Award History
NCAA DII ITF All-Region

2022 NCAA Division II Indoor Track & Field All-Region

NEW ORLEANS – All-Region honorees for the 2022 NCAA Division II Indoor Track & Field season were announced on Tuesday by the U.S. Track & Field and Cross Country Coaches Association (USTFCCCA).

The top-5 individuals in each event from each region earned All-Region distinction, in addition to each member of the region’s top-3 relay teams. The regions used for this award – Atlantic, Central, East, Midwest, South, South Central, Southeast and West – match those used during the cross country season.

A total of seven programs had 25 or more All-Region honors: Southern Connecticut’s men with 38, Lee (Tenn.)’s women with 35, American International’s men with 30, Azusa Pacific’s women with 27, Lee (Tenn.)’s men with 27, Grand Valley State’s men with 26, Pittsburg State’s men with 26.

All told, Lee (Tenn.) led the overall combined count with 62, which was 14 more than Azusa Pacific and Southern Connecticut with 48 each. American International (46), Queens (N.C.) (44), Grand Valley State (43) and Mississippi College (43) each hauled in more than 40.

See below for a full list of athletes honored by the USTFCCCA on Tuesday.

2022 NCAA Division II Indoor Track & Field
Men’s & Women’s USTFCCCA All-Region

GenderEventStudent-AthleteYearInstitutionTRPRegionConference
MEN60 MetersDuncan Agyemang JRAcademy of Art*WestIndependentsE
MEN400 MetersDuncan Agyemang JRAcademy of Art*WestIndependentsE
MEN4x400 RelayDuncan AgyemangJRAcademy of Art*WestIndependentsE
MEN200 MetersDaquan BerryJRAcademy of Art WestIndependentsE
MENHigh JumpDaniel Cortes GonzalezSOAcademy of Art WestIndependentsE
MENTriple JumpYacouba GnackoFRAcademy of Art*WestIndependentsE
MEN60 Meter HurdlesShareez HammJRAcademy of Art WestIndependentsE
MEN400 MetersShareez HammJRAcademy of Art WestIndependentsE
MEN4x400 RelayShareez HammJRAcademy of Art*WestIndependentsE
MEN60 MetersAjani InceFRAcademy of Art WestIndependentsE
MEN200 MetersAjani InceFRAcademy of Art WestIndependentsE
MEN4x400 RelayAjani InceFRAcademy of Art*WestIndependentsE
MEN800 MetersAbdelouakil MustaphaJRAcademy of Art WestIndependentsE
MEN400 MetersMarkarios PageSOAcademy of Art WestIndependentsE
MEN4x400 RelayMarkarios PageSOAcademy of Art*WestIndependentsE
MENTriple JumpMathieu TshaniJRAcademy of Art WestIndependentsE
MEN5000 MetersAwet BerakiSOAdams State South CentralRMACE
MEN800 MetersDavid CardenasSOAdams State South CentralRMACE
MENMileDavid CardenasSOAdams State South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayDavid CardenasSOAdams State*South CentralRMACE
MENMileJames DunneFRAdams State South CentralRMACE
MEN3000 MetersJames DunneFRAdams State*South CentralRMACE
MEN60 Meter HurdlesLeroy ElliottJRAdams State South CentralRMACE
MENMileDavonte Jett-ReynoldsJRAdams State*South CentralRMACE
MEN3000 MetersDavonte Jett-ReynoldsJRAdams State South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayDavonte Jett-ReynoldsJRAdams State*South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayAndrew O'KeefeFRAdams State*South CentralRMACE
MEN200 MetersJonah VigilSOAdams State South CentralRMACE
MEN400 MetersJonah VigilSOAdams State*South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayJonah VigilSOAdams State*South CentralRMACE
MENShot PutJustin BensingerSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENMileJacob BishopSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENTriple JumpWillie CampbellFRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENLong JumpCameron ClarkSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENHigh JumpCameron ClarkSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN60 MetersMichael GizziFRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MEN200 MetersMichael GizziFRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENWeight ThrowZach HancockSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENShot PutZach HancockSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENPole VaultGarrison HillSRAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENShot PutAlex HowardSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENHeptathlonThomas JordanSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN60 Meter HurdlesWilson McClainSOAlabama-Huntsville*SouthGSCE
MENHeptathlonTrey McFarlandFRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENWeight ThrowStephen TannerSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENShot PutStephen TannerSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MENWeight ThrowEvans WrightSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
MEN4x400 RelayKevin AngaritaSOAlaska Anchorage WestGNACE
MEN60 MetersEnrique CampbellJRAlaska Anchorage WestGNACE
MEN4x400 RelayTimothy HunterFRAlaska Anchorage WestGNACE
MEN5000 MetersJacob MoosJRAlaska Anchorage WestGNACE
MEN3000 MetersCole Nash FRAlaska Anchorage WestGNACE
MEN5000 MetersCole Nash FRAlaska Anchorage WestGNACE
MENLong JumpCollin SampleFRAlaska Anchorage WestGNACE
MEN4x400 RelayAdrian VelascoFRAlaska Anchorage WestGNACE
MEN60 Meter HurdlesJoshua Wagner SOAlaska Anchorage WestGNACE
MEN200 MetersJoshua Wagner SOAlaska Anchorage WestGNACE
MEN4x400 RelayJoshua WagnerSOAlaska Anchorage WestGNACE
MEN3000 MetersJason BeaverSOAmerican International EastNortheast-10E
MEN5000 MetersJason BeaverSOAmerican International EastNortheast-10E
MEN200 MetersJean Paul CastroFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN800 MetersSilas ChogeFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN4x400 RelaySilas ChogeFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN200 MetersMarvin DureFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN400 MetersMarvin DureFRAmerican International EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayMarvin DureFRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayMarvin DureFRAmerican International EastNortheast-10E
MENMileCallum ElsonFRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN3000 MetersCallum ElsonFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN5000 MetersCallum ElsonFRAmerican International EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayCallum ElsonFRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN5000 MetersTitus KiptooSOAmerican International EastNortheast-10E
MENTriple JumpYvan Lopes RibeiroFRAmerican International*EastNortheast-10E
MENLong JumpYvan Lopes RibeiroFRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN60 Meter HurdlesYvan Lopes RibeiroFRAmerican International*EastNortheast-10E
MENTriple JumpWorlf MalivertFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN60 MetersWorlf MalivertFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayBailey MurphySOAmerican International EastNortheast-10E
MEN800 MetersEzra MutaiJRAmerican International EastNortheast-10E
MENMileEzra MutaiJRAmerican International EastNortheast-10E
MEN3000 MetersEzra MutaiJRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN5000 MetersEzra MutaiJRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN800 MetersClement PaillonJRAmerican International*EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayClement PaillonJRAmerican International*EastNortheast-10E
MEN400 MetersJunior Pontes Da VeigaFRAmerican International EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayJunior Pontes Da VeigaFRAmerican International EastNortheast-10E
MENMileGavin SmithFRAmerican International EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayGavin SmithFRAmerican International*EastNortheast-10E
MENWeight ThrowCanon AndrewsSRAngelo State South CentralLone StarE
MENPole VaultJacobee JonesSOAngelo State South CentralLone StarE
MENHeptathlonElvis KryukovSOAngelo State South CentralLone StarE
MEN400 MetersEmmett SealsJRAngelo State South CentralLone StarE
MEN60 MetersTrevor BassittSRAshland*MidwestG-MACE
MEN60 Meter HurdlesTrevor BassittSRAshland*MidwestG-MACE
MEN200 MetersTrevor BassittSRAshland*MidwestG-MACE
MEN400 MetersTrevor BassittSRAshland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayTrevor BassittSRAshland*MidwestG-MACE
MENHeptathlonWyatt CorySOAshland MidwestG-MACE
MENWeight ThrowBrent FairbanksSRAshland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayBrenden JacksonSOAshland*MidwestG-MACE
MEN60 MetersDoniven JacksonSOAshland MidwestG-MACE
MEN200 MetersDoniven JacksonSOAshland MidwestG-MACE
MENHeptathlonTravis MooreSRAshland*MidwestG-MACE
MEN60 Meter HurdlesTravis MooreSRAshland MidwestG-MACE
MENLong JumpCaden Morris FRAshland MidwestG-MACE
MEN400 MetersChanning PhillipsSRAshland MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayChanning PhillipsSRAshland*MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayRyan RagerSRAshland*MidwestG-MACE
MEN60 Meter HurdlesJoseph SantosJRAssumption EastNortheast-10E
MEN200 MetersAnthony SpigneseSOAssumption EastNortheast-10E
MENMileRyan HartmanFRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN3000 MetersRyan HartmanFRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENDistance Medley RelayRyan HartmanFRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENDistance Medley RelayEvan JohnsonSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN3000 MetersHenry KlitzkeJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENMileAustin MillerSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENDistance Medley RelayAustin MillerSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENDistance Medley RelayMatthew SchoessowSOAugustana (S.D.) CentralNSICE
MENHeptathlonTyl WoelberJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
MEN400 MetersDaniel BessoloJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENDistance Medley RelayDaniel BessoloJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENShot PutWeston EllisSRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENTriple JumpRaymon HarperJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENHigh JumpRaymon HarperJRAzusa Pacific*WestIndependentsE
MENLong JumpIsaiah HarrisSRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENTriple JumpJermel Jones IIJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENLong JumpJermel Jones IIJRAzusa Pacific*WestIndependentsE
MENHeptathlonLincoln KrogSOAzusa Pacific WestIndependentsE
MENPole VaultLincoln KrogSOAzusa Pacific WestIndependentsE
MEN3000 MetersAyrton LedesmaSRAzusa Pacific WestIndependentsE
MEN5000 MetersAyrton LedesmaSRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENDistance Medley RelayAyrton LedesmaSRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENPole VaultJoseph RauwerdaFRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENDistance Medley RelayBen SumnerSOAzusa Pacific WestIndependentsE
MENDistance Medley RelayJoshua VelascoJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENHeptathlonAaron WorrellJRAzusa Pacific*WestIndependentsE
MENLong JumpAaron WorrellJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENHigh JumpAaron WorrellJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MEN60 MetersAaron WorrellJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MEN60 Meter HurdlesAaron WorrellJRAzusa Pacific WestIndependentsE
MENWeight ThrowChianti GheeSRBarton SoutheastConference CarolinasE
MEN4x400 RelayShemar HyltonSRBenedict SouthIndependentsE
MEN4x400 RelayLirante JacksonJRBenedict SouthIndependentsE
MEN4x400 RelayJesaiah JonesFRBenedict SouthIndependentsE
MEN4x400 RelayDevonta NewboldSOBenedict SouthIndependentsE
MENTriple JumpShun TaylorSOBenedict SouthIndependentsE
MENTriple JumpJalen CloudSRCalifornia (Pa.)*AtlanticPSACE
MENHigh JumpLogan PfisterFRCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
MEN60 Meter HurdlesMatthew BlackmonFRCarson-Newman SoutheastSACE
MEN60 MetersMakanakaishe CharambaFRCarson-Newman SoutheastSACE
MENPole VaultSamuel CleekFRCarson-Newman SoutheastSACE
MENHigh JumpShane ConnellFRCarson-Newman SoutheastSACE
MEN60 MetersDevon MooreSRCarson-Newman SoutheastSACE
MEN200 MetersDevon MooreSRCarson-Newman SoutheastSACE
MENLong JumpJoseph Oreva-EdafiadheFRCarson-Newman*SoutheastSACE
MENHigh JumpChristian ShouseSOCarson-Newman SoutheastSACE
MEN800 MetersEthan BemisSRCatawba SoutheastSACE
MENTriple JumpJavier Gomez-WilsonFRCatawba SoutheastSACE
MEN400 MetersBrien PittmanJRCatawba SoutheastSACE
MEN60 Meter HurdlesJosh WarstlerFRCatawba SoutheastSACE
MEN60 Meter HurdlesJathan DeberrySRCentral Missouri CentralMIAAE
MENLong JumpChristopher GoodwinSRCentral Missouri*CentralMIAAE
MENPole VaultVincent HobbieSRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN4x400 RelayMichael JamesFRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN60 MetersAntonio LaySOCentral Missouri*CentralMIAAE
MEN200 MetersAntonio LaySOCentral Missouri CentralMIAAE
MENHeptathlonTrey MillerJRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN4x400 RelayTrey MillerJRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN4x400 RelayDerek NugentSRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN4x400 RelayIsaak RascheFRCentral Missouri CentralMIAAE
MENPole VaultReagan UlrichFRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN60 Meter HurdlesParker WormekFRCentral Missouri CentralMIAAE
MEN60 MetersBobby WidmarJRCentral Washington WestGNACE
MENWeight ThrowOmar YoungFRCentral Washington WestGNACE
MENLong JumpMorgan FawverFRChadron State South CentralRMACE
