2019 NCAA DIII Outdoor Track & Field USTFCCCA All-Region

NEW ORLEANS – All-Region honors for the 2019 NCAA Division III Outdoor Track & Field season were announced Sunday by the U.S. Track & Field and Cross Country Coaches Association (USTFCCCA) following the conclusion of the regular season.

Top-5 individuals in each event from each region earned All-Region honors, in addition to each of the members of a top-3 ranked relay teams.

A total of 1915 honors were handed out to athletes from USTFCCCA member institutions, which included a near-even split between men’s (951) and women’s programs (964).

No program had more combined All-Region honors than UW-La Crosse. The Eagles brought home 42 honors with the men’s program accounting for 23 of them.

George Fox wasn’t too far behind UW-La Crosse with 40 All-Region honors of its own. Nor was Loras (37), John Carroll (36) or Williams (34).

No conference earned more combined All-Region honors than the SCIAC with 143. The American Rivers Conference was a close runner-up with 140, while the WIAC and the NESCAC came in third and fourth with 131 and 125, respectively.

See below for a full list of athletes honored by the USTFCCCA on Sunday.

2019 NCAA Division III Outdoor Track & Field
Men’s & Women’s All-Region

GenderEventStudent-AthleteYearInstitutionTRPRegionConference
MEN4x100 RelayJordan Davis Adrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN110 Meter HurdlesJordan DavisSRAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x100 RelayRandolph FrySRAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN100 MetersRandolph FrySRAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN200 MetersRandolph FrySRAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENTriple JumpJohn HamiltonJRAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x100 RelayMarcus HigginbottomSOAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENHigh JumpNicholas JacksonSOAdrian*Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENHigh JumpDazmond LawrenceSOAdrian*Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN110 Meter HurdlesDenzel TinsleySOAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x100 RelayDenzel TinsleySOAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENShot PutKejuan FrazierSOAlbion Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENTriple JumpJephte Jean ClaudeSRAlbion Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENLong JumpTrevor KnowlesSOAlbion Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENDiscusPaul KemsleySOAlfred State MideastIndependent (D-III)E
MENDecathlonjacob wadsworth FRAlfred State MideastIndependent (D-III)E
MEN10,000 MetersMatt SvetzSRAllegheny (Pa.) Great LakesNCACE
MEN200 MetersHenry BurenFRAmherst New EnglandNESCACE
MENDecathlonTroy ColleranFRAmherst New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersSpencer Ferguson-DrydenJRAmherst New EnglandNESCACE
MEN400 MetersRyan PrenosilSOAmherst New EnglandNESCACE
MEN10,000 MetersClark RicciardelliJRAmherst*New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersClark RicciardelliJRAmherst New EnglandNESCACE
MENJavelinRyan GansonJRAugustana (Ill.)*MidwestCCIWE
MENHammerCody WheelerSRAugustana (Ill.)*MidwestCCIWE
MENSteeplechaseBrandon WilkersonSRAugustana (Ill.) MidwestCCIWE
MENShot PutRyan NjegovanSRAurora MidwestNACCE
MENDiscusRyan NjegovanSRAurora MidwestNACCE
MENDiscusZak DysertSRBaldwin Wallace Great LakesOACE
MENHammerZak DysertSRBaldwin Wallace*Great LakesOACE
MEN100 MetersJordan LeveretteSRBaldwin Wallace*Great LakesOACE
MEN200 MetersJordan LeveretteSRBaldwin Wallace*Great LakesOACE
MENDecathlonBrendan DonahueJRBates New EnglandNESCACE
MENHammerJohn RexSOBates New EnglandNESCACE
MENSteeplechaseBart RustFRBates New EnglandNESCACE
MENJavelinScott FuchsSRBeloit MidwestMidwest ConferenceE
MEN400 Meter HurdlesJose GutierrezSRBeloit*MidwestMidwest ConferenceE
MEN5000 MetersMarcos GarciaFRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
MEN1500 MetersTanner CarsonSRBerea (Ky.)*South/SoutheastIndependentE
MENSteeplechaseLogan McKenzieJRBerea (Ky.)*South/SoutheastIndependentE
MEN1500 MetersSair SalgadoFRBerea (Ky.) South/SoutheastIndependentE
MEN400 MetersIsaac EricksonJRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayIsaac EricksonJRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayCarl KlammSRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN400 MetersCarl KlammSRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayNolan MetzFRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN400 MetersShawn MonroeJRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayShawn MonroeJRBethel (Minn.) CentralMIACE
MENJavelinLuke BallardSOBirmingham-Southern*South/SoutheastSAAE
MENTriple JumpJordan JonesFRBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
MENJavelinCJ LeCroySOBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
MENHammerKameren MorganSRBirmingham-Southern*South/SoutheastSAAE
MEN10,000 MetersSean MacDonaldSRBowdoin New EnglandNESCACE
MEN100 MetersYaw SekyereJRBowdoin New EnglandNESCACE
MENDiscusScott GroteSRBrandeis*New EnglandUAAE
MENTriple JumpChurchill PerryJRBrandeis New EnglandUAAE
MEN4x100 RelayDiante CannonFRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN4x100 RelayAlex GallowaySRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN5000 MetersRobert HiegelSRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN10,000 MetersRobert HiegelSRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN4x100 RelayDirk JonesSOBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN110 Meter HurdlesChase RosenthalSOBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
MENDecathlonChase RosenthalSOBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MENLong JumpDavonta WomackSRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
MEN4x100 RelayDavonta WomackSRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN200 MetersDavonta WomackSRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
MEN100 MetersDavonta WomackSRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
MEN100 MetersJacob DeAndradeFRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN400 MetersLamont HaynesJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayLamont HaynesJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayJosh HigginsJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN800 MetersJosh HigginsJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayJohn LaraSOBridgewater State New EnglandMASCACE
MENJavelinJoshua MooreSOBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayOlivier NdikumanaJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN110 Meter HurdlesJoshua QuinnieFRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN10,000 MetersTrevor WysongJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MENSteeplechaseAndrew DavisSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENDiscusTony DeYoungJRBrockport AtlanticSUNYACE
MENShot PutTony DeYoungJRBrockport AtlanticSUNYACE
MENHammerJohn FlemingJRBrockport AtlanticSUNYACE
MEN100 MetersOlivier KothorSOBrockport AtlanticSUNYACE
MENLong JumpEgypt PageSOBrockport AtlanticSUNYACE
MENDecathlonMike PanzarinoSOBrockport AtlanticSUNYACE
MENPole VaultJoe WeaverFRBrockport*AtlanticSUNYACE
MENDiscusDrew BeallSRBuena Vista CentralAmerican RiversE
MENShot PutDarian SavageJRBuena Vista*CentralAmerican RiversE
MEN400 MetersBenjamin FairweatherSRBuffalo State AtlanticSUNYACE
MEN400 MetersChristian BrodnaxJRCal Lutheran*WestSCIACE
MEN400 Meter HurdlesEvan CoxFRCal Lutheran WestSCIACE
MEN100 MetersObasi DeesJRCal Lutheran WestSCIACE
MEN200 MetersObasi DeesJRCal Lutheran WestSCIACE
MENLong JumpLee BarentsSRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN10,000 MetersJonathan EllisSOCalvin*Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENSteeplechaseCaleb FergusonJRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN800 MetersJames JeningaSRCalvin*Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENDiscusBrendan VanHoutenSRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENHammerBrendan VanHoutenSRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN10,000 MetersJustin VarineauSOCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENShot PutJosh MillerSOCapital Great LakesOACE
MEN10,000 MetersTris DodgeSRCarleton CentralMIACE
MEN5000 MetersLucas MuellerSOCarleton*CentralMIACE
MEN10,000 MetersLucas MuellerSOCarleton*CentralMIACE
MENSteeplechaseMatthew WilkinsonSOCarleton*CentralMIACE
MENJavelinChristian ZaytounSRCarleton CentralMIACE
MEN4x400 RelayMichael CaiSOCarnegie Mellon MideastUAAE
MENTriple JumpFrederick DauphinJRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN4x400 RelayHeoseph DesirFRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN800 MetersGraham EversdenFRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN4x400 RelayGraham EversdenFRCarnegie Mellon MideastUAAE
MENTriple JumpJustin KiefelFRCarnegie Mellon MideastUAAE
MENShot PutBram MillerSOCarnegie Mellon*MideastUAAE
MENDiscusBram MillerSOCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN4x400 RelayIsaac MillsSRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN800 MetersIsaac MillsSRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN5000 MetersWilliam MitchellSRCarnegie Mellon MideastUAAE
MENPole VaultJon MurphySOCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN1500 MetersEvan YukevichJRCarnegie Mellon MideastUAAE
MENHigh JumpDavid LembkeJRCarroll (Wis.)*MidwestCCIWE
MEN800 MetersGrant MartonSRCarroll (Wis.) MidwestCCIWE
MEN400 MetersJonathan HalingJRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MENJavelinBrian HoldenJRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MENDecathlonDominic OddoJRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MEN10,000 MetersTrey RazanauskasSOCase Western Reserve Great LakesUAAE
MEN5000 MetersTrey RazanauskasFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MEN1500 MetersTrey RazanauskasFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MENTriple JumpAnanth SureshSRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MENDecathlonWill DanielsJRCentral (Iowa)*CentralAmerican RiversE
MENHigh JumpWill DanielsJRCentral (Iowa)*CentralAmerican RiversE
MENPole VaultWill DanielsJRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENSteeplechaseJeremy FopmaFRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENTriple JumpBrock LewisFRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENHigh JumpDrake LewisFRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersKyle PapeSRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENDecathlonThomas BurkeyJRCentre South/SoutheastSAAE
MENHammerHunter GannSRCentre South/SoutheastSAAE
MEN4x400 RelayCody EpsteinJRChapman WestSCIACE
MEN4x400 RelayScott FitzpatrickFRChapman WestSCIACE
MEN4x400 RelayZach LietzkeFRChapman WestSCIACE
MEN4x400 RelayHiroaki ShigeyamaSOChapman WestSCIACE
MEN1500 MetersClark EdwardsFRChristopher Newport South/SoutheastCapitalE
MEN800 MetersClark EdwardsFRChristopher Newport South/SoutheastCapitalE
MEN4x400 RelayDaniel AddisonSOClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN4x100 RelayCorbin BethuremSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN200 MetersCorbin BethuremSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN5000 MetersMiles ChristensenFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN4x400 RelayJamie CockburnFRClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN400 MetersJamie CockburnFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN4x100 RelayJamie CockburnFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN4x100 RelayMatthew GuillorySRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENSteeplechaseEvan HassmanSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN4x100 RelayCarter HendersonSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN1500 MetersWilson IvesJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENJavelinMaxwell KnowlesJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENTriple JumpTse Yang LimJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN400 Meter HurdlesAlex McDonaldSOClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN4x400 RelayAlex McDonaldSOClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN4x400 RelayKeizo MorganFRClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MENHammerReese PetersonJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENDiscusReese PetersonJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENShot PutReese PetersonJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENPole VaultWalker QuinnJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENDiscusMichael SillSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENHammerMichael SillSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENHammerBen ZarlengoJRCoast Guard New EnglandNEWMACE
MENDiscusBen ZarlengoJRCoast Guard New EnglandNEWMACE
MEN400 Meter HurdlesSage BailinJRColby*New EnglandNESCACE
MEN110 Meter HurdlesTanner BurtonSOColby New EnglandNESCACE
MENHigh JumpHenry BaldwinSRColorado College WestSCACE
MENJavelinWill BerningJRConcordia Moorhead CentralMIACE
MENDecathlonMatt ByeJRConcordia Moorhead CentralMIACE
MENJavelinMatt ByeJRConcordia Moorhead CentralMIACE
MEN110 Meter HurdlesWillie JulkesJRConcordia Moorhead CentralMIACE
MENLong JumpGabriel SpiveySRConcordia Texas*South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN10,000 MetersDanny AschaleJRConnecticut College New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersDanny AschaleJRConnecticut College New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersAustin BachSRCornell College CentralMidwest ConferenceE
MENTriple JumpJulian SmithJRCornell College CentralMidwest ConferenceE
MEN5000 MetersMason WickerSRCornell College CentralMidwest ConferenceE
MENDiscusAlexander WeisgerberJRDelaware Valley MideastMiddle AtlanticE
MENJavelinEsteban SainzFRDenison Great LakesNCACE
MEN1500 MetersZach BattSRDePauw Great LakesNCACE
MEN5000 MetersPaul ChristianSRDePauw Great LakesNCACE
MENHammerChris BrinkmanJRDeSales MideastMiddle AtlanticE
MEN400 MetersMarc BrownJRDeSales MideastMiddle AtlanticE
MEN110 Meter HurdlesDaniel MendsFRDeSales MideastMiddle AtlanticE
MEN5000 MetersBryce DescavishJRDickinson MideastCentennialE
MEN4x400 RelayJoshua CashFRDubuque CentralAmerican RiversE
MENLong JumpMaurice Cushion-LewisJRDubuque CentralAmerican RiversE
MEN100 MetersIsaiah EllisSRDubuque CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayIsaiah EllisSRDubuque CentralAmerican RiversE
MEN200 MetersIsaiah EllisSRDubuque CentralAmerican RiversE
MENShot PutBlaze MurfinSRDubuque CentralAmerican RiversE
MENDiscusBlaze MurfinSRDubuque*CentralAmerican RiversE
MENHammerBlaze MurfinSRDubuque CentralAmerican RiversE
MENTriple JumpKortez PickettSRDubuque CentralAmerican RiversE
MEN400 MetersColfay PointerJRDubuque CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayColfay PointerJRDubuque CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayTavian RumpleJRDubuque CentralAmerican RiversE
MENPole VaultZackary BilesSREast Texas Baptist South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN10,000 MetersMack BroussardSOEast Texas Baptist South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN400 Meter HurdlesJhaunell BurnsideJREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
MENJavelinGrant FisherJREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
MENDecathlonAzel FosterFREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
MENLong JumpEvan WildermuthSOEastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
MEN100 MetersRahman OtengFREastern Connecticut State New EnglandLittle EastE
MENTriple JumpGrant AmoatengSREastern Mennonite South/SoutheastODACE
MENLong JumpJamel HowardJREastern Mennonite South/SoutheastODACE
MENHigh JumpJamel HowardJREastern Mennonite South/SoutheastODACE
MENSteeplechaseSamuel GerstenbacherJRElizabethtown MideastLandmarkE
MEN400 MetersLiam FostSOEmory*South/SoutheastUAAE
MENHigh JumpBrett HensheyFREmory*South/SoutheastUAAE
MENSteeplechaseSpencer MooreFREmory South/SoutheastUAAE
MEN800 MetersTom PerrettaSOEmory South/SoutheastUAAE
MENSteeplechaseBennett ShawSREmory South/SoutheastUAAE
MENHigh JumpChristian McWhinnie-ArmsteadSOFitchburg State New EnglandMASCACE
MENJavelinCameron StaltersSRFitchburg State New EnglandMASCACE
MEN1500 MetersLiam GalliganSOFranciscan MideastCSACE
MENPole VaultGustavo AlvarezJRFredonia AtlanticSUNYACE
MENHammerMichael BelcherJRFrostburg State MideastCapitalE
MENHammerJohn KernsJRFrostburg State*MideastCapitalE
MENTriple JumpRatez McLaurinFRFrostburg State MideastCapitalE
MEN200 MetersEric GregoryFRGallaudet MideastIndependentE
MEN4x100 RelayDom DataSOGeneva MideastPACE
MEN4x100 RelayDavid DillJRGeneva MideastPACE
MEN4x100 RelayAlex ParkerSRGeneva MideastPACE
