Displaying 1 - 1 of 2
Collection:  NCAA DIII Men's Outdoor Track & Field Conference TFRI
Sport:  Men's Outdoor Track & Field
Type:  Conference TFRI: Track & Field Rating Index
Group:  NCAA DIII
Year:  2019
Subgroup:  ASC (American Southwest)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
LeTourneau 1 1 1 1 1 1
McMurry 2 2
UT Tyler 3 2 3 3 3 3
Hardin-Simmons 4 3 2 2 4 4
East Texas Baptist 2 4 4 4 5 5
Concordia Texas 5 5 5 5 6 6
Univ. of the Ozarks 6 6 6 6 7 7
Belhaven (Miss.) 7 7 7 7 8 8
Louisiana College 8 8 8 8 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  CAC (Capital Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Mary Washington 3 3 3 1 1 1
Frostburg State 1 2 1 2 2 2
Christopher Newport 2 1 2 3 3 3
Salisbury 4 4 4 4 4 4
York (Pa.) 5 5 5 5 5 5
Penn State Harrisburg 6 6 6 6 6 6
Southern Virginia 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  CCIW
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
North Central (Ill.) 1 1 1 1 1 1
Augustana (Ill.) 2 2 2 2 2 2
Wheaton (Ill.) 3 4 4 3 3 3
Carthage 5 3 3 4 4 4
Carroll (Wis.) 4 5 5 5 5 5
Millikin 6 6 6 6 6 6
Illinois Wesleyan 7 7 7 7 7 7
Elmhurst 8 8 8 8 8 8
North Park 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  Centennial Conference
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Johns Hopkins 1 1 1 1 1 1
Ursinus 3 2 2 2 2 2
Swarthmore 4 3 3 3 3 3
Dickinson 6 6 6 6 6 4
Gettysburg 2 4 5 5 5 5
Haverford 5 5 4 4 4 6
McDaniel 7 7 7 7 7 7
Muhlenberg 8 8 8 8 8 8
Franklin & Marshall 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  CSAC (Colonial States)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Penn State Behrend 1 1 1 1 1 1
Alfred State 2 2
Franciscan 3 2 3 3 3 3
Keystone 2 3 2 2 4 4
Summary for Subgroup - 4 records total
Subgroup:  CCC (Commonwealth Coast)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Nichols 1 1 1 1 1 1
Roger Williams 2 2 2 2 2 2
Gordon (Mass.) 3 3 3 3 3 3
Summary for Subgroup - 3 records total
Subgroup:  CUNYAC (NCAA DIII)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Lehman 1 1 1 1 1 1
CCNY 2 2 2 2 2 2
Hunter 3 3 3 3 3 3
York (N.Y.) 4 4 4 4 4 4
Staten Island 5 5 5 5 5 5
Medgar Evers 6 6 6 6 6 6
Summary for Subgroup - 6 records total
Subgroup:  Empire 8
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Stevens 1 1 1 1 1 1
Utica 2 2 2 2 2 2
St. John Fisher 3 3 3 3 3 3
Alfred 4 4 4 4 4 4
Houghton 5 5 5 5 5 5
Nazareth 6 6 6 6 6 6
Hartwick 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  GNAC (Great Northeast)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Saint Joseph's (Maine) 1 1 1 1 1 1
Colby-Sawyer 2 2
Regis (Mass.) 2 2 2 2 3 3
Emmanuel (Mass.) 3 3 3 3 4 4
Suffolk 4 4 4 4 5 5
Lasell 5 5 5 5 6 6
Summary for Subgroup - 6 records total
Subgroup:  HCAC (Heartland Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Rose-Hulman 1 1 1 1 1 1
Hanover 2 2 2 2 2 2
Manchester 3 3 3 3 3 3
Earlham 5 5 4 4 4 4
Bluffton 4 4 5 5 5 5
Transylvania 9 6 7 6 6 6
Defiance 6 7 6 7 7 7
Mount St. Joseph 7 8 8 8 8 8
Anderson (Ind.) 8 9 9 9 9 9
Franklin 10 10 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  ARC (American Rivers)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Wartburg 1 1 1 1 1 1
Loras 4 3 3 2 2 2
Dubuque 3 4 4 4 4 3
Nebraska Wesleyan 2 2 2 3 3 4
Central (Iowa) 5 5 5 5 5 5
Simpson (Iowa) 6 6 6 6 6 6
Buena Vista 7 7 7 7 7 7
Coe 8 9 9 8 8 8