MENWeight ThrowDaniel ReynoldsFRChadron State*South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayChase BurstonFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN3000 MetersCasey EllisJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN5000 MetersCasey EllisJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENMileMatthew ForresterFRCharleston (W.Va.)*AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayMatthew ForresterFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayColin HunkeleFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN200 MetersTimber HuysmansFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayTimber HuysmansFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayDaniel MullenaxJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayNoah RevelsFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN3000 MetersThomas TermoteFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN5000 MetersThomas TermoteFRCharleston (W.Va.)*AtlanticMountain EastE
MEN800 MetersWarren ThielFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENMileWarren ThielFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayWarren ThielFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayWarren ThielFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MENShot PutKellen TropeckSOCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
MEN200 MetersMarc CrespiFRChristian Brothers SouthGSCE
MEN400 MetersMarc CrespiFRChristian Brothers SouthGSCE
MEN800 MetersJuan De La RosaFRChristian Brothers SouthGSCE
MENHigh JumpRutger HoekstraFRChristian Brothers SouthGSCE
MENDistance Medley RelayBen AbuegJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENMileLuke Julian JRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayLuke JulianJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN5000 MetersDylan KoJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN3000 MetersJake Mitchem SRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN5000 MetersJake Mitchem SRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN5000 MetersKyle MoranJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayKyle MoranJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENPole VaultHunter PotrykusSOColo. School of Mines*South CentralRMACE
MEN3000 MetersDillon PowellFRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN5000 MetersDillon PowellFRColo. School of Mines*South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayDillon PowellFRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENHigh JumpGrant RedmondJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MEN3000 MetersLoic ScomparinFRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENWeight ThrowArvid VeidmarkJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENShot PutArvid VeidmarkJRColo. School of Mines South CentralRMACE
MENHeptathlonDawson HeideJRColorado Mesa South CentralRMACE
MENTriple JumpGunner RigsbyJRColorado Mesa*South CentralRMACE
MENShot PutHayden RileySOColorado Mesa South CentralRMACE
MENLong JumpJustin ThompsonSOColorado Mesa*South CentralRMACE
MENMileTony TorresJRColorado Mesa South CentralRMACE
MEN200 MetersElijah WilliamsSOColorado Mesa South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayEthan BoardFRConcord AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayCedric DrennenSRConcord AtlanticMountain EastE
MENMileIsaac PratherJRConcord AtlanticMountain EastE
MEN3000 MetersIsaac PratherJRConcord*AtlanticMountain EastE
MEN5000 MetersIsaac PratherJRConcord AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayIsaac PratherJRConcord AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayAlex WattyJRConcord AtlanticMountain EastE
MEN5000 MetersLogan ZuchelliFRConcord AtlanticMountain EastE
MEN60 Meter HurdlesAaron RichardsonJRConcordia (Calif.) WestIndependentsE
MENWeight ThrowEben MundfromJRConcordia-St. Paul CentralNSICE
MENDistance Medley RelayJack DicksonFRCSU Pueblo South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayNikolaus FranzmairSOCSU Pueblo South CentralRMACE
MEN800 MetersNathan HoodSRCSU Pueblo South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayNathan HoodSRCSU Pueblo South CentralRMACE
MENShot PutJustin JenksSOCSU Pueblo*South CentralRMACE
MENWeight ThrowJustin JenksSOCSU Pueblo South CentralRMACE
MENShot PutNathaniel MillerJRCSU Pueblo South CentralRMACE
MENDistance Medley RelayReece Sharman-NewellFRCSU Pueblo South CentralRMACE
MEN800 MetersJared GilleySRDallas Baptist South CentralLone StarE
MENHeptathlonBryce AlbrechtFRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MENHeptathlonNoah DooleyJRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MEN60 Meter HurdlesEthan FloresFRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MENShot PutIsaiah SchaferJRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
MENMileCarter Mckenna FRDavis and Elkins AtlanticMountain EastE
MEN3000 MetersCarter Mckenna FRDavis and Elkins AtlanticMountain EastE
MENShot PutCole GorhamFREast Stroudsburg AtlanticPSACE
MENHeptathlonHeinrich AdriaanseSOEmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MENDistance Medley RelayJosh CollinsSREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MENDistance Medley RelayCharles HrudaFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MEN3000 MetersPaul KraemerFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MENDistance Medley RelayPaul KraemerFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MENPole VaultConrad PrisbyFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MENHeptathlonJames SorensonFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MENDistance Medley RelayJosiah SotoSOEmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
MEN400 MetersSulaimane BanguraSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
MENLong JumpChris CampbellFRFindlay*MidwestG-MACE
MENLong JumpEliot CummingsSOFindlay MidwestG-MACE
MENMileNick DeHavenJRFindlay MidwestG-MACE
MENTriple JumpMartin EtseySRFindlay MidwestG-MACE
MENPole VaultGabe MakinSRFindlay MidwestG-MACE
MEN400 MetersXavier MarableJRFindlay MidwestG-MACE
MENPole VaultAlex MutchlerFRFindlay MidwestG-MACE
MEN200 MetersJosh VerhoffSOFindlay MidwestG-MACE
MENHeptathlonNolan ChurchmanFRFort Hays State CentralMIAAE
MEN60 MetersPhilip LandrumJRFort Hays State CentralMIAAE
MEN200 MetersPhilip LandrumJRFort Hays State CentralMIAAE
MENTriple JumpXavier RobinsonJRFort Hays State CentralMIAAE
MENPole VaultRyan StanleyJRFort Hays State CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayTad DarrahFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MENWeight ThrowConnor EveridgeSOFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN200 MetersStephen HarrisFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayRyan OuterbridgeFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayWondu SummaFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayRyan WalkerFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
MEN60 MetersNoah RoachJRGeorgian Court EastECCE
MENShot PutAlejandro ValdezJRGeorgian Court EastECCE
MENPole VaultJan VolkmarFRGeorgian Court EastECCE
MENWeight ThrowBrody StrawdermanSRGlenville State AtlanticMountain EastE
MENPole VaultNate WheelerSRGlenville State AtlanticMountain EastE
MEN60 Meter HurdlesJackson BlanchardJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayJackson BlanchardJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN3000 MetersTanner ChadaJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN5000 MetersTanner ChadaJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENMileCaleb FutterFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayCaleb FutterFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN800 MetersJonathon GroendykJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayJonathon GroendykJRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MENWeight ThrowHunter HardingSRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN3000 MetersIsaac HardingSRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN5000 MetersIsaac HardingSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayIsaac HardingSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN400 MetersCaelon HarkeySRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayCaelon HarkeySRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENShot PutMyles KernerFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MENHigh JumpEli KosibaFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN800 MetersDennis MbutaSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN200 MetersBrandon MillerFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayBrandon MillerFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENTriple JumpMac MitchellJRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENHigh JumpJonathan Rankins-JamesFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN4x400 RelayMyles RhodesFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayMyles RhodesFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
MEN60 Meter HurdlesMakiyah SmallwoodSRGrand Valley State MidwestGLIACE
MEN800 MetersScott SpaanstraFRGrand Valley State MidwestGLIACE
MENShot PutMatt ThomasSOGrand Valley State MidwestGLIACE
MENPole VaultDorian ChaigneauSOHarding*CentralIndependentsE
MENPole VaultAustin ParrishSRHarding CentralIndependentsE
MENPole VaultBen RaffinJRHillsdale MidwestG-MACE
MENPole VaultMicah CooperFRHoly Family (Pa.) EastECCE
MENHigh JumpSkyler SalayFRHoly Family (Pa.) EastECCE
MENMileBlake JonesJRIllinois-Springfield MidwestGLVCE
MEN3000 MetersBlake JonesJRIllinois-Springfield MidwestGLVCE
MEN800 MetersKendall BrananSOIndiana (Pa.) AtlanticPSACE
MEN800 MetersBen NagelJRIndianapolis MidwestGLVCE
MEN200 MetersJustin SteeleSOJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN400 MetersJustin SteeleSOJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
MEN60 Meter HurdlesWarren Williams SOJohnson C. Smith*AtlanticCIAAE
MENHigh JumpJosh MooreSOKentucky Wesleyan MidwestG-MACE
MENWeight ThrowKolin MillerJRKing SoutheastConference CarolinasE
MENPole VaultJason MrazFRKutztown AtlanticPSACE
MEN60 MetersTyeshawn WorrellFRKutztown AtlanticPSACE
MENHeptathlonNicholas HafnerSOLe Moyne EastNortheast-10E
MENMileCarson BixJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN3000 MetersCarson BixJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN5000 MetersCarson BixJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MENDistance Medley RelayCarson BixJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENWeight ThrowMatthew BlackFRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN200 MetersSilusapho DingiswayoFRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN400 MetersWynand Du ToitSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN4x400 RelayWynand Du ToitSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN5000 MetersCaleb EaglesonSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN5000 MetersSilas EckenroadSOLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN800 MetersTitus LagatSOLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayTitus LagatSOLee (Tenn.) SouthGSCE
MENDistance Medley RelayTitus LagatSOLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENHeptathlonCaleb LongSOLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayNokia MasenguFRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN60 Meter HurdlesJeremiah McCainJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN200 MetersJeremiah McCainJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MEN400 MetersJeremiah McCainJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENDistance Medley RelayJeremiah McCainJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN4x400 RelayJeremiah McCainJRLee (Tenn.) SouthGSCE
MENTriple JumpGift NkosiSOLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENHigh JumpGift NkosiSOLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENMileChristian NobleSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN3000 MetersChristian NobleSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MEN5000 MetersChristian NobleSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENDistance Medley RelayChristian NobleSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
MENPole VaultDaniel SurmanSRLee (Tenn.) SouthGSCE
MENHigh JumpJayden GreenFRLees-McRae SoutheastConference CarolinasE
MEN400 MetersBrian SimsSRLees-McRae SoutheastConference CarolinasE
MEN4x400 RelayLucas BesongJRLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MEN800 MetersTill CzisnikFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN60 MetersMarlin DavisSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN200 MetersMarlin DavisSOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayMarlin DavisSOLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MENLong JumpTrent Davis FRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENShot PutDalton HatleySOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENPole VaultMike KaricherFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayJohn SissonFRLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MENHeptathlonPhilip StomneFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENHeptathlonJacob WadsworthJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MENLong JumpJacob WadsworthJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
MEN4x400 RelayJacob WadsworthJRLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
MENTriple JumpWill DeBoltSOLewis MidwestGLVCE
MENTriple JumpZach OlenekSOLewis MidwestGLVCE
MENLong JumpZach OlenekSOLewis MidwestGLVCE
MENHigh Jumpjustin RiversJRLewis MidwestGLVCE
MENTriple JumpKeegan ZackSOLewis*MidwestGLVCE
MEN800 MetersAugustin DebrockFRLimestone SoutheastSACE
MEN60 Meter HurdlesWilliam GraySRLimestone*SoutheastSACE
MENTriple JumpTrevon JenkinsJRLimestone SoutheastSACE
MENTriple JumpLloyd McCurdyJRLimestone*SoutheastSACE
MEN200 MetersJavaris MichaelSRLimestone SoutheastSACE
MEN60 Meter HurdlesRashane BartlettFRLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
