Award History
NCAA DIII OTF All-Region

2022 NCAA Division III Outdoor Track & Field All-Region

NEW ORLEANS – All Region honors for the 2022 NCAA Division III Outdoor Track & Field season were announced on Wednesday by the U.S. Track & Field and Cross Country Coaches Association (USTFCCCA) following the conclusion of the regular season.

Top-5 individuals in each event from each region earned All-Region honors, in addition to each of the members of a top-3 ranked relay team.

Only USTFCCCA member programs are eligible for awards.

Overall, there were 15 women’s programs and 11 men’s programs that earned 20 or more All-Region honors for their efforts during the 2022 outdoor season. Of those 36 programs, none took home more laurels than the Rowan men with 42. SUNY Geneseo had the most on the women’s side with 35, followed by UW-La Crosse and Johns Hopkins, both with 33.

As a whole, SUNY Geneseo had the most combined All-Region honors with 63. Four other programs had 50 or more plaudits: MIT and Rowan, which both had 55; UW-La Crosse and Williams, which both had 54.

At the conference level, the NESCAC reigned supreme with 239 honors. The WIAC finished a distant second with 160, followed by the NEWMAC with 141 and the UAA with 140.

See below for a full list of athletes honored by the USTFCCCA.

2022 NCAA Division III Outdoor Track & Field
USTFCCCA Men’s & Women’s All-Region Honors

GenderEventStudent-AthleteYearInstitutionTRPRegionConference
MEN100 MetersDerek PlittSOAdrian Great LakesMIAAE
MEN200 MetersDerek PlittSOAdrian Great LakesMIAAE
MENHammerMason DardenJRAlbion*Great LakesMIAAE
MENLong JumpTrevor KnowlesSRAlbion Great LakesMIAAE
MENTriple JumpTrevor KnowlesSRAlbion Great LakesMIAAE
MENShot PutDerrelle MurraySOAlbion Great LakesMIAAE
MENDiscusDylan PerlinoSRAlfred State*NiagaraCSACE
MENHammerDylan PerlinoSRAlfred State NiagaraCSACE
MENJavelinJacob BoordSOAllegheny (Pa.)*Great LakesNCACE
MENDiscusDavid BrownFRAmherst MideastNESCACE
MEN100 MetersHenry BurenSRAmherst*MideastNESCACE
MEN200 MetersHenry BurenSRAmherst MideastNESCACE
MENPole VaultTroy ColleranSRAmherst MideastNESCACE
MENHigh JumpGabriel Dos SantosSOAmherst MideastNESCACE
MENTriple JumpKelechi EziriJRAmherst MideastNESCACE
MENHigh JumpCamden HeafitzSOAmherst*MideastNESCACE
MEN110 Meter HurdlesAlton MachenSOAmherst MideastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesEllis Phillips-GalucciJRAmherst MideastNESCACE
MENDecathlonMax SpelkeJRAmherst MideastNESCACE
MENDecathlonJack TrentJRAmherst MideastNESCACE
MENJavelinEvan BergemannSRAugsburg NorthMIACE
MENHammerCarson EipersJRAugustana (Ill.) MidwestCCIWE
MEN5000 MetersMichael GilleJRAugustana (Ill.) MidwestCCIWE
MENTriple JumpRobbie Peterson JrFRAurora MidwestNACCE
MENShot PutSteven TinsleyFRAurora MidwestNACCE
MENShot PutEric BotternSOBabson EastNEWMACE
MEN400 MetersColin CiancioloSRBabson EastNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesShadaryll ClarkSOBaldwin Wallace Great LakesOACE
MENDiscusLiam ByrneJRBates*EastNESCACE
MENHammerLiam ByrneJRBates*EastNESCACE
MENJavelinLiam ByrneJRBates EastNESCACE
MENDecathlonLiam EvansSRBates EastNESCACE
MEN1500 MetersJohn MieszczanskiSRBates EastNESCACE
MEN10,000 MetersRyan SmithJRBates EastNESCACE
MENJavelinBenjamin AdamsSRBelhaven (Miss.)*SouthASCE
MEN110 Meter HurdlesKelton KempSRBelhaven (Miss.)*SouthASCE
MEN400 Meter HurdlesKelton KempSRBelhaven (Miss.) SouthASCE
MENDiscusHunter WilliamsJRBelhaven (Miss.) SouthASCE
MEN4x100 RelayKoren LEONARD Benedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MEN4x100 RelayDJ ANDERSON Benedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MEN4x100 RelayMarvin AGWOMOH Benedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MEN4x100 RelayMatt FLEMING Benedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MEN200 MetersDJ AndersonSRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
MEN400 MetersDJ AndersonSRBenedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MENLong JumpMatt FlemingSRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
MEN110 Meter HurdlesKoren LeonardFRBenedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MEN10,000 MetersCameron BensleySRBerry*SouthSAAE
MEN100 MetersJahari JonesFRBerry SouthSAAE
MENPole VaultAlden McDonaldFRBerry SouthSAAE
MENJavelinDevan McEwenFRBerry SouthSAAE
MENDecathlonHayden RaikesFRBerry SouthSAAE
MENJavelinChristian RiveraSOBerry SouthSAAE
MENShot PutMason RobinsonSOBerry SouthSAAE
MEN110 Meter HurdlesRoth WilcoxSOBerry SouthSAAE
MEN400 Meter HurdlesRoth WilcoxSOBerry SouthSAAE
MENDecathlonRoth WilcoxSOBerry SouthSAAE
MENTriple JumpJake MarzinskeSOBethany Lutheran NorthUMACE
MEN4x400 RelayJacob PARENT Bethel (Minn.) NorthMIACE
MEN4x400 RelayTyler SEALOCK Bethel (Minn.) NorthMIACE
MEN4x400 RelayJosh SAMPSON Bethel (Minn.) NorthMIACE
MEN4x400 RelayJoel SMITH Bethel (Minn.) NorthMIACE
MEN110 Meter HurdlesJayson EkiyorFRBethel (Minn.)*NorthMIACE
MENShot PutGabe IronsJRBethel (Minn.) NorthMIACE
MENDiscusGabe IronsJRBethel (Minn.) NorthMIACE
MEN400 Meter HurdlesTyler SealockJRBethel (Minn.) NorthMIACE
MEN400 Meter HurdlesJoel SmithJRBethel (Minn.)*NorthMIACE
MENJavelinOrion BrogdonFRBirmingham-Southern SouthSAAE
MENLong JumpJordan JonesSRBirmingham-Southern SouthSAAE
MENTriple JumpJordan JonesSRBirmingham-Southern*SouthSAAE
MENTriple JumpMaurice SutherlandJRBirmingham-Southern SouthSAAE
MEN110 Meter HurdlesDesmond GistSOBluffton Great LakesHCACE
MENPole VaultRyan DurkinSRBowdoin EastNESCACE
MEN100 MetersAjay OlsonJRBowdoin EastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesMax RussoSOBowdoin EastNESCACE
MENTriple JumpJustin WhitneyFRBowdoin EastNESCACE
MENLong JumpCheng XingJRBowdoin EastNESCACE
MENTriple JumpCheng XingJRBowdoin EastNESCACE
MENShot PutJerome BassJRBrevard (N.C.) SouthUSA SouthE
MEN400 MetersKaegan AvalosJRBridgewater (Va.) SouthODACE
MENDiscusPeter FultonSOBridgewater (Va.)*SouthODACE
MENHammerPeter FultonSOBridgewater (Va.) SouthODACE
MENDecathlonAaron MoonFRBridgewater (Va.) SouthODACE
MENHigh JumpThomas BarinelliSOBridgewater State EastMASCACE
MENHigh JumpExondus BarnesJRBridgewater State EastMASCACE
MEN100 MetersJacob DeAndradeSRBridgewater State EastMASCACE
MEN100 MetersMatthew LightenSRBridgewater State*EastMASCACE
MEN200 MetersMatthew LightenSRBridgewater State*EastMASCACE
MENJavelinCorey StaltersSOBridgewater State*EastMASCACE
MEN10,000 MetersTrevor WysongSRBridgewater State EastMASCACE
MENShot PutLane JellisonSRBuena Vista MidwestAmerican RiversE
MENHammerLane JellisonSRBuena Vista MidwestAmerican RiversE
MENPole VaultCooper CurtinJRCal Lutheran WestSCIACE
MEN4x400 RelayCorbin DEBOER Calvin Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayMatthew VOS Calvin Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayLucas VANDERPLOEG Calvin Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayMorrison ISMOND Calvin Great LakesMIAAE
MEN10,000 MetersBrandan KnepperJRCalvin Great LakesMIAAE
MENSteeplechaseRyan VreekeJRCalvin Great LakesMIAAE
MENJavelinAndy FullmerSOCapital Great LakesOACE
MENDecathlonAndy FullmerSOCapital Great LakesOACE
MEN10,000 MetersStephen LaveySRCarleton NorthMIACE
MEN4x400 RelayMichael CAI Carnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN4x400 RelayGrant JOHNSON Carnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN4x400 RelayPranav RAJBHANDARI Carnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN4x400 RelayAndrew MCGOVERN Carnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENHammerCody BreidenbachFRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MEN400 MetersMichael CaiSRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENSteeplechaseDavid DurdallerSOCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN100 MetersAlexander HalkiasJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN200 MetersAlexander HalkiasJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENDiscusLen HuangJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN800 MetersAlex IvanovSOCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MEN400 MetersGrant JohnsonSRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN400 Meter HurdlesGrant JohnsonSRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENLong JumpJustin KiefelJRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MENTriple JumpJustin KiefelJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN400 MetersAndrew McGovernSOCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN1500 MetersColin McLaughlinFRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENShot PutBram MillerSRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MENDiscusBram MillerSRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MENLong JumpVarun NarayanSOCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENShot PutBailey O'MalleyJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENHammerBailey O'MalleyJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MEN5000 MetersMichael ObroinSRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MENDecathlonCasey PotrebicFRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENLong JumpThomas RichSOCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
MENDecathlonThomas RichSOCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MENSteeplechaseElijah SechJRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MEN1500 MetersAleksei SeletskiyFRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
MENDiscusSteven HermsenSOCarroll (Wis.)*NorthCCIWE
MENHammerMatt AusseSOCarthage*NorthCCIWE
MENShot PutJoseph WhiteFRCarthage NorthCCIWE
MENHammerJoseph WhiteFRCarthage NorthCCIWE
MEN5000 MetersJoseph JasterFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MEN800 MetersLogan SingerJRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MEN1500 MetersLogan SingerJRCase Western Reserve Great LakesUAAE
MENJavelinHarrison LeombrunoSOCastleton MideastLittle EastE
MENShot PutTrever RoseSRCastleton MideastLittle EastE
MENDiscusTrever RoseSRCastleton MideastLittle EastE
MENPole VaultChristian Di NicolantonioFRCatholic (D.C.) SouthLandmarkE
MEN5000 MetersJohn O'RourkeJRCatholic (D.C.) SouthLandmarkE
MENDiscusTheo BaldusSOCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MENHigh JumpSam BeattyFRCentral (Iowa)*MidwestAmerican RiversE
MENDecathlonLucas HeitzFRCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MENDecathlonBrody KleinFRCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MENLong JumpBrock LewisSOCentral (Iowa)*MidwestAmerican RiversE
MENDecathlonReid PakkebierFRCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MENDecathlonJaxon ThompsonFRCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MENPole VaultLogan IsaacsFRCentre Great LakesSAAE
MENShot PutAllen RichardsonSRCentre Great LakesSAAE
MEN100 MetersJP VaughtJRCentre*Great LakesSAAE
MEN200 MetersJP VaughtJRCentre*Great LakesSAAE
MEN400 MetersJP VaughtJRCentre*Great LakesSAAE
MENPole VaultJesse McMillanFRChapman WestSCIACE
MEN10,000 MetersSam CraigSRChicago MidwestUAAE
MENHammerJose HernandezSRChicago MidwestUAAE
MEN10,000 MetersHenry MyersSRChicago*MidwestUAAE
MENJavelinJoseph NoorchashmSOChicago MidwestUAAE
MENPole VaultBrandon ShinSOChicago MidwestUAAE