Luther 9 8 8 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  Independent (NCAA DIII)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
UC Santa Cruz 1 1 1 1 1 1
Thomas More 2 3 3 3 2 2
Eastern Nazarene 5 5 5 5 3 3
Alfred State 3 2 2 2
Colby-Sawyer 4 4 4 4
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  Landmark Conference
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Moravian 1 1 1 1 1 1
Elizabethtown 2 2 2 2 2 2
Susquehanna 3 3 3 3 3 3
Catholic (D.C.) 5 5 5 5 4 4
Scranton 6 6 6 6 5 5
Juniata 4 4 4 4 6 6
Goucher 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  Liberty League
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
RPI 1 1 1 1 1 1
RIT 3 3 3 2 2 2
Ithaca 2 2 2 3 3 3
Rochester (N.Y.) 4 4 4 4 4 4
St. Lawrence 5 5 5 5 5 5
Union (N.Y.) 7 7 7 7 6 6
Vassar 6 6 6 6 7 7
Bard 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  LEC (Little East)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Southern Maine 1 1 1 1 1 1
UMass Dartmouth 3 2 2 2 2 2
Eastern Connecticut State 2 3 3 3 3 3
Plymouth State 4 4 4 4 4 4
Keene State 5 5 5 5 5 5
Rhode Island College 6 6 6 6 6 6
Castleton 7 7 7 7 7 7
UMass Boston 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  Lone Star
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
McMurry 1 1 1 1
Summary for Subgroup - 1 records total
Subgroup:  MASCAC (Massachusetts State Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Bridgewater State 1 1 1 1 1 1
Westfield State 2 2 2 2 2 2
Worcester State 3 3 3 3 3 3
Fitchburg State 4 4 4 4 4 4
Massachusetts Maritime Academy 5 5 5 5 5 5
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  MIAC (Minnesota Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
St. Thomas (Minn.) 1 1 1 1 1 1
Saint John's (Minn.) 2 2 2 2 2 2
Bethel (Minn.) 3 3 3 3 3 3
Carleton 7 6 5 4 4 4
St. Olaf 8 5 6 6 6 5
Gustavus Adolphus 4 4 4 5 5 6
Concordia Moorhead 6 8 7 7 7 7
Hamline 5 7 8 8 8 8
Saint Mary's (Minn.) 9 9 9 9 9 9
Macalester 10 10 10 10 10 10
Augsburg 11 11 11 11 11 11
Summary for Subgroup - 11 records total
Subgroup:  MIAA (Michigan Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Calvin 1 1 1 1 1 1
Hope 2 2 2 2 2 2
Albion 3 3 3 4 3 3
Trine 4 4 4 3 4 4
Adrian 5 5 5 5 5 5
Olivet 6 6 6 6 6 6
Alma 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  MAC (Middle Atlantic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Stevenson 1 1 1 1 1 1
Widener 4 2 2 2 2 2
Eastern (Pa.) 2 3 3 3 3 3
Messiah 5 5 4 5 5 4
Lebanon Valley 3 4 5 4 4 5
Misericordia 7 7 6 6 6 6
DeSales 6 6 7 7 7 7
King's College (Pa.) 8 8 8 8 8 8
Alvernia 9 9 9 9 9 9
Hood 11 10 11 10 10 10
Albright 10 11 10 11 11 11
Delaware Valley 12 12 12 12 12 12
Manhattanville 13 13 13 13 13 13
Summary for Subgroup - 13 records total
Subgroup:  MWC (Midwest Conference)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Monmouth (Ill.) 1 1 1 1 1 1
St. Norbert 2 2 2 2 2 2
Illinois College 3 3 3 3 3 3
Cornell College 5 5 5 5 5 4
Beloit 4 4 4 4 4 5
Ripon 7 7 6 7 6 6
Grinnell 6 6 7 6 7 7
Knox 8 8 8 8 8 8
Lawrence 10 10 9 9 9 9
Lake Forest 9 9 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  NACC (Northern Athletics)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Aurora 3 2 2 1 1 1
Benedictine (Ill.) 1 1 1 2 2 2
MSOE 2 3 3 3 3 3
Wisconsin Lutheran 5 4 5 4 4 4
Concordia Wisconsin 4 5 4 5 5 5
Illinois Tech 6 6 6 6 6 6
Concordia Chicago 7 7 7 7 7 7
Rockford 8 8 8 9 9 8
Edgewood 9 9 9 8 8 9