MEN60 MetersTasrico BellFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayShanthamoi BrownFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayKewani CampbellFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MENTriple JumpKizan DavidSRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MENLong JumpKizan DavidSRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN200 MetersReuben NicholsFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN400 MetersReuben NicholsFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayReuben NicholsFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MEN4x400 RelayTroy WhyteFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
MENLong JumpGlenn ButlerSRLincoln (Pa.)*AtlanticCIAAE
MENHigh JumpGlenn ButlerSRLincoln (Pa.) AtlanticCIAAE
MENDistance Medley RelaySpencer BaldwinFRLincoln Memorial SoutheastSACE
MEN800 MetersRoberto FajardoJRLincoln Memorial SoutheastSACE
MENMileKhotsofalo PhekoJRLincoln Memorial SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayKhotsofalo PhekoJRLincoln Memorial SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayCaleb RigneyFRLincoln Memorial SoutheastSACE
MEN5000 MetersGidion SigeiFRLincoln Memorial SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayPatrick ZuralskiFRLincoln Memorial SoutheastSACE
MEN4x400 RelayBoris CharlesSRLindenwood MidwestGLVCE
MEN4x400 RelayDamaine DixonSRLindenwood MidwestGLVCE
MEN4x400 RelayDorian LedaJRLindenwood MidwestGLVCE
MEN400 MetersSamuel YaroSRLindenwood MidwestGLVCE
MEN4x400 RelaySamuel YaroSRLindenwood MidwestGLVCE
MENDistance Medley RelayGage KrallFRLock Haven*AtlanticPSACE
MEN400 MetersRyan MillerFRLock Haven AtlanticPSACE
MENDistance Medley RelayRyan MillerFRLock Haven*AtlanticPSACE
MEN800 MetersMatthew MuthlerFRLock Haven AtlanticPSACE
MENDistance Medley RelayMatthew MuthlerFRLock Haven*AtlanticPSACE
MENDistance Medley RelayKirk StewartFRLock Haven*AtlanticPSACE
MENWeight ThrowBryce SpencerJRLubbock Christian South CentralLone StarE
MEN60 MetersMalachi CarrollJRMcKendree MidwestGLVCE
MENHigh JumpDeveyonn BrownSRMinnesota State CentralNSICE
MEN60 MetersShaheed HickmanSRMinnesota State CentralNSICE
MENWeight ThrowNick HudsonJRMinnesota State CentralNSICE
MEN60 Meter HurdlesKornelius KlahSRMinnesota State CentralNSICE
MEN400 MetersKornelius KlahSRMinnesota State CentralNSICE
MEN800 MetersTanner MaierSOMinnesota State*CentralNSICE
MENShot PutSteven OrzolekJRMinnesota State CentralNSICE
MEN800 MetersChristian BalcerFRMississippi College SouthGSCE
MEN3000 MetersCole BenoitSOMississippi College SouthGSCE
MENDistance Medley RelayCole BenoitSOMississippi College SouthGSCE
MENWeight ThrowAl FerrillSRMississippi College SouthGSCE
MENShot PutAl FerrillJRMississippi College SouthGSCE
MEN800 MetersWesley GibbsFRMississippi College SouthGSCE
MEN4x400 RelayWesley GibbsFRMississippi College*SouthGSCE
MEN4x400 RelayRobert GramesSOMississippi College*SouthGSCE
MEN4x400 RelayGabe HodsonFRMississippi College*SouthGSCE
MENDistance Medley RelayGabe HodsonFRMississippi College SouthGSCE
MENMileHunter KurzJRMississippi College SouthGSCE
MEN5000 MetersHunter KurzJRMississippi College SouthGSCE
MENDistance Medley RelayHunter KurzJRMississippi College SouthGSCE
MENLong JumpZach McMannusSRMississippi College SouthGSCE
MEN60 MetersFabio PalmieriJRMississippi College SouthGSCE
MEN200 MetersFabio PalmieriJRMississippi College SouthGSCE
MEN400 MetersFabio PalmieriJRMississippi College SouthGSCE
MEN4x400 RelayFabio PalmieriSOMississippi College*SouthGSCE
MEN60 MetersShemar PattenFRMississippi College SouthGSCE
MEN60 Meter HurdlesShemar PattenFRMississippi College SouthGSCE
MEN800 MetersJake RussellSRMississippi College SouthGSCE
MENDistance Medley RelayJake RussellSRMississippi College SouthGSCE
MENPole VaultBenjamin WoolhouseSOMississippi College SouthGSCE
MENHigh JumpMitchell FairlessJRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENTriple JumpAaron JonesJRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENShot PutNathan SwadleyJRMissouri S&T MidwestGLVCE
MENWeight ThrowPeyton BartonSOMissouri Southern CentralMIAAE
MENTriple JumpAdrain BroadusSRMissouri Southern CentralMIAAE
MENWeight ThrowJosh FulmerSRMissouri Southern CentralMIAAE
MEN60 MetersCameron LinvilleSOMissouri Southern CentralMIAAE
MENMileRyan RiddleSOMissouri Southern CentralMIAAE
MEN3000 MetersRyan RiddleSOMissouri Southern*CentralMIAAE
MEN5000 MetersRyan RiddleSOMissouri Southern*CentralMIAAE
MEN5000 MetersJP RutledgeFRMissouri Southern CentralMIAAE
MENShot PutJordan GarrJRMissouri Western*CentralMIAAE
MENLong JumpNate BolewareSOMontevallo SouthGSCE
MENHigh JumpFreddie HawkinsFRMontevallo SouthGSCE
MENTriple JumpCaleb KariukiSOMontevallo SouthGSCE
MENLong JumpCaleb KariukiSOMontevallo SouthGSCE
MENMileJoseph LeventryJRMontevallo SouthGSCE
MEN3000 MetersJoseph LeventryJRMontevallo SouthGSCE
MENTriple JumpJoshua PruittJRMontevallo SouthGSCE
MENPole VaultBraxton SanfordFRMontevallo SouthGSCE
MEN60 MetersJusten BurnetteJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MEN200 MetersJusten BurnetteJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENShot PutJosh FaisonJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENTriple JumpJaleal HamlettFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpKamden JohnsonSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MEN5000 MetersCas KopmelsSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpDemonte LavenderFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENWeight ThrowAlex Smith-ForteFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
MENWeight ThrowJon WojcuichSRMount Olive*SoutheastConference CarolinasE
MEN800 MetersNick NowlenJRMSU Denver South CentralRMACE
MENHigh JumpTravis Joseph SOMSU Moorhead CentralNSICE
MENTriple JumpShyrone KempJRMSU Moorhead CentralNSICE
MEN5000 MetersNadir Yusuf SRMSU Moorhead CentralNSICE
MEN800 MetersWes FergusonFRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MENMileWes FergusonFRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayWes FergusonFRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MEN800 MetersSeth SimonsonJRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MENDistance Medley RelaySeth SimonsonJRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MENHigh JumpBrayden SorensenSONeb.-Kearney CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayLuke StuckeyJRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayMicah SwedbergSONeb.-Kearney CentralMIAAE
MEN800 MetersCole WillisSRNeb.-Kearney CentralMIAAE
MENTriple JumpJonathan CineusJRNew Haven EastNortheast-10E
MENHeptathlonJordany DelyFRNew Haven EastNortheast-10E
MENHigh JumpJordany DelyFRNew Haven EastNortheast-10E
MEN60 Meter HurdlesJordany DelyFRNew Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayJordany DelyFRNew Haven EastNortheast-10E
MENHeptathlonJordan EmileFRNew Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayBlake JandreauJRNew Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayKevin Leach-BrownSRNew Haven EastNortheast-10E
MEN60 Meter HurdlesAbdiel TejadaJRNew Haven EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayRyan WilliamsFRNew Haven EastNortheast-10E
MEN60 Meter HurdlesElijah FulmoreSRNewberry SoutheastSACE
MENWeight ThrowJase HunterFRNewberry SoutheastSACE
MEN60 Meter HurdlesCJ McFerrinFRNorth Greenville SoutheastConference CarolinasE
MENLong JumpAdrian McGeeSRNorth Greenville SoutheastConference CarolinasE
MENWeight ThrowTanner BergSRNorthern State*CentralNSICE
MENHigh JumpBlake MorganSONorthwest Missouri CentralMIAAE
MEN3000 MetersReece SmithFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
MEN200 MetersHunter BrasethFRNorthwest Nazarene WestGNACE
MENWeight ThrowColton BurrJRNorthwest Nazarene*WestGNACE
MENShot PutColton BurrJRNorthwest Nazarene WestGNACE
MENWeight ThrowDylan HendrySONorthwest Nazarene WestGNACE
MENHeptathlonTurner NyeSONorthwest Nazarene WestGNACE
MENHeptathlonSteven SchmidtFRNorthwest Nazarene WestGNACE
MENHigh JumpSteven SchmidtFRNorthwest Nazarene WestGNACE
MEN800 MetersStephen BarkerSONorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayStephen BarkerSONorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MENMileDillan HavilandFRNorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayDillan HavilandFRNorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayJosh JonesFRNorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MENDistance Medley RelayTrestin Mancillas-FinnertySRNorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MENWeight ThrowNathan PowersJRNorthwood (Mich.) MidwestGLIACE
MEN200 MetersNizar AlarahshunJRPittsburg State CentralMIAAE
MEN400 MetersNizar AlarahshunJRPittsburg State CentralMIAAE
MEN4x400 RelayNizar AlarahshunJRPittsburg State*CentralMIAAE
MEN200 MetersBraylen BrewerSOPittsburg State*CentralMIAAE
MEN400 MetersBraylen BrewerSOPittsburg State*CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayBraylen BrewerSOPittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x400 RelayBraylen BrewerSOPittsburg State*CentralMIAAE
MEN60 Meter HurdlesTJ CaldwellFRPittsburg State CentralMIAAE
MEN3000 MetersBryce GrahnSRPittsburg State CentralMIAAE
MEN5000 MetersBryce GrahnSRPittsburg State CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayBryce GrahnSRPittsburg State*CentralMIAAE
MENHeptathlonHunter JonesFRPittsburg State CentralMIAAE
MENHigh JumpHunter JonesFRPittsburg State*CentralMIAAE
MENTriple JumpHenry KinerJRPittsburg State*CentralMIAAE
MENLong JumpHenry KinerJRPittsburg State CentralMIAAE
MENHeptathlonTrey MooneyJRPittsburg State*CentralMIAAE
MEN5000 MetersMatthew OglesbySOPittsburg State CentralMIAAE
MENShot PutCole SampleFRPittsburg State CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayConnar SouthardSRPittsburg State*CentralMIAAE
MEN4x400 RelayBailey StoneSOPittsburg State*CentralMIAAE
MEN800 MetersMason StraderSOPittsburg State CentralMIAAE
MENMileMason StraderSOPittsburg State*CentralMIAAE
MENDistance Medley RelayMason StraderSOPittsburg State*CentralMIAAE
MENShot PutKonner SwensonJRPittsburg State CentralMIAAE
MEN400 MetersSam TudorSOPittsburg State CentralMIAAE
MEN4x400 RelaySam TudorSOPittsburg State*CentralMIAAE
MENTriple JumpLetlhogonolo RamafuthulaJRPost EastECCE
MENHigh JumpGodwyn RobanFRPost EastECCE
MEN60 MetersAntonio SpencerFRPost*EastECCE
MEN3000 MetersJan Lukas BeckerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN5000 MetersJan Lukas BeckerSOQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN3000 MetersMathurin BoutteFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN5000 MetersMathurin BoutteFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENMileMitch CoxFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayMitch CoxFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENHeptathlonStefan JungmichelJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENPole VaultStefan JungmichelJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN4x400 RelayStefan JungmichelJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN3000 MetersEric KeoghFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENHeptathlonNiklas KleiJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENLong JumpNiklas KleiJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN400 MetersNiklas KleiJRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN4x400 RelayNiklas KleiJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayNiklas KleiJRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENShot PutMartin KnauerSRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayRemi LiberseFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENHeptathlonSimon ReyFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENPole VaultSimon ReyFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MEN4x400 RelayDionysius RolleFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN4x400 RelayMark SchittenhelmSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
MENShot PutAmadeus WalugaSOQueens (N.C.) SoutheastSACE
MEN800 MetersAdam WrightSRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayAdam WrightSRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
MENShot PutPaden LewisSOQuincy (Ill.) MidwestGLVCE
MEN800 MetersRyan KarkerJRRoberts Wesleyan EastECCE
MEN5000 MetersDayton BrownJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MEN3000 MetersCarLee StimpfelJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MEN5000 MetersCarLee StimpfelJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
MENHigh JumpJa'lil ReynoldsSOSaint Rose EastNortheast-10E
MENTriple JumpDavid NjeriJRSeattle Pacific WestGNACE
MEN60 Meter HurdlesSamuel HartmanJRSeton Hill AtlanticPSACE
MENLong JumpHunter MartinSOSeton Hill AtlanticPSACE
MEN60 Meter HurdlesAaron ArpJRShippensburg AtlanticPSACE
MENHeptathlonMason BoydFRShippensburg AtlanticPSACE
MENLong JumpMason BoydFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN60 MetersStephon BrownSOShippensburg*AtlanticPSACE
MEN200 MetersStephon BrownSOShippensburg AtlanticPSACE
MEN400 MetersStephon BrownSOShippensburg AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayStephon BrownSOShippensburg AtlanticPSACE
MEN800 MetersDrew DaileySOShippensburg*AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayDrew DaileySOShippensburg AtlanticPSACE
MENWeight ThrowJoshua HerbsterSOShippensburg AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayJames JaisinghFRShippensburg AtlanticPSACE
MENTriple JumpShamar JenkinsJRShippensburg AtlanticPSACE
MEN200 MetersEric KirkSOShippensburg*AtlanticPSACE
MEN4x400 RelayEric KirkSOShippensburg AtlanticPSACE
MENHeptathlonRobert LissnerFRShippensburg AtlanticPSACE
MENPole VaultRobert LissnerFRShippensburg AtlanticPSACE
MENMileChayce MacknairFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN3000 MetersChayce MacknairFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN5000 MetersChayce MacknairFRShippensburg AtlanticPSACE
MENWeight ThrowPatrick MaloneyJRShippensburg*AtlanticPSACE
MENWeight ThrowAlec RideoutSRShippensburg AtlanticPSACE
MENLong JumpMaurice WhittleFRShippensburg AtlanticPSACE