MENPole VaultJack ArmelSOChristopher Newport SouthC2CE
MENDecathlonJack ArmelSOChristopher Newport SouthC2CE
MEN1500 MetersDaniel FerranteSOChristopher Newport SouthC2CE
MENDiscusJoseph KilamaSOChristopher Newport SouthC2CE
MENShot PutTyler PalmerSOChristopher Newport SouthC2CE
MENTriple JumpClarence ReedersSOChristopher Newport SouthC2CE
MEN10,000 MetersEric SpeeneySRChristopher Newport SouthC2CE
MEN1500 MetersJohn VogelFRChristopher Newport SouthC2CE
MEN5000 MetersJohn VogelFRChristopher Newport SouthC2CE
MENSteeplechaseJohn VogelFRChristopher Newport SouthC2CE
MEN4x400 RelayMassimo BERTINI Claremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN4x400 RelayNicholas TERESI Claremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN4x400 RelayChristian CAMPBELL Claremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MEN4x400 RelayJamie COCKBURN Claremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
MENShot PutJason BowmanFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENHammerJason BowmanFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN200 MetersJamie CockburnJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN400 MetersJamie CockburnJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN800 MetersKai DettmanJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENPole VaultJohn HoranFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENShot PutSarath KakaniSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENJavelinMaxwell KnowlesSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENJavelinTruman KnowlesJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN110 Meter HurdlesJoshua MartinezFRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN5000 MetersHenry PickJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN1500 MetersDaniel SealandSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MEN5000 MetersStevie SteinbergSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENSteeplechaseAdam WilkinsonSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
MENDiscusJonathan BarrettFRCoast Guard MideastNEWMACE
MENHammerJohn BuchertSRCoast Guard MideastNEWMACE
MENHigh JumpTanner JohannsenJRCoast Guard MideastNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesTanner BurtonSRColby EastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesTanner BurtonSRColby EastNESCACE
MEN5000 MetersTyler MorrisSOColby EastNESCACE
MEN10,000 MetersTyler MorrisSOColby*EastNESCACE
MEN400 MetersCal WrightSRConcordia Moorhead*NorthMIACE
MENTriple JumpRavon Davis ConwaySRConcordia Texas WestASCE
MENLong JumpLandon NorsworthySOConcordia Texas WestASCE
MENPole VaultChristopher KoskinenSOConnecticut College*MideastNESCACE
MENDecathlonChristopher KoskinenSOConnecticut College MideastNESCACE
MEN10,000 MetersJeffrey LoveJRConnecticut College MideastNESCACE
MEN800 MetersBen VazquezSRConnecticut College MideastNESCACE
MENDecathlonJacob BrownSODenison*Great LakesNCACE
MENJavelinAndrew D'AsaroFRDenison Great LakesNCACE
MENHammerChris SlaterFRDenison Great LakesNCACE
MENDiscusGabriel SpringerJRDenison Great LakesNCACE
MEN400 Meter HurdlesCharlie WebbJRDenison Great LakesNCACE
MENDiscusBennett DecourseyFRDePauw*Great LakesNCACE
MENDecathlonDaniel JansenFRDePauw Great LakesNCACE
MENShot PutMatthew MurraySRDeSales MetroMACE
MENHammerJacki NiSRDeSales MetroMACE
MENLong JumpXavier PhoenixJRDeSales MetroMACE
MENTriple JumpXavier PhoenixJRDeSales MetroMACE
MEN800 MetersCarl TyceJRDeSales MetroMACE
MEN400 MetersCole BobackJRDickinson*Mid-AtlanticCentennialE
MENShot PutEthan HartSODickinson Mid-AtlanticCentennialE
MEN10,000 MetersCharles ScharfSRDickinson Mid-AtlanticCentennialE
MEN5000 MetersChristopher ScharfSRDickinson Mid-AtlanticCentennialE
MENSteeplechaseChristopher ScharfSRDickinson Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x100 RelayJaylen BELL Dubuque MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayJeremiah STEED Dubuque*MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayJeremiah STEED Dubuque MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayNolan LENTZ Dubuque*MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayKobe HOWELL Dubuque MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayNehemiah GRIFFIN Dubuque*MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayNolan LENTZ Dubuque MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayJoJo FROST Dubuque*MidwestAmerican RiversE
MENShot PutCade CollierSODubuque*MidwestAmerican RiversE
MENDiscusCade CollierSODubuque MidwestAmerican RiversE
MENHammerCade CollierSODubuque*MidwestAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesJoJo FrostSODubuque MidwestAmerican RiversE
MEN200 MetersNolan LentzFRDubuque MidwestAmerican RiversE
MEN100 MetersJeremiah SteedJRDubuque MidwestAmerican RiversE
MEN200 MetersJeremiah SteedJRDubuque MidwestAmerican RiversE
MENTriple JumpJeremiah SteedJRDubuque MidwestAmerican RiversE
MENJavelinKodie WillisSODubuque MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayMalik COOPER East Texas Baptist*WestASCE
MEN4x100 RelayBrandon POWELL East Texas Baptist*WestASCE
MEN4x100 RelayCaster BRANDON East Texas Baptist*WestASCE
MEN4x100 RelayDetaveon LEWIS East Texas Baptist*WestASCE
MEN100 MetersDetaveon LewisSREast Texas Baptist WestASCE
MEN400 MetersRangel MillerSOEast Texas Baptist*WestASCE
MEN100 MetersBrandon PowellSOEast Texas Baptist WestASCE
MEN200 MetersBrandon PowellSOEast Texas Baptist WestASCE
MENHigh JumpBrandon PowellSOEast Texas Baptist WestASCE
MEN110 Meter HurdlesAdam SchimmelpfennigFREastern Connecticut State MideastLittle EastE
MENTriple JumpCollin WiltshireJREastern Connecticut State MideastLittle EastE
MEN800 MetersIsaac AlderferJREastern Mennonite SouthODACE
MEN1500 MetersIsaac AlderferJREastern Mennonite SouthODACE
MEN100 MetersAlijah JohnsonJREastern Mennonite SouthODACE
MEN200 MetersAlijah JohnsonJREastern Mennonite SouthODACE
MEN10,000 MetersClay KaufmanSOEastern Mennonite SouthODACE
MEN100 MetersMyron HollandSOElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
MEN5000 MetersChristian SchaafSRElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
MEN10,000 MetersChristian SchaafSRElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
MEN400 MetersBraxston RedmondFRElmhurst MidwestCCIWE
MEN4x100 RelaySam RYBA Emory*SouthUAAE
MEN4x400 RelayTommy DAVIS Emory*SouthUAAE
MEN4x100 RelayTommy DAVIS Emory*SouthUAAE
MEN4x400 RelayLiam FOST Emory*SouthUAAE
MEN4x100 RelayLiam FOST Emory*SouthUAAE
MEN4x400 RelayDawit DEAN Emory*SouthUAAE
MEN4x100 RelayJackson PRICE Emory*SouthUAAE
MEN4x400 RelayJackson PRICE Emory*SouthUAAE
MEN400 MetersLiam FostSREmory SouthUAAE
MENSteeplechaseSpencer MooreJREmory SouthUAAE
MEN200 MetersJackson PriceFREmory SouthUAAE
MENPole VaultMaxwell PrizantSREmory SouthUAAE
MENHammerKenya SeiSOEmory SouthUAAE
MENHammerMichael TiffinJREmory SouthUAAE
MENDecathlonRobert KalinowskiFRFarmingdale State MetroSkylineE
MEN4x100 RelayJaden CLARK Ferrum SouthODACE
MEN4x100 RelayJoshua ELLERBE Ferrum SouthODACE
MEN4x100 RelayMichael HAMM Ferrum SouthODACE
MEN4x100 RelayIsaiah CLARK Ferrum SouthODACE
MENJavelinZanthius CollinsSOFitchburg State EastMASCACE
MENTriple JumpEric ShimiyimanaSOFitchburg State EastMASCACE
MEN1500 MetersLiam GalliganSRFranciscan Great LakesPACE
MEN5000 MetersLiam GalliganSRFranciscan Great LakesPACE
MEN100 MetersEric GregorySOGallaudet*SouthCSACE
MEN200 MetersEric GregorySOGallaudet*SouthCSACE
MEN400 MetersEric GregorySOGallaudet*SouthCSACE
MENHigh JumpKenmarkis MeeksSOGallaudet SouthCSACE
MEN4x100 RelayJosh BLESSING Geneva Mid-AtlanticPACE
MEN4x100 RelayDom DATA Geneva Mid-AtlanticPACE
MEN4x100 RelayDez LEWIS Geneva Mid-AtlanticPACE
MEN4x100 RelayGabe TREXLER Geneva Mid-AtlanticPACE
MEN100 MetersDom DataSRGeneva Mid-AtlanticPACE
MEN200 MetersDom DataSRGeneva*Mid-AtlanticPACE
MENLong JumpEthan KassebaumSRGeorge Fox WestNWCE
MENDecathlonTayler PhillipsSRGeorge Fox WestNWCE
MEN10,000 MetersPeter WeissJRGeorge Fox*WestNWCE
MEN4x100 RelayArthur KEEGAN Gettysburg Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x100 RelayCaden GIORDANO Gettysburg Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x100 RelayMichael VIGLIANO Gettysburg Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x100 RelayAidan KIERNAN Gettysburg Mid-AtlanticCentennialE
MEN100 MetersCJ AndersonFRGreenville MidwestSLIACE
MENShot PutNate BrownSRGreenville MidwestSLIACE
MENDiscusNate BrownSRGreenville MidwestSLIACE
MENShot PutNick GustafsonSOGrove City Mid-AtlanticPACE
MENJavelinDJ MulroySRGrove City Mid-AtlanticPACE
MENDiscusJames ParentiJRGrove City Mid-AtlanticPACE
MENJavelinSeth RaySRGrove City Mid-AtlanticPACE
MEN10,000 MetersAndrew HarrellJRHamilton*NiagaraNESCACE
MEN400 Meter HurdlesJosh ThomsenFRHamline NorthMIACE
MENDecathlonJustin JohnsonSRHanover Great LakesHCACE
MEN4x100 RelayEdashall KONAH Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x400 RelayMalik PRATT Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x100 RelayAidan MATTHEWS Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x400 RelayParnelle SHANDS Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x100 RelayDaelen WARREN-FRUGE Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x400 RelayEthan RAMIREZ Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x100 RelayParnelle SHANDS Hardin-Simmons WestASCE
MEN4x400 RelayAidan MATTHEWS Hardin-Simmons WestASCE
MENTriple JumpJordan FloresSOHardin-Simmons*WestASCE
MEN100 MetersAidan MatthewsFRHardin-Simmons WestASCE
MEN200 MetersAidan MatthewsFRHardin-Simmons WestASCE
MENTriple JumpJames McIntyreJRHardin-Simmons WestASCE
MENHigh JumpIsaiah PostonFRHardin-Simmons*WestASCE
MEN400 MetersMalik PrattJRHardin-Simmons WestASCE
MEN400 Meter HurdlesEthan RamirezJRHardin-Simmons WestASCE
MEN100 MetersParnelle ShandsSOHardin-Simmons*WestASCE
MEN200 MetersParnelle ShandsSOHardin-Simmons WestASCE
MENLong JumpJacob TorrezFRHardin-Simmons*WestASCE
MEN10,000 MetersAaron BrattJRHaverford MetroCentennialE
MEN5000 MetersMax BreligJRHaverford MetroCentennialE
MEN10,000 MetersMax BreligJRHaverford MetroCentennialE
MEN1500 MetersRyan KredellJRHaverford MetroCentennialE
MEN5000 MetersRyan KredellJRHaverford*MetroCentennialE
MEN10,000 MetersRyan KredellJRHaverford MetroCentennialE
MENSteeplechaseRyan KredellJRHaverford MetroCentennialE
MEN800 MetersJamie MorelandJRHaverford MetroCentennialE
MEN1500 MetersJamie MorelandJRHaverford*MetroCentennialE
MENDecathlonEthan ArmourJRHendrix*SouthSAAE
MEN800 MetersNicholas HoffmanSRHope Great LakesMIAAE
MEN1500 MetersNicholas HoffmanSRHope*Great LakesMIAAE
MEN800 MetersConnor VachonFRHope Great LakesMIAAE
MENTriple JumpWill RossFRIllinois College*MidwestMWCE
MENJavelinCole ParadaySRIllinois Wesleyan*MidwestCCIWE
MENShot PutKevin DanaherSRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MENDiscusKevin DanaherSRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN100 MetersAndy FrankJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN200 MetersAndy FrankJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN400 MetersAndy FrankJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN5000 MetersDanny JagoeJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersDanny JagoeJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN100 MetersJalen Leonard-OsbourneSOIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MENPole VaultDominic MikulaJRIthaca*NiagaraLiberty LeagueE