MEN110 Meter HurdlesAlex ParkerSRGeneva MideastPACE
MEN4x100 RelayAaron TedysSRGeneva MideastPACE
MEN400 MetersAaron TedysSRGeneva MideastPACE
MENHammerCollin AltenederJRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN800 MetersJack AmmonSOGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MENDiscusCaleb DalzellSRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MENJavelinJack EllisFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MENDecathlonBerkley HillSOGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN200 MetersKenny MaySRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN4x100 RelayKenny May George Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN100 MetersKenny MaySRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN400 MetersDavis MihelichFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MENHigh JumpTayler PhillipsFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MENDecathlonTayler PhillipsFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN4x100 RelayChris Polk George Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN400 MetersChris PolkSRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN4x100 RelayCameron Seymour George Fox WestNorthwest ConferenceE
MENLong JumpCameron SeymourSOGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
MEN4x100 RelayCody Webb George Fox WestNorthwest ConferenceE
MEN110 Meter HurdlesCody WebbSOGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
MENHigh JumpJacoby WolfeSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
MEN100 MetersJeremiah DavisJRGreenville MidwestSLIACE
MEN200 MetersJeremiah DavisJRGreenville MidwestSLIACE
MEN200 MetersRakim MurphyFRGreenville MidwestSLIACE
MENDiscusMichael HenschSRGustavus Adolphus CentralMIACE
MENShot PutMichael HenschSRGustavus Adolphus CentralMIACE
MENHammerMichael HenschSRGustavus Adolphus CentralMIACE
MENJavelinMichael HenschSRGustavus Adolphus*CentralMIACE
MEN110 Meter HurdlesTaylor RooneySOGustavus Adolphus*CentralMIACE
MEN800 MetersLucas WrightSOHamilton*AtlanticNESCACE
MENHammerEric DolsSRHamline CentralMIACE
MEN1500 MetersFrank GustafsonJRHamline CentralMIACE
MEN400 MetersReece HunterSOHanover Great LakesHCACE
MENDecathlonJoe SheryakSRHanover Great LakesHCACE
MEN4x400 RelayHasanai ChanriangSRHardin-Simmons*South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN400 Meter HurdlesHasanai ChanriangSRHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN4x400 RelayAaron MartinezFRHardin-Simmons*South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN4x400 RelayMalik PrattFRHardin-Simmons*South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN4x400 RelayTanner WrightJRHardin-Simmons*South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN10,000 MetersRyan HerlihySRHaverford MideastCentennialE
MEN5000 MetersGreg MorganSRHaverford*MideastCentennialE
MEN1500 MetersGreg MorganSRHaverford*MideastCentennialE
MEN10,000 MetersGraham PeetSRHaverford*MideastCentennialE
MENSteeplechaseGraham PeetSRHaverford MideastCentennialE
MEN400 Meter HurdlesKenny BeuclerSRHeidelberg Great LakesOACE
MENHigh JumpWes FritzSRHeidelberg Great LakesOACE
MEN400 MetersDan StollJRHeidelberg Great LakesOACE
MENShot PutJared BazleySOHendrix South/SoutheastSAAE
MEN400 Meter HurdlesSam ByrdSRHendrix South/SoutheastSAAE
MEN100 MetersJustin FreemanSRHope Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN200 MetersJustin FreemanSRHope Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENDecathlonJoshua IzenbartJRHope*Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN800 MetersOwen LjungJRHope Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENSteeplechaseJohn BlakeJRIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
MENHigh JumpKasim CisseFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN200 MetersDan Harden-MarshallJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MENPole VaultDominic MikulaFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MENDiscusJ.J. BostSRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayGarrett ClarkFRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayGarrett ClarkFRJohn Carroll*Great LakesOACE
MENHammerNick Colby SRJohn Carroll Great LakesOACE
MENDiscusNick Colby SRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN4x400 RelayBobby FogleSOJohn Carroll Great LakesOACE
MENJavelinJacob FritschSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayJohn IannettaSRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN5000 MetersKyle MonahanSRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN1500 MetersIan PiersonFRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayMike ShipmanFRJohn Carroll Great LakesOACE
MENLong JumpHayden SnowJRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayHayden SnowJRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN100 MetersHayden SnowJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayDeven WardSOJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN200 MetersDeven WardSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN100 MetersDeven WardSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayCole WeirichSRJohn Carroll*Great LakesOACE
MENTriple JumpEthan BartlettFRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENLong JumpJustin CanedyFRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENHigh JumpJustin CanedyFRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENDecathlonJustin CanedyFRJohns Hopkins*MideastCentennialE
MEN100 MetersAlexander MollickSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN10,000 MetersJared PangallozziSOJohns Hopkins MideastCentennialE
MENLong JumpMatthew SuJRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENJavelinThayer PhillipsSOJuniata*MideastLandmarkE
MENLong JumpJared HannonSRKeene State New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersMitchell ForgashFRKing's College (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
MENHammerJackie NiSOKing's College (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
MENTriple JumpKyle AmbatSRLa Verne*WestSCIACE
MENLong JumpKyle AmbatSRLa Verne WestSCIACE
MEN800 MetersMatthew SalasSOLa Verne WestSCIACE
MENShot PutTrent DonlanJRLebanon Valley MideastMiddle AtlanticE
MEN400 Meter HurdlesLogan GrauerFRLebanon Valley MideastMiddle AtlanticE
MENPole VaultAlex HindmanSOLeTourneau*South/SoutheastASCE
MENDecathlonArvin HrushkaSOLeTourneau South/SoutheastASCE
MENPole VaultCollin JonesFRLeTourneau South/SoutheastASCE
MENDecathlonCollin JonesFRLeTourneau South/SoutheastASCE
MENPole VaultJack MillerFRLeTourneau South/SoutheastASCE
MENPole VaultAustin ParrishSOLeTourneau*South/SoutheastASCE
MENJavelinMatt MetcalfFRLinfield WestNorthwest ConferenceE
MENShot PutCody MitchellSRLinfield*WestNorthwest ConferenceE
MENDecathlonKeaton WoodSOLinfield WestNorthwest ConferenceE
MEN110 Meter HurdlesKeaton WoodSOLinfield WestNorthwest ConferenceE
MEN4x400 RelayEvan GradovilleSRLoras*CentralAmerican RiversE
MENSteeplechaseTyler HavensJRLoras CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayMike JasaFRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesMike JasaFRLoras CentralAmerican RiversE
MEN400 MetersPatrick MikelJRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayPatrick MikelJRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN200 MetersPatrick MikelJRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayPatrick MikelJRLoras CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayTyson MorrisonJRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayTyson MorrisonJRLoras CentralAmerican RiversE
MENHigh JumpRyan Rogers SOLoras CentralAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesRyan Rogers SOLoras CentralAmerican RiversE
MENDecathlonRyan Rogers SOLoras CentralAmerican RiversE
MEN10,000 MetersJoey SchultzSOLoras CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayJosh Smith Loras CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayElijah ThomasFRLoras CentralAmerican RiversE
MENLong JumpJulian DouglasSOLynchburg South/SoutheastODACE
MENHammerDalton HoppeSRLynchburg South/SoutheastODACE
MENSteeplechaseTristan Lucy-SpeidelSRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN200 MetersAlex ShadkhooFRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN1500 MetersReid SharkeyJRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN5000 MetersReid SharkeyJRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN110 Meter HurdlesAlex DimonSOMarietta*Great LakesOACE
MENPole VaultJames KovatchJRMarietta*Great LakesOACE
MENHigh JumpDavid DanekJRMary Washington South/SoutheastCapitalE
MEN10,000 MetersJeff GibsonJRMary Washington South/SoutheastCapitalE
MENDiscusRipken SmithSRMary Washington South/SoutheastCapitalE
MEN800 MetersLaurence SneedSOMary Washington South/SoutheastCapitalE
MENHigh JumpRajai WaltonSOMary Washington South/SoutheastCapitalE
MENTriple JumpRajai WaltonSOMary Washington South/SoutheastCapitalE
MENDecathlonRyan AtcavageFRMarywood MideastAECE
MENPole VaultRyan AtcavageFRMarywood MideastAECE
MENLong JumpJaden RhodenFRMarywood*MideastAECE
MENShot PutColin McCabeSOMassachusetts Maritime Academy*New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayChevante BellJRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MENDiscusKrystofer CamposSRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MENShot PutKrystofer CamposSRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MENTriple JumpSean GermanySOMcMurry*South/SoutheastLone StarE
MENHigh JumpTiyoshi HopesJRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MEN4x400 RelayMichael LimonesJRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MEN4x400 RelayMason TownleyJRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MEN4x400 RelayAaron WebbJRMcMurry South/SoutheastLone StarE
MEN1500 MetersBenjamin SchottSRMessiah MideastMiddle AtlanticE
MENSteeplechaseBenjamin SchottSRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
MEN110 Meter HurdlesJeremy PrichardSRMethodist South/SoutheastIndependentE
MEN400 Meter HurdlesJeremy PrichardSRMethodist*South/SoutheastIndependentE
MEN4x400 RelayArden ColemanJRMiddlebury*New EnglandNESCACE
MENSteeplechaseTheo HendersonJRMiddlebury New EnglandNESCACE
MEN100 MetersNick HendrixJRMiddlebury New EnglandNESCACE
MEN800 MetersNathan HillJRMiddlebury*New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersNathan HillJRMiddlebury New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayNathan Hill Middlebury*New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayJimmy MartinezSRMiddlebury*New EnglandNESCACE
MEN400 MetersJimmy MartinezSRMiddlebury*New EnglandNESCACE
MENLong JumpMax MemegerSOMiddlebury New EnglandNESCACE
MENPole VaultJohn NataloneSRMiddlebury New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersJon PerlmanSRMiddlebury New EnglandNESCACE
MENHammerMinhaj RahmanSRMiddlebury*New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayWilliam RobertsonSOMiddlebury*New EnglandNESCACE
MENHammerAsael HernandezJRMillsaps South/SoutheastSAAE
MENDiscusAsael HernandezJRMillsaps South/SoutheastSAAE
MENJavelinMichael TaddaSRMillsaps South/SoutheastSAAE
MENTriple JumpOlutobi OlugbengaSRMisericordia*MideastMiddle AtlanticE
MENPole Vault Liam AckermanSOMIT*New EnglandNEWMACE
MENDiscusJon FakkemaSRMIT New EnglandNEWMACE
MENShot PutJon FakkemaSRMIT New EnglandNEWMACE
MENSteeplechaseAidan GilsonSRMIT New EnglandNEWMACE
MENHigh JumpAlec RedukerJRMIT*New EnglandNEWMACE
MENLong JumpAlec RedukerJRMIT New EnglandNEWMACE
MEN10,000 MetersJosh RosenkranzSRMIT New EnglandNEWMACE
MENTriple JumpYorai ShaoulSOMIT*New EnglandNEWMACE
MENLong JumpYorai ShaoulSOMIT*New EnglandNEWMACE
MEN200 MetersBenton WilsonSOMIT New EnglandNEWMACE
MEN400 MetersBenton WilsonSOMIT New EnglandNEWMACE
MENShot PutWilliam WoltmannFRMIT New EnglandNEWMACE
MENTriple JumpSeth AndersenSOMonmouth (Ill.) MidwestMidwest ConferenceE
MENHammerJohn HintzSRMonmouth (Ill.) MidwestMidwest ConferenceE
MEN200 MetersGeorge AlexandrisSRMontclair State AtlanticNJACE
MENLong JumpGeorge AlexandrisSRMontclair State*AtlanticNJACE
MENSteeplechaseGreg JaindlJRMoravian MideastLandmarkE
MEN1500 MetersGreg JaindlJRMoravian MideastLandmarkE
MEN110 Meter HurdlesJohn SpirkSRMoravian MideastLandmarkE
MEN400 Meter HurdlesJohn SpirkSRMoravian*MideastLandmarkE
MEN800 MetersAlex BryanFRMount Union Great LakesOACE
MENDiscusLucas CooperJRMount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayA.J. DigbyJRMount Union*Great LakesOACE
MEN400 MetersA.J. DigbyJRMount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayClark EtzlerSRMount Union*Great LakesOACE
MEN4x400 RelayTyler Gill Mount Union*Great LakesOACE
MENHigh JumpEvan HershbergerSOMount Union Great LakesOACE
MEN400 MetersJames RothJRMount Union*Great LakesOACE
MEN4x400 RelayJames RothJRMount Union*Great LakesOACE
MENShot PutSean ShermanJRMount Union*Great LakesOACE
MENHigh JumpTanner SlackSOMount Union Great LakesOACE
MEN110 Meter HurdlesConnor TroyerJRMount Union Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesConnor TroyerJRMount Union*Great LakesOACE
MENLong JumpTrent KoehlerJRNebraska Wesleyan*CentralAmerican RiversE
MENPole VaultTyler MikschFRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MENHigh JumpChandler PetersenSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MENDiscusJared PohlmannJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MENHigh JumpJudeson Orvil JRNichols New EnglandIndependentE
MEN4x400 RelayGavin CernekJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MENJavelinLiam DoranSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN4x400 RelayMaceo FindlayJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MENHigh JumpMichael LeBlancJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN5000 MetersNolan McKennaSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN10,000 MetersMatthew NorvellSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN10,000 MetersMatt OsmulskiJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN10,000 MetersDhruvil PatelSRNorth Central (Ill.)*MidwestCCIWE
MEN5000 MetersDhruvil PatelSRNorth Central (Ill.)*MidwestCCIWE
MEN4x400 RelayPeyton PironSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN400 MetersPeyton PironSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN4x400 RelayMichael StanleySONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN4x400 RelayBrett AsayFRNYU*AtlanticUAAE
MEN4x400 RelayDaniel DevineFRNYU*AtlanticUAAE
MEN4x400 RelayJulian Montilus NYU*AtlanticUAAE
MEN400 Meter HurdlesJulian MontilusJRNYU AtlanticUAAE
MEN4x400 RelayMalcolm Montilus NYU*AtlanticUAAE
MEN400 MetersMalcolm MontilusSRNYU*AtlanticUAAE
MENDecathlonAdriano AtallahSOOberlin Great LakesNCACE
MENHammerHank SinnSROberlin Great LakesNCACE
MEN1500 MetersBrody BarkanSROccidental WestSCIACE
MEN4x400 RelayJames Brennan Occidental WestSCIACE
MENHigh JumpAustin DeWitzSROccidental WestSCIACE
MENTriple JumpAustin DeWitzSROccidental WestSCIACE
MENPole VaultZach GreenleafSROccidental WestSCIACE
MEN4x400 RelayCharles Marks Occidental WestSCIACE
MEN4x400 RelayAndrew McCallSROccidental WestSCIACE
MEN400 Meter HurdlesAndrew McCallSROccidental WestSCIACE
MEN4x400 RelayJoey NajjarSROccidental WestSCIACE
MENLong JumpChris ToribioSROccidental WestSCIACE
MEN100 MetersTyler WebbJROccidental WestSCIACE
MENSteeplechaseJacob HaddenSOOglethorpe South/SoutheastSAAE
MEN400 MetersBryce McNealyFROglethorpe South/SoutheastSAAE
MENPole VaultAndrew BudererFROhio Northern Great LakesOACE
MEN5000 MetersIan McVeySROhio Northern*Great LakesOACE
MENPole VaultLuke ShellhaasFROhio Northern Great LakesOACE
MENPole VaultJayson BlankenshipJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
MENLong JumpNoah BaileyJROlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x400 RelayNoah Bailey Olivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x400 RelayKyle McDowellFROlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
MENShot PutByron PearceFROlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x400 RelayTyler PeckSOOlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x400 RelayChris WomackSROlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x100 RelayTyler BoalesFROtterbein Great LakesOACE
MENDecathlonMackenzie ConlonJROtterbein Great LakesOACE
MEN4x100 RelayMackenzie ConlonJROtterbein Great LakesOACE
MENShot PutEvan CoriellSROtterbein Great LakesOACE
MEN1500 MetersTrevor DilleySROtterbein*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayCwinn FebusJROtterbein Great LakesOACE
MEN200 MetersCwinn FebusJROtterbein Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesCwinn FebusJROtterbein Great LakesOACE
MEN5000 MetersChase HamptonJROtterbein Great LakesOACE
MENSteeplechaseChase HamptonJROtterbein Great LakesOACE
MEN1500 MetersChase HamptonJROtterbein Great LakesOACE
MENSteeplechaseIan KelloggSROtterbein Great LakesOACE