MEN60 MetersMaurice WhittleFRShippensburg AtlanticPSACE
MENHigh JumpJordan WinslowJRShippensburg AtlanticPSACE
MENMileAaron AhlJRSimon Fraser*WestGNACE
MEN3000 MetersAaron AhlJRSimon Fraser*WestGNACE
MENDistance Medley RelayAaron AhlJRSimon Fraser*WestGNACE
MEN3000 MetersScott ArndtFRSimon Fraser WestGNACE
MEN800 MetersPaul BuckinghamSOSimon Fraser WestGNACE
MENMileCharlie DannattJRSimon Fraser WestGNACE
MEN800 MetersAiden GoodFRSimon Fraser WestGNACE
MENDistance Medley RelayAiden GoodFRSimon Fraser*WestGNACE
MENDistance Medley RelayEphrem MekonnenFRSimon Fraser*WestGNACE
MEN200 MetersCallum RobinsonSOSimon Fraser*WestGNACE
MEN400 MetersCallum RobinsonSOSimon Fraser WestGNACE
MENDistance Medley RelayCallum RobinsonSOSimon Fraser*WestGNACE
MENMileHenry Ruckman-UttingFRSimon Fraser WestGNACE
MENShot PutTyler HiattFRSioux Falls CentralNSICE
MENHeptathlonDalton AndersonSRSlippery Rock AtlanticPSACE
MENShot PutJohn EakinSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
MENHeptathlonJason GoodmanSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
MENShot PutJoshua GoseSOSlippery Rock AtlanticPSACE
MENPole VaultDan HyattJRSlippery Rock AtlanticPSACE
MENTriple JumpTaye LynchJRSlippery Rock AtlanticPSACE
MENWeight ThrowJoshua VanDeMarkSOSlippery Rock AtlanticPSACE
MENHigh JumpAmando (AJ) VirataFRSlippery Rock AtlanticPSACE
MENShot PutNatanael Barbosa TorresFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENShot PutCameron BeltonFRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENLong JumpRiley BjornbergFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayHunter DaleFRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENWeight ThrowAdelino DaveigaSOSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENLong JumpJaylynn Ellerbe-CundiffJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN60 Meter HurdlesRamsley ExantusJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN400 MetersRamsley ExantusJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayRamsley ExantusJRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENHigh JumpPeter FullerFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayOwen GagneFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN60 MetersNigel GreenSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN200 MetersNigel GreenSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN400 MetersNigel GreenSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayNigel GreenSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayNigel GreenSRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENTriple JumpMessiah HarlingFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENPole VaultOliver HayesSOSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENLong JumpJoshua LanzieriFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN3000 MetersChristopher LebeauSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENPole VaultNathaniel LlanosJRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN5000 MetersJake MatteiJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENShot PutBernardo MbayaJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENWeight ThrowBernardo MbayaJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENShot PutJacob MeadowsJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN60 MetersNaji MiddletonJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN400 MetersChrist N'DabianJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN4x400 RelayChrist N'DabianJRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MEN800 MetersTerrell PattersonSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENMileTerrell PattersonSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MEN3000 MetersTerrell PattersonSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayTerrell PattersonSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENWeight ThrowGary Robinson JrFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENHeptathlonShane SmithJRSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
MENPole VaultMilan SpisekSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENHeptathlonDylan TorokFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENMileJonathan VolpeFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayJonathan VolpeFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
MENDistance Medley RelayMadison KingJRSouthern Indiana MidwestGLVCE
MENDistance Medley RelayRick PflanzFRSouthern Indiana MidwestGLVCE
MENDistance Medley RelaySilas WindersFRSouthern Indiana MidwestGLVCE
MENMileTitus WindersJRSouthern Indiana*MidwestGLVCE
MEN3000 MetersTitus WindersJRSouthern Indiana*MidwestGLVCE
MEN5000 MetersTitus WindersJRSouthern Indiana MidwestGLVCE
MENDistance Medley RelayTitus WindersJRSouthern Indiana MidwestGLVCE
MENHeptathlonBladen HancockSOSouthwest Baptist MidwestGLVCE
MENLong JumpParker LoveSOSouthwest Baptist MidwestGLVCE
MEN60 MetersParker LoveFRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
MEN200 MetersParker LoveFRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
MENLong JumpDante BrownSRSt. Thomas Aquinas EastECCE
MENWeight ThrowEmmanual Mena-JimenezFRSt. Thomas Aquinas*EastECCE
MENHigh JumpDeAndre SmithSRSt. Thomas Aquinas*EastECCE
MEN60 MetersDelan EdwinJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN200 MetersDelan EdwinJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayDelan EdwinJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENHigh JumpDakari HillSRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN400 MetersJordan HollisJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayJordan HollisJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN60 Meter HurdlesCameron MaconJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENHigh JumpUshan PereraFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
MENPole VaultElmar SchutteFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN60 MetersJ.T SmithFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayConner StockerlFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENTriple JumpDodley ThermitusJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENLong JumpDodley ThermitusJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayMaxime WoirinFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
MENShot PutDanree DelancySOTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MENHeptathlonJohnathon HarperSRTexas A&M-Kingsville*South CentralLone StarE
MEN60 Meter HurdlesJohnathon HarperSRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayJohnathon HarperSRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MEN4x400 RelaySterling RilesSOTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayMichael SamihambaFRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayJoseph SwiercSRTexas A&M-Kingsville South CentralLone StarE
MEN60 MetersMalachi AdamsSOTiffin MidwestG-MACE
MENPole VaultNoah BitterFRTiffin MidwestG-MACE
MENPole VaultCollin JasinJRTiffin*MidwestG-MACE
MENWeight ThrowJacob McPhersonSOTiffin MidwestG-MACE
MEN4x400 RelayXavion BogusFRTusculum SoutheastSACE
MEN4x400 RelayStephen BrewerFRTusculum SoutheastSACE
MEN60 MetersWidchard GuervilSRTusculum*SoutheastSACE
MEN200 MetersWidchard GuervilSRTusculum*SoutheastSACE
MEN4x400 RelayWidchard GuervilSRTusculum SoutheastSACE
MEN400 MetersZack NelsonJRTusculum SoutheastSACE
MEN4x400 RelayZack NelsonJRTusculum SoutheastSACE
MENTriple JumpDakota AbbottJRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENTriple JumpPeter AckahJRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENHigh JumpSkye CiccarelliSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENHeptathlonThorben HastFRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENPole VaultDawson HopkinsonSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN60 Meter HurdlesChris HudnallSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN60 MetersBrian Mosley Jr.SOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENLong JumpPeyton TurnageSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MENLong JumpDaryon WilsonFRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
MEN5000 MetersJoshua ChepkesirSOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
MENHigh JumpOrlandus GambleJRUNC Pembroke*SoutheastConference CarolinasE
MENPole VaultCole ThomasFRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
MENTriple JumpEmmanuel OguntoyeSRVirginia State AtlanticCIAAE
MENWeight ThrowJacob OttSRWalsh MidwestG-MACE
MENLong JumpJosh HopkinsSOWashburn CentralMIAAE
MENLong JumpConnor LastSOWashburn CentralMIAAE
MENTriple JumpWill RiversSOWest Chester AtlanticPSACE
MEN60 Meter HurdlesMikhi AndersonFRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENPole VaultReese BurnsideFRWest Liberty State*AtlanticMountain EastE
MEN800 MetersMichael HarrimanSRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENHeptathlonAdam O'DonnellSRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENLong JumpAdam O'DonnellSRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
MENHigh JumpHamdi AlaminFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN60 MetersDesmond AryeeSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN60 MetersBenjamin AzamatiSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN200 MetersBenjamin AzamatiSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MENHeptathlonGerard BryantSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayMalick DiopSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN400 MetersOhdel JamesFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayOhdel JamesFRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN200 MetersJeremiah LauzonFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayJeremiah LauzonFRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN60 Meter HurdlesTyrin LewisSRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MENTriple JumpSifiso MiyaFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN60 MetersJalen PurcellSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN800 MetersButare RugenerwaJRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN400 MetersQuinton SansingSRWest Texas A&M South CentralLone StarE
MEN4x400 RelayQuinton SansingSRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
MEN60 MetersTanner FaulkinerSOWest Virginia Wesleyan AtlanticMountain EastE
MENPole VaultTim EllisSOWestern Colorado South CentralRMACE
MENWeight ThrowSam ColeSRWestern Oregon WestGNACE
MENShot PutSam ColeSRWestern Oregon WestGNACE
MENWeight ThrowOwen CollinsSRWestern Oregon WestGNACE
MENShot PutOwen CollinsSRWestern Oregon WestGNACE
MENMileHunter HuttonSOWestern Oregon WestGNACE
MENPole VaultJJ WalkerJRWestern Oregon WestGNACE
MEN4x400 RelayLucas BrenekFRWestern Washington WestGNACE
MENPole VaultCooper CummingsJRWestern Washington WestGNACE
MEN4x400 RelayMark DanielsSOWestern Washington WestGNACE
MEN60 Meter HurdlesJaden EdwardsFRWestern Washington WestGNACE
MEN60 Meter HurdlesHunter FlickFRWestern Washington*WestGNACE
MEN800 MetersMacauley FranksJRWestern Washington*WestGNACE
MENMileMacauley FranksJRWestern Washington WestGNACE
MEN3000 MetersMacauley FranksJRWestern Washington WestGNACE
MENDistance Medley RelayMacauley FranksJRWestern Washington WestGNACE
MEN5000 MetersJalen JavurekFRWestern Washington WestGNACE
MENHeptathlonRyan KennyFRWestern Washington WestGNACE
MENShot PutBen MalquistSRWestern Washington*WestGNACE
MEN5000 MetersKevin McDermottSOWestern Washington*WestGNACE
MENDistance Medley RelayKevin McDermottSOWestern Washington WestGNACE
MEN4x400 RelayJon OglesbySRWestern Washington WestGNACE
MENPole VaultKacey ProvoSOWestern Washington*WestGNACE
MENHigh JumpBeau SheeranSRWestern Washington*WestGNACE
MENLong JumpEthan SterkelJRWestern Washington WestGNACE
MEN800 MetersDrew WeberSOWestern Washington WestGNACE
MENDistance Medley RelayDrew WeberSOWestern Washington WestGNACE
MEN4x400 RelayBryant WelchSRWestern Washington WestGNACE
MENDistance Medley RelayBryant WelchSRWestern Washington WestGNACE
MEN60 Meter HurdlesJulian GriffinSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayDaimar IveyJRWheeling*AtlanticMountain EastE
MEN400 MetersJacob PielechSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayJacob PielechSOWheeling*AtlanticMountain EastE
MEN60 MetersJabez ReevesSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN200 MetersJabez ReevesSOWheeling AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayJabez ReevesSOWheeling*AtlanticMountain EastE
MEN400 MetersT.J. TindalSRWheeling*AtlanticMountain EastE
MEN4x400 RelayT.J. TindalSRWheeling*AtlanticMountain EastE
MENLong JumpBrian VandusenSRWheeling AtlanticMountain EastE
MENHigh JumpBrian VandusenSRWheeling*AtlanticMountain EastE
MENDistance Medley RelayTico AllenFRWingate SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayBen ArisFRWingate SoutheastSACE
MENMileJan BayonaFRWingate SoutheastSACE
MENDistance Medley RelaySoheil BoufriziFRWingate SoutheastSACE
MENMileLeo FreelandFRWingate SoutheastSACE
MENShot PutTom KalliskeJRWingate SoutheastSACE
MEN3000 MetersBastian MrochenFRWingate SoutheastSACE
MENMileJakob RettschlagFRWingate SoutheastSACE
MEN3000 MetersTai SmithSRWingate SoutheastSACE
MENDistance Medley RelayBrent SurrattSOWingate SoutheastSACE
MENTriple JumpDarius WeathersSRWingate SoutheastSACE