MEN110 Meter HurdlesNate OczkowskiJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN400 Meter HurdlesNate OczkowskiJRIthaca*NiagaraLiberty LeagueE
MENPole VaultBrendan SheehanSOIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MENJavelinJustin ShowsteadJRIthaca*NiagaraLiberty LeagueE
MENHammerLuke TobiaSRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayMick DOYLE John Carroll*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayGarrett CLARK John Carroll*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayMark ZAHREN John Carroll*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayJimmy KARTSONAS John Carroll*Great LakesOACE
MEN100 MetersGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN200 MetersGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN5000 MetersJamie DaileyJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN10,000 MetersJamie DaileyJRJohn Carroll Great LakesOACE
MENSteeplechaseEthan DomitrovichFRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesMick DoyleSOJohn Carroll Great LakesOACE
MENTriple JumpCorey MintonJRJohn Carroll Great LakesOACE
MENSteeplechaseCormac Peppard-KramerFRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN5000 MetersAlex PhillipSOJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN10,000 MetersAlex PhillipSOJohn Carroll*Great LakesOACE
MENSteeplechaseIan PiersonJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN800 MetersArthur BeyerSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MEN1500 MetersArthur BeyerSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MENLong JumpOwen BianchiSOJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MENTriple JumpJustin CanedyJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MEN1500 MetersDaniel ChenSOJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MEN5000 MetersGavin McElhennonSOJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MEN10,000 MetersGavin McElhennonSOJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
MEN400 Meter HurdlesKevin SommerSOJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MENLong JumpMatthew SuSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MENSteeplechaseCharlie TeeterFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
MEN100 MetersTapiwa Gono PhiriFRKenyon Great LakesNCACE
MENShot PutRiley OrthSOKenyon Great LakesNCACE
MENShot PutJustin Le CadreJRKing's College (Pa.) Mid-AtlanticMACE
MENHammerJustin Le CadreJRKing's College (Pa.) Mid-AtlanticMACE
MEN100 MetersDerrick JacksonJRKnox*MidwestMWCE
MEN400 MetersTyrell PierceSOKnox MidwestMWCE
MEN10,000 MetersTK BerheFRLa Verne WestSCIACE
MENHigh JumpZackery Deering-HaddixFRLa Verne WestSCIACE
MEN110 Meter HurdlesZachary ReidFRLa Verne*WestSCIACE
MENHigh JumpTrey BaughmanSOLancaster Bible Mid-AtlanticIndependentE
MEN100 MetersOwen BuhrJRLebanon Valley Mid-AtlanticMACE
MEN400 Meter HurdlesOwen BuhrJRLebanon Valley*Mid-AtlanticMACE
MENJavelinIan PaulFRLebanon Valley Mid-AtlanticMACE
MEN110 Meter HurdlesZachary ReedSOLebanon Valley Mid-AtlanticMACE
MENPole VaultJack MillerJRLeTourneau WestASCE
MEN110 Meter HurdlesErik MooreJRLeTourneau WestASCE
MENDecathlonErik MooreJRLeTourneau WestASCE
MENDecathlonRonan KrutzikowskyJRLinfield WestNWCE
MENJavelinMatt MetcalfJRLinfield WestNWCE
MENShot PutNick OlsenFRLinfield WestNWCE
MENDiscusJacob SlifkaFRLinfield WestNWCE
MEN110 Meter HurdlesKeaton WoodSRLinfield WestNWCE
MENDecathlonKeaton WoodSRLinfield*WestNWCE
MEN4x400 RelayJosh SMITH Loras MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayTed KRUSE Loras MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayCarter OBERFOELL Loras MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayMike JASA Loras MidwestAmerican RiversE
MENHigh JumpMatt BandySRLoras MidwestAmerican RiversE
MEN1500 MetersRyan HarveyFRLoras MidwestAmerican RiversE
MEN800 MetersMike JasaSOLoras*MidwestAmerican RiversE
MEN1500 MetersMike JasaSOLoras MidwestAmerican RiversE
MENDiscusHolden MurphyFRLoras MidwestAmerican RiversE
MENHammerHolden MurphyFRLoras MidwestAmerican RiversE
MENJavelinHolden MurphyFRLoras MidwestAmerican RiversE
MEN800 MetersCarter OberfoellJRLoras MidwestAmerican RiversE
MEN5000 MetersColin BeckSRLuther MidwestAmerican RiversE
MEN10,000 MetersColin BeckSRLuther MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayJacob HODNETT Lynchburg SouthODACE
MEN4x400 RelayAlex SHADKHOO Lynchburg SouthODACE
MEN4x400 RelaySam LLANEZA Lynchburg SouthODACE
MEN4x400 RelayTor HOTUNG-DAVIDSEN Lynchburg SouthODACE
MEN5000 MetersFrank CsorbaSOLynchburg*SouthODACE
MEN10,000 MetersFrank CsorbaSOLynchburg SouthODACE
MEN110 Meter HurdlesRyan ForeSOLynchburg SouthODACE
MEN110 Meter HurdlesMalik HarveyJRLynchburg SouthODACE
MEN800 MetersTor Hotung-DavidsenSOLynchburg*SouthODACE
MEN1500 MetersTor Hotung-DavidsenSOLynchburg SouthODACE
MEN800 MetersSam LlanezaSOLynchburg SouthODACE
MEN1500 MetersSam LlanezaSOLynchburg*SouthODACE
MENSteeplechaseConnor McCroySOLynchburg SouthODACE
MEN5000 MetersMaximillian SparksJRLynchburg SouthODACE
MEN400 MetersArlo HeitlerFRMacalester NorthMIACE
MEN10,000 MetersEnrique SalazarJRManchester Great LakesHCACE
MENShot PutBenjamin VillafuerteJRManchester Great LakesHCACE
MENHigh JumpRajai WaltonSRMary Washington SouthC2CE
MENLong JumpRajai WaltonSRMary Washington SouthC2CE
MENTriple JumpRajai WaltonSRMary Washington SouthC2CE
MEN110 Meter HurdlesGeorge ThompsonSOMarywood Mid-AtlanticAECE
MEN4x400 RelayZach STANGO McDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x400 RelayAlex HUFFER McDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x400 RelayTyler RICHARDSON McDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x400 RelayNicholas RAZZE McDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MEN110 Meter HurdlesTyren ProctorFRMcDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MEN400 Meter HurdlesNicholas RazzeSOMcDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MENHigh JumpJosh SproulJRMcDaniel Mid-AtlanticCentennialE
MEN4x100 RelayJayden SLOAN McMurry WestASCE
MEN4x400 RelayDazhaun WALTON McMurry WestASCE
MEN4x100 RelayJacorian COLBERT McMurry WestASCE
MEN4x400 RelayJaheim BILLISON McMurry WestASCE
MEN4x100 RelayJamari WILLIAMS McMurry WestASCE
MEN4x400 RelayGriffin GAYLER McMurry WestASCE
MEN4x100 RelayDazhaun WALTON McMurry WestASCE
MEN4x400 RelayJayden SLOAN McMurry WestASCE
MEN400 Meter HurdlesJustin DeLeonFRMcMurry WestASCE
MENHammerReagan OwenFRMcMurry WestASCE
MEN110 Meter HurdlesDontre SinegalFRMcMurry WestASCE
MENTriple JumpDontre SinegalFRMcMurry WestASCE
MEN200 MetersJayden SloanFRMcMurry WestASCE
MEN400 MetersJayden SloanFRMcMurry WestASCE
MEN400 Meter HurdlesJayden SloanFRMcMurry*WestASCE
MEN200 MetersDazhaun WaltonFRMcMurry*WestASCE
MENHammerSutton WelchFRMcMurry WestASCE
MENPole VaultGrady WardFRMerchant Marine Academy MetroSkylineE
MEN800 MetersBrody BeilerSRMessiah Mid-AtlanticMACE
MEN10,000 MetersKyle CostelloFRMessiah Mid-AtlanticMACE
MENHigh JumpDerek HeiseyFRMessiah Mid-AtlanticMACE
MEN1500 MetersLogan HorstSOMessiah Mid-AtlanticMACE
MEN10,000 MetersAndrew Hutchinson SOMessiah Mid-AtlanticMACE
MENTriple JumpBrendan ProvanSOMessiah Mid-AtlanticMACE
MENPole VaultJosiah ZehrSOMessiah Mid-AtlanticMACE
MENLong JumpAaron NashFRMethodist SouthUSA SouthE
MENSteeplechaseDrew TopolyJRMethodist SouthUSA SouthE
MENHammerDaniel BreySRMiddlebury MideastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesPeter HansenJRMiddlebury*MideastNESCACE
MENHigh JumpSam McGarrahanFRMiddlebury MideastNESCACE
MEN1500 MetersQuin McGaughSRMiddlebury MideastNESCACE
MEN800 MetersBen KuxmannJRMillikin MidwestCCIWE
MENLong JumpPeter SailsmanFRMillikin MidwestCCIWE
MENHigh JumpStorm BuescherSRMillsaps*SouthSAAE
MENDecathlonMatthew MaranskyFRMisericordia Mid-AtlanticMACE
MENJavelinLukas Schubert - BrownSRMisericordia Mid-AtlanticMACE
MEN4x100 RelayJeremiah BUDIMAN MIT*EastNEWMACE
MEN4x400 RelayEvan SCHAEFER MIT EastNEWMACE
MEN4x100 RelayMcKinley POLEN MIT*EastNEWMACE
MEN4x400 RelayBenton WILSON MIT EastNEWMACE
MEN4x100 RelayBenton WILSON MIT*EastNEWMACE
MEN4x400 RelayWalter TRUITT MIT EastNEWMACE
MEN4x100 RelayIan KOE MIT*EastNEWMACE
MEN4x400 RelayRyan WILSON MIT EastNEWMACE
MENPole VaultLiam AckermanSRMIT EastNEWMACE
MENShot PutNathan BasingerJRMIT EastNEWMACE
MENDiscusNathan BasingerJRMIT EastNEWMACE
MENHammerNathan BasingerJRMIT EastNEWMACE
MENPole VaultEverett BrandyberrySRMIT EastNEWMACE
MENDiscusSam EngebretsonFRMIT EastNEWMACE
MENHammerSam EngebretsonFRMIT EastNEWMACE
MEN1500 MetersHenry HardartFRMIT EastNEWMACE
MEN5000 MetersLowell HensgenSOMIT EastNEWMACE
MEN10,000 MetersLowell HensgenSOMIT EastNEWMACE
MEN800 MetersPau Ilerbaig-BajonaFRMIT EastNEWMACE
MEN5000 MetersMatthew KearneySOMIT EastNEWMACE
MENSteeplechaseMatthew KearneySOMIT EastNEWMACE
MEN200 MetersIan KoeFRMIT EastNEWMACE
MEN400 MetersIan KoeFRMIT EastNEWMACE
MEN10,000 MetersAndrew MahSOMIT EastNEWMACE
MEN5000 MetersNicky MedearisSOMIT EastNEWMACE
MENPole VaultLuka SrsicFRMIT*EastNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesWalter TruittFRMIT EastNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesKenneth WeiFRMIT EastNEWMACE
MENLong JumpKenneth WeiFRMIT*EastNEWMACE
MEN400 MetersBenton WilsonSRMIT EastNEWMACE
MEN800 MetersRyan WilsonSOMIT EastNEWMACE
MENShot PutWilliam WoltmannSOMIT*EastNEWMACE
MENHigh JumpJonathan OradiegwuSRMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
MENLong JumpJoseph OradiegwuSRMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
MENTriple JumpJoseph OradiegwuSRMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
MENPole VaultReed WilsonJRMonmouth (Ill.)*MidwestMWCE
MENLong JumpAnthony DiMauloSRMontclair State MetroNJACE
MENPole VaultOwen FogartySOMontclair State MetroNJACE
MENShot PutJohn GriffithSOMontclair State*MetroNJACE
MENDiscusJohn GriffithSOMontclair State MetroNJACE
MEN110 Meter HurdlesCameryn MartinJRMontclair State MetroNJACE
MENJavelinDamien ValentineSRMontclair State MetroNJACE
MENSteeplechaseShane HoughtonSRMoravian MetroLandmarkE
MENShot PutShane MastroSRMoravian MetroLandmarkE
MENLong JumpJustin DreylingJRMount St. Joseph*Great LakesHCACE
MENTriple JumpJustin DreylingJRMount St. Joseph*Great LakesHCACE
MEN4x100 RelayJared STORM Mount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayMatt MCBRIDE Mount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayAndrew MCVICKER Mount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayTyler GILL Mount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayTyler GILL Mount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayDylon CAMPBELL Mount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayZack MUNCHICK Mount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayJared STORM Mount Union*Great LakesOACE
MEN800 MetersAlex BryanSRMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpElijah CobbFRMount Union Great LakesOACE