MEN4x100 RelayJack RohalFROtterbein Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesTanner SipesSROtterbein Great LakesOACE
MENSteeplechaseJacob ThompsonJROtterbein Great LakesOACE
MENHammerJason DraperSRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
MENDiscusJacob DuvallJRPacific (Ore.)*WestNorthwest ConferenceE
MEN100 MetersJames HobanFRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
MENDiscusJosh HuffmanSRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
MENShot PutJosh HuffmanSRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
MEN110 Meter HurdlesChris McgrawJRPacific Lutheran WestNorthwest ConferenceE
MENSteeplechaseKyle RapaczSRPacific Lutheran WestNorthwest ConferenceE
MENPole VaultElijah DangrowJRPenn State Behrend MideastColonial StatesE
MENPole VaultNick LaChutFRPenn State Behrend MideastColonial StatesE
MENHigh JumpBrady SmithSOPenn State Behrend*MideastColonial StatesE
MEN400 Meter HurdlesJalil ClaytonSRPenn State Harrisburg MideastCapitalE
MEN110 Meter HurdlesJalil ClaytonSRPenn State Harrisburg*MideastCapitalE
MEN200 MetersDominick HogansFRPenn State Harrisburg MideastCapitalE
MENLong JumpAlex WhiteJRPenn State Harrisburg MideastCapitalE
MENDiscusCameron YonSRPenn State Harrisburg*MideastCapitalE
MENHammerCameron YonSRPenn State Harrisburg MideastCapitalE
MEN800 MetersAlvin JacobsJRPiedmont*South/SoutheastIndependentE
MENDecathlonJohn MbadughaSOPiedmont South/SoutheastIndependentE
MENSteeplechaseSam BrunnetteSRPlymouth State*New EnglandLittle EastE
MEN5000 MetersSam BrunnetteSRPlymouth State New EnglandLittle EastE
MEN110 Meter HurdlesTerrell LewisSOPlymouth State New EnglandLittle EastE
MENSteeplechaseJulian Degroot-LutznerSRPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN1500 MetersCarter FloydSOPomona-Pitzer*WestSCIACE
MEN800 MetersCarter FloydSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN800 MetersDante PaszkeiczFRPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN1500 MetersDante PaszkeiczFRPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN10,000 MetersAndy ReischlingSRPomona-Pitzer*WestSCIACE
MEN5000 MetersAndy ReischlingSRPomona-Pitzer*WestSCIACE
MENSteeplechaseDaniel RosenJRPomona-Pitzer*WestSCIACE
MEN1500 MetersDaniel RosenJRPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN5000 MetersHugo WardSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN10,000 MetersHugo WardSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN5000 MetersOwen WooSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN10,000 MetersOwen WooSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN100 MetersCorey CarterSOPrincipia MidwestSLIACE
MEN200 MetersCorey CarterSOPrincipia*MidwestSLIACE
MENTriple JumpWisdom ThomasFRPrincipia MidwestSLIACE
MENTriple JumpAJ JohnsonSOPuget Sound WestNorthwest ConferenceE
MEN110 Meter HurdlesMatt WellsJRPuget Sound*WestNorthwest ConferenceE
MEN110 Meter HurdlesDarren PettySRRandolph*South/SoutheastODACE
MEN200 MetersLuke BohlingerSRRedlands WestSCIACE
MEN100 MetersLuke BohlingerSRRedlands*WestSCIACE
MEN4x100 RelayLuke BohlingerSRRedlands*WestSCIACE
MEN400 Meter HurdlesNick BurchettSRRedlands WestSCIACE
MEN800 MetersTucker CargileSORedlands*WestSCIACE
MEN4x100 RelayMaliq ChampionJRRedlands*WestSCIACE
MENHigh JumpMaliq ChampionJRRedlands WestSCIACE
MEN200 MetersMaliq ChampionJRRedlands*WestSCIACE
MENSteeplechaseJoseph EsparzaSRRedlands WestSCIACE
MENShot PutMatthew HayashiSRRedlands WestSCIACE
MEN4x100 RelayCooper MalersteinSORedlands*WestSCIACE
MEN4x100 RelayDomanick MurraySORedlands*WestSCIACE
MEN400 Meter HurdlesJohn PeaseSRRedlands WestSCIACE
MENLong JumpMJ WheelerSORedlands WestSCIACE
MENTriple JumpMJ WheelerSORedlands WestSCIACE
MENDiscusShamar SpruillSRRhode Island College New EnglandLittle EastE
MENHammerShamar SpruillSRRhode Island College New EnglandLittle EastE
MEN400 Meter HurdlesJephte WagnacJRRhode Island College New EnglandLittle EastE
MEN5000 MetersSpencer FieldsSRRhodes South/SoutheastSAAE
MEN10,000 MetersSpencer FieldsSRRhodes South/SoutheastSAAE
MEN5000 MetersAdam HearnSRRhodes South/SoutheastSAAE
MENTriple JumpPJ SettlesSRRhodes South/SoutheastSAAE
MEN10,000 MetersDominic VoehlerSRRhodes South/SoutheastSAAE
MENDiscusMatthew FunicelliFRRIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayCurtis GeigerSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN110 Meter HurdlesMax GloskeySORIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayMax GloskeySORIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersOtto KingstedtSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayMatthew LienhardSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayJeff WalterSORIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN400 MetersDokata Kosi BanchaleFRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MENJavelinNoah ChartierJRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MEN5000 MetersHunter PhinneySRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MEN1500 MetersHunter PhinneySRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MENHammerEric FiacableSRRose-Hulman Great LakesHCACE
MENPole VaultNick PalmerSRRose-Hulman Great LakesHCACE
MENJavelinNathan SchraderJRRose-Hulman Great LakesHCACE
MENTriple JumpTrey SykesSRRose-Hulman Great LakesHCACE
MEN4x400 RelayJustin BishopSORowan AtlanticNJACE
MENLong JumpRakim CoyleFRRowan AtlanticNJACE
MENHigh JumpEarnest DanielSORowan AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayVincent DelleSORowan AtlanticNJACE
MEN110 Meter HurdlesTyler GarlandSORowan*AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayTyler GarlandSORowan*AtlanticNJACE
MEN400 Meter HurdlesTyler GarlandSORowan AtlanticNJACE
MEN1500 MetersDaniel Fitch HenrySRRowan AtlanticNJACE
MENJavelinJulio LebronFRRowan AtlanticNJACE
MENJavelinDan McAleaveySORowan*AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayChris MesianoSRRowan AtlanticNJACE
MEN400 Meter HurdlesChris MesianoSRRowan AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayShai MumfordSRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayDayquan MurrayFRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayJulian PrattJRRowan*AtlanticNJACE
MEN100 MetersJulian PrattJRRowan AtlanticNJACE
MENSteeplechaseMatt RussoJRRowan AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayAirrion ScottFRRowan AtlanticNJACE
MENHigh JumpAirrion ScottFRRowan AtlanticNJACE
MENSteeplechaseJohnny CapobiancoJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN400 MetersNeil CasimirSORPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN5000 MetersNoah FalascoSORPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN1500 MetersNoah FalascoSORPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersHenry JaquesSORPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN5000 MetersHenry JaquesSORPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN5000 MetersGrant O'ConnorSRRPI*AtlanticLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersGrant O'ConnorSRRPI*AtlanticLiberty LeagueE
MEN5000 MetersSean O'ConnorSRRPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersSean O'ConnorSRRPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN100 MetersCameron DobbinsSRRutgers-Camden AtlanticNJACE
MEN200 MetersCameron DobbinsSRRutgers-Camden*AtlanticNJACE
MENJavelinMatt GrossJRRutgers-Camden AtlanticNJACE
MENShot PutAndrew KusteraSRRutgers-Camden AtlanticNJACE
MENHammerJude MiskoJRRutgers-Camden AtlanticNJACE
MENTriple JumpChaheen PayneSRRutgers-Newark AtlanticNJACE
MEN110 Meter HurdlesJeremiah RichardsonFRRutgers-Newark AtlanticNJACE
MEN400 Meter HurdlesJeremiah RichardsonFRRutgers-Newark AtlanticNJACE
MENDiscusTimaul WilliamsJRRutgers-Newark AtlanticNJACE
MENShot PutKai BarberSOSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayNick GannonSOSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MEN4x100 RelayBrady LabineSOSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MEN400 Meter HurdlesBrady LabineSOSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN110 Meter HurdlesMax MartinSRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayRyan MillerSOSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MEN200 MetersRyan MillerSOSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN100 MetersRyan MillerSOSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MENPole VaultShawn SchindlerFRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN200 MetersDrew SchoenbauerSRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN100 MetersDrew SchoenbauerSRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayDrew SchoenbauerSRSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MENHigh JumpChristian BeamerSOSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MENPole VaultDavid KemperSRSaint Mary's (Minn.)*CentralMIACE
MEN100 MetersKyle LichtteneggerJRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayEthan BinnixSOSalisbury*MideastCapitalE
MEN4x400 RelayAlex HardmanSRSalisbury*MideastCapitalE
MEN4x100 RelayAlex HardmanSRSalisbury MideastCapitalE
MEN4x400 RelayJeffrey McInnisJRSalisbury*MideastCapitalE
MEN4x100 RelayJeffrey McInnisJRSalisbury MideastCapitalE
MENPole VaultZach StumpFRSalisbury*MideastCapitalE
MEN4x400 RelayMickey Van GiesonJRSalisbury*MideastCapitalE
MEN4x100 RelayMickey Van GiesonJRSalisbury MideastCapitalE
MEN400 MetersMickey Van GiesonJRSalisbury MideastCapitalE
MEN4x100 RelayJustin WilliamsSOSalisbury MideastCapitalE
MEN800 MetersMatt KinbackSOScranton MideastLandmarkE
MEN400 Meter HurdlesJordan CoughenourSRSimpson (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENJavelinJosh DietrichJRSimpson (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENPole VaultRon HeldermanSRSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersZachariah HoyleSOSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MENDecathlonCharles MoodyJRSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MENTriple JumpBen MuseseSOSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MENShot PutDerek BlaskoJRSouthern Virginia South/SoutheastCACE
MENJavelinDerek BlaskoJRSouthern Virginia South/SoutheastCACE
MEN400 Meter HurdlesDaniel de la CruzSOSouthern Virginia South/SoutheastCACE
MENLong JumpJarod AuthierSRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayBenjamin BatoosinghSOSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayDeshaun DiasJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN100 MetersTyler HansenJRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN200 MetersTyler HansenJRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayTyler HansenJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesDamian Mackay-MorganSOSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayEric McCrackenJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MENTriple JumpJoshua SilvesterSOSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MENTriple JumpEvan TryonSRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesEddie MahanaJRSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
MEN400 Meter HurdlesEddie MahanaJRSt. John Fisher*AtlanticEmpire 8E
MENHammerRoss MathewsonSRSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
MENTriple JumpKyle RollinsSOSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
MENHigh JumpKyle RollinsSOSt. John Fisher*AtlanticEmpire 8E
MEN100 MetersIan CloughSOSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersEvan PageSRSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersChristopher BrenkJRSt. Olaf CentralMIACE
MENDecathlonEli KnutsonSRSt. Olaf CentralMIACE
MENPole VaultEli KnutsonSRSt. Olaf CentralMIACE
MEN1500 MetersSean LonerganJRSt. Olaf*CentralMIACE
MEN800 MetersRyan StegerSOSt. Scholastica CentralUMACE
MENShot PutDavid DanhauerSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN100 MetersEric DouvilleFRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN200 MetersEric DouvilleFRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENDiscusEric HolstSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENHammerEric HolstSRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
MENTriple JumpBill LichliterJRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
MENLong JumpAdam RikkersJRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENPole VaultAidan RitzenthalerSOSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENSteeplechaseParker RosenauSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENTriple JumpNicholas SpannSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN1500 MetersKarl WachterJRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENLong JumpConor WhiteSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN400 MetersNick DiMariaJRStevens AtlanticEmpire 8E
MEN4x100 RelayNick DiMariaJRStevens AtlanticEmpire 8E
MEN200 MetersAlex KainerSRStevens AtlanticEmpire 8E
MEN4x100 RelayAlex Kainer Stevens AtlanticEmpire 8E
MENDecathlonEvan KainerSRStevens AtlanticEmpire 8E
MEN4x100 RelayEvan Kainer Stevens AtlanticEmpire 8E
MEN4x100 RelayDanny LaMastraSOStevens AtlanticEmpire 8E
MEN4x100 RelayKendall BelserSRStevenson*MideastMiddle AtlanticE
MEN100 MetersKendall BelserSRStevenson MideastMiddle AtlanticE
MENDecathlonRitchie CaseSOStevenson MideastMiddle AtlanticE
MEN400 MetersRitchie CaseSOStevenson MideastMiddle AtlanticE
MEN4x100 RelayMorgan CheathamSRStevenson*MideastMiddle AtlanticE
MEN4x100 RelayDereck DavisSOStevenson*MideastMiddle AtlanticE
MEN100 MetersDereck DavisSOStevenson MideastMiddle AtlanticE
MEN4x100 RelayMalcolm HaywardSRStevenson*MideastMiddle AtlanticE
MEN800 MetersIddriss IddrissJRStevenson*MideastMiddle AtlanticE
MEN5000 MetersPatrick WatsonJRStevenson MideastMiddle AtlanticE
MENSteeplechasePatrick WatsonJRStevenson MideastMiddle AtlanticE
MENLong JumpKevon BoucaudFRSUNY Cobleskill AtlanticIndependentE
MENHigh JumpTyler BradoSOSUNY Cobleskill AtlanticIndependentE
MENDecathlonzachary HaskinSRSUNY Cobleskill AtlanticIndependentE
MENTriple JumpMicah Assibey-BonsuJRSUNY Cortland*AtlanticSUNYACE
MENHammerDavid BernsteinSOSUNY Cortland*AtlanticSUNYACE
MENLong JumpWendell BrandJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MENDecathlonIsaiah BrooksSOSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MENDecathlonZachary KashmerJRSUNY Cortland*AtlanticSUNYACE
MEN110 Meter HurdlesStorm MaloneSRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MEN800 MetersRichard SamuelsFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MENPole VaultDane SorensenFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MEN1500 MetersNolan VestJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MENTriple JumpCJ WhiteSRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MEN800 MetersNico BellaviaFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENPole VaultZachary CurranJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayGillan FaulknerSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN800 MetersGillan FaulknerSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayShane FerrisSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayZach HannahoeSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN1500 MetersSean McAnenyJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayKieran SheridanFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENHammerNorberto CervantesSOSUNY Oneonta AtlanticSUNYACE
MEN200 MetersTyler O'BryantSRSUNY Oneonta AtlanticSUNYACE
MEN100 MetersTyler O'BryantSRSUNY Oneonta*AtlanticSUNYACE
MENShot PutAdam ParkerFRSUNY Potsdam AtlanticSUNYACE
MENJavelinRobert MarksJRSusquehanna MideastLandmarkE
MENHigh JumpChris PetraskieJRSusquehanna MideastLandmarkE
MENShot PutJared HuntSRSwarthmore MideastCentennialE
MENDiscusRyan MarroneSRSwarthmore MideastCentennialE
MENSteeplechaseStuart GrutersFRTCNJ AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayTyler Dykes Texas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN110 Meter HurdlesParis FosterJRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayParis Foster Texas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN100 MetersParis FosterJRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MENShot PutGarrett GarzaSRTexas Lutheran*South/SoutheastSCACE
MENDiscusGarrett GarzaSRTexas Lutheran*South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayDarren Jones Texas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN100 MetersDarren JonesJRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN200 MetersDarren JonesJRTexas Lutheran*South/SoutheastSCACE
MEN400 MetersConnor ThompsonSOTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayConnor Thompson Texas Lutheran South/SoutheastSCACE
MENJavelinGraham SmithSRTransylvania*Great LakesHCACE
MENLong JumpJeffery BarnettSRTrine Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN800 MetersNick ZakSRTrine Great LakesMichigan IntercollegiateE