WOMEN60 MetersSelena Arjona-AlcazarJRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN200 MetersSelena Arjona-AlcazarJRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelaySelena Arjona-AlcazarJRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayAlice CoisneJRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayAlice CoisneJRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayErine CollardFRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMENMileDelanie DykesSOAcademy of Art WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayDelanie DykesSOAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN800 MetersLina Hanich FRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayLina HanichFRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN60 MetersOmbretta Minkue MeyeSRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN200 MetersOmbretta Minkue MeyeSRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN400 MetersOmbretta Minkue MeyeSRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayOmbretta Minkue MeyeSRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMEN800 MetersNatalia NovakSRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMENMileNatalia NovakSRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMEN3000 MetersNatalia NovakSRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayNatalia NovakSRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMENTriple JumpMarie-Jeanne Ourega FRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMENLong JumpMarie-Jeanne Ourega FRAcademy of Art*WestIndependentsE
WOMEN60 Meter HurdlesMarie-Jeanne Ourega FRAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN5000 MetersAudrey RosencransSOAcademy of Art WestIndependentsE
WOMEN5000 MetersFranziska AlthausSOAdams State South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelaySadie ButlerFRAdams State*South CentralRMACE
WOMENMileFiona HawkinsFRAdams State South CentralRMACE
WOMENMileMorgan HykesFRAdams State South CentralRMACE
WOMEN3000 MetersMorgan HykesFRAdams State South CentralRMACE
WOMENMileNicole LawrenceSOAdams State South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayNicole LawrenceSOAdams State*South CentralRMACE
WOMEN800 MetersAva O'ConnorFRAdams State South CentralRMACE
WOMEN3000 MetersBrianna RoblesSOAdams State*South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersBrianna RoblesSOAdams State*South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayBrianna RoblesSOAdams State*South CentralRMACE
WOMEN3000 MetersEmily SchoellkopfFRAdams State South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayJessica SimonSOAdams State*South CentralRMACE
WOMEN400 MetersGabrielle BuisserethJRAdelphi*EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayGabrielle BuisserethJRAdelphi*EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayBeatriz ChavarriaSRAdelphi*EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayGabrielle GriffinJRAdelphi*EastNortheast-10E
WOMEN60 Meter HurdlesAmari JohnsonFRAdelphi EastNortheast-10E
WOMEN800 MetersIsabel MarshSOAdelphi*EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayIsabel MarshSOAdelphi*EastNortheast-10E
WOMENPole VaultEmee BaldwinSRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENPole VaultLauren HammJRAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN200 MetersZakiria HolifieldSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN60 MetersKrystalynn OatmanSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMENPentathlonRonni VanzandtSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN60 Meter HurdlesRonni VanzandtSOAlabama-Huntsville SouthGSCE
WOMEN800 MetersTaylor ButlerSRAlderson Broaddus*AtlanticMountain EastE
WOMEN4x400 RelaySyeira CampbellFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpAdia CavalierSRAmerican International*EastNortheast-10E
WOMENLong JumpAdia CavalierSRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN60 MetersRoxan FosterSOAmerican International*EastNortheast-10E
WOMEN60 Meter HurdlesRoxan FosterSOAmerican International*EastNortheast-10E
WOMENPentathlonRaven-Symone JarrettFRAmerican International*EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpRaven-Symone JarrettFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN60 Meter HurdlesRaven-Symone JarrettFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayRaven-Symone JarrettFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN3000 MetersMercyline KimaiyoFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersMercyline KimaiyoFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersMonique MalcolmFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayMonique MalcolmFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayJohnelle ThomasFRAmerican International EastNortheast-10E
WOMEN800 MetersHaley WheelerSRAmerican International EastNortheast-10E
WOMENMileHaley WheelerSRAmerican International EastNortheast-10E
WOMENShot PutRegan ApplebyJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN400 MetersLacey BoozerFRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersWhitney HansonSOAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayWhitney HansonSOAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENPentathlonKatie LandryJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersKamryn OsterbindJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayKamryn OsterbindJRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENPentathlonLauren PernellSOAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayBrianna QuartararoSOAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENMileOlivia RishSRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayOlivia RishSRAnderson (S.C.) SoutheastSACE
WOMEN400 MetersZykia McDanielSOAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayZykia McDanielSOAngelo State South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpAntonija RadicSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENLong JumpAntonija RadicSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENWeight ThrowSara RamosSRAngelo State*South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayGenevie RiveraSRAngelo State South CentralLone StarE
WOMENPentathlonMaricia SpenceFRAngelo State*South CentralLone StarE
WOMEN60 Meter HurdlesMaricia SpenceFRAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMaricia SpenceFRAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN400 MetersShiean WaltersSOAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayShiean WaltersSOAngelo State South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMacy CreamerSOAshland MidwestG-MACE
WOMEN400 MetersCheyanne DavisJRAshland MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayCheyanne DavisJRAshland MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayMia GardnerFRAshland MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpSydney KokerFRAshland MidwestG-MACE
WOMENPentathlonEmma LiberatoreSOAshland MidwestG-MACE
WOMEN400 MetersRachel MillerSRAshland MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayRachel MillerSRAshland MidwestG-MACE
WOMENWeight ThrowCarrol PauleySRAshland MidwestG-MACE
WOMEN800 MetersPeri SnowFRAssumption EastNortheast-10E
WOMENMilePJ EnglishJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayPJ EnglishJRAugustana (S.D.)*CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayElla HeinitzFRAugustana (S.D.)*CentralNSICE
WOMEN3000 MetersMegan MeansJRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENHigh JumpMearah MiedemaSRAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENMileNicolette SchmidtJRAugustana (S.D.)*CentralNSICE
WOMEN3000 MetersNicolette SchmidtJRAugustana (S.D.)*CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayNicolette SchmidtJRAugustana (S.D.)*CentralNSICE
WOMEN800 MetersCami StreffSOAugustana (S.D.) CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayCami StreffSOAugustana (S.D.)*CentralNSICE
WOMENHigh JumpChinenye AginaJRAzusa Pacific*WestIndependentsE
WOMENMileMikayla AkersJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayMikayla AkersJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENHigh JumpCassidy BunyardSOAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENPentathlonLuisa FischerFRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENHigh JumpLuisa FischerFRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayBriseida Garcia MezaSOAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENPole VaultAbigail GrayJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENPentathlonAlysa HenryJRAzusa Pacific*WestIndependentsE
WOMENLong JumpAlysa HenryJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayKiayra HolmesSOAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN60 MetersMechaela HyacinthSOAzusa Pacific*WestIndependentsE
WOMEN200 MetersMechaela HyacinthSOAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN800 MetersMarian LedesmaJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayMarian LedesmaJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayMarian LedesmaJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENHigh JumpEliana SaundersFRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN400 MetersAlayna VernerFRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayAlayna VernerFRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENPole VaultSara WagenveldSRAzusa Pacific*WestIndependentsE
WOMEN60 Meter HurdlesJaylah WalkerSRAzusa Pacific*WestIndependentsE
WOMEN200 MetersJaylah WalkerSRAzusa Pacific*WestIndependentsE
WOMEN400 MetersJaylah WalkerSRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayJaylah WalkerSRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN4x400 RelayJaylah WalkerSRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENPentathlonNicole WarwickJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMENLong JumpNicole WarwickJRAzusa Pacific WestIndependentsE
WOMEN60 Meter HurdlesSantiona FreemanFRBenedict SouthIndependentsE
WOMENTriple JumpSavionna GloverSRBenedict SouthIndependentsE
WOMENLong JumpSavionna GloverSRBenedict SouthIndependentsE
WOMEN60 MetersEilika LaneJRBenedict SouthIndependentsE
WOMEN400 MetersEilika LaneJRBenedict*SouthIndependentsE
WOMENLong JumpLucy AmbroultSOBentley EastNortheast-10E
WOMENPentathlonChase DaviesSRBentley EastNortheast-10E
WOMENPole VaultHannah HendrickJRBlack Hills State South CentralRMACE
WOMENWeight ThrowKyla SawvellJRBlack Hills State South CentralRMACE
WOMENShot PutKyla SawvellJRBlack Hills State South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayKathryn BlairJRBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpAshley BlannardJRBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENLong JumpAshley BlannardJRBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpDahlia HoseySOBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayDelaney PorterFRBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayKelley SelheimerFRBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayRiley SnyderJRBloomsburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpJade DeSouzaJRCal Poly Pomona*WestIndependentsE
WOMEN60 MetersAyana FieldsSOCal Poly Pomona WestIndependentsE
WOMEN200 MetersAyana FieldsSOCal Poly Pomona WestIndependentsE
WOMEN400 MetersAyana FieldsSOCal Poly Pomona*WestIndependentsE
WOMENWeight ThrowAna ToviSOCal Poly Pomona WestIndependentsE
WOMENShot PutAna ToviSOCal Poly Pomona WestIndependentsE
WOMENWeight ThrowKeiana TurnerSOCal Poly Pomona WestIndependentsE
WOMENWeight ThrowJa'Narie RhamboSRCal State LA WestIndependentsE
WOMENTriple JumpAmaya MahmoudFRCal State San Marcos WestIndependentsE
WOMEN800 MetersAna MercadoSOCal State San Marcos WestIndependentsE
WOMENLong JumpDarriale YarbroughFRCal State San Marcos WestIndependentsE
WOMEN5000 MetersKaela DishionJRCal State Stanislaus WestIndependentsE
WOMEN60 Meter HurdlesKailee BunyardSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENPentathlonAnna EbersoleSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMEN60 MetersDivonne FranklinJRCalifornia (Pa.)*AtlanticPSACE
WOMEN200 MetersDivonne FranklinJRCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENPentathlonDarcie FrazierSOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpBeyonc'e KellySOCalifornia (Pa.) AtlanticPSACE
WOMENPole VaultAbby OwensSOCarson-Newman SoutheastSACE
WOMENHigh JumpNathalie SchumacherJRCarson-Newman SoutheastSACE
WOMENTriple JumpMeKayla WhiteJRCatawba SoutheastSACE
WOMENLong JumpMeKayla WhiteJRCatawba*SoutheastSACE
WOMEN60 Meter HurdlesBritain MusickSOCedarville MidwestG-MACE
WOMENShot PutAshlan BurtonSRCentral Missouri*CentralMIAAE
WOMENTriple JumpKayla GoodwinFRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMENTriple JumpCamryn HollomanSOCentral Missouri CentralMIAAE
WOMEN800 MetersJana ShawverJRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMEN400 MetersLucy SteinmeyerSRCentral Missouri CentralMIAAE
WOMENPole VaultMadi WulfekotterJRCentral Missouri*CentralMIAAE
WOMENHigh JumpReaghan WakefieldFRCentral State*SouthIndependentsE
WOMEN60 Meter HurdlesLauryn ChandlerSOCentral Washington WestGNACE
WOMENShot PutAvery FiskJRCentral Washington WestGNACE
WOMEN60 MetersE'lexis HollisFRCentral Washington WestGNACE
WOMENWeight ThrowMeagan SmallbeckSRCentral Washington*WestGNACE
WOMENHigh JumpJourdaine CerenilFRChadron State South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayMarina BarahonaFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMENLong JumpMiriam DreherFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN4x400 RelayEve HineJRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN3000 MetersElise LeveelFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN5000 MetersElise LeveelFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN4x400 RelayAdaeze OkoyeFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMEN4x400 RelayLouanne PouzancreFRCharleston (W.Va.) AtlanticMountain EastE
WOMENLong JumpOriana GeeFRChristian Brothers*SouthGSCE
WOMEN400 MetersOriana GeeFRChristian Brothers SouthGSCE
WOMENTriple JumpKendall KingFRChristian Brothers SouthGSCE
WOMENWeight ThrowEssence TornabeneJRChristian Brothers SouthGSCE
WOMENShot PutEssence TornabeneJRChristian Brothers SouthGSCE
WOMEN5000 MetersJohanna WistokatJRChristian Brothers SouthGSCE
WOMEN200 MetersZoe AdamsFRClaflin AtlanticCIAAE
WOMEN400 MetersZoe AdamsFRClaflin*AtlanticCIAAE