MENTriple JumpBrody ColemanSOMount Union Great LakesOACE
MEN1500 MetersVincent GiumentiFRMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpEvan HershbergerSRMount Union Great LakesOACE
MEN400 MetersMatt McBrideSOMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpTanner SlackSRMount Union*Great LakesOACE
MEN200 MetersJared StormSOMount Union Great LakesOACE
MEN400 MetersJared StormSOMount Union Great LakesOACE
MENDiscusDrake WillenborgFRMount Union Great LakesOACE
MENPole VaultKyel WolffSOMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpBen ArehartSRMuhlenberg MetroCentennialE
MENTriple JumpJohn PannyJRMuhlenberg MetroCentennialE
MEN110 Meter HurdlesKaleb LutonJRNazareth NiagaraEmpire 8E
MENDiscusAndrew DavisJRNebraska Wesleyan*MidwestAmerican RiversE
MEN400 MetersKyle DickinsonJRNebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
MEN800 MetersGarrett LennersSONebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
MENShot PutKyle OttJRNebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
MEN800 MetersAndrew KoniecznyFRNeumann MetroAECE
MENPole VaultGavin CarrJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN400 Meter HurdlesErik MusgraveSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN100 MetersJamauri SpiverySRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MENShot PutTim GrayJRNorthern Vermont-Johnson MideastNACE
MEN800 MetersJon DiazJRNYU NiagaraUAAE
MEN5000 MetersRyan TobinFRNYU NiagaraUAAE
MEN400 Meter HurdlesCole FullerFROberlin Great LakesNCACE
MEN400 Meter HurdlesJacob TorresFROccidental WestSCIACE
MEN4x100 RelayNate DEAN Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x400 RelayDavid GROSS Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x100 RelayHunter KESLER Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x400 RelayHunter KESLER Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x100 RelayVini SOUSA Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x400 RelayTrey MYERS Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x100 RelayOzzie MILLER Ohio Northern Great LakesOACE
MEN4x400 RelayJordan DEAN Ohio Northern Great LakesOACE
MENPole VaultAndrew BudererSROhio Northern Great LakesOACE
MENShot PutKeegan DigbySOOhio Northern*Great LakesOACE
MENJavelinJack LehrSROhio Northern Great LakesOACE
MEN800 MetersLevi KilianSOOhio Wesleyan*Great LakesNCACE
MEN400 MetersJordon BrownJROlivet Great LakesMIAAE
MENPole VaultNick AgerterFROtterbein Great LakesOACE
MENSteeplechaseGage BeireisJROtterbein Great LakesOACE
MEN110 Meter HurdlesCwinn FebusSROtterbein Great LakesOACE
MEN110 Meter HurdlesMichael RennetteJROtterbein Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesMichael RennetteJROtterbein Great LakesOACE
MEN1500 MetersCal YackinFROtterbein*Great LakesOACE
MENJavelinDominic FunkJRPacific (Ore.)*WestNWCE
MENJavelinDarius ChaffinFRPacific Lutheran WestNWCE
MENDiscusLarson FairbairnSOPacific Lutheran WestNWCE
MEN400 Meter HurdlesGrady LemmaFRPacific Lutheran WestNWCE
MENDiscusMasum RealSOPacific Lutheran WestNWCE
MEN5000 MetersRyan StrackeSOPacific Lutheran WestNWCE
MEN110 Meter HurdlesBlake BurnsFRPenn State Behrend NiagaraCSACE
MENDiscusDan DabrowskiFRPenn State Behrend NiagaraCSACE
MENHigh JumpSamuel HetrickFRPenn State Behrend NiagaraCSACE
MENJavelinMatt LaslavicFRPenn State Behrend NiagaraCSACE
MENHigh JumpBrady SmithJRPenn State Behrend NiagaraCSACE
MENLong JumpAnthony JordanSRPiedmont*SouthUSA SouthE
MEN800 MetersDarius SmithSRPiedmont SouthUSA SouthE
MEN110 Meter HurdlesTerrell LewisSRPlymouth State EastLittle EastE
MENHammerJacob RigoliJRPlymouth State EastLittle EastE
MEN800 MetersBennett Booth-GentheSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN1500 MetersBennett Booth-GentheSOPomona-Pitzer*WestSCIACE
MEN5000 MetersLucas FlorsheimSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN10,000 MetersLucas FlorsheimSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MENSteeplechaseNathaniel GetachewJRPomona-Pitzer WestSCIACE
MENSteeplechaseCameron HatlerFRPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN1500 MetersColin KirkpatrickSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MENSteeplechaseColin KirkpatrickSOPomona-Pitzer*WestSCIACE
MEN800 MetersOscar RoeringFRPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN1500 MetersJack RosencransJRPomona-Pitzer WestSCIACE
MENSteeplechaseDuncan SpeirsSOPomona-Pitzer WestSCIACE
MEN200 MetersCorey CarterSRPrincipia MidwestSLIACE
MEN5000 MetersColin MonaghanSRPuget Sound*WestNWCE
MEN10,000 MetersColin MonaghanSRPuget Sound WestNWCE
MEN4x400 RelayKenyon FENDERSON Ramapo MetroNJACE
MEN4x400 RelayCheickna TRAORE Ramapo MetroNJACE
MEN4x400 RelayMax DUBAC Ramapo MetroNJACE
MEN4x400 RelayMatthew CORTEZ Ramapo MetroNJACE
MEN800 MetersChris AndersenJRRamapo*MetroNJACE
MEN400 Meter HurdlesMax DubacJRRamapo MetroNJACE
MEN10,000 MetersSteven FiumefreddoJRRamapo*MetroNJACE
MEN110 Meter HurdlesAlec MabieSRRamapo MetroNJACE
MEN100 MetersCheickna TraoreSORamapo*MetroNJACE
MEN200 MetersCheickna TraoreSORamapo*MetroNJACE
MEN400 MetersCheickna TraoreSORamapo*MetroNJACE
MEN800 MetersTucker CargileSRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
MEN1500 MetersTucker CargileSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MENHigh JumpJacob HusetFRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN100 MetersMarkelle Raymond-HillFRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MENHammerMichaelson SalomonFRRhode Island College MideastLittle EastE
MEN5000 MetersJared BriantSRRhodes SouthSAAE
MENSteeplechaseJared BriantSRRhodes*SouthSAAE
MENHammerShane CarakerSORhodes SouthSAAE
MEN400 MetersBilly ClarkSRRhodes SouthSAAE
MEN110 Meter HurdlesHugh StokesFRRhodes SouthSAAE
MENLong JumpDameco WalkerJRRipon NorthMWCE
MEN4x400 RelayTrenton GOYETTE RIT NiagaraLiberty LeagueE
MEN4x400 RelayJustin JANTZI RIT NiagaraLiberty LeagueE
MEN4x400 RelayOtto WILSON RIT NiagaraLiberty LeagueE
MEN4x400 RelayMatthew SKAKAL RIT NiagaraLiberty LeagueE
MENJavelinAndrew BernackiSORIT NiagaraLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersHassan EissaJRRIT NiagaraLiberty LeagueE
MENShot PutMatthew FunicelliSRRIT NiagaraLiberty LeagueE
MENDiscusMatthew FunicelliSRRIT NiagaraLiberty LeagueE
MENPole VaultNicholas JohnSRRIT NiagaraLiberty LeagueE
MENJavelinJason MohrFRRIT NiagaraLiberty LeagueE
MENLong JumpBenjamin SheehanFRRIT NiagaraLiberty LeagueE
MEN200 MetersSamuel CrawfordJRRoanoke SouthODACE
MEN400 MetersSamuel CrawfordJRRoanoke SouthODACE
MEN100 MetersBrady FowlerFRRoanoke SouthODACE
MEN200 MetersBrady FowlerFRRoanoke SouthODACE
MEN10,000 MetersChamberlain ZulaufSRRoanoke SouthODACE
MENDecathlonAeden AngeloneSORochester (N.Y.)*NiagaraLiberty LeagueE
MENDecathlonJarod ForerSRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
MENLong JumpCole GoodmanFRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
MEN400 Meter HurdlesGabe LundyJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
MENDecathlonAlex OpsahlJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
MEN800 MetersScott SikorskiJRRochester (N.Y.)*NiagaraLiberty LeagueE
MEN1500 MetersScott SikorskiJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
MENHigh JumpKyle BrownellSORose-Hulman*Great LakesHCACE
MEN100 MetersJailen HobbsSORose-Hulman Great LakesHCACE
MENTriple JumpTimothy YoundtJRRose-Hulman Great LakesHCACE
MEN4x100 RelayJohn OWENS Rowan*MetroNJACE
MEN4x400 RelayMarquise YOUNG Rowan*MetroNJACE
MEN4x100 RelayRobert MCKINNEY Rowan*MetroNJACE
MEN4x400 RelayNana AGYEMANG Rowan*MetroNJACE
MEN4x100 RelayJah'mere BEASLEY Rowan*MetroNJACE
MEN4x400 RelayJah'mere BEASLEY Rowan*MetroNJACE
MEN4x100 RelayNana AGYEMANG Rowan*MetroNJACE
MEN4x400 RelayAmara CONTE Rowan*MetroNJACE
MEN100 MetersNana AgyemangFRRowan MetroNJACE
MEN200 MetersNana AgyemangFRRowan MetroNJACE
MENLong JumpNana AgyemangFRRowan*MetroNJACE
MENDiscusIan BainFRRowan MetroNJACE
MEN100 MetersJah'mere BeasleyFRRowan MetroNJACE
MEN200 MetersJah'mere BeasleyFRRowan MetroNJACE
MEN400 MetersJah'mere BeasleyFRRowan MetroNJACE
MENTriple JumpKhaliel BurnettFRRowan MetroNJACE
MENPole VaultEric ByrneFRRowan MetroNJACE
MEN200 MetersAmara ConteFRRowan MetroNJACE
MEN400 MetersAmara ConteFRRowan MetroNJACE
MENLong JumpRakim CoyleSORowan MetroNJACE
MENTriple JumpRakim CoyleSORowan MetroNJACE
MENHigh JumpEarnest DanielJRRowan*MetroNJACE
MEN400 Meter HurdlesJoe DevitoFRRowan MetroNJACE
MENLong JumpAhmir JohnsonFRRowan MetroNJACE
MENTriple JumpAhmir JohnsonFRRowan*MetroNJACE
MENHigh JumpSoham KolliSORowan MetroNJACE
MEN800 MetersJake KolodziejSORowan MetroNJACE
MEN1500 MetersKevin LauerSORowan MetroNJACE
MENJavelinDan McAleaveyJRRowan MetroNJACE
MEN10,000 MetersConnor McBrideSORowan MetroNJACE
MENHigh JumpAdonis McGeeFRRowan MetroNJACE
MEN100 MetersRobert McKinneyFRRowan MetroNJACE
MEN400 Meter HurdlesJohn OwensJRRowan*MetroNJACE
MENJavelinLane OwensFRRowan MetroNJACE
MENJavelinGreg PolosoSORowan*MetroNJACE
MEN1500 MetersJacob RileyFRRowan MetroNJACE
MENJavelinEdgar RosaJRRowan MetroNJACE
MEN400 Meter HurdlesTreshan StevensonFRRowan MetroNJACE
MEN5000 MetersJeffrey StewartSORowan MetroNJACE
MENPole VaultJason TomainoFRRowan MetroNJACE
MEN110 Meter HurdlesMarquise YoungSORowan*MetroNJACE
MEN400 Meter HurdlesMarquise YoungSORowan MetroNJACE
MENDiscusJosh CohenFRRPI*MideastLiberty LeagueE
MENHammerJosh CohenFRRPI*MideastLiberty LeagueE
MENSteeplechaseJason GibbonsFRRPI MideastLiberty LeagueE
MEN1500 MetersMatthew LeckyFRRPI MideastLiberty LeagueE
MEN5000 MetersMatthew LeckyFRRPI MideastLiberty LeagueE
MEN400 MetersLuke LyonsFRRPI MideastLiberty LeagueE
MEN800 MetersLuke LyonsFRRPI MideastLiberty LeagueE
MENLong JumpShawn PutmanFRRPI MideastLiberty LeagueE
MEN5000 MetersJohn ReedSRRPI MideastLiberty LeagueE
MENSteeplechasePatrick SmythFRRPI MideastLiberty LeagueE
MENJavelinEvan WhiteSORPI MideastLiberty LeagueE
MENPole VaultJames ZeollaFRRPI MideastLiberty LeagueE
MENHammerJude MiskoSRRutgers-Camden MetroNJACE
MEN110 Meter HurdlesKraig RuffJRRutgers-Newark MetroNJACE
MENDiscusTimaul WilliamsSRRutgers-Newark*MetroNJACE
MENShot PutJohn CoddingtonFRSage Colleges MideastEmpire 8E
MEN4x100 RelayJack YOUNG Saint John's (Minn.) NorthMIACE
MEN4x100 RelayKevin ARTHUR Saint John's (Minn.) NorthMIACE
MEN4x100 RelayBrady LABINE Saint John's (Minn.) NorthMIACE
MEN4x100 RelayRyan MILLER Saint John's (Minn.) NorthMIACE
MENJavelinBrett HagueSOSaint John's (Minn.) NorthMIACE
MENHigh JumpMaguire PetersenSOSaint John's (Minn.) NorthMIACE
MENDecathlonMaguire PetersenSOSaint John's (Minn.) NorthMIACE
MENPole VaultShawn SchindlerJRSaint John's (Minn.) NorthMIACE
MENHigh JumpAshtyn AbbottJRSaint Joseph's (Maine) EastGNACE
MEN800 MetersJoey BujdosJRSaint Vincent Mid-AtlanticPACE
MEN5000 MetersTim PattersonSOSaint Vincent Mid-AtlanticPACE
MENJavelinCameron HaskoSOSalisbury*Mid-AtlanticC2CE
MENTriple JumpRashawn MarkmanFRSalisbury*Mid-AtlanticC2CE
MENHammerTravis ZimmermanJRSalisbury Mid-AtlanticC2CE
MENSteeplechaseShane McKeonSRScranton Mid-AtlanticLandmarkE
MEN4x100 RelayWilliam CROWDER Shenandoah SouthODACE
MEN4x100 RelayMiles MOORE Shenandoah SouthODACE
MEN4x100 RelayAndre JACKSON Shenandoah SouthODACE
MEN4x100 RelayElijah MORTON Shenandoah SouthODACE