MEN4x100 RelayRomeo De LeonSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelaySean MajorsFRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MENLong JumpSean MajorsFRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelayRaphael MartinJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayChristian MattaSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelaySeve RodriguezSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MENDiscusRobert SlaybaughFRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayChristopher StewartSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN100 MetersPeyton TuggleSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayPeyton TuggleSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelayBlair WalkerSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN400 MetersBlair WalkerSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x100 RelayJordan AbateJRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayOJ ArmstrongSOTufts New EnglandNESCACE
MEN110 Meter HurdlesJosh EtkindSRTufts*New EnglandNESCACE
MENJavelinHenry HintermeisterSRTufts New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersDylan JonesSRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayRobert Jones Tufts New EnglandNESCACE
MEN200 MetersAnthony KardonskySRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayAnthony KardonskySRTufts New EnglandNESCACE
MEN400 Meter HurdlesRiley PattenFRTufts New EnglandNESCACE
MENHigh JumpCharles PenningtonSRTufts New EnglandNESCACE
MENShot PutKevin QuisumbingJRTufts New EnglandNESCACE
MENDecathlonBen SteinFRTufts New EnglandNESCACE
MENPole VaultBen WallaceSRTufts New EnglandNESCACE
MEN10,000 MetersPaul ColosiJRUC Santa Cruz WestIndependentE
MENPole VaultMason PierceSOUC Santa Cruz WestIndependentE
MENHigh JumpJoao BaptistaSRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MENJavelinJordan EntwistleJRUMass Dartmouth*New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersGeorge PapoulisJRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MENShot PutKaiden SwainamerFRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MENJavelinSteve TencatiSRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MEN400 Meter HurdlesMichael TierneySRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersAsh MidyettJRUniv. of the South South/SoutheastSAAE
MENJavelinMike FelixSOUrsinus MideastCentennialE
MENHammerDaulton ColemanSOUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN400 MetersZach RichardsonSRUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MEN200 MetersZach RichardsonSRUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
MENShot PutDeAndre FyffeFRUtica AtlanticEmpire 8E
MENDiscusDeAndre FyffeFRUtica*AtlanticEmpire 8E
MENShot PutKeanu HeedramJRUtica*AtlanticEmpire 8E
MENDiscusKeanu HeedramJRUtica AtlanticEmpire 8E
MENJavelinJordan SmithSRUtica AtlanticEmpire 8E
MENTriple JumpKa'Sean WatlingtonJRUtica AtlanticEmpire 8E
MEN400 MetersBrandon ChristnovichSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENDecathlonDylan CooperJRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
MEN110 Meter HurdlesDylan CooperJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENShot PutDavid KornackSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
MENDiscusDavid KornackSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENDecathlonJordan LaceySOUW-Eau Claire MidwestWIACE
MEN10,000 MetersDarin LauSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MEN5000 MetersDarin LauSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENLong JumpAdam LembkeSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
MEN1500 MetersKyler LueckJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MEN800 MetersKyler LueckJRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
MEN1500 MetersPatrick TreacySRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MEN4x100 RelayTroy DeBruinSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN400 MetersJoshua DesorcyJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x400 RelayJoshua DesorcyJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENHammerJustin DonkinJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENJavelinJustin DonkinJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x400 RelayCharlie HandrickSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN400 Meter HurdlesCharlie HandrickSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x100 RelayJim HoesleyJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN4x100 RelaySeth HoldenSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN100 MetersSeth HoldenSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MENHammerAndrew JarrettJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN100 MetersJosh KoeneckeSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x100 RelayJustin KotarakFRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN4x400 RelayCollin MeyerSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MENHammerChristian MorzinskiSRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENLong JumpSamuel SadowskiJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN1500 MetersJoshua SchraederJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN10,000 MetersThomas SchultzSRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN400 Meter HurdlesWill SeeserJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENSteeplechaseZach Shoemaker-AllenSRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN4x400 RelayJake SullivanSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MENLong JumpJacob TeunasJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENTriple JumpJacob TeunasJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENDiscusJack FlynnJRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
MENLong JumpRoman HillJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayBenny JungSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayChristian LopezSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayRobert OgbuliSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN800 MetersSteven PotterFRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN400 MetersRyan PowersSRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
MEN4x100 RelayAaron RichardsonFRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENHigh JumpJustin RiversSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENShot PutJackson ShecklerFRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENShot PutNick TegtmeierJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENPole VaultJoe VilsJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENTriple JumpJonathan WilburnFRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENPole VaultCody FaustSRUW-Platteville MidwestWIACE
MENDecathlonCody FaustSRUW-Platteville MidwestWIACE
MEN110 Meter HurdlesCharlie GiffordJRUW-Platteville MidwestWIACE
MEN400 Meter HurdlesMatt HokansonJRUW-Platteville MidwestWIACE
MEN1500 MetersZach LeeSRUW-Platteville*MidwestWIACE
MEN800 MetersZach LeeSRUW-Platteville MidwestWIACE
MENHigh JumpNoah SteinerJRUW-Platteville*MidwestWIACE
MENDiscusBen VeverkaFRUW-Platteville MidwestWIACE
MENDiscusAlexander WalechkaJRUW-Platteville MidwestWIACE
MENTriple JumpTom KohnJRUW-Stevens Point*MidwestWIACE
MENDecathlonJeremy LeeSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MEN200 MetersCalden WojtJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MENLong JumpJosh FreyholtzSRUW-Stout MidwestWIACE
MENJavelinTyler OdomSRUW-Stout MidwestWIACE
MENShot PutKevin RuechelSOUW-Stout MidwestWIACE
MENPole VaultNoah ZastrowSOUW-Stout MidwestWIACE
MENHammerFauston WirtzSRUW-Superior CentralUMACE
MEN110 Meter HurdlesAlex DuffJRUW-Whitewater*MidwestWIACE
MEN400 Meter HurdlesAlex DuffJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENHigh JumpDylan FergerSRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayDwayne FordSOUW-Whitewater MidwestWIACE
MENHigh JumpQuinn HalversenSOUW-Whitewater MidwestWIACE
MENPole VaultZach JasinskiJRUW-Whitewater*MidwestWIACE
MEN110 Meter HurdlesLandon KeefoverFRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayVictor RinaldiFRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayJake SchneiderJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENPole VaultAdam SchommerJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENTriple JumpTanner StephensSRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayTyreik ThomasSOUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN800 MetersAyden GannSOVassar AtlanticLiberty LeagueE
MEN110 Meter HurdlesLandry MoffoFRVirginia Wesleyan South/SoutheastODACE
MEN110 Meter HurdlesRaShawn JonesJRWabash Great LakesNCACE
MEN400 Meter HurdlesRaShawn JonesJRWabash Great LakesNCACE
MEN10,000 MetersDominic PatacsilSRWabash Great LakesNCACE
MENTriple JumpPreston WhaleyFRWabash*Great LakesNCACE
MEN5000 MetersCaleb AppletonJRWartburg CentralAmerican RiversE
MENDecathlonRiley BarrettSOWartburg CentralAmerican RiversE
MENSteeplechaseLiam ConroySOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesFamiek CookSRWartburg CentralAmerican RiversE
MENLong JumpFamiek CookSRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayJoe DuehrJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN10,000 MetersJoe FreiburgerSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayDenison HarringtonJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesNick KennickerJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersDalton MartinFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN1500 MetersSam PinkowskiSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersSam PinkowskiSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN1500 MetersCasey RobertsSRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersCasey RobertsSRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayBryson RungeSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersMark SchulzSRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesDallas WrightSOWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayDallas WrightSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesDallas WrightSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersBrad HodkinsonSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENSteeplechaseMatthew JenkinsSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN1500 MetersNick MatteucciJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENSteeplechaseMarco QuaroniJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN800 MetersArthur Santoro SOWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENSteeplechaseJack SebokJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN4x400 RelayJason SingerSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN4x400 RelayJohn Harry WagnerSOWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN400 MetersJohn Harry WagnerSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN110 Meter HurdlesAndrew WhitakerSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN4x400 RelayAndrew WhitakerSOWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN4x400 RelayEddie WintergalenSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MENShot PutJarrod WebbSRWashington & Jefferson MideastPACE
MEN1500 MetersCooper BairdSRWashington and Lee South/SoutheastODACE
MEN5000 MetersAlex DolwickSRWashington and Lee South/SoutheastODACE
MEN400 Meter HurdlesDrew PrankaSRWashington and Lee South/SoutheastODACE
MEN100 MetersJacob RidenhourSOWebster*MidwestSLIACE
MEN200 MetersJacob RidenhourSOWebster MidwestSLIACE
MEN100 MetersKai ColeFRWesley*MideastAECE
MEN200 MetersKai ColeFRWesley*MideastAECE
MEN4x400 RelayTysean CousarSOWesley MideastAECE
MEN4x400 RelayJordan DillardJRWesley MideastAECE
MENHigh JumpBrandon FaulkFRWesley MideastAECE
MEN110 Meter HurdlesJavonte' FreemanSOWesley MideastAECE
MEN200 MetersJohn Heriot SOWesley MideastAECE
MEN4x400 RelayJohn HeriotSOWesley MideastAECE
MEN200 MetersThomas Kalieta JrSOWesley MideastAECE
MEN400 MetersThomas Kalieta JrSOWesley*MideastAECE
MEN4x400 RelayThomas Kalieta JrSOWesley MideastAECE
MEN400 Meter HurdlesKevin DeLoughrySOWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
MENPole VaultAndrew McCrackenSRWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
MENSteeplechaseKevin McMorrowJRWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
MEN400 MetersWilliam CantyJRWestfield State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayWilliam CantyJRWestfield State New EnglandMASCACE
MENDecathlonWilliam CantyJRWestfield State*New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayConnor GottzmannSRWestfield State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayEsteafan JackSRWestfield State New EnglandMASCACE
MEN4x400 RelayMitchel MaslowskiSOWestfield State New EnglandMASCACE
MENJavelinDalton AndersonJRWestminster (Pa.) MideastPACE
MEN100 MetersJaevon HardySRWestminster (Pa.) MideastPACE
MENPole VaultDavid BradleySOWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
MENDecathlonLeif Van GrinsvenSRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
MENPole VaultGarrett SilvaSOWhittier*WestSCIACE
MEN400 MetersCooper TiradoFRWhittier WestSCIACE
MEN10,000 MetersBenjamin WhiteSOWhittier WestSCIACE
MENPole VaultNathanael DrottsJRWhitworth WestNorthwest ConferenceE
MENHammerJacob HubbardSRWhitworth*WestNorthwest ConferenceE
MENJavelinNicholas McGillJRWhitworth*WestNorthwest ConferenceE
MENDecathlonNicholas McGillJRWhitworth*WestNorthwest ConferenceE
MEN10,000 MetersMatthew Kazanjian JRWidener MideastMiddle AtlanticE
MEN5000 MetersMatthew Kazanjian JRWidener MideastMiddle AtlanticE
MEN10,000 MetersFranklin LivolsiJRWidener MideastMiddle AtlanticE
MENHigh JumpValiant McKeeSOWidener MideastMiddle AtlanticE
MEN400 Meter HurdlesSean StovallSRWidener MideastMiddle AtlanticE
MENDecathlonKeaton BeckmannSOWillamette WestNorthwest ConferenceE
MEN110 Meter HurdlesKeaton BeckmannSOWillamette WestNorthwest ConferenceE
MENJavelinKeaton BeckmannSOWillamette WestNorthwest ConferenceE
MENLong JumpKeaton BeckmannSOWillamette WestNorthwest ConferenceE
MEN5000 MetersKeith CarlsonSRWillamette WestNorthwest ConferenceE
MENShot PutSaige SwanJRWillamette WestNorthwest ConferenceE
MEN200 MetersCortez SawyerFRWilliam Peace South/SoutheastIndependentE
MEN100 MetersCortez SawyerFRWilliam Peace South/SoutheastIndependentE
MEN1500 MetersTristan ColaizziJRWilliams New EnglandNESCACE
MENHigh JumpIan KagameSRWilliams New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersAidan RyanSOWilliams*New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersAidan RyanSOWilliams*New EnglandNESCACE
MEN800 MetersMatt KlonowskiSOWooster Great LakesNCACE
MENSteeplechaseDavid WestcottSRWooster*Great LakesNCACE
MENDiscusElmer AcunaJRWorcester State New EnglandMASCACE
MENHammerMarcus VieiraSRWorcester State New EnglandMASCACE
MEN4x100 RelayMatt AdilettaSOWPI*New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayNick FleuryJRWPI*New EnglandNEWMACE
MEN200 MetersAntoine HarrisSRWPI New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayAntoine HarrisSRWPI*New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayWilliam KopellasJRWPI*New EnglandNEWMACE
MEN800 MetersRyan WittenbergSRWPI New EnglandNEWMACE
WOMENJavelinBritney CarnagieSOAdrian Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN4x100 RelayCianna BrownFRAlbion*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN4x100 RelayAlexis McGinleyFRAlbion*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN4x100 RelayChalara SuttonSOAlbion*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENDiscusShaQuoria ThompsonFRAlbion Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN10,000 MetersCassie VinceSRAlbion*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN4x100 RelayLayla WilksSOAlbion*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN5000 MetersEmily FornerSRAllegheny (Pa.)*Great LakesNCACE
WOMEN10,000 MetersSarah HevenerSRAllegheny (Pa.) Great LakesNCACE
WOMEN400 Meter HurdlesTori ValachovicJRAllegheny (Pa.) Great LakesNCACE
WOMENHeptathlonSusanna PirolloSOAlvernia MideastMiddle AtlanticE
WOMEN100 Meter HurdlesElla RossaSOAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN5000 MetersChristina ScartelliSRAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersChristina ScartelliSRAmherst New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpMariah MurrayJRAnderson (Ind.) Great LakesHCACE
WOMENJavelinEmily SmatlakSOAnderson (Ind.)*Great LakesHCACE
WOMEN200 MetersHannah WillhiteJRAugustana (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN100 MetersHannah WillhiteJRAugustana (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENHammerJocelyn OconJRAurora*MidwestNACCE
WOMENJavelinAdriana RamirezSRAurora MidwestNACCE
WOMEN100 MetersAngelina RaffoneJRBabson New EnglandNEWMACE
WOMEN1500 MetersKelly BrennanJRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN800 MetersKelly BrennanJRBaldwin Wallace*Great LakesOACE
