Displaying 1 - 1 of 1
Collection:  NCAA DIII Women's Outdoor Track & Field Conference TFRI
Sport:  Women's Outdoor Track & Field
Type:  Conference TFRI: Track & Field Rating Index
Group:  NCAA DIII
Year:  2019
Subgroup:  AMCC (Allegheny Mountain)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Hilbert 1 1 1 1 1 1
Summary for Subgroup - 1 records total
Subgroup:  ASC (American Southwest)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Hardin-Simmons 2 1 1 1 1 1
UT Tyler 1 2 2 2 2 2
LeTourneau 3 3 3 3 3 3
Concordia Texas 4 4 4 4 4 4
East Texas Baptist 5 5 5 5 5 5
Louisiana College 6 6 6 6 6 6
Univ. of the Ozarks 7 7 7 7 7 7
Belhaven (Miss.) 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  CAC (Capital Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Mary Washington 1 1 1 1 1 1
Christopher Newport 3 3 3 2 2 2
Salisbury 2 2 2 3 3 3
York (Pa.) 4 4 4 4 4 4
Penn State Harrisburg 6 6 5 5 5 5
Southern Virginia 5 5 6 6 6 6
Frostburg State 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  CCIW
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
North Central (Ill.) 1 1 1 1 1 1
Wheaton (Ill.) 2 2 2 2 2 2
Illinois Wesleyan 5 3 3 3 3 3
Carthage 4 6 4 4 4 4
Augustana (Ill.) 6 4 6 5 5 5
Millikin 7 7 7 6 6 6
Carroll (Wis.) 3 5 5 7 7 7
Elmhurst 8 8 8 8 8 8
North Park 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  Centennial Conference
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Johns Hopkins 1 1 1 1 1 1
Swarthmore 2 2 2 2 2 2
Dickinson 3 3 3 3 3 3
Haverford 4 5 4 4 4 4
Ursinus 5 4 5 5 5 5
Franklin & Marshall 6 6 6 6 6 6
Bryn Mawr 9 7 7 7 7 7
Gettysburg 7 8 8 8 8 8
Muhlenberg 8 9 9 9 9 9
McDaniel 10 10 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  CSAC (Colonial States)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Penn State Behrend 1 1 1 1 1 1
Franciscan 2 2 2 2 2 2
Alfred State 3 3
Keystone 3 3 3 3 4 4
Notre Dame (Md.) 4 4 4 4 5 5
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  CCC (Commonwealth Coast)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Roger Williams 1 1 1 1 1 1
Gordon (Mass.) 2 2 2 2 2 2
Salve Regina 3 4 3 3 3 3
Endicott 4 3 4 4 4 4
Nichols 5 5 5 5 5 5
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  CUNYAC (NCAA DIII)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Hunter 1 1 1 1 1 1
CCNY 2 2 2 2 2 2
York (N.Y.) 3 3 4 3 3 3
Lehman 4 4 3 4 4 4
Medgar Evers 6 5 6 6 6 5
Staten Island 5 6 5 5 5 6
Summary for Subgroup - 6 records total
Subgroup:  Empire 8
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Utica 1 1 1 1 1 1
Stevens 2 2 2 2 2 2
St. John Fisher 4 3 3 3 3 3
Nazareth 3 4 4 4 4 4
Houghton 5 5 5 5 5 5
Alfred 6 6 6 6 6 6
Hartwick 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  GNAC (Great Northeast)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Regis (Mass.) 1 1 1 1 1 1
Saint Joseph's (Maine) 3 2 2 2 2 2
Emmanuel (Mass.) 2 3 3 3 3 3
Suffolk 4 4 4 4 4 4
Lasell 5 5 5 5 5 5
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  HCAC (Heartland Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Hanover 1 1 1 1 1 1
Rose-Hulman 2 2 2 2 2 2
Manchester 3 3 3 3 3 3
Earlham 4 4 4 4 4 4
Transylvania 6 5 5 5 5 5
Anderson (Ind.) 5 6 6 6 6 6
Bluffton 7 7 7 7 7 7
Franklin 8 8 8 8 8 8
Defiance 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  ARC (American Rivers)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Wartburg 1 1 1 1 1 1
Nebraska Wesleyan 2 2 2 2 2 2
Loras 3 3 3 3 3 3
Dubuque 5 4 4 4 4 4
