRWinona State CentralNSICE
WOMEN400 MetersShereen VallabouyJRWinona State*CentralNSICE