WOMENHammerBrooke BuckhannonJRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseAlyssa LaughnerFRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesAmanda MiloFRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN200 MetersGrace NemethSRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN100 MetersGrace NemethSRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersKatie BarkerSRBates New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersAyden EickhoffSRBates New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersAyden EickhoffSRBates New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersAminah CrawfordSOBeloit MidwestMidwest ConferenceE
WOMENJavelinAlexa BilskySRBerry South/SoutheastSAAE
WOMENShot PutGenesis LeggettSOBerry South/SoutheastSAAE
WOMENHammerGenesis LeggettSOBerry South/SoutheastSAAE
WOMEN4x400 RelayAddieKay JohnsonSRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMENPole VaultSadie KoelzSOBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 MetersDelia LabattJRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayDelia LabattJRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayCorin McKinstreyJRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesCorin McKinstreyJRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayHannah SankeySOBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 MetersKamryn BendolphFRBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
WOMEN4x400 RelayEmma BeaneSOBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayMorgen GallagherJRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayMorgen GallagherJRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayBrittney McKinleySOBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersBrittney McKinleySOBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersJulia O'RourkeSRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesSara OrySRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelaySara OrySRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMENShot PutBelinda Saint LouisSOBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelaySamantha SchaeferSRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelaySamantha SchaeferSRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMENJavelinSophia SlovenskiFRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayAngela Wallace Bowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersEmily BrysonSRBrandeis New EnglandUAAE
WOMEN1500 MetersEmily BrysonSRBrandeis*New EnglandUAAE
WOMENSteeplechaseJac GuerraFRBrandeis New EnglandUAAE
WOMEN1500 MetersCalista ArielJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMEN5000 MetersCalista ArielJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMENSteeplechaseCalista ArielJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMEN5000 MetersEnglish JacksonJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMENLong JumpTye MeadorSRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
WOMENLong JumpEmily ValleJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmily ValleJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMEN100 Meter HurdlesEmily ValleJRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMEN100 Meter HurdlesJayci AndrewsJRBridgewater State*New EnglandMASCACE
WOMEN400 Meter HurdlesJayci AndrewsJRBridgewater State*New EnglandMASCACE
WOMENShot PutKira GilbreathSRBridgewater State New EnglandMASCACE
WOMENDiscusJessica CravenSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENShot PutJessica CravenSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENHammerJessica CravenSRBrockport*AtlanticSUNYACE
WOMENDiscusMady DibbleJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENHammerOlivia GeorgeSOBrockport AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelaySatin HolmesJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayCynthia John-OgamSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayBrianna LawlessSOBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENSteeplechaseAllison MillerJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENPole VaultMaya ReinaJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayMolly ScarpelloJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENPole VaultKelcey WatsonSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMEN100 Meter HurdlesJennica TerrySOBryn Mawr*MideastCentennialE
WOMEN100 Meter HurdlesBrittini ThomasSOBuena Vista CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersVeronica KordrupelSRBuffalo State AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpNisa RaqibFRBuffalo State*AtlanticSUNYACE
WOMENDiscusAlexa BarnesSRCal Lutheran WestSCIACE
WOMENHammerAlexa BarnesSRCal Lutheran WestSCIACE
WOMENLong JumpKendall GuidettiJRCal Lutheran*WestSCIACE
WOMENHigh JumpKelsey RouseSRCal Lutheran WestSCIACE
WOMEN10,000 MetersClaire HuSOCaltech WestSCIACE
WOMEN5000 MetersKatherine DiekemaSRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN1500 MetersKatherine DiekemaSRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN800 MetersKatherine DiekemaSRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN5000 MetersSadie HeeringaFRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENLong JumpRenee MillerSOCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENJavelinAllison RozellJRCalvin Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENHeptathlonEmily HiltJRCapital*Great LakesOACE
WOMENTriple JumpTaylor ManivanhJRCapital Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersAmanda MosborgSOCarleton CentralMIACE
WOMEN10,000 MetersSamantha SchnirringSRCarleton CentralMIACE
WOMEN800 MetersRose CirielloSRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMENDiscusMelinda CornwallFRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMENPole VaultMichelle KarabinJRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesLeah KendrickJRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMENHigh JumpSarah GomezFRCarroll (Wis.) MidwestCCIWE
WOMENHammerEmily UitenbroekJRCarroll (Wis.) MidwestCCIWE
WOMENDiscusSarah SchmidtJRCarthage MidwestCCIWE
WOMENShot PutSarah SchmidtJRCarthage MidwestCCIWE
WOMENHammerElizabeth WillisJRCarthage MidwestCCIWE
WOMENDiscusElizabeth WillisJRCarthage MidwestCCIWE
WOMENShot PutElizabeth WillisJRCarthage MidwestCCIWE
WOMENJavelinShannon CarrollSRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENShot PutCassandra LaiosSRCase Western Reserve*Great LakesUAAE
WOMENDiscusCassandra LaiosSRCase Western Reserve*Great LakesUAAE
WOMENHammerCassandra LaiosSRCase Western Reserve*Great LakesUAAE
WOMEN400 Meter HurdlesOlivia NewmanJRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENHammerAndrea GaleanoSRCatholic (D.C.) South/SoutheastLandmarkE
WOMENSteeplechaseKiera LyonsSRCatholic (D.C.) South/SoutheastLandmarkE
WOMEN200 MetersAvery Maillet SOCCNY AtlanticCUNYACE
WOMENLong JumpAvery Maillet SOCCNY*AtlanticCUNYACE
WOMENShot PutEmily BurtJRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENTriple JumpHolly ForresterSOCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENHeptathlonMary GraySOCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENHeptathlonKiki PingelSOCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENHigh JumpTori VanVelzenSOCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseCourtney GibsonJRCentre South/SoutheastSAAE
WOMEN800 MetersAnnie RodenfelsSRCentre South/SoutheastSAAE
WOMENSteeplechaseAnnie RodenfelsSRCentre*South/SoutheastSAAE
WOMEN5000 MetersAnnie RodenfelsSRCentre*South/SoutheastSAAE
WOMEN1500 MetersAnnie RodenfelsSRCentre*South/SoutheastSAAE
WOMENPole VaultTaylor SingletonSRCentre South/SoutheastSAAE
WOMEN10,000 MetersRebecca PenningtonFRChatham MideastPACE
WOMEN5000 MetersClaire BrockwayJRChicago MidwestUAAE
WOMENHeptathlonLaura DarceyJRChicago MidwestUAAE
WOMENHigh JumpLaura DarceyJRChicago*MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayMeg FitzpatrickFRChicago MidwestUAAE
WOMENTriple JumpIsabel MaletichFRChicago MidwestUAAE
WOMENLong JumpIsabel MaletichFRChicago MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayMary MartinJRChicago MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayTali NaibryfSRChicago MidwestUAAE
WOMENSteeplechaseZoe SmithSOChicago MidwestUAAE
WOMEN400 MetersNicole VacaguzmanSRChicago MidwestUAAE
WOMEN800 MetersNicole VacaguzmanSRChicago*MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayNicole VacaguzmanSRChicago MidwestUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesHannah BowdenSRChristopher Newport South/SoutheastCapitalE
WOMENDiscusSarah JohnsonSRChristopher Newport*South/SoutheastCapitalE
WOMENShot PutSarah JohnsonSRChristopher Newport South/SoutheastCapitalE
WOMENHeptathlonZoe StaufferSOChristopher Newport*South/SoutheastCapitalE
WOMENJavelinZoe StaufferSOChristopher Newport South/SoutheastCapitalE
WOMENPole VaultJacquelyn DesmondSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesSabrine GriffithJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENLong JumpSabrine GriffithJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENSteeplechaseRiley HarmonFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN1500 MetersAbby JohnsonSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN5000 MetersAbby JohnsonSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN10,000 MetersMalea MartinSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENTriple JumpAmanda MellJRClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
WOMENTriple JumpCarolyn Weisman SOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENDiscusAriyanna JurkowskiFRCoast Guard New EnglandNEWMACE
WOMEN5000 MetersKaitlyn MooneySOCoast Guard*New EnglandNEWMACE
WOMENDiscusLeilani SalangSOCoast Guard*New EnglandNEWMACE
WOMENHigh JumpSharde JohnsonFRColby New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersRachel LeonardSRColby New EnglandNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesSophie Stokes CerkvenikSRColby New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpGrace TagtowFRColorado College WestSCACE
WOMENHigh JumpCamille WeaverSOColorado College WestSCACE
WOMEN200 MetersKayla ArmstrongSOConcordia Chicago*MidwestNACCE
WOMEN400 MetersKayla ArmstrongSOConcordia Chicago*MidwestNACCE
WOMENHammerJessica WilsonSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN400 Meter HurdlesSimone WilsonSOConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMENHeptathlonShannon KennedySRConnecticut College New EnglandNESCACE
WOMENLong JumpShannon KennedySRConnecticut College New EnglandNESCACE
WOMENDiscusKoko MensahJRConnecticut College New EnglandNESCACE
WOMENShot PutKoko MensahJRConnecticut College*New EnglandNESCACE
WOMENDiscusEmily SenatoreSRConnecticut College New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmma CochraneSRCornell College CentralMidwest ConferenceE
WOMEN10,000 MetersMeaghan DriscollSRDeSales MideastMiddle AtlanticE
WOMENHammerReiley GaitaFRDeSales MideastMiddle AtlanticE
WOMENJavelinFrancesca KasparSODeSales MideastMiddle AtlanticE
WOMEN5000 MetersIsabel CardiSODickinson MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersSarah HouseJRDickinson*MideastCentennialE
WOMEN10,000 MetersEmma JohnstonSODickinson MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelayYa'Mia Ailes-PrimesFRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAlison BeemanJRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAlison BeemanJRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersAlison BeemanJRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusKelsey BetthauserSRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENHammerKelsey BetthauserSRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayBrittany BurksJRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusRebecca BurmahlSRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENHammerRebecca BurmahlSRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENShot PutCaroline FergusonSODubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENTriple JumpJenna HeimarkJRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENLong JumpDemetria JohnsonSODubuque CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAlyssa SkroveJRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENTriple JumpAlyssa SkroveJRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENLong JumpAlyssa SkroveJRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENShot PutKayla SlowickSODubuque CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAishat SadiqSREarlham Great LakesHCACE
WOMEN100 MetersAishat SadiqSREarlham Great LakesHCACE
WOMEN4x100 RelayAaryn HoneywoodSREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayRanda SloneFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayTia Steen-BakerSOEast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMEN200 MetersTia Steen-BakerSOEast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMEN100 MetersTia Steen-BakerSOEast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayTriniti WilsonFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMENSteeplechaseMary BernotasFREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMEN100 Meter HurdlesNicole WeeninkJREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMENLong JumpNicole WeeninkJREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMENTriple JumpNicole WeeninkJREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMENSteeplechaseKierra ZackSREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMEN1500 MetersKierra ZackSREastern (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMENHigh JumpMichaela Chowning FREastern Mennonite*South/SoutheastODACE
WOMENHigh JumpKelli GarriottFRElizabethtown MideastLandmarkE
WOMEN200 MetersDani BlandSREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN100 MetersDani BlandSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayDani BlandSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayDani BlandSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN100 MetersRebekah BondiSOEmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayRebekah BondiSOEmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN400 MetersHannah LansberryFREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayHannah LansberryFREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayHannah LansberryFREmory*South/SoutheastUAAE
WOMENLong JumpNyla LindoJREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN10,000 MetersSusie MartinSOEmory South/SoutheastUAAE
WOMEN10,000 MetersCarrie McIntyreSOEmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayAri NewhouseSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN1500 MetersKayla O'SheaSREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN800 MetersKayla O'SheaSREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayDilys OseiSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayDilys OseiSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN400 Meter HurdlesDilys OseiSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesDilys OseiSREmory South/SoutheastUAAE
WOMENPole VaultIsabel SaridakisJREmory*South/SoutheastUAAE
WOMENHammerParis WagnerSREmory South/SoutheastUAAE
WOMENShot PutLindsey PowersSRFranklin & Marshall MideastCentennialE
WOMEN400 Meter HurdlesRachel WylieJRFranklin & Marshall*MideastCentennialE
WOMENTriple JumpCassandra SerafinSOFredonia AtlanticSUNYACE
WOMENHigh JumpEmily DufourFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN400 Meter HurdlesBethany GingerichFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x400 RelayKatie JamesSOGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x100 RelaySarah KingSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN400 MetersSarah KingSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN800 MetersSarah KingSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN100 MetersSarah KingSRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN200 MetersSarah KingSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x400 RelaySarah KingSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMENHammerTahnisha ManibusanSOGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x100 RelaySydney RadiganFRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN100 MetersSydney RadiganFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMENJavelinChrissy StricklandFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN100 MetersKennedy TaubeSOGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x100 RelayKennedy TaubeSOGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x100 RelaySara TurnerSOGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMENPole VaultShaye VandervilleSOGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x400 RelayElizabeth WarrenFRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN400 MetersElizabeth WarrenFRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x400 RelayAnnie WrightSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMENHeptathlonAnnie WrightSRGeorge Fox*WestNorthwest ConferenceE