Central (Iowa) 4 5 5 5 5 5
Luther 6 6 6 6 6 6
Coe 7 7 8 7 7 7
Buena Vista 9 9 9 9 8 8
Simpson (Iowa) 8 8 7 8 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  Independent (NCAA DIII)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
UC Santa Cruz 1 1 1 1 1 1
Colby-Sawyer 3 3 2 2 2 2
Thomas More 2 2 3 3 3 3
Eastern Nazarene 5 5 5 5 4 4
Alfred State 4 4 4 4
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  Landmark Conference
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Moravian 1 1 1 1 1 1
Elizabethtown 2 2 2 2 2 2
Susquehanna 3 3 3 3 3 3
Catholic (D.C.) 4 5 5 5 4 4
Juniata 5 4 4 4 5 5
Scranton 6 6 6 6 6 6
Goucher 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  Liberty League
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Ithaca 1 1 1 1 1 1
Rochester (N.Y.) 3 3 3 3 2 2
RPI 2 2 2 2 3 3
St. Lawrence 4 4 4 4 4 4
RIT 5 5 5 5 5 5
Vassar 6 6 6 6 6 6
Union (N.Y.) 7 7 7 7 7 7
Bard 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  LEC (Little East)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Southern Maine 3 1 1 1 1 1
Keene State 2 3 3 3 2 2
Rhode Island College 1 2 2 2 3 3
Eastern Connecticut State 4 4 4 4 4 4
Plymouth State 5 5 5 5 5 5
UMass Dartmouth 6 6 6 6 6 6
Castleton 7 7 7 7 7 7
UMass Boston 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  Lone Star
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
McMurry 1 1 1 1 1 1
Summary for Subgroup - 1 records total
Subgroup:  MASCAC (Massachusetts State Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Bridgewater State 1 1 1 1 1 1
Westfield State 2 2 2 2 2 2
Worcester State 3 3 3 3 3 3
Framingham State 4 4 4 4 4 4
Massachusetts Maritime Academy 5 5 5 5 5 5
Summary for Subgroup - 5 records total
Subgroup:  MIAC (Minnesota Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
St. Thomas (Minn.) 1 1 1 1 1 1
Hamline 4 5 3 2 2 2
St. Olaf 7 6 7 3 3 3
Gustavus Adolphus 6 7 4 5 4 4
Bethel (Minn.) 3 3 6 4 5 5
St. Benedict 2 2 2 6 6 6
Concordia Moorhead 5 4 5 7 7 7
Carleton 8 8 8 8 8 8
St. Catherine (Minn.) 9 9 9 9 9 9
Macalester 12 11 11 10 10 10
Saint Mary's (Minn.) 10 10 10 11 11 11
Augsburg 11 12 12 12 12 12
Summary for Subgroup - 12 records total
Subgroup:  MIAA (Michigan Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Hope 1 1 1 1 1 1
Calvin 2 2 2 2 2 2
Trine 3 3 3 3 3 3
Albion 4 4 4 4 4 4
Alma 5 5 5 5 5 5
Adrian 7 7 6 6 6 6
Olivet 6 6 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  MAC (Middle Atlantic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Messiah 1 1 1 1 1 1
Eastern (Pa.) 2 2 2 2 2 2
Misericordia 3 3 3 3 3 3
Stevenson 4 4 4 4 4 4
Widener 5 5 5 5 5 5
Lebanon Valley 6 6 6 6 6 6
DeSales 7 7 7 7 7 7
King's College (Pa.) 8 8 8 8 8 8
Alvernia 9 9 9 9 9 9
Albright 10 10 10 10 10 10
Delaware Valley 12 12 12 11 11 11
Hood 11 11 11 12 12 12
Manhattanville 13 13 13 13 13 13
Summary for Subgroup - 13 records total
Subgroup:  MWC (Midwest Conference)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
St. Norbert 1 1 1 1 1 1
Monmouth (Ill.) 2 2 2 2 2 2
Ripon 6 5 4 3 3 3
Beloit 5 4 5 5 4 4
Grinnell 3 3 3 4 5 5
Cornell College 7 6 6 6 6 6
Illinois College 4 7 7 7 7 7
Lawrence 8 8 8 8 8 8
Knox 10 10 10 10 9 9
Lake Forest 9 9 9 9 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  NACC (Northern Athletics)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Aurora 1 1 1 1 1 1
Wisconsin Lutheran 2 2 2 2 2 2
MSOE 4 3 3 3 3 3
Concordia Wisconsin 3 4 4 4 4 4