WOMEN60 MetersCalene LazareJRCoker*SoutheastSACE
WOMEN200 MetersCalene LazareJRCoker SoutheastSACE
WOMEN3000 MetersZoe BakerSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersZoe BakerSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMENPole VaultAvery HerboldSOColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersMolly MaksinFRColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMENPole VaultHannah MillerJRColo. School of Mines*South CentralRMACE
WOMENHigh JumpLexye WoodJRColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN800 MetersAryelle WrightJRColo. School of Mines South CentralRMACE
WOMEN800 MetersMichelle KuipersFRColorado Christian South CentralRMACE
WOMEN200 MetersSierra ArceneauxJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelaySierra ArceneauxJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENHigh JumpJosie CoffeyFRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayRachel CrutcherJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENTriple JumpKiana JacksonJRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENPentathlonMica JenretteSOColorado Mesa South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelayMica JenretteSOColorado Mesa South CentralRMACE
WOMEN4x400 RelaySophia LindauerFRColorado Mesa South CentralRMACE
WOMENMileEmily Wallace SOConcord AtlanticMountain EastE
WOMEN3000 MetersAngelique AntoniniFRConcordia (Calif.) WestIndependentsE
WOMEN5000 MetersAngelique AntoniniFRConcordia (Calif.) WestIndependentsE
WOMENShot PutSarah FajerJRConcordia (Calif.) WestIndependentsE
WOMENPentathlonArika RobinsonJRConcordia-St. Paul CentralNSICE
WOMENHigh JumpArika RobinsonJRConcordia-St. Paul*CentralNSICE
WOMEN60 Meter HurdlesDaeja BeltonSRConverse SoutheastConference CarolinasE
WOMENDistance Medley RelayHelen BraybrookFRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMEN800 MetersYasmine HernandezSRCSU Pueblo*South CentralRMACE
WOMENMileYasmine HernandezSRCSU Pueblo*South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayYasmine HernandezSRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMENShot PutKatherine HigginsFRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayTaylor HollandFRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMENShot PutJenna McKinleySRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMEN800 MetersHailey StreffSRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayHailey StreffSRCSU Pueblo South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersMarcy ColcaFRDaemen EastECCE
WOMENWeight ThrowSkye DorcelySODaemen EastECCE
WOMENPentathlonEmma SchaferSRDavenport (Mich.) MidwestGLIACE
WOMENMileClaire McCuneJRDrury MidwestGLVCE
WOMEN800 MetersKatie McCuneJRDrury MidwestGLVCE
WOMENPole VaultNickolina AnnelliJREast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENWeight ThrowMadison HorahanFREast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENWeight ThrowElizabeth MakarFREast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENShot PutElizabeth MakarFREast Stroudsburg AtlanticPSACE
WOMENMileAnna AlbertiSOEdinboro AtlanticPSACE
WOMEN3000 MetersAnna AlbertiSOEdinboro AtlanticPSACE
WOMENMileKylie AnicicJREdinboro AtlanticPSACE
WOMEN3000 MetersKylie AnicicJREdinboro*AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersKylie AnicicJREdinboro*AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayKylie AnicicJREdinboro*AtlanticPSACE
WOMENPentathlonJayna GalleySOEdinboro AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersKimberly GoerssSOEdinboro AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayKimberly GoerssSOEdinboro*AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersLauren JacobsFREdinboro AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayLauren JacobsFREdinboro*AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayAbby PiertSOEdinboro*AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN800 MetersUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.)*SouthIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN4x400 RelayUkeyvia BeckwithJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMENPentathlonSierra CowardJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN60 Meter HurdlesSierra CowardJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN4x400 RelayMorgan DudleySOEmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayMorgan DudleySOEmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMENPole VaultPiper KimesFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMENPentathlonLaura McBrideFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN4x400 RelayLaura McBrideFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayLaura McBrideFREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMENDistance Medley RelayAnna MillerJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN4x400 RelaySara TowersJREmbry-Riddle (Fla.) SouthIndependentsE
WOMEN60 MetersJharna AlstonSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN200 MetersJharna AlstonSREmmanuel (Ga.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMENHigh JumpMoena BattleSREmmanuel (Ga.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENPole VaultClara HeissSREmmanuel (Ga.)*SoutheastConference CarolinasE
WOMEN3000 MetersJenna RamseyFREmporia State CentralMIAAE
WOMEN5000 MetersJenna RamseyFREmporia State CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayBianca BelfonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayTeanna BellFRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN60 MetersQueen BurnettFRFayetteville State AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayQueen BurnettFRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENHigh JumpShania IngramJRFayetteville State AtlanticCIAAE
WOMEN60 Meter HurdlesMya JohnsonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMEN200 MetersMya JohnsonJRFayetteville State AtlanticCIAAE
WOMEN400 MetersMya JohnsonJRFayetteville State AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayMya JohnsonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENTriple JumpJade JordonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENLong JumpJade JordonJRFayetteville State*AtlanticCIAAE
WOMENPole VaultMeadow CromerJRFindlay MidwestG-MACE
WOMENShot PutPaige EmnettSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENPole VaultMorgan EnglandSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENTriple JumpSimone GreenSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENLong JumpSimone GreenSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENPole VaultLindsey KluesenerSOFindlay MidwestG-MACE
WOMENLong JumpMadison MyersFRFindlay MidwestG-MACE
WOMEN60 Meter HurdlesKylie RayFRFindlay MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpAlexandra HartFRFort Hays State CentralMIAAE
WOMEN60 MetersLyric HolmanJRFort Hays State CentralMIAAE
WOMENHigh JumpPaola BreñaJRFranklin Pierce*EastNortheast-10E
WOMENMileBethaney DonnellyFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMEN3000 MetersBethaney DonnellyFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayBethaney DonnellyFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENShot PutTyra FeltonFRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayAlena MastersonSRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelaySaylee MisselSRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENPole VaultStephanie PhoenixJRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMEN800 MetersAlana ThompsonJRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayAlana ThompsonJRFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersNyjah Young-BeySOFranklin Pierce*EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersNyjah Young-BeySOFranklin Pierce EastNortheast-10E
WOMENPole VaultHannah GravanteSOGeorgian Court EastECCE
WOMENPole VaultJulia KirschnickFRGeorgian Court*EastECCE
WOMENTriple JumpShanae RaysideJRGeorgian Court EastECCE
WOMENTriple JumpAniyah RussellJRGeorgian Court EastECCE
WOMENLong JumpAniyah RussellJRGeorgian Court*EastECCE
WOMENDistance Medley RelayHannah BeckerJRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN800 MetersTaryn ChapkoFRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENDistance Medley RelayTaryn ChapkoFRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENDistance Medley RelayCameron ClevelandSOGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENWeight ThrowJudith EssemiahJRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN3000 MetersJessica GockleySRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN5000 MetersJessica GockleySRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENPole VaultEllianne KimesSRGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENPole VaultCarly LivingstonSRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENMileAllie LudgeSRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN3000 MetersAllie LudgeSRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENMileKlaudia O'MalleySOGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN3000 MetersKlaudia O'MalleySOGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENDistance Medley RelayKlaudia O'MalleySOGrand Valley State*MidwestGLIACE
WOMENShot PutEmma RichardsJRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN5000 MetersKayce RypmaSOGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMENPentathlonLindsey StrutzFRGrand Valley State MidwestGLIACE
WOMEN800 MetersKinga SzarzynskaSRHarding CentralIndependentsE
WOMENPole VaultSierra WhiteSOHarding CentralIndependentsE
WOMEN4x400 RelayJosee BehlingFRHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayZalonya EbyJRHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayShura ErmakovFRHillsdale MidwestG-MACE
WOMENWeight ThrowNikita MainesJRHillsdale MidwestG-MACE
WOMENShot PutNikita MainesJRHillsdale MidwestG-MACE
WOMENShot PutAveri ParkerFRHillsdale MidwestG-MACE
WOMENWeight ThrowKatie SaylesFRHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN400 MetersDakota StammSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMEN4x400 RelayDakota StammSOHillsdale MidwestG-MACE
WOMENShot PutKorryn Braxton-YoungSOHoly Family (Pa.) EastECCE
WOMEN800 MetersShania LeMaitreSOHoly Family (Pa.) EastECCE
WOMEN800 MetersBerenice Cleyet-MerleSRIndianapolis*MidwestGLVCE
WOMENMileBerenice Cleyet-MerleSRIndianapolis*MidwestGLVCE
WOMEN3000 MetersBerenice Cleyet-MerleSRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENDistance Medley RelayBerenice Cleyet-MerleSRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENHigh JumpEllie LengerichFRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENDistance Medley RelayEllie LengerichFRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENWeight ThrowZoe PentecostSOIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENTriple JumpMakala PfefferkornFRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENDistance Medley RelayEline PinterJRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENDistance Medley RelayEmily SondermanFRIndianapolis MidwestGLVCE
WOMENLong JumpJydia FaucetteFRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMENTriple JumpAria GoodeFRJohnson C. Smith AtlanticCIAAE
WOMEN4x400 RelayRaechel BonnerFRKutztown AtlanticPSACE
WOMENPole VaultMyah DaviesFRKutztown AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayTaniyah LawlerFRKutztown AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayJaidah MitchellFRKutztown AtlanticPSACE
WOMEN4x400 RelayDevon MontanariJRKutztown AtlanticPSACE
WOMENPole VaultAlexandra TamaSRKutztown AtlanticPSACE
WOMENShot PutMadison KozyraFRLe Moyne*EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersMikayla BeelerSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayMikayla BeelerSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayMikayla BeelerSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN60 MetersKristen BlevinsJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN200 MetersKristen BlevinsJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayKristen BlevinsJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENTriple JumpCarissa HallFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayCarissa HallFRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN800 MetersLily HareFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENMileLily HareFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayLily HareFRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENMileAria HawkinsFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN3000 MetersDanielle HorterFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN5000 MetersDanielle HorterFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN800 MetersLiza KellermanSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENPentathlonBrooke LongJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN3000 MetersOlivia McLainSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN5000 MetersOlivia McLainSOLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENMileToni MooreSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN3000 MetersToni MooreSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN5000 MetersToni MooreSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayToni MooreSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN800 MetersCeline RitterSRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENMileCeline RitterSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN3000 MetersCeline RitterSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMEN5000 MetersCeline RitterSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayCeline RitterSRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENWeight ThrowDeborah RubinJRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENShot PutDeborah RubinJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayJanay RyanFRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENPentathlonLiezl TheronFRLee (Tenn.)*SouthGSCE