WOMENShot PutAnnie WrightSRGeorge Fox WestNorthwest ConferenceE
WOMENJavelinCara BresnahanSRGrinnell*CentralMidwest ConferenceE
WOMENHammerAgne LukoseviciuteSOGrinnell CentralMidwest ConferenceE
WOMENDiscusAgne LukoseviciuteSOGrinnell CentralMidwest ConferenceE
WOMENTriple JumpPaige OlowuFRGrinnell CentralMidwest ConferenceE
WOMENHammerKatie KeelinJRGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMENJavelinAnnalee Olson-SolaFRGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMENTriple JumpRainah DunhamSOGwynedd-Mercy*MideastAECE
WOMENLong JumpRainah DunhamSOGwynedd-Mercy MideastAECE
WOMEN200 MetersBriana BerninghausJRHamline CentralMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesGabrielle BrownSRHamline*CentralMIACE
WOMEN800 MetersHelen DolanSOHamline CentralMIACE
WOMENSteeplechaseMadeline DoppSRHamline CentralMIACE
WOMENDiscusJessie JuenemannJRHamline CentralMIACE
WOMEN100 MetersJailyn RobinsonFRHamline CentralMIACE
WOMENLong JumpJailyn RobinsonFRHamline CentralMIACE
WOMENHammerErin BrowningSOHanover Great LakesHCACE
WOMENHeptathlonKenna HunterJRHanover Great LakesHCACE
WOMENPole VaultErin TrimpeSRHanover Great LakesHCACE
WOMENPole VaultCamryn AldridgeFRHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN200 MetersJessica EasthamJRHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x100 RelayJessica EasthamJRHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x100 RelayKendra FisherJRHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x100 RelayKearra GreerJRHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x100 RelayDestani WarnerSOHardin-Simmons South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN1500 MetersSophie DrewSRHaverford MideastCentennialE
WOMEN100 MetersJessica LopezSOHaverford MideastCentennialE
WOMEN200 MetersKelsey GroveJRHeidelberg Great LakesOACE
WOMENLong JumpArinn HayesFRHeidelberg Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesAllison SchwarzbekJRHeidelberg Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesKiersten HuittJRHendrix*South/SoutheastSAAE
WOMENLong JumpMitchel AchiengJRHope Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENHeptathlonMitchel AchiengJRHope Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENTriple JumpMitchel AchiengJRHope Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN800 MetersEdena SanchezSOHoughton AtlanticEmpire 8E
WOMEN100 MetersAndrea HydeJRIllinois College MidwestMidwest ConferenceE
WOMENHeptathlonJessica FranklinFRIllinois Wesleyan MidwestCCIWE
WOMEN400 Meter HurdlesJessica FranklinFRIllinois Wesleyan*MidwestCCIWE
WOMENHeptathlonLogan BruceFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENLong JumpLogan BruceFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpLogan BruceFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultMeghan MathenyFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN800 MetersSarah RudgeJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN1500 MetersSarah RudgeJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonAbbey StowellFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultJuliann TerrySOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersAmanda WetmoreJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpEstelle YedynakJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersCameron BujauciusFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN200 MetersLucia CannataFRJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayLucia CannataFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN100 MetersLucia CannataFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayLucia CannataFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENTriple JumpMaria DeLucaSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayAutumn HaleFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENHammerOlivia HurttFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN100 MetersSara JohnsonFRJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelaySara JohnsonFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayMaya KhawamFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENTriple JumpCourtney PhoennikSOJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMENJavelinNicole PilewskiSRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayAshura PowellSRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayAshura PowellSRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN400 MetersAshura PowellSRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMary Claire SmeltzerFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesKarrah SpencerSOJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMENDiscusMikayla BisignaniSOJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN800 MetersErin BrushSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENSteeplechaseTasha FreedSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMENPole VaultAnnie GutierrezSOJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENLong JumpMaya HammondsSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN400 MetersMaya HammondsSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN100 MetersMaya HammondsSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENHigh JumpMaya HammondsSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENHeptathlonMaya HammondsSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN200 MetersMaya HammondsSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENSteeplechaseLauren JacobJRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN1500 MetersAriel KeklakFRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersSam LevyJRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENJavelinVeronica MontaneSOJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN800 MetersTherese OlshanskiSOJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN1500 MetersTherese OlshanskiSOJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN10,000 MetersCaelyn ReillyJRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersCaelyn ReillyJRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENSteeplechaseArielle SummittFRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENJavelinKylie OrndorfSRJuniata MideastLandmarkE
WOMEN10,000 MetersLauren PerkowskiJRKeene State New EnglandLittle EastE
WOMENHammerTaylor RunoSRKing's College (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMENJavelinCayle SpencerJRKing's College (Pa.) MideastMiddle AtlanticE
WOMEN800 MetersMelissa CerrillosSRLa Verne WestSCIACE
WOMENSteeplechaseMelissa CerrillosSRLa Verne WestSCIACE
WOMEN1500 MetersMelissa CerrillosSRLa Verne WestSCIACE
WOMENSteeplechaseRachael Dela CruzSRLa Verne WestSCIACE
WOMEN200 MetersJade GriffinJRLa Verne WestSCIACE
WOMEN400 MetersJade GriffinJRLa Verne WestSCIACE
WOMENTriple JumpMicaela KrumweideSRLa Verne WestSCIACE
WOMENHeptathlonElizabeth PrevedelloJRLa Verne WestSCIACE
WOMENLong JumpElizabeth PrevedelloJRLa Verne WestSCIACE
WOMENHigh JumpEbony TurnerSRLa Verne WestSCIACE
WOMENHigh JumpJessica AttiehFRLebanon Valley MideastMiddle AtlanticE
WOMENPole VaultMeg AngierSOLinfield WestNorthwest ConferenceE
WOMEN1500 MetersCourtney BeardSRLinfield WestNorthwest ConferenceE
WOMEN5000 MetersCourtney BeardSRLinfield WestNorthwest ConferenceE
WOMENPole VaultOlivia McDanielSRLinfield*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x400 RelayAlexis AltJRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAlexis AltJRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN100 Meter HurdlesElayna BahlFRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersTerrianna BlackJRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayTerrianna BlackJRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayStevie LambeFRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayGabrielle NolandJRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersGabrielle NolandJRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersGabrielle NolandJRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayGabrielle NolandJRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersGabrielle NolandJRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersKassie RosenbumSOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersKassie RosenbumSOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersKassie RosenbumSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMENJavelinCourtney SchnoorSOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN800 MetersAllie SerresSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayBella SolisSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersBella SolisSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayBella SolisSRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN400 Meter HurdlesBella SolisSRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN100 Meter HurdlesBella SolisSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayEssence AlexanderFRLouisiana College South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x400 RelayQwaniqua HowardSOLouisiana College South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x400 RelayMySherie Johnson Louisiana College South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN400 MetersMySherie Johnson JRLouisiana College South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMEN4x400 RelayRami MitchellFRLouisiana College South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMENJavelinAnneliese BartonSOLuther CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersAmelia HornsethSOLuther CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersAnna RestemayerSRLuther*CentralAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersStephanie BurnettSOLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN5000 MetersKaitlyn JohnsonSOLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN10,000 MetersSamantha SchreiberSRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENTriple JumpMaddie VanAkenSRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENPole VaultMaddie VanAkenSRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN800 MetersPhoebe AguiarJRMacalester*CentralMIACE
WOMENShot PutKasey NevilleFRMarietta Great LakesOACE
WOMENHigh JumpLaura PullinsSOMarietta*Great LakesOACE
WOMEN400 MetersErin AndrewlevichJRMary Washington*South/SoutheastCapitalE
WOMEN100 MetersErin AndrewlevichJRMary Washington South/SoutheastCapitalE
WOMEN200 MetersErin AndrewlevichJRMary Washington*South/SoutheastCapitalE
WOMEN10,000 MetersJillian WeisbeckSRMary Washington*South/SoutheastCapitalE
WOMEN800 MetersHope DrurySOMcMurry South/SoutheastASCE
WOMENJavelinSavannah FreemanSRMcMurry*South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayEllie LongshawFRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN100 Meter HurdlesAbby McMinnSRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x100 RelayAbby McMinn Messiah MideastMiddle AtlanticE
WOMENDiscusAlyssa McMinnSRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMENJavelinAlecia RohrerSRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN1500 MetersEsther SeelandFRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x400 RelayEsther SeelandFRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMEN800 MetersEsther SeelandFRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMEN400 MetersEllissa SladerFRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x400 RelayEllissa SladerFRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x400 RelayLeanne WeaverJRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMEN400 Meter HurdlesLeanne WeaverJRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x100 RelayKathryn Wiederrecht Messiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN100 MetersKathryn WiederrechtSOMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN400 MetersTaylor WiederrechtJRMessiah MideastMiddle AtlanticE
WOMENHigh JumpTaylor WiederrechtJRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMENHeptathlonTaylor WiederrechtJRMessiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x400 RelayTaylor Wiederrecht Messiah*MideastMiddle AtlanticE
WOMEN4x100 RelayTaylor Wiederrecht Messiah MideastMiddle AtlanticE
WOMEN10,000 MetersMakayla LawlerSOMethodist South/SoutheastIndependentE
WOMEN800 MetersCassidy KearneyFRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN5000 MetersRory KellySRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersKate MacCarySRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN200 MetersGretchen McGrathSOMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersAbigail NadlerSRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMENPole VaultKreager TaberSRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersMackenzie DixonSOMillikin MidwestCCIWE
WOMEN400 Meter HurdlesErin LukensSRMillikin MidwestCCIWE
WOMENJavelinPayton PassantinoSOMillsaps South/SoutheastSAAE
WOMENHigh JumpShelby WilsonSOMillsaps South/SoutheastSAAE
WOMEN400 Meter HurdlesEmily CiesynskiSRMinnesota Morris CentralUMACE
WOMENShot PutBrenna KarnishSOMisericordia MideastMiddle AtlanticE
WOMEN5000 MetersClare SchoenJRMisericordia MideastMiddle AtlanticE
WOMEN10,000 MetersClare SchoenJRMisericordia MideastMiddle AtlanticE
WOMENHigh JumpReilly WagnerSRMisericordia MideastMiddle AtlanticE
WOMEN100 Meter HurdlesReilly WagnerSRMisericordia MideastMiddle AtlanticE
WOMEN400 Meter HurdlesReilly WagnerSRMisericordia MideastMiddle AtlanticE
WOMENTriple JumpElena AndreeFRMIT New EnglandNEWMACE
WOMEN5000 MetersKatie CollinsFRMIT New EnglandNEWMACE
WOMENPole VaultAnais MarencoFRMIT New EnglandNEWMACE
WOMENSteeplechaseJenna MelansonJRMIT*New EnglandNEWMACE
WOMEN200 MetersMichelle MenkitiJRMIT New EnglandNEWMACE
WOMENPole VaultKari StromhaugSRMIT New EnglandNEWMACE
WOMEN800 MetersBailey TregoningSRMIT New EnglandNEWMACE
WOMEN800 MetersCarly DanoskiJRMoravian MideastLandmarkE
WOMEN400 Meter HurdlesAnna OsmanSRMoravian MideastLandmarkE
WOMEN400 MetersMaiya Foster-DanielsSOMount Saint Vincent*AtlanticSkylineE
WOMEN4x400 RelayCortni ArpSOMount Union*Great LakesOACE
WOMEN200 MetersCortni ArpSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 MetersCortni ArpSOMount Union*Great LakesOACE
WOMENPole VaultBri AveniFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesMaryonna CatheyFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMaryonna CatheyFRMount Union*Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseKatie DurisinSOMount Union Great LakesOACE
WOMENHigh JumpKennady GibbinsFRMount Union Great LakesOACE
WOMENLong JumpAlexianna JohnsonSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelaySarah MasonJRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayOlivia PowersFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN1500 MetersHilary ReigleSRMount Union Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersHilary ReigleSRMount Union Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesSabrina StockerSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesMichaelina TerranovaFRMount Union Great LakesOACE
WOMENTriple JumpJerica KotarakSRMSOE MidwestNACCE
WOMENLong JumpAlycia EatonSRNazareth AtlanticEmpire 8E
WOMENTriple JumpAlycia EatonSRNazareth AtlanticEmpire 8E
WOMENSteeplechaseHannah AwtrySRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseEllie BeiermannJRNebraska Wesleyan*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAlexandra DanielJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENShot PutDayton DolincheckJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENHammerMaddie FitzgibbonsSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusMaddie FitzgibbonsSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayAnna FrazierSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAnna FrazierSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersHanna HegemannSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseHanna HegemannSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayElizabeth Jones Nebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersElizabeth JonesSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersKaylee JonesSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersKaylee JonesSRNebraska Wesleyan*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayKaylee Jones Nebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayAspen RolfesSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAspen RolfesSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersAspen RolfesSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAspen RolfesSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENPole VaultMaddie TollyJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENHeptathlonAddy VintonSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENHigh JumpAddy VintonSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayLindsey WisnieskiSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayKaitlin BonneySONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayAllison GradyFRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN100 Meter HurdlesMilia HarrisJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayElizabeth McCaddSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayKelsey McLaurinSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENJavelinDaniele StubnerSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENHammerMaya EnglishJROberlin Great LakesNCACE