Lakeland (Wis.) 10 10 10 10 10 10
Marian (Wis.) 11 11 11 11 11 11
Summary for Subgroup - 11 records total
Subgroup:  NCAC (North Coast)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Wabash 1 1 1 1 1 1
Ohio Wesleyan 2 2 2 2 2 2
Wooster 3 3 3 3 3 3
Oberlin 7 7 4 4 4 4
DePauw 4 4 5 5 5 5
Denison 5 5 6 6 6 6
Wittenberg 6 6 7 7 7 7
Allegheny (Pa.) 8 8 8 8 8 8
Kenyon 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  NEAC (North Eastern)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Gallaudet 1 1 1 1 1 1
SUNY Cobleskill 2 2 2 2 2 2
Summary for Subgroup - 2 records total
Subgroup:  NECC (New England Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Newbury 1 1 1 1 1 1
Elms 2 2 2 2 2 2
Lesley 3 3 3 3 3 3
Summary for Subgroup - 3 records total
Subgroup:  NESCAC (New England Small College)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Tufts 1 1 2 1 1 1
Middlebury 2 2 1 2 2 2
Amherst 3 3 3 3 3 3
Bates 4 4 4 4 4 4
Williams 5 5 5 5 5 5
Bowdoin 6 6 6 6 6 6
Connecticut College 7 8 8 7 7 7
Wesleyan (Conn.) 8 7 7 8 8 8
Trinity (Conn.) 9 9 9 9 9 9
Colby 11 11 10 10 10 10
Hamilton 10 10 11 11 11 11
Summary for Subgroup - 11 records total
Subgroup:  NEWMAC (New England Women's & Men's)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
MIT 1 1 1 1 1 1
WPI 2 2 2 2 2 2
Coast Guard 3 3 3 3 3 3
Springfield (Mass.) 4 4 4 4 4 4
Wheaton (Mass.) 6 6 5 5 5 5
Babson 5 5 6 6 6 6
Summary for Subgroup - 6 records total
Subgroup:  NJAC (New Jersey)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Rowan 1 1 1 1 1 1
Stockton 2 2 2 2 2 2
TCNJ 3 3 3 3 3 3
Montclair State 4 4 4 4 4 4
Rutgers-Newark 5 5 6 7 5 5
Ramapo 7 6 7 6 6 6
Rutgers-Camden 8 8 8 8 7 7
New Jersey City 9 9 9 9 8 8
St. Joseph's (Long Island) 10 10 10 10 9 9
Farmingdale State 6 7 5 5
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  NAC (North Atlantic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Husson 1 1 1 1 1 1
SUNY Delhi 2 2 2 2 2 2
Thomas (Maine) 5 6 3 3 3 3
UMaine Farmington 3 3 4 4 4 4
UMaine Presque Isle 4 4 5 5 5 5
Northern Vermont-Lyndon 6 5 6 6 6 6
Northern Vermont-Johnson 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  NWC (Northwest Conference)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
George Fox 1 1 1 1 1 1
Whitworth 2 2 2 2 2 2
Linfield 3 3 3 3 3 3
Willamette 6 6 6 6 4 4
Pacific (Ore.) 5 5 4 4 5 5
Pacific Lutheran 4 4 5 5 6 6
Lewis & Clark 7 7 7 7 7 7
Puget Sound 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  OAC (Ohio Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Mount Union 2 2 1 1 1 1
Otterbein 1 1 2 2 2 2
John Carroll 3 3 3 3 3 3
Ohio Northern 4 4 4 4 4 4
Baldwin Wallace 6 5 5 5 5 5
Heidelberg 5 6 6 6 6 6
Muskingum 7 8 8 8 7 7
Wilmington (Ohio) 8 7 7 7 8 8
Marietta 9 9 9 9 9 9
Capital 10 10 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  ODAC (Old Dominion)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Lynchburg 1 1 1 1 1 1
Bridgewater (Va.) 2 2 2 2 2 2
Washington and Lee 3 3 3 3 3 3
Virginia Wesleyan 4 4 4 4 4 4
Roanoke 5 5 5 5 5 5
Shenandoah 6 6 6 6 6 6
Eastern Mennonite 7 7 7 7 7 7
Randolph 8 8 8 8 8 8
Emory and Henry 9 9 9 9 9 9
Guilford 10 10 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  PAC (Presidents' Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Geneva 1 1 1 1 1 1
Grove City 2 2 2 2 2 2
Washington & Jefferson 3 4 3 3 3 3
Westminster (Pa.) 4 3 4 4 4 4
Waynesburg 5 5 5 5 5 5