Concordia Chicago 5 5 5 5 5 5
Benedictine (Ill.) 6 6 6 6 6 6
Edgewood 7 7 7 7 7 7
Rockford 8 8 8 8 8 8
Lakeland (Wis.) 9 9 9 9 9 9
Marian (Wis.) 11 11 11 10 10 10
Illinois Tech 10 10 10 11 11 11
Summary for Subgroup - 11 records total
Subgroup:  NCAC (North Coast)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Oberlin 1 1 1 1 1 1
Ohio Wesleyan 2 2 2 2 2 2
Wooster 4 4 3 3 4 3
Allegheny (Pa.) 3 3 4 4 3 4
Wittenberg 5 5 5 5 5 5
Denison 6 6 6 6 6 6
DePauw 7 8 7 7 7 7
Kenyon 8 7 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  NEAC (North Eastern)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Gallaudet 1 1 1 1 1 1
SUNY Cobleskill 2 2 2 2 2 2
Summary for Subgroup - 2 records total
Subgroup:  NECC (New England Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Newbury 1 1 1 1 1 1
Elms 3 2 2 2 2 2
Lesley 2 3 3 3 3 3
Summary for Subgroup - 3 records total
Subgroup:  NESCAC (New England Small College)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Williams 1 1 1 1 1 1
Middlebury 3 2 2 2 2 2
Tufts 2 3 3 3 3 3
Bowdoin 4 4 4 4 4 4
Trinity (Conn.) 6 5 5 5 5 5
Bates 9 8 7 6 6 6
Colby 7 6 6 7 7 7
Connecticut College 5 7 8 8 8 8
Hamilton 8 9 9 9 9 9
Amherst 10 11 10 10 10 10
Wesleyan (Conn.) 11 10 11 11 11 11
Summary for Subgroup - 11 records total
Subgroup:  NEWMAC (New England Women's & Men's)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
MIT 1 1 1 1 1 1
Springfield (Mass.) 3 4 2 2 2 2
Coast Guard 2 2 3 3 3 3
WPI 4 3 4 4 4 4
Wheaton (Mass.) 5 5 5 5 5 5
Mount Holyoke 6 6 6 6 6 6
Wellesley 7 7 8 7 7 7
Smith 8 8 7 8 8 8
Babson 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  NJAC (New Jersey)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Rowan 2 2 2 1 1 1
TCNJ 1 1 1 2 2 2
Stockton 3 3 3 3 3 3
Ramapo 4 4 4 4 4 4
Rutgers-Newark 5 5 5 5 5 5
Montclair State 6 6 6 6 6 6
St. Joseph's (Long Island) 9 10 8 8 7 7
Rutgers-Camden 8 8 9 9 8 8
New Jersey City 10 9 10 10 9 9
Farmingdale State 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  NAC (North Atlantic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Husson 1 1 1 1 1 1
SUNY Delhi 2 2 2 2 2 2
Thomas (Maine) 7 7 3 3 3 3
UMaine Farmington 3 3 4 4 4 4
Northern Vermont-Johnson 4 4 5 5 5 5
Northern Vermont-Lyndon 5 5 6 6 6 6
UMaine Presque Isle 6 6 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  NWC (Northwest Conference)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
George Fox 1 1 1 1 1 1
Whitworth 3 3 2 2 2 2
Pacific Lutheran 2 2 3 3 3 3
Pacific (Ore.) 4 4 4 4 4 4
Willamette 5 6 5 5 5 5
Linfield 6 5 6 6 6 6
Lewis & Clark 7 7 7 7 7 7
Puget Sound 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  OAC (Ohio Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Mount Union 1 1 1 1 1 1
John Carroll 3 2 2 2 2 2
Otterbein 2 3 3 3 3 3
Baldwin Wallace 5 4 4 4 4 4
Ohio Northern 4 5 5 5 5 5
Heidelberg 6 6 6 6 6 6
Capital 7 7 7 7 7 7
Muskingum 8 8 8 8 8 8
Wilmington (Ohio) 10 9 9 9 9 9
Marietta 9 10 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  ODAC (Old Dominion)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Lynchburg 1 1 1 1 1 1
Bridgewater (Va.) 3 3 3 2 2 2
Washington and Lee 2 2 2 3 3 3
Roanoke 4 4 4 4 4 4
Shenandoah 5 5 5 5 5 5
Eastern Mennonite 6 6 6 6 6 6
Randolph 7 7 7 7 7 7
Virginia Wesleyan 8 8 8 8 8 8
Guilford 9 9 9 9 9 9
Emory and Henry 10 10 10 10 10 10
Summary for Subgroup - 10 records total
Subgroup:  PAC (Presidents' Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Westminster (Pa.) 3 4 1 1 1 1