WOMENPole VaultGrace FinneyJROberlin Great LakesNCACE
WOMEN5000 MetersLinnea HalstenSROberlin Great LakesNCACE
WOMEN10,000 MetersLinnea HalstenSROberlin Great LakesNCACE
WOMENSteeplechaseOona Jung-BeemanJROberlin Great LakesNCACE
WOMENDiscusJasmine KeeganJROberlin Great LakesNCACE
WOMENShot PutNaeisha McClainJROberlin Great LakesNCACE
WOMENPole VaultSarah VoitFROberlin Great LakesNCACE
WOMENPole VaultMelissa BraunSROccidental WestSCIACE
WOMENHammerSabrina DegnanSROccidental WestSCIACE
WOMEN400 Meter HurdlesAllison KildaySROccidental WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayNaomi MiyamotoSOOccidental WestSCIACE
WOMENLong JumpJada NewkirkSOOccidental WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayJada NewkirkSOOccidental WestSCIACE
WOMEN100 MetersLaShauna PorterJROccidental*WestSCIACE
WOMEN200 MetersLaShauna PorterJROccidental WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayLaShauna PorterJROccidental WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayEmma YudelevitchSROccidental WestSCIACE
WOMENTriple JumpArielle ShawSROglethorpe South/SoutheastSAAE
WOMEN800 MetersAvery EwingSROhio Northern Great LakesOACE
WOMENPole VaultMaggie KrauseJROhio Northern*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayAlyssa AcevedoSROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMEN4x100 RelayJaliyah AtkinsonJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMEN4x100 RelayJulia DickmanFROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMEN4x100 RelayMorgan FreyhofJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENHigh JumpTiffany MooreJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENHigh JumpCirrus RobinsonJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENLong JumpMegan SieversJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENShot PutLillian AlbaughFROlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENDiscusAriel FloydSOOlivet Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN4x400 RelayHailey AcostaJROtterbein Great LakesOACE
WOMEN400 MetersHailey AcostaJROtterbein Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelaySarah BedellSROtterbein Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMorgan BuchananFROtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesMegan CareyFROtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesGracie DennisonFROtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 MetersGracie DennisonFROtterbein Great LakesOACE
WOMENDiscusEmily FinneganSROtterbein Great LakesOACE
WOMENShot PutEmily FinneganSROtterbein Great LakesOACE
WOMEN1500 MetersClaire LambSROtterbein Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersClaire LambSROtterbein Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseHeather SandvikSROtterbein Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayRaquel WarnerJROtterbein Great LakesOACE
WOMENDiscusKaren DuSRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
WOMENShot PutKaren DuSRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
WOMENJavelinBrooke FranceFRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
WOMENTriple JumpJenna HoilandJRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
WOMENJavelinEmily SproulSRPacific (Ore.) WestNorthwest ConferenceE
WOMENLong JumpKelsey HathawaySOPacific Lutheran WestNorthwest ConferenceE
WOMENShot PutVakeaemanu HunkinJRPacific Lutheran WestNorthwest ConferenceE
WOMEN200 MetersImani KeyesFRPacific Lutheran WestNorthwest ConferenceE
WOMENJavelinAva NelsonFRPacific Lutheran*WestNorthwest ConferenceE
WOMENShot PutEmily ReederFRPacific Lutheran WestNorthwest ConferenceE
WOMENHammerEmily ReederFRPacific Lutheran*WestNorthwest ConferenceE
WOMENHigh JumpLauren WilsonSOPacific Lutheran*WestNorthwest ConferenceE
WOMENPole VaultHaley YenchikSRPenn State Behrend MideastColonial StatesE
WOMENTriple JumpSarah LehmanSOPenn State Harrisburg MideastCapitalE
WOMENHeptathlonRae Rae TaylorSOPenn State Harrisburg MideastCapitalE
WOMENHigh JumpRae Rae TaylorSOPenn State Harrisburg MideastCapitalE
WOMENTriple JumpRae Rae TaylorSOPenn State Harrisburg MideastCapitalE
WOMENLong JumpRae Rae TaylorSOPenn State Harrisburg MideastCapitalE
WOMENHammerGiahnni FernandesSOPiedmont*South/SoutheastIndependentE
WOMENTriple JumpVicky-Marie Addo-AshongJRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMENHigh JumpVicky-Marie Addo-AshongJRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesVicky-Marie Addo-AshongJRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN10,000 MetersLila CardilloFRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayQuin FraleyFRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN400 MetersQuin FraleyFRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayTessa FujisakiSOPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN5000 MetersHelen GuoJRPomona-Pitzer*WestSCIACE
WOMEN10,000 MetersLauren HamiltonJRPomona-Pitzer*WestSCIACE
WOMEN5000 MetersLauren HamiltonJRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayRosie LinkusFRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN800 MetersRosie LinkusFRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN4x400 RelaySophie RichardsJRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN1500 MetersEmery BradlinaSRPuget Sound WestNorthwest ConferenceE
WOMEN100 MetersJudanicka JulceusSORamapo AtlanticNJACE
WOMENPole VaultKristina LanganFRRamapo*AtlanticNJACE
WOMEN100 MetersMikayla SassonSORamapo AtlanticNJACE
WOMEN4x100 RelayHannah AlbrechtSORedlands WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayAnnick BangouFRRedlands WestSCIACE
WOMEN400 Meter HurdlesJessica FieldsJRRedlands*WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesJessica FieldsJRRedlands*WestSCIACE
WOMENHammerKathryn GonzalezSRRedlands WestSCIACE
WOMEN100 MetersChyenne KimbleJRRedlands WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesChyenne KimbleJRRedlands WestSCIACE
WOMEN200 MetersChyenne KimbleJRRedlands WestSCIACE
WOMENHeptathlonChyenne KimbleJRRedlands WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayChyenne KimbleJRRedlands WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayCourtney O'NealFRRedlands WestSCIACE
WOMENSteeplechaseEllie RamseySRRedlands WestSCIACE
WOMENHeptathlonKara RomaniSRRedlands WestSCIACE
WOMENShot PutReyna Ta'amuSRRedlands*WestSCIACE
WOMENHammerGeorgrinna FarleyFRRhode Island College New EnglandLittle EastE
WOMEN100 MetersEleni GrammasSRRhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMEN200 MetersEleni GrammasSRRhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMEN4x100 RelayEleni Grammas Rhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMEN4x100 RelayNicole Grammas Rhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMEN4x100 RelayTrinity HayesFRRhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMENLong JumpEmma LandrocheJRRhode Island College New EnglandLittle EastE
WOMEN4x100 RelayEmma LandrocheJRRhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMENHammerMelissa MejiaSORhode Island College New EnglandLittle EastE
WOMENHammerChelsea YangSORhode Island College*New EnglandLittle EastE
WOMEN4x400 RelayJulia BergquistSORhodes South/SoutheastSAAE
WOMEN4x400 RelaySara Kate CapelJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENHeptathlonSara Kate CapelJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENHigh JumpSara Kate CapelJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENLong JumpMaddie ChandlerFRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENTriple JumpMaddie ChandlerFRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMEN4x400 RelayAlli CundiffFRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMEN400 MetersLeda St CyrJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMEN4x400 RelayLeda St CyrJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMEN400 Meter HurdlesLeda St CyrJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENHeptathlonCallista DeCramerJRRipon MidwestMidwest ConferenceE
WOMENShot PutMadeline PizzoJRRIT AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN400 Meter HurdlesHarley WilsonSORIT*AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpMara BriggsSRRoanoke South/SoutheastODACE
WOMENDiscusJennifer CalascioneSRRoanoke South/SoutheastODACE
WOMEN10,000 MetersRachel BargabosSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonEileen BequetteSORochester (N.Y.)*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersMichaela BurrellJRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN200 MetersMichaela BurrellJRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonHannah DuttweilerJRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENLong JumpLonnie GarrettJRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENDiscusGrace MessinaSORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpDara SmithFRRose-Hulman Great LakesHCACE
WOMEN100 Meter HurdlesDarielle CrossJRRowan*AtlanticNJACE
WOMEN4x100 RelayDarielle CrossJRRowan*AtlanticNJACE
WOMEN4x100 RelayKierston Johnson Rowan*AtlanticNJACE
WOMEN4x100 Relaysidney mcleod-whitenerSORowan*AtlanticNJACE
WOMEN100 Meter HurdlesAspen McMillanSRRowan AtlanticNJACE
WOMEN4x100 RelayAaniyah RobinsonJRRowan*AtlanticNJACE
WOMEN100 MetersAaniyah RobinsonJRRowan*AtlanticNJACE
WOMEN400 Metersmyiah sturdivantSORowan AtlanticNJACE
WOMEN5000 MetersMaggie BondJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersMaggie BondJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseIsabel CaplaziSORPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpLauren ParkerSRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpJacy ScharlowFRRPI*AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultElisabeth DalkiSOSaint Benedict CentralMIACE
WOMENHeptathlonJenna DegenSRSaint Benedict*CentralMIACE
WOMEN10,000 MetersMorgan PierceSRSaint Benedict CentralMIACE
WOMENPole VaultLee SteltenJRSaint Benedict CentralMIACE
WOMENHigh JumpRachel OhdeSOSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
WOMENPole VaultKyleigh DumasJRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN4x100 RelayGlory EbinamaSRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN100 MetersGlory EbinamaSRSalisbury MideastCapitalE
WOMEN200 MetersJamie FarleySRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN4x400 RelayJamie FarleySRSalisbury MideastCapitalE
WOMEN4x100 RelayJamie FarleySRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN400 MetersJamie FarleySRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN4x400 RelayTi'Aira HairstonSOSalisbury MideastCapitalE
WOMEN4x100 RelayAshley LutonSRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN4x400 RelayAlicia MeierJRSalisbury MideastCapitalE
WOMEN4x100 RelayAlicia MeierJRSalisbury*MideastCapitalE
WOMEN4x400 RelayCaitlyn RishellJRSalisbury MideastCapitalE
WOMEN200 MetersShamyra WilkersonJRShenandoah South/SoutheastODACE
WOMEN100 MetersShamyra WilkersonJRShenandoah South/SoutheastODACE
WOMENJavelinKaty McClellanSRSmith*New EnglandNEWMACE
WOMENTriple JumpAdela KalilwaJRSouthern Maine*New EnglandLittle EastE
WOMENLong JumpAdela KalilwaJRSouthern Maine*New EnglandLittle EastE
WOMENDiscusMesi HaveaSOSouthern Virginia South/SoutheastCACE
WOMENDiscusBaylee MulitaloFRSouthern Virginia South/SoutheastCACE
WOMENShot PutBaylee MulitaloFRSouthern Virginia South/SoutheastCACE
WOMENHigh JumpChloe DewhurstFRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENHigh JumpCaroline HitchcockSOSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENShot PutMikaela LoPrioreJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENJavelinCarley MoyherJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENJavelinBryana LeverentzFRSt. Catherine (Minn.) CentralMIACE
WOMENHigh JumpElsie LundquistSOSt. Catherine (Minn.) CentralMIACE
WOMENLong JumpTori ThompsonSRSt. Catherine (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesTayler DenceJRSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
WOMEN10,000 MetersCaroline DriscollJRSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseCaroline DriscollJRSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
WOMENJavelinKathleen MerchantFRSt. Lawrence*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersAshley WalkerFRSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN400 MetersMaddie LeBrunJRSt. Norbert MidwestMidwest ConferenceE
WOMENSteeplechaseGraceanne TarsaSRSt. Norbert MidwestMidwest ConferenceE
WOMENSteeplechaseLisa FisherJRSt. Olaf CentralMIACE
WOMEN10,000 MetersBryony HawgoodJRSt. Olaf CentralMIACE
WOMEN5000 MetersBryony HawgoodJRSt. Olaf CentralMIACE
WOMENHeptathlonMackenzie SchoustraJRSt. Olaf CentralMIACE
WOMENTriple JumpPaige WoldtSOSt. Olaf CentralMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesMallory AdamsonSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMENHigh JumpGrace BordsonSRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
WOMENLong JumpSteph KretlowJRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
WOMENPole VaultKendall NovakSRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
WOMENHigh JumpSidney SeversonSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 MetersGina Dello RussoJRStevens AtlanticEmpire 8E
WOMEN200 MetersGina Dello RussoJRStevens*AtlanticEmpire 8E
WOMENHammerKatie WeeksSRStevens AtlanticEmpire 8E
WOMENShot PutKatie WeeksSRStevens*AtlanticEmpire 8E
WOMENDiscusKatie WeeksSRStevens*AtlanticEmpire 8E
WOMENHammerDanika AniJRStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENShot PutDanika AniJRStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENDiscusDanika AniJRStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENHammerLauren DiosesSRStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENLong JumpKimberly HammondSOStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMEN400 Meter HurdlesRachel PanekSOStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENHeptathlonRachel PanekSOStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENShot PutJess RegaSRStevenson MideastMiddle AtlanticE
WOMENHeptathlonMolly BakerFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN200 MetersSteffany BatistaFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelaySteffany BatistaFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMENHammerHarley BuczkowskiSRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpMaya CampbellJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN100 Meter HurdlesMaya CampbellJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayMaya CampbellJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayKelly GardnerJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayTaylor HunterFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN200 MetersTaylor HunterFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN800 MetersShannon ImbornoniSOSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMENJavelinCatherine LutjenJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayKayla BarberSOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN1500 MetersDana CebulskiSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENSteeplechaseAnnibel CoolicanJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN5000 MetersGenny CorcoranSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN10,000 MetersGenny CorcoranSOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN1500 MetersAllie FernandezSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayAnna FlaitzFRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayErin MacDougallSRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesErin MacDougallSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN100 Meter HurdlesErin MacDougallSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesHannah MaddenSRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayMadison MulderFRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN5000 MetersElise RamirezSRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN1500 MetersElise RamirezSRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN5000 MetersTaylor RettigJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENHammerAlexis RyderSOSUNY Oneonta AtlanticSUNYACE