MENShot PutJohn KindigSOShenandoah SouthODACE
MENHammerJohn KindigSOShenandoah*SouthODACE
MEN400 Meter HurdlesMatthew KlockeSOShenandoah SouthODACE
MEN400 Meter HurdlesElias McGhieFRShenandoah SouthODACE
MEN100 MetersMiles MooreFRShenandoah SouthODACE
MENShot PutWyatt SchannauerFRShenandoah*SouthODACE
MENDiscusWyatt SchannauerFRShenandoah SouthODACE
MEN110 Meter HurdlesMax Cleveland Simpson (Iowa) Midwest E
MEN1500 MetersSpencer MoonSOSimpson (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MEN5000 MetersSpencer MoonSOSimpson (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MEN10,000 MetersSpencer MoonSOSimpson (Iowa) MidwestAmerican RiversE
MENHigh JumpJacob JacksonFRSouthern Maine EastLittle EastE
MENLong JumpCharles MoodySRSouthern Maine EastLittle EastE
MENDecathlonCharles MoodySRSouthern Maine*EastLittle EastE
MENPole VaultRiley PetersonSRSouthern Maine EastLittle EastE
MEN4x400 RelayBen LANDHEIM Southern Virginia SouthUSA SouthE
MEN4x400 RelayDaniel DE LA CRUZ Southern Virginia SouthUSA SouthE
MEN4x400 RelayRoman MOORE Southern Virginia SouthUSA SouthE
MEN4x400 RelayAaron LEAVITT Southern Virginia SouthUSA SouthE
MEN400 Meter HurdlesDaniel de la CruzJRSouthern Virginia*SouthUSA SouthE
MENHigh JumpAaron LeavittFRSouthern Virginia SouthUSA SouthE
MENHigh JumpAdrian WashingtonSOSouthwestern (Texas) WestSCACE
MEN4x100 RelayEvan WEBER Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x400 RelaySamual POLLEY Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x100 RelayAnik DOLE Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x400 RelayThomas CZERWINSKI Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x100 RelayMichael SCOTT Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x400 RelayBradyn COTE Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x100 RelayTyler HANSEN Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN4x400 RelayLuke CHASTAIN Springfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN400 MetersLuke ChastainJRSpringfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MENShot PutJamie CoccaJRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MENDiscusJamie CoccaJRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MENJavelinDaniel CriscioSOSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MEN200 MetersThomas CzerwinskiJRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MEN100 MetersAnik DoleSOSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MEN100 MetersMichael ScottFRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MEN200 MetersMichael ScottFRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MENTriple JumpJoshua SilvesterSRSpringfield (Mass.)*MideastNEWMACE
MEN100 MetersEvan WeberSOSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MENLong JumpColby WilsonJRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MENHigh JumpMason YuskoSOSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
MENHigh JumpKyle RollinsSRSt. John Fisher*NiagaraEmpire 8E
MENLong JumpKyle RollinsSRSt. John Fisher NiagaraEmpire 8E
MENTriple JumpKyle RollinsSRSt. John Fisher*NiagaraEmpire 8E
MENSteeplechaseMatthew AbellFRSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
MEN800 MetersTimothy BoyceFRSt. Lawrence*MideastLiberty LeagueE
MEN110 Meter HurdlesErik GeierFRSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
MENJavelinConnor LambertSOSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
MENDecathlonConnor LambertSOSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
MENDiscusEthan CarpenterFRSt. Mary's (Md.) Mid-AtlanticC2CE
MENSteeplechaseWill KellySOSt. Olaf NorthMIACE
MEN110 Meter HurdlesLucas KramarczukSOSt. Olaf NorthMIACE
MENHigh JumpStephen PeperJRSt. Olaf*NorthMIACE
MENDecathlonStephen PeperJRSt. Olaf NorthMIACE
MEN1500 MetersCalvin BooneFRSt. Scholastica NorthMIACE
MEN4x400 RelayJai RACCIOPPI Stevenson*Mid-AtlanticMACE
MEN4x400 RelayCameron SUMMERS Stevenson*Mid-AtlanticMACE
MEN4x400 RelayRitchie CASE Stevenson*Mid-AtlanticMACE
MEN4x400 RelayIddriss IDDRISS Stevenson*Mid-AtlanticMACE
MENDecathlonRitchie CaseSRStevenson Mid-AtlanticMACE
MEN400 MetersIddriss IddrissSRStevenson Mid-AtlanticMACE
MEN800 MetersIddriss IddrissSRStevenson Mid-AtlanticMACE
MEN100 MetersCameron SummersJRStevenson Mid-AtlanticMACE
MEN200 MetersCameron SummersJRStevenson Mid-AtlanticMACE
MENHammerNathan WilliamsSOStevenson Mid-AtlanticMACE
MENShot PutWill GrossJRStockton MetroNJACE
MENPole VaultKeith HollandSRStockton*MetroNJACE
MENDecathlonMax KlenkFRStockton MetroNJACE
MEN100 MetersCarson LathamFRStockton MetroNJACE
MEN200 MetersCarson LathamFRStockton MetroNJACE
MENPole VaultJoseph MoralesFRStockton MetroNJACE
MENSteeplechaseKyle NavalanceSRStockton MetroNJACE
MENHammerDarren WanSRStockton MetroNJACE
MENHammerMichael BalestraSOSuffolk EastCCCE
MEN1500 MetersMatyas Csiki-FejerSOSuffolk EastCCCE
MEN5000 MetersMatyas Csiki-FejerSOSuffolk*EastCCCE
MEN4x100 RelayKelly BROWN SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayOlivier KOTHOR SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayMatthew KILIAN SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayJosh JEZIORSKI SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MENHammerMatthew JacksonJRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MENLong JumpJosh JeziorskiSOSUNY Brockport*NiagaraSUNYACE
MENShot PutArt JordanSRSUNY Brockport*NiagaraSUNYACE
MENDiscusArt JordanSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MEN100 MetersOlivier KothorSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MEN200 MetersOlivier KothorSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MENShot PutAlex RoodFRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MENSteeplechasePaul SuflitaSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MENHammerElijah WashingtonSRSUNY Brockport*NiagaraSUNYACE
MEN1500 MetersJonathan ZavalaFRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayZashon ABRAMS SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayEvan JENSEN SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayBrett MORSE SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayRichard SAMUELS SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayColtrane GORING SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayDouglas KNAPP SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayAaron JONES SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayColtrane GORING SUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN5000 MetersRyan CoryFRSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN200 MetersColtrane GoringSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN400 MetersColtrane GoringSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MENTriple JumpAmarian HughesSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN200 MetersAaron JonesSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN110 Meter HurdlesAaron JonesSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MENHammerMitchell MakowskiJRSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN110 Meter HurdlesBrett MorseSOSUNY Cortland*NiagaraSUNYACE
MENPole VaultZachary NyhartSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MENTriple JumpJean-Andre SassineFRSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MENPole VaultDane SorensenJRSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MENSteeplechaseMichael VerdeJRSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
MEN100 MetersNaquille HarrisFRSUNY Delhi*NiagaraNACE
MEN200 MetersNaquille HarrisFRSUNY Delhi*NiagaraNACE
MEN400 MetersJosh JeffesFRSUNY Delhi NiagaraNACE
MEN4x100 RelayBryan JACOBS SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayJohn GOLDSZER SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayLance JENSEN SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayJason RAPPAZZO SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayJason RAPPAZZO SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayLance JENSEN SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x100 RelayLukas D'ALFONSO SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MEN4x400 RelayKieran SHERIDAN SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MENDecathlonLuke AndresSRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN800 MetersAlec AndrewsJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN1500 MetersNick AndrewsSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN5000 MetersNick AndrewsSOSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MENSteeplechaseNick AndrewsSOSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MENTriple JumpJoshua FeldbergJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN800 MetersJoshua GoldbergFRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN400 MetersJohn GoldszerSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN400 Meter HurdlesJohn GoldszerSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN1500 MetersRiley GrossmanJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN5000 MetersRiley GrossmanJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN10,000 MetersRiley GrossmanJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN10,000 MetersWilliam HallSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN400 Meter HurdlesStephen HoareSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN400 Meter HurdlesLance JensenSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MENSteeplechaseRyan MitchellSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN800 MetersEzra RugglesSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN1500 MetersEzra RugglesSOSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MENSteeplechaseEzra RugglesSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
MEN400 MetersKieran SheridanJRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
MENDecathlonRichard MangognaSOSUNY Oneonta NiagaraSUNYACE
MEN200 MetersBrexton MontvilleSOSUNY Plattsburgh*MideastSUNYACE
MENPole VaultIsaiah BlattJRSusquehanna*Mid-AtlanticLandmarkE
MENDecathlonIsaiah BlattJRSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
MENHigh JumpBryce EllingerSOSusquehanna*Mid-AtlanticLandmarkE
MENPole VaultKeefer GoodspeedSRSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
MENTriple JumpKeith GreenJRSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
MEN110 Meter HurdlesJoey MasserSOSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
MEN1500 MetersAidan CantineJRSwarthmore MetroCentennialE
MEN5000 MetersAtticus HempelFRSwarthmore MetroCentennialE
MENDecathlonBastiaan PhairSOSwarthmore*MetroCentennialE
MEN4x100 RelayThomas DOMOZYCH TCNJ MetroNJACE
MEN4x100 RelayAndrew LODGE TCNJ MetroNJACE
MEN4x100 RelayTyler SCOTT TCNJ MetroNJACE
MEN4x100 RelayRaymond SCHMITT TCNJ MetroNJACE
MENSteeplechaseKevin ChristensenSOTCNJ*MetroNJACE
MEN5000 MetersJack EnnisJRTCNJ MetroNJACE
MENSteeplechaseStuart GrutersJRTCNJ MetroNJACE
MEN400 MetersAndrew LodgeSOTCNJ MetroNJACE
MENDiscusZachary MackiewiczSOTCNJ MetroNJACE
MENShot PutZachary HermanSRTexas Lutheran WestSCACE
MENHammerZachary HermanSRTexas Lutheran*WestSCACE
MENTriple JumpCaimen McDonoughSRTexas Lutheran WestSCACE