WOMENHigh JumpLiezl TheronFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN60 MetersKyleeyah WhiteheadJRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN60 Meter HurdlesHannah WrightFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMEN200 MetersHannah WrightFRLee (Tenn.) SouthGSCE
WOMENTriple JumpZa'Isha FraserSOLees-McRae*SoutheastConference CarolinasE
WOMENLong JumpZa'Isha FraserSOLees-McRae SoutheastConference CarolinasE
WOMENPole VaultPearl Ballard FRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayAdie BjerknessSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENPentathlonKennedy ConnerSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENHigh JumpKennedy ConnerSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayKylie DahlbergSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN400 MetersKara GavaghanFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayKara GavaghanFRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayKara GavaghanFRLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
WOMEN60 MetersMelody Jones FRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN60 Meter HurdlesMelody Jones FRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayHolly KoneFRLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayJanet KwambaiJRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayTaylor MeadowsSRLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
WOMEN200 MetersJordan ShealeySOLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMEN4x400 RelayJordan ShealeySOLenoir-Rhyne*SoutheastSACE
WOMENPole VaultLacey TriplettSRLenoir-Rhyne SoutheastSACE
WOMENTriple JumpNatasha BernettJRLewis MidwestGLVCE
WOMEN60 Meter HurdlesNatasha BernettJRLewis MidwestGLVCE
WOMENTriple JumpAlecea CardilloJRLewis*MidwestGLVCE
WOMENLong JumpAlecea CardilloJRLewis MidwestGLVCE
WOMENTriple JumpJaden ChristianSOLewis MidwestGLVCE
WOMENLong JumpJaden ChristianSOLewis MidwestGLVCE
WOMEN60 MetersJada HoffmanJRLewis MidwestGLVCE
WOMEN200 MetersJada HoffmanJRLewis*MidwestGLVCE
WOMEN60 Meter HurdlesAmari SmithFRLimestone SoutheastSACE
WOMENShot PutTaylor SmithJRLimestone SoutheastSACE
WOMEN60 Meter HurdlesShanette AllisonFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMENTriple JumpAnnalisa BarclayFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN800 MetersKelly-Ann BeckfordSOLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMENDistance Medley RelayKelly-Ann BeckfordSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayMaria DiamondFRLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMENDistance Medley RelayMaria DiamondFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN60 MetersDanneika LynFRLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayJameaka ManningsSOLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMENDistance Medley RelayJameaka ManningsSOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMENDistance Medley RelayChrissani MaySOLincoln (Mo.) CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayChrissani MaySOLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayShevanae ThomasFRLincoln (Mo.)*CentralMIAAE
WOMEN400 MetersKamani JohnsFRLincoln (Pa.) AtlanticCIAAE
WOMEN400 MetersOlivia AlexandreJRLindenwood MidwestGLVCE
WOMENLong JumpKarina LongJRLock Haven AtlanticPSACE
WOMEN60 MetersRiyana OwensJRLock Haven AtlanticPSACE
WOMEN200 MetersRiyana OwensJRLock Haven AtlanticPSACE
WOMEN400 MetersAnna SalisburyFRLubbock Christian South CentralLone StarE
WOMENShot PutTiffany Holloway Mars Hill SoutheastSACE
WOMENPentathlonCasey BerberichSRMaryville (Mo.) MidwestGLVCE
WOMENPole VaultDarian HaufFRMillersville*AtlanticPSACE
WOMENWeight ThrowAliyah StriverSRMillersville AtlanticPSACE
WOMENShot PutAliyah StriverSRMillersville AtlanticPSACE
WOMENWeight ThrowHannah WoelflingSOMillersville*AtlanticPSACE
WOMENShot PutHannah WoelflingSOMillersville*AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersJulia NielsenJRMinnesota Duluth CentralNSICE
WOMEN60 MetersDenisha CartwrightSOMinnesota State CentralNSICE
WOMEN60 Meter HurdlesDenisha CartwrightSOMinnesota State*CentralNSICE
WOMEN200 MetersDenisha CartwrightSOMinnesota State CentralNSICE
WOMEN200 MetersRose CramerSOMinnesota State CentralNSICE
WOMENHigh JumpTaylor ElliottSRMinnesota State CentralNSICE
WOMENTriple JumpFlore GraciaJRMinnesota State CentralNSICE
WOMENLong JumpMakayla JacksonSOMinnesota State*CentralNSICE
WOMEN60 MetersMakayla JacksonSOMinnesota State*CentralNSICE
WOMEN200 MetersMakayla JacksonSOMinnesota State CentralNSICE
WOMENWeight ThrowBrea PerronSRMinnesota State CentralNSICE
WOMENShot PutBrea PerronSRMinnesota State CentralNSICE
WOMENLong JumpKary PetrickaSOMinnesota State CentralNSICE
WOMEN200 MetersJa'Cey SimmonsSOMinnesota State CentralNSICE
WOMENWeight ThrowKatie TaylorSRMinnesota State*CentralNSICE
WOMENShot PutKatie TaylorSRMinnesota State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayLeslie BaxterSOMississippi College SouthGSCE
WOMEN200 MetersKelechi ChristianFRMississippi College SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayKelechi ChristianFRMississippi College SouthGSCE
WOMEN400 MetersEreyonna GoreSOMississippi College SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayEreyonna GoreSOMississippi College SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayEreyonna GoreSOMississippi College SouthGSCE
WOMEN3000 MetersKathy HammondSOMississippi College SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayKathy HammondSOMississippi College SouthGSCE
WOMENTriple JumpTytavia HardyJRMississippi College*SouthGSCE
WOMENLong JumpTytavia HardySRMississippi College SouthGSCE
WOMENHigh JumpTytavia HardySRMississippi College SouthGSCE
WOMEN60 Meter HurdlesTytavia HardySRMississippi College*SouthGSCE
WOMEN800 MetersJazmin HernandezJRMississippi College SouthGSCE
WOMENMileJazmin HernandezJRMississippi College SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayJazmin HernandezJRMississippi College SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayEmma LangleySOMississippi College SouthGSCE
WOMENDistance Medley RelayEmma LangleySOMississippi College SouthGSCE
WOMEN200 MetersEzra McCawSRMississippi College SouthGSCE
WOMEN400 MetersEzra McCawSRMississippi College SouthGSCE
WOMENPole VaultMarina RizkJRMississippi College SouthGSCE
WOMEN60 Meter HurdlesKiara SmithSOMissouri Southern CentralMIAAE
WOMEN400 MetersHanna WilliamsSRMissouri Western CentralMIAAE
WOMEN60 MetersAntonette PommellsFRMolloy EastECCE
WOMENPole VaultJaycey BowlingFRMontevallo SouthGSCE
WOMENWeight ThrowNyla ShipmanFRMontevallo SouthGSCE
WOMENPole VaultSkylar SuggittFRMontevallo*SouthGSCE
WOMEN4x400 RelayVinesha BriggsFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENTriple JumpKiana HatchettFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENWeight ThrowMary Brigid KeckSRMount Olive*SoutheastConference CarolinasE
WOMENShot PutMary Brigid KeckSRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayJaiden MoodyJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN60 MetersJaylin ReevesJRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayLat ThiamFRMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayNatalyah WilsonSOMount Olive SoutheastConference CarolinasE
WOMENPentathlonHope CuomoSONew Haven EastNortheast-10E
WOMENWeight ThrowJalynn McCownSONew Haven EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpKristen WashingtonJRNew Haven EastNortheast-10E
WOMENLong JumpKristen WashingtonJRNew Haven EastNortheast-10E
WOMENLong JumpChisom ObiohaFRNew Mexico Highlands South CentralRMACE
WOMENWeight ThrowKaitlyn ScottJRNew Mexico Highlands South CentralRMACE
WOMEN200 MetersSarah AbumereFRNewberry SoutheastSACE
WOMENWeight ThrowIrma Watson-PerezFRNewberry SoutheastSACE
WOMEN400 MetersHannah HillFRNorth Greenville*SoutheastConference CarolinasE
WOMENHigh JumpOlivia HuskeySONorth Greenville SoutheastConference CarolinasE
WOMEN60 Meter HurdlesCrystal WalkerFRNorthern Michigan MidwestGLIACE
WOMEN60 Meter HurdlesShanice BurrellSRNorthern State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayJaedy ComminsFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMENMileCaroline CunninghamJRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN5000 MetersCaroline CunninghamJRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN400 MetersTiffany HugheySONorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayTiffany HugheySONorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayChloe SaenzFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMENHigh JumpJada ShanklinSONorthwest Missouri*CentralMIAAE
WOMENPentathlonLuisarys ToledoFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN400 MetersLuisarys ToledoFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMEN4x400 RelayLuisarys ToledoFRNorthwest Missouri CentralMIAAE
WOMENShot PutDestany HerbertSONorthwest Nazarene WestGNACE
WOMENPole VaultKinsey LanginFRNorthwest Nazarene WestGNACE
WOMENPole VaultKyla DavisFRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENPentathlonTrace MosbyJRPittsburg State*CentralMIAAE
WOMENHigh JumpTrace MosbyJRPittsburg State CentralMIAAE
WOMEN60 Meter HurdlesTrace MosbyJRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENPole VaultIsabelle PetersFRPittsburg State CentralMIAAE
WOMEN200 MetersChristine WilliamsJRPittsburg State*CentralMIAAE
WOMENPentathlonBlakelee WinnFRPittsburg State CentralMIAAE
WOMENWeight ThrowAnna BonatoFRPost EastECCE
WOMEN400 MetersCecilia SpoldiJRPost EastECCE
WOMEN60 MetersMartina StanchiSOPost EastECCE
WOMEN200 MetersMartina StanchiSOPost EastECCE
WOMENMileFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN3000 MetersFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayFatima AlanisFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN3000 MetersCherise CarreiraFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersCherise CarreiraFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENMileStevie LawrenceSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN3000 MetersStevie LawrenceSRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayStevie LawrenceSRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN800 MetersCarlin McFaddenFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayCarlin McFaddenFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENWeight ThrowEsma PajtFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN800 MetersStina PetterssonFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENDistance Medley RelayStina PetterssonFRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersMadison SynowiecFRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENPentathlonLucy WallikerJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMENHigh JumpLucy WallikerJRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENPentathlonMelanie WelsingJRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENLong JumpMelanie WelsingJRQueens (N.C.) SoutheastSACE
WOMEN60 Meter HurdlesMelanie WelsingJRQueens (N.C.)*SoutheastSACE
WOMENMileBailey GostomskiSRRoberts Wesleyan EastECCE
WOMEN3000 MetersBailey GostomskiSRRoberts Wesleyan EastECCE
WOMENPentathlonHailee LoweFRRoberts Wesleyan EastECCE
WOMENDistance Medley RelayLauren BucknerSOSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN4x400 RelayAlexa CrossFRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENDistance Medley RelayAlexa KeiserFRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN60 MetersAlona OlshevskaSRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN200 MetersAlona OlshevskaJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN400 MetersAlona OlshevskaJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN4x400 RelayAlona OlshevskaJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENDistance Medley RelayAlona OlshevskaJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMENDistance Medley RelayJenna PicardFRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN4x400 RelayJenna PicardFRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENPentathlonCheyenne WilliamsonJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENLong JumpCheyenne WilliamsonJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENHigh JumpCheyenne WilliamsonJRSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN60 Meter HurdlesCheyenne WilliamsonJRSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMEN200 MetersCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State MidwestGLIACE
WOMEN4x400 RelayCheyenne WilliamsonSOSaginaw Valley State*MidwestGLIACE
WOMENWeight ThrowStephanie GreenSOSaint Rose*EastNortheast-10E
WOMEN3000 MetersAnnika EsveltFRSeattle Pacific WestGNACE
WOMEN5000 MetersAnnika EsveltFRSeattle Pacific*WestGNACE
WOMENPole VaultCharlie HillFRSeattle Pacific WestGNACE
WOMENLong JumpPeace IgbonagwamJRSeattle Pacific WestGNACE
WOMENDistance Medley RelayAlexis CunninghamJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersDarby RothSOSeton Hill AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayDarby RothSOSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersHannah SmrckaFRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelayAlyson TaylorSOSeton Hill AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersSydney WolfJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMENMileSydney WolfJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMENDistance Medley RelaySydney WolfJRSeton Hill AtlanticPSACE
WOMENPole VaultAmy ChristensenSOSF State WestIndependentsE
WOMENTriple JumpNyah PauldingFRSF State WestIndependentsE
WOMEN60 MetersLeah GraybillSOShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN200 MetersLeah GraybillSOShippensburg*AtlanticPSACE
WOMEN400 MetersLeah GraybillSOShippensburg AtlanticPSACE