WOMENLong JumpSarah YensanJRSUNY Oswego AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayJanyll BarberSOSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesJanyll BarberSOSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayTaylor CanetJRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMENShot PutBrianna CoonJRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMEN400 MetersMarissa JonesJRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayMarissa JonesJRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayElisabeth PlymptonJRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpVictoria WhimpleFRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMEN200 MetersSara ArbogastSOSusquehanna MideastLandmarkE
WOMENTriple JumpSara ArbogastSOSusquehanna MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayKayla CamachoSRSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayKayla CamachoSRSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN200 MetersKayla CamachoSRSwarthmore MideastCentennialE
WOMENDiscusClay ConleyJRSwarthmore MideastCentennialE
WOMENShot PutClay ConleyJRSwarthmore*MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelaySydney CovitzJRSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelayLauren HoltSOSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN400 MetersLauren HoltSOSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayLauren HoltSOSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelaySimran KhannaSRSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayMirayda MartinezJRSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelaySayaka VaulesJRSwarthmore MideastCentennialE
WOMEN100 Meter HurdlesKaila CarterJRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN5000 MetersNatalie CooperSRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelayMegan GasnickFRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelaySamantha GormanJRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN400 MetersSamantha GormanJRTCNJ AtlanticNJACE
WOMENSteeplechaseErin HolzbaurSRTCNJ*AtlanticNJACE
WOMEN800 MetersKatie LaCapriaJRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelayShannon LambertSOTCNJ AtlanticNJACE
WOMENHigh JumpKassidy MulryneFRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelayAllison UhlFRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN800 MetersAllison UhlFRTCNJ*AtlanticNJACE
WOMENJavelinStephanie WolferJRTCNJ AtlanticNJACE
WOMENJavelinTia HartFRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
WOMENTriple JumpCortnee PriourSRTexas Lutheran*South/SoutheastSCACE
WOMENLong JumpCortnee PriourSRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
WOMEN1500 MetersAshley RynardJRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
WOMEN800 MetersAshley RynardJRTexas Lutheran*South/SoutheastSCACE
WOMEN400 MetersTaylor AllenFRTransylvania Great LakesHCACE
WOMENHeptathlonRian BoelterJRTransylvania Great LakesHCACE
WOMEN800 MetersEvonne BultemeyerSOTrine Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMENSteeplechaseEvonne BultemeyerSOTrine*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN400 MetersEvonne BultemeyerSOTrine Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN1500 MetersEvonne BultemeyerSOTrine*Great LakesMichigan IntercollegiateE
WOMEN4x400 RelayAnna BarnesSRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpIsabella BrunoSOTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayEmma BuckleySOTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayMorgan HallowSRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN200 MetersMorgan HallowSRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersMorgan HallowSRTrinity (Conn.)*New EnglandNESCACE
WOMENDiscusBurabari KabariJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENShot PutBurabari KabariJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayKatie LazurJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENJavelinDevan WalshJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENDiscusStella AffognonSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMEN100 Meter HurdlesAbigail Bannon-SchneebeckSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMEN400 Meter HurdlesAbigail Bannon-SchneebeckSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENHigh JumpMakenna BentleyJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENHeptathlonAndroniki DefteraiouJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENTriple JumpAndy GarzaJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMEN400 Meter HurdlesAndy GarzaJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENPole VaultMia LoseffSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENSteeplechaseMolly McCulloughSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENHeptathlonKylene DeSmithSRTufts New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersRaissa BoysenJRUC Santa Cruz*WestIndependentE
WOMEN800 MetersRaissa BoysenJRUC Santa Cruz WestIndependentE
WOMENDiscusJordynn DoradoJRUC Santa Cruz WestIndependentE
WOMEN5000 MetersShannon McClishJRUC Santa Cruz WestIndependentE
WOMEN10,000 MetersShannon McClishJRUC Santa Cruz WestIndependentE
WOMENPole VaultMorgan CopeSRUrsinus MideastCentennialE
WOMENHammerBaylee CochranJRUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMENHeptathlonNatalie DeckerFRUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMENHeptathlonSummer GrubbsFRUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMENShot PutMichaela McGearySOUT Tyler*South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMENShot PutDelaney PresleyFRUT Tyler South/SoutheastAmerican Southwest (ASC)E
WOMENShot PutEmily FalesSRUtica AtlanticEmpire 8E
WOMENDiscusMolly FergusonSRUtica AtlanticEmpire 8E
WOMENJavelinNicole HerringshawSRUtica AtlanticEmpire 8E
WOMENLong JumpAshley AgrimsonSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesTommie BrennerSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayTommie BrennerSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayAmy ChenSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayLogan FaheyJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayKady KochendorferFRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN1500 MetersMorgan MarekSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMENDiscusErica OawsterSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMENShot PutErica OawsterSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMENHigh JumpLizz OttuschSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN5000 MetersSam SlatteryJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENHigh JumpBailey WaldhauserSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENHeptathlonMegan WallaceSOUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayKelly AldrichSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelayKatie BanieFRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMENJavelinCaycee BeanJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN10,000 MetersHannah BeilkeSRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN1500 MetersLibby BruggerJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayAllison HamptonSRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN800 MetersClaire KoeneckeFRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmma LawrenceFRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelayEmma LawrenceFRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMENSteeplechaseEmma MaloolySOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENPole VaultHannah PosickSRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN200 MetersSavannah RygiewiczSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelaySavannah RygiewiczSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelaySavannah RygiewiczSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN100 MetersSavannah RygiewiczSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENTriple JumpBetsy SchreierSRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelayMara SchroederFRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayPayton SiehrSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENPole VaultRachel ZastrowSRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN1500 MetersHannah LohrenzSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
WOMENShot PutIsabella SamuelsSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
WOMENJavelinAlly StegerJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
WOMEN400 MetersLauren WrenschSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
WOMENLong JumpLauren WrenschSRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
WOMEN800 MetersJohanna MeisterJRUW-Platteville MidwestWIACE
WOMEN1500 MetersJohanna MeisterJRUW-Platteville MidwestWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesKatie SchillingSOUW-Platteville MidwestWIACE
WOMEN10,000 MetersLinsey TolkkinenSRUW-River Falls MidwestWIACE
WOMEN5000 MetersLinsey TolkkinenSRUW-River Falls MidwestWIACE
WOMENLong JumpSam CarriveauFRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENJavelinAlex GrubbsJRUW-Stevens Point*MidwestWIACE
WOMENDiscusLarkin HoepnerJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENHigh JumpSylviann MomontJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENHeptathlonSylviann MomontJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMEN800 MetersMichelle PetkovsekJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENDiscusKaren WethalSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENShot PutKaren WethalSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENPole VaultHeather BeecherJRUW-Stout MidwestWIACE
WOMENHammerMorgan DentonSOUW-Stout MidwestWIACE
WOMENHigh JumpStephanie PladiesSRUW-Stout MidwestWIACE
WOMENSteeplechaseBrittany StaabJRUW-Stout MidwestWIACE
WOMEN400 MetersAbbie FeltonSRUW-Whitewater MidwestWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesMaggi BjustromJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN800 MetersLily CampbellFRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersCassidy ChristopherSOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersCarina ColletSOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersCarina ColletSOWartburg*CentralAmerican RiversE
WOMENJavelinAbby DeBaillieJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMENShot PutAnna RehbergJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN800 MetersErica RittgersJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersErica RittgersJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMENPole VaultJulia DannenbaumSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENLong JumpEka JoseSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENTriple JumpEka JoseSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENPole VaultHeidi NassosSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMENTriple JumpHeidi NassosSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesJ'Laan PittmanSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersNatalie RogusSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENSteeplechaseMolly ShepherdSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesCaira Watson-HaynesSOWashington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN10,000 MetersSophie WattersonJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersAly WayneSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN10,000 MetersAly WayneSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersMargaret SeyboldSRWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMEN800 MetersMargaret SeyboldSRWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMENSteeplechaseGrace CowlesSOWellesley New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayBriana ArtisSRWesley MideastAECE
WOMEN4x100 RelayMaysha FosterSOWesley MideastAECE
WOMEN4x100 RelayEmani McNeilSOWesley MideastAECE
WOMEN100 MetersEvelina SlobohJRWesley*MideastAECE
WOMEN200 MetersEvelina SlobohJRWesley MideastAECE
WOMEN4x100 RelayRakiya TaylorSOWesley MideastAECE
WOMEN400 MetersJenny AguiarSRWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENHammerIvie UzamereSOWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENHammerLauren GilderdaleJRWestfield State New EnglandMASCACE
WOMEN400 Meter HurdlesKerri LongSRWestfield State New EnglandMASCACE
WOMEN400 Meter HurdlesAlexa PoppSRWestfield State New EnglandMASCACE
WOMENPole VaultMorgan GossardFRWestminster (Pa.) MideastPACE
WOMEN4x100 RelayNatasha BrownSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN200 MetersNatasha BrownSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN10,000 MetersAryn EmbretsonSRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN5000 MetersAryn EmbretsonSRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN100 Meter HurdlesFavor EzewuzieJRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN100 MetersFavor EzewuzieJRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayFavor EzewuzieJRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN200 MetersFavor EzewuzieJRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelaySydney JonesFRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayAbby Grace McGeeSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMENSteeplechaseKatherine Leckbee FRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENJavelinCathryn MacGregor SRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN800 MetersAnahy CovarrubiasSRWhittier WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayElizabeth DonnellyFRWhittier WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayElyse EspeSOWhittier WestSCIACE
WOMEN400 Meter HurdlesElyse EspeSOWhittier WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayTiazha HogueSOWhittier WestSCIACE
WOMEN400 MetersGabriella Torres JoubertFRWhittier WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayGabriella Torres JoubertFRWhittier WestSCIACE
WOMENHeptathlonIsabel ClarkSRWhitworth WestNorthwest ConferenceE
WOMEN100 Meter HurdlesIsabel ClarkSRWhitworth WestNorthwest ConferenceE
WOMEN400 Meter HurdlesIsabel ClarkSRWhitworth WestNorthwest ConferenceE
WOMENJavelinIsabel ClarkSRWhitworth WestNorthwest ConferenceE
WOMENSteeplechaseMarissa MountJRWhitworth*WestNorthwest ConferenceE
WOMENDiscusKayla RamboFRWhitworth WestNorthwest ConferenceE
WOMENHammerAllison ReuterSRWidener*MideastMiddle AtlanticE
WOMENDiscusHope DuenasJRWillamette*WestNorthwest ConferenceE
WOMEN4x100 RelayDavis CollisonSOWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayDavis CollisonSOWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersElla DunnSOWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayElla DunnSOWilliams*New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpEmma EganJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersKennedy GreenSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayKennedy GreenSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENPole VaultKelsie HaoSOWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersEmily HarrisSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENSteeplechaseEmily HarrisSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersEmma HerrmannJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesIzabelle IthSOWilliams New EnglandNESCACE
WOMENHeptathlonIzabelle IthSOWilliams New EnglandNESCACE
WOMENLong JumpIzabelle IthSOWilliams New EnglandNESCACE
WOMENPole VaultMaggie MurphySRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENTriple JumpKene OdenigboSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersAnna PassannanteJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersAnna PassannanteJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayMegan PowellJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersMegan PowellJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayMegan PowellJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENTriple JumpCailin StollarSOWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersKiara TanFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayKiara TanFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpSummer-Solstice ThomasJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENHeptathlonSummer-Solstice ThomasJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayCaitlin UblSRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMENHeptathlonCaitlin UblSRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCaitlin UblSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesCaitlin UblSRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersAlexis GrayJRWittenberg Great LakesNCACE
WOMENTriple JumpAlexis JohnsonSOWittenberg Great LakesNCACE
WOMENHigh JumpCarolyn WebsterSRWooster Great LakesNCACE
WOMENLong JumpCarolyn WebsterSRWooster*Great LakesNCACE
WOMENHeptathlonCarolyn WebsterSRWooster Great LakesNCACE
WOMENPole VaultCarley DykstraSRWPI New EnglandNEWMACE
WOMENHigh JumpXandria KornSRWPI New EnglandNEWMACE
WOMENPole VaultBridget WirtzFRWPI New EnglandNEWMACE