MENShot PutScottie ReyesSOTexas Lutheran*WestSCACE
MENDiscusScottie ReyesSOTexas Lutheran*WestSCACE
MENHammerScottie ReyesSOTexas Lutheran WestSCACE
MENTriple JumpJake WarnJRThomas (Maine)*EastNACE
MENLong JumpWill StanfieldFRTransylvania Great LakesHCACE
MENDiscusLuke StegmanFRTransylvania Great LakesHCACE
MEN110 Meter HurdlesJake GladieuxJRTrine*Great LakesMIAAE
MEN400 Meter HurdlesJake GladieuxJRTrine*Great LakesMIAAE
MENJavelinNoah McClellanSRTrine Great LakesMIAAE
MENHammerTheo SamraSRTrine Great LakesMIAAE
MENHigh JumpGreysen SpohnSOTrine Great LakesMIAAE
MENLong JumpBen WilliamsJRTrine Great LakesMIAAE
MEN4x100 RelayDarren WARREN Trinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN4x100 RelayKai BAILIN Trinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN4x100 RelayRobert ALLEN Trinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN4x100 RelayTerrance BOGAN Trinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN100 MetersRobert AllenJRTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN200 MetersKai BailinSOTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesKai BailinSOTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MENTriple JumpKinnard HughesJRTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN800 MetersTravis MartinSOTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN1500 MetersTravis MartinSOTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MEN400 MetersNolan McKennaFRTrinity (Conn.) MideastNESCACE
MENLong JumpJustin O'Neil-RileyFRTrinity (Conn.)*MideastNESCACE
MENShot PutEthan WilkieFRTrinity (Conn.)*MideastNESCACE
MEN400 MetersSean MajorsSRTrinity (Texas) WestSCACE
MENLong JumpSean MajorsSRTrinity (Texas) WestSCACE
MEN4x100 RelayNaheim WASHINGTON Tufts EastNESCACE
MEN4x400 RelayAlex LEMIEUX Tufts*EastNESCACE
MEN4x100 RelayAlex LEMIEUX Tufts EastNESCACE
MEN4x400 RelayAndrii CAMPBELL Tufts*EastNESCACE
MEN4x100 RelayLuke BOTSFORD Tufts EastNESCACE
MEN4x400 RelayNoah TURNER Tufts*EastNESCACE
MEN4x100 RelayAlex ZSIKLA Tufts EastNESCACE
MEN4x400 RelayLuke BOTSFORD Tufts*EastNESCACE
MENSteeplechaseIvan AppletonFRTufts EastNESCACE
MENLong JumpTommy BhangdiaJRTufts EastNESCACE
MEN100 MetersLuke BotsfordSOTufts EastNESCACE
MEN200 MetersLuke BotsfordSOTufts EastNESCACE
MEN400 MetersLuke BotsfordSOTufts*EastNESCACE
MEN100 MetersAlex LemieuxSOTufts EastNESCACE
MEN200 MetersAlex LemieuxSOTufts EastNESCACE
MENSteeplechaseRyan ProulxSOTufts*EastNESCACE
MENHigh JumpHarry Rienecker-FoundSOTufts*EastNESCACE
MENDecathlonCarter RosewellSOTufts EastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesJay SharmaFRTufts EastNESCACE
MENDecathlonBen SteinJRTufts EastNESCACE
MENLong JumpDrew SvobodaSOTufts EastNESCACE
MEN800 MetersSawyer WilsonFRTufts EastNESCACE
MENTriple JumpAlex ZsiklaJRTufts EastNESCACE
MEN800 MetersEric AndersonFRUC Santa Cruz WestC2CE
MENDecathlonShea WisslerJRUC Santa Cruz WestC2CE
MEN200 MetersDavid BennettFRUMass Dartmouth EastLittle EastE
MEN400 MetersDavid BennettFRUMass Dartmouth EastLittle EastE
MENJavelinConnor RichardFRUMass Dartmouth EastLittle EastE
MEN400 Meter HurdlesCameron RodgersFRUMass Dartmouth*EastLittle EastE
MENShot PutAndrew SwallowSOUMass Dartmouth EastLittle EastE
MENDiscusAndrew SwallowSOUMass Dartmouth EastLittle EastE
MENJavelinMike VolkmannJRUMass Dartmouth EastLittle EastE
MEN4x100 RelayOctavious CARTER Ursinus MetroCentennialE
MEN4x400 RelayDaniel TABOR Ursinus MetroCentennialE
MEN4x100 RelayTyler REILLY Ursinus MetroCentennialE
MEN4x400 RelayDevon GREAVES Ursinus MetroCentennialE
MEN4x100 RelayZachary CREBBIN Ursinus MetroCentennialE
MEN4x400 RelayPayton STANZIANI Ursinus MetroCentennialE
MEN4x100 RelayDaniel TABOR Ursinus MetroCentennialE
MEN4x400 RelayTyler REILLY Ursinus MetroCentennialE
MENShot PutNick GalbraithSRUrsinus MetroCentennialE
MENHammerNick GalbraithSRUrsinus MetroCentennialE
MEN110 Meter HurdlesDaniel MaloneyJRUrsinus MetroCentennialE
MENPole VaultBrody MyersFRUrsinus MetroCentennialE
MEN400 MetersTyler ReillySRUrsinus MetroCentennialE
MENDecathlonBrandon SlabodaSRUrsinus MetroCentennialE
MENShot PutHunter LoganSOUtica NiagaraEmpire 8E
MEN100 MetersDaijon RichardsSOUtica NiagaraEmpire 8E
MENJavelinJustin SwavelyFRUtica NiagaraEmpire 8E
MENLong JumpKa'Sean WatlingtonSRUtica NiagaraEmpire 8E
MENTriple JumpKa'Sean WatlingtonSRUtica NiagaraEmpire 8E
MENHigh JumpZuriel WrightJRUtica NiagaraEmpire 8E
MENSteeplechaseConnor DolanSRUW-Eau Claire NorthWIACE
MENShot PutYakob EkoueSOUW-Eau Claire NorthWIACE
MENHigh JumpWes KellerFRUW-Eau Claire NorthWIACE
MEN400 MetersJordan LijewskiSRUW-Eau Claire NorthWIACE
MEN400 MetersColin McClowryFRUW-Eau Claire NorthWIACE
MENPole VaultAbrahm SchroedlSRUW-Eau Claire NorthWIACE
MENDecathlonAbrahm SchroedlSRUW-Eau Claire NorthWIACE
MENDecathlonMitch StegemanSOUW-Eau Claire NorthWIACE
MEN800 MetersSam VerkerkeFRUW-Eau Claire NorthWIACE
MEN1500 MetersSam VerkerkeFRUW-Eau Claire*NorthWIACE
MENJavelinMarcus WeaverSOUW-Eau Claire*NorthWIACE
MENDecathlonMarcus WeaverSOUW-Eau Claire*NorthWIACE
MEN4x100 RelayJordan MONTGOMERY UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x400 RelayPayton FLOOD UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x100 RelaySam BLASKOWSKI UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x400 RelayAddison HILL UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x100 RelayJustin KOTARAK UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x400 RelaySam BLASKOWSKI UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x100 RelayKaleb SCHUSTER UW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x400 RelayCaden PEARCE UW-La Crosse NorthWIACE
MENHigh JumpNathan AndringaFRUW-La Crosse NorthWIACE
MEN100 MetersSam BlaskowskiFRUW-La Crosse*NorthWIACE
MEN200 MetersSam BlaskowskiFRUW-La Crosse*NorthWIACE
MENLong JumpSam BlaskowskiFRUW-La Crosse*NorthWIACE
MENTriple JumpWilliam CadyFRUW-La Crosse NorthWIACE
MEN5000 MetersEthan GreggSOUW-La Crosse NorthWIACE
MEN10,000 MetersEthan GreggSOUW-La Crosse*NorthWIACE
MENPole VaultLogan LarsonSOUW-La Crosse NorthWIACE
MENSteeplechaseAdam LoenserFRUW-La Crosse NorthWIACE
MEN800 MetersMichael MadochSOUW-La Crosse NorthWIACE
MEN1500 MetersMichael MadochSOUW-La Crosse NorthWIACE
MENLong JumpCameron SorensonJRUW-La Crosse NorthWIACE
MENHammerAiden WilliamsSOUW-La Crosse NorthWIACE
MEN4x100 RelayJoey KEAN UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x400 RelayRashaad HENDERSON UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x100 RelayAaron RICHARDSON UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x400 RelayAmitai WHEAT UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x100 RelayRobert OGBULI UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x400 RelayBo KOEHN UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x100 RelayJaylen GRANT UW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN4x400 RelayRyan POTTER UW-Oshkosh*NorthWIACE
MENHigh JumpCaleb CorneliusFRUW-Oshkosh NorthWIACE
MENSteeplechaseJason FordSOUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN400 Meter HurdlesJohn FordSRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN100 MetersJaylen GrantJRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN200 MetersJaylen GrantJRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN200 MetersLondyn LittleFRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN100 MetersRobert OgbuliSRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN200 MetersRobert OgbuliSRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN800 MetersRyan PotterSOUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN800 MetersSteven PotterJRUW-Oshkosh*NorthWIACE
MEN1500 MetersSteven PotterJRUW-Oshkosh NorthWIACE
MEN100 MetersAaron RichardsonSRUW-Oshkosh NorthWIACE
MENShot PutJackson ShecklerSRUW-Oshkosh NorthWIACE
MENLong JumpAbdul-Karim Toheeb-LawalFRUW-Oshkosh NorthWIACE
MENPole VaultEli TranelJRUW-Oshkosh*NorthWIACE
MENTriple JumpJonathan WilburnSRUW-Oshkosh NorthWIACE
MENHammerJustin EichlerJRUW-Platteville NorthWIACE
MENDiscusAlex GirardSRUW-Platteville NorthWIACE
MENJavelinWill LawrenceFRUW-Platteville NorthWIACE
MEN100 MetersCade VanHoutJRUW-Platteville NorthWIACE
MEN200 MetersCade VanHoutJRUW-Platteville NorthWIACE
MEN400 MetersDylan WachterSOUW-River Falls NorthWIACE
MENDiscusBlake OrrSRUW-Stevens Point NorthWIACE
MEN110 Meter HurdlesJared SchrangSRUW-Stevens Point NorthWIACE
MENPole VaultJacob BackesFRUW-Stout NorthWIACE
MENHammerJacob BugellaJRUW-Stout NorthWIACE
MENJavelinNate KarauFRUW-Stout NorthWIACE
MEN800 MetersGrant MagnusonFRUW-Stout NorthWIACE
MEN110 Meter HurdlesKaden MartinFRUW-Stout NorthWIACE
MENLong JumpJack RoeberFRUW-Stout NorthWIACE
MENShot PutKevin RuechelJRUW-Stout*NorthWIACE
MENDiscusKevin RuechelJRUW-Stout NorthWIACE
MEN5000 MetersSpencer SchultzSOUW-Stout NorthWIACE
MEN10,000 MetersSpencer SchultzSOUW-Stout NorthWIACE
MEN400 Meter HurdlesHayden WagnerFRUW-Stout NorthWIACE
MEN5000 MetersDavid FassbenderJRUW-Whitewater NorthWIACE
MEN10,000 MetersDavid FassbenderJRUW-Whitewater NorthWIACE
MENTriple JumpShelvin GarrettFRUW-Whitewater*NorthWIACE
MEN110 Meter HurdlesLandon KeefoverSOUW-Whitewater NorthWIACE
MEN1500 MetersJustin KrauseFRUW-Whitewater NorthWIACE
MEN5000 MetersChristian PatzkaFRUW-Whitewater*NorthWIACE
MENSteeplechaseChristian PatzkaFRUW-Whitewater*NorthWIACE
MEN5000 MetersGunner SchlenderFRUW-Whitewater NorthWIACE
MEN10,000 MetersGunner SchlenderFRUW-Whitewater NorthWIACE
MENTriple JumpBrayden ZettleFRUW-Whitewater NorthWIACE
MENSteeplechaseAidan MayerSOVassar*MideastLiberty LeagueE
MEN10,000 MetersMiles TakiguchiJRVassar MideastLiberty LeagueE
MEN110 Meter HurdlesLandry MoffoSRVirginia Wesleyan SouthODACE
MENLong JumpGeni RobertsJRVirginia Wesleyan SouthODACE
MENTriple JumpGeni RobertsJRVirginia Wesleyan SouthODACE
MENHigh JumpMax BiglerSRWabash Great LakesNCACE
MENDecathlonMax BiglerSRWabash Great LakesNCACE
MENDiscusReis ThomasJRWabash Great LakesNCACE
MEN4x100 RelaySean HENSON Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayDallas WRIGHT Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayDeyton LOVE Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayDeyton LOVE Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayDallas WRIGHT Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelaySean HENSON Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x100 RelayRiley NOLAN Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN4x400 RelayWyatt SCHMIDT Wartburg MidwestAmerican RiversE
MEN1500 MetersChristopher ColletSOWartburg*MidwestAmerican RiversE
MEN5000 MetersChristopher ColletSOWartburg MidwestAmerican RiversE
MENSteeplechaseChristopher ColletSOWartburg MidwestAmerican RiversE
MENJavelinMatt EgtsSRWartburg MidwestAmerican RiversE
MEN5000 MetersJoe FreiburgerSRWartburg*MidwestAmerican RiversE
MEN10,000 MetersJoe FreiburgerSRWartburg MidwestAmerican RiversE
MENSteeplechaseConnor LancialFRWartburg MidwestAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesDeyton LoveFRWartburg MidwestAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesDeyton LoveFRWartburg MidwestAmerican RiversE
MENLong JumpDeyton LoveFRWartburg MidwestAmerican RiversE
MEN200 MetersDallas WrightSRWartburg*MidwestAmerican RiversE