Waynesburg 2 2 2 2 2 2
Grove City 4 3 3 3 3 3
Chatham 1 1 4 4 4 4
Washington & Jefferson 5 5 5 5 5 5
Geneva 6 6 6 6 6 6
Bethany (W.Va.) 7 7 7 7 7 7
Saint Vincent 8 8 8 8 8 8
Thiel 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  SAA (Southern Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Rhodes 1 2 2 2 2 1
Centre 2 1 1 1 1 2
Berry 3 3 3 3 3 3
Birmingham-Southern 4 4 4 4 4 4
Hendrix 6 6 5 5 5 5
Oglethorpe 5 5 6 6 6 6
Millsaps 7 7 7 7 7 7
Univ. of the South 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  SCAC (Southern Collegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Trinity (Texas) 1 1 1 1 1 1
Texas Lutheran 2 2 2 2 2 2
Colorado College 3 3 3 3 3 3
Southwestern (Texas) 4 4 4 4 4 4
Dallas 5 5 5 5 5 5
Schreiner 6 6 6 6 6 6
Johnson & Wales (Colo.) 7 7 7 7 7 7
Austin 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  SCIAC (Southern California)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Claremont-Mudd-Scripps 1 1 1 1 1 1
Redlands 2 2 2 2 2 2
Occidental 3 3 3 3 3 3
Pomona-Pitzer 5 4 4 4 4 4
La Verne 4 5 5 5 5 5
Whittier 7 6 6 6 6 6
Cal Lutheran 6 7 7 7 7 7
Chapman 8 8 8 8 8 8
Caltech 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  Skyline Conference
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Merchant Marine Academy 1 1 1 1 1 1
Farmingdale State 2 2
Mount Saint Mary (N.Y.) 2 2 2 2 3 3
Mount Saint Vincent 3 3 3 3 4 4
Summary for Subgroup - 4 records total
Subgroup:  SLIAC (St. Louis Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Webster 1 1 1 1 1 1
Greenville 2 2 2 2 2 2
Fontbonne 3 3 3 3 3 3
Principia 4 4 4 4 4 4
Spalding 5 5 5 5 5 5
Westminster (Mo.) 6 6 6 6
Summary for Subgroup - 6 records total
Subgroup:  SUNYAC
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
SUNY Geneseo 1 1 1 1 1 1
Brockport 2 2 2 2 2 2
SUNY Cortland 4 3 3 3 3 3
SUNY Plattsburgh 3 4 4 4 4 4
SUNY Oneonta 5 6 6 5 5 5
SUNY Oswego 6 5 5 6 6 6
Fredonia 7 8 8 7 7 7
Buffalo State 8 7 7 8 8 8
SUNY Potsdam 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  UAA (University Athletic)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Washington (Mo.) 1 1 1 1 1 1
Chicago 3 3 3 2 2 2
Emory 2 2 2 3 3 3
Case Western Reserve 4 4 4 4 4 4
Carnegie Mellon 5 5 5 5 5 5
Brandeis 6 6 6 6 6 6
NYU 7 7 7 7 7 7
Summary for Subgroup - 7 records total
Subgroup:  UMAC (Upper Midwest)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Minnesota Morris 2 2 1 1 1 1
UW-Superior 3 3 3 2 2 2
St. Scholastica 1 1 2 3 3 3
Northwestern-St. Paul 4 4 4 4 4 4
Martin Luther 5 5 5 5 5 5
Bethany Lutheran 6 6 6 6 6 6
Crown 7 7 7 7 7 7
North Central (Minn.) 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  USA South
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Piedmont 1 1 1 1 1 1
Berea (Ky.) 2 2 2 2 2 2
Mary Baldwin 4 4 4 3 3 3
Methodist 7 3 3 4 4 4
Covenant 3 5 5 5 5 5
Pfeiffer 6 6 6 6 6 6
William Peace 5 7 7 7 7 7
Meredith 8 8 8 8 8 8
Brevard (N.C.) 9 9 9 9 9 9
Summary for Subgroup - 9 records total
Subgroup:  WIAC (Wisconsin Intercollegiate)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
UW-La Crosse 1 1 1 1 1 1
UW-Eau Claire 2 2 2 2 2 2
UW-Stevens Point 3 3 3 3 3 3
UW-Stout 6 4 4 4 4 4
UW-Oshkosh 5 5 5 5 5 5
UW-Platteville 4 6 6 6 6 6
UW-Whitewater 7 7 7 7 7 7
UW-River Falls 8 8 8 8 8 8
Summary for Subgroup - 8 records total
Subgroup:  AEC (Atlantic East)
Team PreS Wk1 Wk2 Wk3 Wk4 Wk5 Wk6 Wk7 Wk8 Wk9 Wk10 FINAL
Marywood 1 1 1 1 1 1
Wesley 2 2 2 2 2