Saint Vincent 6 6 6 6 6 6
Bethany (W.Va.) 8 8 7 7 7 7
Thiel 7 7 8 8 8 8
Chatham 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  SAA (Southern Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Centre 1 1 1 1 1 1
Rhodes 3 3 2 2 2 2
Birmingham-Southern 2 2 3 3 3 3
Berry 4 4 4 4 4 4
Oglethorpe 5 5 5 5 5 5
Hendrix 7 7 6 6 6 6
Millsaps 6 6 7 7 7 7
Univ. of the South 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  SCAC (Southern Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Texas Lutheran 1 1 1 1 1 1
Trinity (Texas) 2 2 2 2 2 2
Colorado College 3 3 3 3 3 3
Southwestern (Texas) 4 4 4 4 4 4
Dallas 6 6 5 5 5 5
Schreiner 5 5 6 6 6 6
Johnson & Wales (Colo.) 7 7 7 7 7 7
Austin 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  SCIAC (Southern California)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Pomona-Pitzer 1 1 1 1 1 1
Claremont-Mudd-Scripps 2 2 2 2 2 2
Redlands 3 3 3 3 3 3
Occidental 4 4 4 4 4 4
La Verne 7 7 5 5 6 5
Whittier 6 5 6 6 5 6
Cal Lutheran 5 6 7 7 7 7
Chapman 8 8 8 8 8 8
Caltech 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  Skyline Conference
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Farmingdale State 1 1
Merchant Marine Academy 1 1 1 1 2 2
Mount Saint Mary (N.Y.) 2 2 2 2 3 3
Mount Saint Vincent 3 3 3 3 4 4
Summary for Subgroup - 4 records total
Subgroup:  SLIAC (St. Louis Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Greenville 1 1 1 1 1 1
Webster 2 2 2 2 2 2
Principia 3 3 3 3 3 3
Spalding 4 4 4 4 4 4
Fontbonne 5 5 5 5 5 5
Westminster (Mo.) 6 6 6 6 6 6
Summary for Subgroup - 6 records total
Subgroup:  SUNYAC
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
SUNY Cortland 1 1 1 1 1 1
SUNY Geneseo 2 2 2 2 2 2
Brockport 3 3 3 3 3 3
SUNY Oneonta 4 4 4 4 4 4
Buffalo State 6 5 5 5 5 5
SUNY Plattsburgh 5 6 6 6 6 6
Fredonia 7 7 7 7 7 7
SUNY Oswego 8 8 8 8 8 8
SUNY Potsdam 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  UAA (University Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Washington (Mo.) 1 1 1 1 1 1
Carnegie Mellon 2 2 2 2 2 2
Case Western Reserve 3 3 3 3 3 3
Chicago 4 4 4 4 4 4
Emory 5 5 5 5 5 5
NYU 6 6 6 6 6 6
Brandeis 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  UMAC (Upper Midwest)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
UW-Superior 1 1 1 1 1 1
St. Scholastica 2 2 2 2 2 2
Minnesota Morris 3 3 3 3 3 3
Martin Luther 4 5 4 4 4 4
Northwestern-St. Paul 5 4 5 5 5 5
Bethany Lutheran 6 6 6 6 6 6
North Central (Minn.) 7 7 7 7 7 7
Crown 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  USA South
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Piedmont 1 1 1 1 1 1
Berea (Ky.) 2 2 2 2 2 2
Methodist 3 3 3 3 3 3
William Peace 5 4 4 4 4 4
Covenant 4 5 5 5 5 5
Pfeiffer 6 6 6 6 6 6
Brevard (N.C.) 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  WIAC (Wisconsin Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
UW-La Crosse 2 1 1 1 1 1
UW-Eau Claire 1 2 2 2 2 2
UW-Oshkosh 3 3 3 3 3 3
UW-Platteville 4 4 4 4 4 4
UW-Whitewater 5 6 5 5 5 5
UW-Stevens Point 6 5 7 6 6 6
UW-Stout 7 7 6 7 7 7
UW-River Falls 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  AEC (Atlantic East)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Marywood 1 1 1 1 1 1
Wesley 2 2 2 2 2 2
Gwynedd-Mercy 3 3 3 3 3 3
Neumann 4 4 4 4 4 4
Immaculata 5 5 5 5 5 5
Summary for Subgroup - 5 records total
Summary for Collection - 329 records total