MEN400 MetersDallas WrightSRWartburg MidwestAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesDallas WrightSRWartburg MidwestAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesDallas WrightSRWartburg*MidwestAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesGiovanni AlfredJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENSteeplechaseJeff CandellJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN800 MetersWill HouserSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENSteeplechaseMichael LySRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENPole VaultTommaso MaioccoSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENLong JumpMatt MooreSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN1500 MetersJacob RidderhoffSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENHigh JumpMichael SnyderJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN110 Meter HurdlesAndrew WhitakerSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MENHigh JumpNate SciarroFRWashington & Jefferson Mid-AtlanticPACE
MENDiscusEvan NovakFRWashington and Lee SouthODACE
MENPole VaultJoe O'ConnorJRWashington and Lee*SouthODACE
MENJavelinAdam RoyFRWashington and Lee SouthODACE
MEN100 MetersElijah PerezSRWebster MidwestSLIACE
MENShot PutKyle MoserJRWentworth (Mass.) EastCCCE
MENDiscusJared PierceJRWentworth (Mass.) EastCCCE
MEN4x400 RelayWill RUDEN-SELLA Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
MEN4x400 RelayEmmett PERRY Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
MEN4x400 RelayAaron FOOTE Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
MEN4x400 RelayChristian DENNY Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
MEN110 Meter HurdlesNick CarulliSRWesleyan (Conn.) MideastNESCACE
MENHigh JumpNoah OlsenSRWesleyan (Conn.) MideastNESCACE
MENJavelinShane ClarkSRWestfield State*MideastMASCACE
MEN4x100 RelayAmon SAMS Westminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
MEN4x100 RelayRyan BEARD Westminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
MEN4x100 RelayJacob PATTON Westminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
MEN4x100 RelayShamar LOVE Westminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
MENPole VaultJoe KurelowechSOWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
MEN100 MetersShamar LoveJRWestminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
MEN200 MetersShamar LoveJRWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
MEN110 Meter HurdlesJacob PattonJRWestminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
MEN400 Meter HurdlesJacob PattonJRWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
MEN100 MetersAmon SamsSRWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
MEN200 MetersAmon SamsSRWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
MENPole VaultDavid BradleySRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
MENDecathlonIsaiah ClausenJRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
MENHigh JumpDon CrowderSRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
MEN400 Meter HurdlesEli OdellJRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
MENSteeplechaseKevin RileySRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
MEN100 MetersKelvin PetersonFRWheaton (Mass.) EastNEWMACE
MENLong JumpMateo GomezFRWhittier WestSCIACE
MENPole VaultGarrett SilvaSRWhittier*WestSCIACE
MEN10,000 MetersBenjamin WhiteJRWhittier WestSCIACE
MENDiscusReed HurstSRWhitworth WestNWCE
MEN400 MetersSamuel KnowlesFRWidener MetroMACE
MENHammerAlex KristellerFRWidener*MetroMACE
MENHigh JumpValiant McKeeJRWidener MetroMACE
MENDecathlonGarrett MeoFRWidener MetroMACE
MENDiscusJared WareFRWidener MetroMACE
MENHigh JumpKenny WilkesJRWilliam Peace SouthUSA SouthE
MEN4x100 RelayJacob COHEN Williams MideastNESCACE
MEN4x400 RelayCole O'FLAHERTY Williams MideastNESCACE
MEN4x100 RelayWilliam MURRAY Williams MideastNESCACE
MEN4x400 RelayJack DAVIS Williams MideastNESCACE
MEN4x100 RelayJackson DAVIS Williams MideastNESCACE
MEN4x400 RelayJackson DAVIS Williams MideastNESCACE
MEN4x100 RelayJackson ANDERSON Williams MideastNESCACE
MEN4x400 RelayAdam ROUPAS Williams MideastNESCACE
MEN110 Meter HurdlesJackson AndersonFRWilliams*MideastNESCACE
MENLong JumpJackson AndersonFRWilliams MideastNESCACE
MENDecathlonJackson AndersonFRWilliams*MideastNESCACE
MENTriple JumpJeremy BertoletSOWilliams MideastNESCACE
MENPole VaultAidan CaseyFRWilliams MideastNESCACE
MENLong JumpAntony ChenSOWilliams MideastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesJacob CohenSOWilliams MideastNESCACE
MEN400 MetersEthan CooperJRWilliams MideastNESCACE
MEN400 MetersJackson DavisFRWilliams MideastNESCACE
MENHammerScott FinebergJRWilliams MideastNESCACE
MEN1500 MetersNate LentzSOWilliams MideastNESCACE
MEN5000 MetersElias LindgrenJRWilliams MideastNESCACE
MEN10,000 MetersElias LindgrenJRWilliams MideastNESCACE
MENPole VaultSam RileyJRWilliams*MideastNESCACE
MEN400 Meter HurdlesAdam RoupasJRWilliams MideastNESCACE
MEN800 MetersAidan RyanJRWilliams MideastNESCACE
MEN1500 MetersAidan RyanJRWilliams*MideastNESCACE
MEN5000 MetersAidan RyanJRWilliams*MideastNESCACE
MEN10,000 MetersWill SpollenJRWilliams MideastNESCACE
MEN5000 MetersGrahm Tuohy GaydosFRWilliams MideastNESCACE
MEN10,000 MetersGrahm Tuohy GaydosFRWilliams*MideastNESCACE
MENSteeplechaseRyan WatsonJRWilliams MideastNESCACE
MENHigh JumpAndrew WilliamsSOWilliams MideastNESCACE
MENHammerJJ DurrFRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MEN5000 MetersSimon HeysSOWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MEN10,000 MetersSimon HeysSOWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MENHammerAndrew PacificoSRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MEN200 MetersMatthew DrovdlicSOWittenberg Great LakesNCACE
MENPole VaultDylan GarretsonSOWooster*Great LakesNCACE
MENLong JumpIsaiah KiddFRWooster Great LakesNCACE
MEN400 MetersWilliam McMichaelSRWooster Great LakesNCACE
MEN4x100 RelayAndrew WHITNEY WPI EastNEWMACE
MEN4x400 RelayTristan ANDREW WPI EastNEWMACE
MEN4x100 RelayTristan ANDREW WPI EastNEWMACE
MEN4x400 RelayOwen LALLY WPI EastNEWMACE
MEN4x100 RelayMatthew LACADIE WPI EastNEWMACE
MEN4x400 RelayNate MEYER WPI EastNEWMACE
MEN4x100 RelayOliver THOMAS WPI EastNEWMACE
MEN4x400 RelayBenjamin STEEVES WPI EastNEWMACE
MEN1500 MetersBrian BrooksSRWPI EastNEWMACE
MENSteeplechaseJarrett GuldenSOWPI EastNEWMACE
MEN800 MetersOwen LallySRWPI EastNEWMACE
MENDecathlonAndrew SifferlenJRWPI EastNEWMACE
MEN800 MetersBenjamin SteevesSRWPI*EastNEWMACE
MEN1500 MetersBenjamin SteevesSRWPI*EastNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesOliver ThomasSRWPI*EastNEWMACE
MEN400 Meter HurdlesOliver ThomasSRWPI EastNEWMACE
MENSteeplechaseAndrew YatsuhashiSRWPI EastNEWMACE
MENPole VaultAaron CosgroveSOYork (Pa.) Mid-AtlanticMACE
MENDiscusAndrew MottSOYork (Pa.) Mid-AtlanticMACE
WOMENHigh JumpCailey BeaudoinSOAdrian Great LakesMIAAE
WOMEN4x100 RelayNayaisha EDMOND Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x400 RelayBecca ROSS Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x100 RelayLayla WILKS Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x400 RelayLauren MCDOWELL Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x100 RelayLauren MCDOWELL Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x400 RelayAshley DUBOIS Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x100 RelayAvery CAMPBELL Albion Great LakesMIAAE
WOMEN4x400 RelayAvery CAMPBELL Albion Great LakesMIAAE
WOMENHammerAnna AlbaughSRAlbion Great LakesMIAAE
WOMENSteeplechaseSamantha BiethJRAlbion Great LakesMIAAE
WOMEN100 MetersAvery CampbellSOAlbion Great LakesMIAAE
WOMEN200 MetersAvery CampbellSOAlbion Great LakesMIAAE
WOMENHeptathlonElena WelkerJRAlbion Great LakesMIAAE
WOMENShot PutMadison PalmerSRAlfred NiagaraEmpire 8E
WOMEN400 MetersEricka BighamJRAlma Great LakesMIAAE
WOMENHammerBailey HoffmanSRAlma Great LakesMIAAE
WOMEN4x100 RelayElisabeth SCHWARZ Alvernia*Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x100 RelayOlivia HERZOG Alvernia*Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x100 RelayMicah YARBRAY Alvernia*Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x100 RelayShinelle FELIX Alvernia*Mid-AtlanticMACE
WOMENTriple JumpShinelle FelixFRAlvernia Mid-AtlanticMACE
WOMENHeptathlonSusanna PirolloJRAlvernia Mid-AtlanticMACE
WOMEN100 MetersElisabeth SchwarzFRAlvernia Mid-AtlanticMACE
WOMEN200 MetersElisabeth SchwarzFRAlvernia Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x400 RelayAnna MADDEN Amherst MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayJuanita JARAMILLO Amherst MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayKatie LINGEN Amherst MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayEliza CARDWELL Amherst MideastNESCACE
WOMENPole VaultMia BawendiSOAmherst MideastNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesEliza CardwellFRAmherst*MideastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesEliza CardwellFRAmherst MideastNESCACE
WOMENLong JumpEliza CardwellFRAmherst MideastNESCACE
WOMENPole VaultEve GiancarloFRAmherst MideastNESCACE
WOMENPole VaultJordan HeckerFRAmherst MideastNESCACE
WOMEN5000 MetersSidnie KulikFRAmherst MideastNESCACE
WOMEN400 MetersAnna MaddenSRAmherst MideastNESCACE
WOMENTriple JumpMuffie MazambaniSOAmherst MideastNESCACE
WOMENSteeplechaseMary Kate McGranahanJRAmherst MideastNESCACE
WOMENHeptathlonTrintje NydamSOAmherst MideastNESCACE
WOMEN1500 MetersJulia SchorFRAmherst MideastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesAva TillmanJRAmherst MideastNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesLindsay WardFRAmherst MideastNESCACE
WOMEN5000 MetersSophia WolmerJRAmherst*MideastNESCACE
WOMEN10,000 MetersSophia WolmerJRAmherst*MideastNESCACE
WOMENHigh JumpJulia ZacherFRAmherst MideastNESCACE
WOMENHeptathlonKira BochardSRArcadia MetroMACE
WOMENPole VaultKat KrebaschSRAugustana (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN100 Meter HurdlesKatherine JacobsSRBabson EastNEWMACE
WOMEN5000 MetersAlyssa LaughnerJRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseAlyssa LaughnerJRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN800 MetersHope MurphyFRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN1500 MetersHope MurphyFRBaldwin Wallace*Great LakesOACE
WOMENHeptathlonLivia KozickSOBates EastNESCACE
WOMEN800 MetersElise LambertSRBates EastNESCACE
WOMENHeptathlonAbbey OtterbeinJRBates EastNESCACE
WOMENSteeplechaseOlivia ReynoldsFRBates EastNESCACE
WOMEN10,000 MetersJillian RichardsonJRBates EastNESCACE
WOMENSteeplechaseJordan WilsonJRBates EastNESCACE
WOMENShot PutKash AllenFRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
WOMENHeptathlonEve MeintzSRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
WOMEN400 Meter HurdlesAyah MustafaFRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
WOMENHigh JumpKammann BrownSRBerry*SouthSAAE
WOMENJavelinCailin DeLeoSOBerry SouthSAAE