WOMENTriple JumpSasha LeeFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN400 MetersCaroline MastriaFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMENShot PutKate MatriscianoSRShippensburg AtlanticPSACE
WOMENPentathlonNicola PuggeFRShippensburg AtlanticPSACE
WOMEN800 MetersAlison Andrews-PaulSRSimon Fraser*WestGNACE
WOMEN4x400 RelayAlison Andrews-PaulSRSimon Fraser WestGNACE
WOMENDistance Medley RelayAlison Andrews-PaulSRSimon Fraser*WestGNACE
WOMEN4x400 RelayErika BinderSOSimon Fraser WestGNACE
WOMENMileEmily ChiltonJRSimon Fraser WestGNACE
WOMENDistance Medley RelayEmily ChiltonJRSimon Fraser*WestGNACE
WOMEN60 MetersMarie-Eloise LeclairFRSimon Fraser WestGNACE
WOMEN4x400 RelayMarie-Eloise LeclairFRSimon Fraser WestGNACE
WOMEN400 MetersEmily LindsayJRSimon Fraser WestGNACE
WOMEN4x400 RelayEmily LindsayJRSimon Fraser WestGNACE
WOMENDistance Medley RelayEmily LindseyJRSimon Fraser*WestGNACE
WOMENTriple JumpKennedy PrimroseFRSimon Fraser WestGNACE
WOMENMileMegan RoxbySRSimon Fraser WestGNACE
WOMENDistance Medley RelayMegan RoxbySRSimon Fraser*WestGNACE
WOMEN60 Meter HurdlesDiana VoloshinJRSimon Fraser WestGNACE
WOMEN3000 MetersOlivia WillettJRSimon Fraser WestGNACE
WOMENWeight ThrowEmma HertzSRSioux Falls CentralNSICE
WOMENShot PutEmma HertzSRSioux Falls CentralNSICE
WOMEN3000 MetersMarianne AbdalahJRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMEN5000 MetersMarianne AbdalahJRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENShot PutTrinity ClarkSRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENHigh JumpCecily GreggsSRSlippery Rock*AtlanticPSACE
WOMENPole VaultKendall GrossmanSOSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENPole VaultJamie MacecevicSOSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMENWeight ThrowJena ReinheimerSRSlippery Rock AtlanticPSACE
WOMEN60 Meter HurdlesNasharie DavisJRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENPole VaultMaria DeSouzaSOSouthern Connecticut*EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayRachel DubeFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayDardielle ExantusFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENTriple JumpRachel FleischerSRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMENLong JumpMackenzie GlennFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN60 MetersElla MacleanFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersElla MacleanFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayElla MacleanFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayIsabella NewburyFRSouthern Connecticut EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersJennifer ComastriSRSouthern Indiana MidwestGLVCE
WOMEN5000 MetersCameron HoughFRSouthern Indiana MidwestGLVCE
WOMENWeight ThrowBennie AlulaJRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENShot PutLaila BunnittFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENMileAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMEN3000 MetersAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayAshley CorcoranJRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMENPentathlonEmma HalletFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpEmma HalletFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpTheresa IrvingFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayRiley McDermottFRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMENHigh JumpMadison McMahonSOSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayKaitlyn O'RourkeFRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMEN3000 MetersKelsey SeamansFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersKelsey SeamansFRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN200 MetersMeghan StrohJRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersMeghan StrohJRSouthern New Hampshire EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayMeghan StrohJRSouthern New Hampshire*EastNortheast-10E
WOMEN400 MetersMichele BeugreSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayMichele BeugreSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayIsabela CastilloFRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENPole VaultHaley McLaughlinSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENTriple JumpMycherie OnwuzurukieSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMENLong JumpMycherie OnwuzurukieSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayMycherie OnwuzurukieSRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN4x400 RelayCierra WrightFRSouthern Wesleyan (S.C.) SoutheastConference CarolinasE
WOMEN60 MetersZara BrownSOSouthwest Baptist*MidwestGLVCE
WOMEN200 MetersZara BrownSOSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN60 MetersBritney ClarkJRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN200 MetersBritney ClarkJRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMEN200 MetersCollinique FarringtonFRSouthwest Baptist MidwestGLVCE
WOMENPentathlonHannah ArasonSRSt. Cloud State CentralNSICE
WOMEN400 MetersKaytlin EncarnacaoSOStonehill EastNortheast-10E
WOMEN60 Meter HurdlesCasey GannonSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENMileJillian HowardSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayJillian HowardSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayErin JohnstonJRStonehill EastNortheast-10E
WOMENPole VaultAbigail LarssonSOStonehill EastNortheast-10E
WOMENPole VaultHaley LightbodyJRStonehill EastNortheast-10E
WOMEN5000 MetersVictoria LombardiSOStonehill EastNortheast-10E
WOMENShot PutKrista StracqualursiSRStonehill EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayCaitlin SwansonSOStonehill EastNortheast-10E
WOMENDistance Medley RelayAshley WarrenSOStonehill EastNortheast-10E
WOMEN4x400 RelayFrancesca AquillinoFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelaySofia KhenfarFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMENPentathlonMaia MauryFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN60 Meter HurdlesJulia SeigerrothJRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN400 MetersMariana ShostakFRTexas A&M-Commerce South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMariana ShostakFRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMENPole VaultMinna SveardSRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN400 MetersMinna SveardSRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMEN4x400 RelayMinna SveardSRTexas A&M-Commerce*South CentralLone StarE
WOMENHigh JumpMercedeez FrancisSRTiffin MidwestG-MACE
WOMENHigh JumpMarisa GwinnerJRTiffin*MidwestG-MACE
WOMEN800 MetersInes MacadamSOTiffin MidwestG-MACE
WOMEN400 MetersKenisha StubbsSRTusculum SoutheastSACE
WOMEN800 MetersElizabeth AchesonJRU-Mary CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayElizabeth AchesonJRU-Mary CentralNSICE
WOMEN3000 MetersAlyssa BeckerFRU-Mary CentralNSICE
WOMEN5000 MetersAlyssa BeckerFRU-Mary CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayTaryn CeglowskiSRU-Mary CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayAva GrimmJRU-Mary CentralNSICE
WOMENMileTaylor HestekinSRU-Mary CentralNSICE
WOMENDistance Medley RelayTaylor HestekinSRU-Mary CentralNSICE
WOMENTriple JumpD'Andra MorrisSRU-Mary*CentralNSICE
WOMENLong JumpD'Andra MorrisSRU-Mary CentralNSICE
WOMENLong JumpSamoya NeilFRU-Mary CentralNSICE
WOMENLong JumpArianna PasseriJRU-Mary CentralNSICE
WOMENShot PutEmily ArseneauSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMENLong JumpChristine BaileySOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMENWeight ThrowSydney MarrSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMENTriple JumpHannah MeekSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMENLong JumpHannah MeekSRUC-Colorado Springs*South CentralRMACE
WOMEN60 Meter HurdlesMissy MoreniFRUC-Colorado Springs*South CentralRMACE
WOMENHigh JumpFaith NovessSOUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN60 MetersKayla ZinkSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN200 MetersKayla ZinkSRUC-Colorado Springs South CentralRMACE
WOMEN60 MetersIyanna JacksonFRUDC EastECCE
WOMENWeight ThrowRaigan Evans JRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN60 Meter HurdlesQuanterra HarrisonJRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMENWeight ThrowLillian Marino SOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN60 MetersDy'Air McCormick JRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN200 MetersJaela ThomasSOUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMENLong JumpSavannah Watkins JRUNC Pembroke SoutheastConference CarolinasE
WOMEN60 Meter HurdlesMyKaela AlfredSRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMENPentathlonSummer GrubbsJRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMEN60 Meter HurdlesSummer GrubbsJRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersSummer GrubbsJRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMENPole VaultAbeni KratzmeyerFRUT Tyler South CentralLone StarE
WOMEN800 MetersCarolin BotheSRUW-Parkside MidwestGLIACE
WOMENShot PutNdidiamaka AnaraodoSRWalsh*MidwestG-MACE
WOMENMileAlexa LeppelmeierSRWalsh MidwestG-MACE
WOMEN3000 MetersAlexa LeppelmeierSRWalsh MidwestG-MACE
WOMEN5000 MetersAlexa LeppelmeierSRWalsh MidwestG-MACE
WOMEN60 MetersIsabella HohlJRWashburn CentralMIAAE
WOMENPole VaultVirgi ScardanzanSRWashburn CentralMIAAE
WOMEN60 MetersMakayla SumrallJRWayne State (Mich.) MidwestGLIACE
WOMENWeight ThrowBrooklynn ChippsSOWayne State (Neb.) CentralNSICE
WOMENWeight ThrowMckenzie ScheilJRWayne State (Neb.) CentralNSICE
WOMENShot PutMckenzie ScheilJRWayne State (Neb.) CentralNSICE
WOMENPentathlonMadison JamesSRWest Chester*AtlanticPSACE
WOMENPole VaultCorah KrantzJRWest Chester AtlanticPSACE
WOMENMileSarah SuppleeSOWest Chester*AtlanticPSACE
WOMEN3000 MetersSarah SuppleeSOWest Chester AtlanticPSACE
WOMENWeight ThrowBrandi BoddySRWest Georgia SouthGSCE
WOMENShot PutBrandi BoddySRWest Georgia SouthGSCE
WOMENLong JumpPaishence CollierJRWest Georgia SouthGSCE
WOMEN60 MetersKira MontefuscoSOWest Georgia SouthGSCE
WOMENTriple JumpHaley TrammellFRWest Georgia SouthGSCE
WOMEN60 Meter HurdlesHailey CarreonJRWest Liberty State AtlanticMountain EastE
WOMEN60 MetersLeah BelfieldSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersLeah BelfieldSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN60 MetersDeOndra GreenFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENPentathlonElliot HarrisonFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpTaylor NellomsSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMENLong JumpTaylor NellomsSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENHigh JumpTaylor NellomsSOWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN60 MetersJordanae ScottJRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENWeight ThrowZada SwoopesSRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENShot PutZada SwoopesSRWest Texas A&M*South CentralLone StarE
WOMEN60 MetersAlana WilsonFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN200 MetersAlana WilsonFRWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENTriple JumpMiriam ZanovelloSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMENLong JumpMiriam ZanovelloSOWest Texas A&M South CentralLone StarE
WOMEN60 MetersFaith GandySOWest Virginia Wesleyan AtlanticMountain EastE
WOMENDistance Medley RelayAllison BeasleyFRWestern Colorado South CentralRMACE
WOMENMileKatie DoucetteSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMEN3000 MetersKatie DoucetteSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMEN5000 MetersKatie DoucetteSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayKatie DoucetteSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayKaiya FirorSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMENDistance Medley RelayAbbey MohanSOWestern Colorado South CentralRMACE
WOMENWeight ThrowMoana GianottiSRWestern Oregon WestGNACE
WOMENShot PutMoana GianottiSRWestern Oregon*WestGNACE
WOMEN3000 MetersCaitlin HeldtJRWestern Oregon WestGNACE
WOMEN5000 MetersCaitlin HeldtJRWestern Oregon WestGNACE
WOMENPentathlonJenelle HurleySOWestern Oregon WestGNACE
WOMEN60 Meter HurdlesAna PopchockSOWestern Oregon WestGNACE
WOMENPentathlonAliyah DawkinsJRWestern Washington WestGNACE
WOMENHigh JumpAliyah DawkinsJRWestern Washington WestGNACE
WOMEN800 MetersCaroline FodorSRWheeling AtlanticMountain EastE
WOMEN60 Meter HurdlesIsha SesaySOWheeling AtlanticMountain EastE
WOMENShot PutDanielle CrawfordSOWingate*SoutheastSACE
WOMEN800 MetersMeg RapleyFRWingate SoutheastSACE
WOMENMileMeg RapleyFRWingate SoutheastSACE
WOMEN3000 MetersGemma RebolloFRWingate SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersGemma RebolloFRWingate SoutheastSACE
WOMEN3000 MetersMollie ScottFRWingate SoutheastSACE
WOMEN5000 MetersMollie ScottFRWingate SoutheastSACE
WOMENTriple JumpEnnessey SorrellsFRWingate SoutheastSACE
WOMENMileAnna TorrasFRWingate SoutheastSACE
WOMENMileKaylee BeyerSOWinona State CentralNSICE
WOMEN3000 MetersLindsay CunninghamFRWinona State CentralNSICE
WOMEN5000 MetersLindsay CunninghamFRWinona State*CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayMaddy PietzJRWinona State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayBrooklyn SchyvinckJRWinona State CentralNSICE
WOMEN400 MetersShereen VallabouyJRWinona State*CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayShereen VallabouyJRWinona State CentralNSICE
WOMEN4x400 RelayKendall ZemanJRWinona State CentralNSICE
WOMENHigh JumpKennedy AlexanderSOWinston-Salem State AtlanticCIAAE
WOMEN60 Meter HurdlesAmique WillisJRWinston-Salem State AtlanticCIAAE
WOMENTriple JumpTionna WilsonFRWinston-Salem State AtlanticCIAAE

The Bowerman 2022 - Finalists Fan Voting

2022-vote-banner.png

The online fan vote will close Thursday, June 30 at 2:00 p.m., Eastern.