WOMEN4x400 RelayHannah SANKEY Bethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN4x400 RelayBritta NORDBERG Bethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN4x400 RelayMikayla TUREK Bethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN4x400 RelayKelsie SEALOCK Bethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN400 MetersHannah SankeySRBethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesKelsie SealockSOBethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN100 MetersSarah StellmachFRBethel (Minn.) NorthMIACE
WOMEN400 MetersKamryn BendolphSRBirmingham-Southern SouthSAAE
WOMEN100 Meter HurdlesJailah LovingFRBirmingham-Southern SouthSAAE
WOMEN100 MetersKianne BenjaminSOBowdoin EastNESCACE
WOMEN200 MetersKianne BenjaminSOBowdoin EastNESCACE
WOMENShot PutEmma HargreavesJRBowdoin EastNESCACE
WOMENHammerEmma HargreavesJRBowdoin EastNESCACE
WOMENPole VaultCharlotte HodgeFRBowdoin EastNESCACE
WOMENHeptathlonSerena JonasSRBowdoin*EastNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesLydia PittsSRBowdoin EastNESCACE
WOMENLong JumpLydia PittsSRBowdoin EastNESCACE
WOMENTriple JumpLydia PittsSRBowdoin*EastNESCACE
WOMEN1500 MetersNatalie HattanSOBrandeis EastUAAE
WOMEN1500 MetersErin MagillSOBrandeis EastUAAE
WOMEN5000 MetersErin MagillSOBrandeis EastUAAE
WOMEN4x100 RelayCassidy OLIVER Bridgewater (Va.) SouthODACE
WOMEN4x100 RelayKacee HOOKER Bridgewater (Va.) SouthODACE
WOMEN4x100 RelayHaleigh HAMLIN Bridgewater (Va.) SouthODACE
WOMEN4x100 RelayAdalia COLEMAN Bridgewater (Va.) SouthODACE
WOMEN100 MetersAdalia ColemanSOBridgewater (Va.)*SouthODACE
WOMEN200 MetersAdalia ColemanSOBridgewater (Va.)*SouthODACE
WOMEN100 MetersKacee HookerSRBridgewater (Va.) SouthODACE
WOMEN200 MetersKacee HookerSRBridgewater (Va.) SouthODACE
WOMEN400 MetersKacee HookerSRBridgewater (Va.)*SouthODACE
WOMEN100 Meter HurdlesJayci AndrewsSRBridgewater State*EastMASCACE
WOMEN400 Meter HurdlesJayci AndrewsSRBridgewater State*EastMASCACE
WOMEN100 Meter HurdlesAlison McDonoughJRBridgewater State EastMASCACE
WOMENHigh JumpAbigael PetersonJRBridgewater State EastMASCACE
WOMENHigh JumpSerenity SandsSOBridgewater State EastMASCACE
WOMENHigh JumpMargaret HardiggSOBryn Mawr MetroCentennialE
WOMENHammerAnna FriedrichsenSOBuena Vista MidwestAmerican RiversE
WOMENShot PutRebecca SimpsonSRBuena Vista MidwestAmerican RiversE
WOMENHammerRebecca SimpsonSRBuena Vista MidwestAmerican RiversE
WOMENJavelinRebecca SimpsonSRBuena Vista*MidwestAmerican RiversE
WOMENHammerZaria OparaJRCal Lutheran*WestSCIACE
WOMEN10,000 MetersClaire HuSRCaltech WestSCIACE
WOMEN800 MetersMargaret TrautnerSRCaltech*WestSCIACE
WOMEN1500 MetersMargaret TrautnerSRCaltech*WestSCIACE
WOMENSteeplechaseJenna AllmanSOCalvin Great LakesMIAAE
WOMENJavelinKamryn ElgersmaJRCalvin*Great LakesMIAAE
WOMEN1500 MetersSadie HeeringaJRCalvin Great LakesMIAAE
WOMEN5000 MetersSadie HeeringaJRCalvin Great LakesMIAAE
WOMEN800 MetersDelaney SallSOCalvin*Great LakesMIAAE
WOMEN5000 MetersClara MayfieldSOCarleton NorthMIACE
WOMEN10,000 MetersClara MayfieldSOCarleton NorthMIACE
WOMEN200 MetersElizabeth BarreJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesElizabeth BarreJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMENHigh JumpElizabeth BarreJRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
WOMENHeptathlonElizabeth BarreJRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMENDiscusMelinda CornwallSOCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMEN100 MetersSamantha GiordaniJRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
WOMEN200 MetersSamantha GiordaniJRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
WOMENPole VaultJo-Michelle HuczkoSOCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMENShot PutKathleen MonahanFRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMEN10,000 MetersMichelle MurraySRCarnegie Mellon Mid-AtlanticUAAE
WOMENHammerKendra NonemanSRCarnegie Mellon*Mid-AtlanticUAAE
WOMENHammerEmily UitenbroekSRCarroll (Wis.)*NorthCCIWE
WOMENDiscusVanessa UitenbroekFRCarroll (Wis.) NorthCCIWE
WOMENHammerAlexis MattoxSOCarthage NorthCCIWE
WOMENTriple JumpEmily HopkinsFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMEN400 Meter HurdlesMia KilroyFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENTriple JumpSarah OzekiFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENHigh JumpMia VargoFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENJavelinAdrienne WachtmanFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENJavelinGwyn TattonJRCastleton MideastLittle EastE
WOMEN400 Meter HurdlesClare MarshFRCatholic (D.C.)*SouthLandmarkE
WOMENJavelinTiffany KurasFRCedar Crest MetroCSACE
WOMENHigh JumpMalory JonesFRCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseCaroline McMartinFRCentral (Iowa) MidwestAmerican RiversE
WOMENJavelinMeghan OwensJRCentre Great LakesSAAE
WOMEN800 MetersKayla AlmeidaFRChapman WestSCIACE
WOMENLong JumpAurielle BrunnerFRChatham Mid-AtlanticPACE
WOMENTriple JumpAurielle BrunnerFRChatham Mid-AtlanticPACE
WOMENDiscusAlexia Page-BoydSRChatham*Mid-AtlanticPACE
WOMEN100 Meter HurdlesRen BrownFRChicago MidwestUAAE
WOMEN800 MetersClaudia HarnettFRChicago MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersClaudia HarnettFRChicago MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersMaddie KellySOChicago MidwestUAAE
WOMENDiscusMolly LaumakisSOChicago MidwestUAAE
WOMENHammerMolly LaumakisSOChicago MidwestUAAE
WOMENLong JumpIsabel MaletichSRChicago*MidwestUAAE
WOMENTriple JumpIsabel MaletichSRChicago*MidwestUAAE
WOMEN800 MetersMaya OrdonezJRChicago MidwestUAAE
WOMEN10,000 MetersFrances SchaefflerJRChicago MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersSarika Temme-BapatSRChicago MidwestUAAE
WOMENPole VaultRachel TerHaarSRChicago MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersKaitlyn ArdreyJRChristopher Newport SouthC2CE
WOMEN10,000 MetersKaitlyn ArdreyJRChristopher Newport*SouthC2CE
WOMENPole VaultPeyton BlandingJRChristopher Newport SouthC2CE
WOMENShot PutMazie ClarkJRChristopher Newport SouthC2CE
WOMEN1500 MetersLogan FunkJRChristopher Newport SouthC2CE
WOMEN100 Meter HurdlesAlyssa RoachSOChristopher Newport SouthC2CE
WOMENHeptathlonAlyssa RoachSOChristopher Newport*SouthC2CE
WOMEN4x400 RelayMikaela LIPSKY Claremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayLucy KONSMO Claremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayLaura ZIMMER Claremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayCaroline DELVECCHIO Claremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN1500 MetersNatalie BitettiSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN5000 MetersMeredith BlossJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN10,000 MetersMeredith BlossJRClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
WOMEN5000 MetersEmily ClarkeSRClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesCaroline DelVecchioJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN400 Meter HurdlesCaroline DelVecchioJRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN5000 MetersRiley HarmonSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENSteeplechaseRiley HarmonSRClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENPole VaultBrooke SimonJRClaremont-Mudd-Scripps*WestSCIACE
WOMEN800 MetersLaura ZimmerSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMEN1500 MetersLaura ZimmerSOClaremont-Mudd-Scripps WestSCIACE
WOMENPole VaultMadison GarrigusSOCoast Guard MideastNEWMACE
WOMEN100 MetersMichelle KwafoJRCoast Guard MideastNEWMACE
WOMEN100 Meter HurdlesMichelle KwafoJRCoast Guard MideastNEWMACE
WOMENDiscusKalea SalangJRCoast Guard MideastNEWMACE
WOMENJavelinJacey TippmanFRCoast Guard MideastNEWMACE
WOMENShot PutJaydyn PalmerJRCoe MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayLottie FRANCK Colby EastNESCACE
WOMEN4x100 RelayFiona MEJICO Colby EastNESCACE
WOMEN4x100 RelayKatie-Marie ROY Colby EastNESCACE
WOMEN4x100 RelaySade GREENIDGE Colby EastNESCACE
WOMEN200 MetersLottie FranckJRColby EastNESCACE
WOMEN100 MetersSade GreenidgeSOColby EastNESCACE
WOMEN200 MetersSade GreenidgeSOColby EastNESCACE
WOMENHigh JumpSharde JohnsonSRColby EastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesFiona MejicoFRColby EastNESCACE
WOMEN5000 MetersKendall AccettaSOColorado College WestSCACE
WOMENSteeplechaseKendall AccettaSOColorado College WestSCACE
WOMENSteeplechaseNa'ama NevoSOColorado College WestSCACE
WOMEN10,000 MetersElliot SingerFRColorado College WestSCACE
WOMEN400 MetersKayla ArmstrongSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMENShot PutMadeline BobinskiSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMENJavelinMadeline BobinskiSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMENTriple JumpZahra SammourSOConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN400 MetersSimone WilsonSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN400 Meter HurdlesSimone WilsonSRConcordia Chicago*MidwestNACCE
WOMEN400 MetersBayli LukeSRConcordia Texas WestASCE
WOMEN4x100 RelayAbby ILUSORIO Connecticut College MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayErin FITZPATRICK Connecticut College MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayJazmyn GILLESPIE Connecticut College MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayMalissa LINDSEY Connecticut College MideastNESCACE
WOMEN100 MetersMalissa LindseyJRConnecticut College*MideastNESCACE
WOMEN200 MetersMalissa LindseyJRConnecticut College*MideastNESCACE
WOMENTriple JumpErica MacSweeneyJRConnecticut College MideastNESCACE
WOMENHeptathlonEmma WheelerSOConnecticut College*MideastNESCACE
WOMEN800 MetersSarah Kate LipperdSRCovenant SouthUSA SouthE
WOMEN4x400 RelayCharlotte BORLAND DePauw Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelayAnnalise GRAMMEL DePauw Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelaySeelye STOFFREGEN DePauw Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelayErin PASCH DePauw Great LakesNCACE
WOMEN100 Meter HurdlesErin PaschSRDePauw Great LakesNCACE
WOMENJavelinErin PaschSRDePauw Great LakesNCACE
WOMENHeptathlonErin PaschSRDePauw*Great LakesNCACE
WOMEN400 Meter HurdlesSeelye StoffregenJRDePauw Great LakesNCACE
WOMENTriple JumpMegan BrubakerSODeSales MetroMACE
WOMENDiscusIsabelle MeckesSODeSales MetroMACE
WOMENPole VaultEmma MeleFRDeSales MetroMACE
WOMEN1500 MetersAmelia SmithSODeSales MetroMACE
WOMEN4x400 RelayMariana PENUELA Dickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelayEmerlee SIMONS Dickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelaySara PENUELA Dickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelayDarya MIKUSOVA Dickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN10,000 MetersElaina ClancySRDickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMENDiscusSarayne ForbesFRDickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN400 Meter HurdlesDarya MikusovaSODickinson*Mid-AtlanticCentennialE
WOMENJavelinJordan SchuckerFRDickinson Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN100 MetersAlison BeemanSRDubuque MidwestAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAlison BeemanSRDubuque*MidwestAmerican RiversE
WOMENLong JumpDemetria JohnsonJRDubuque MidwestAmerican RiversE
WOMENLong JumpEmma SeipelFRDubuque MidwestAmerican RiversE
WOMENShot PutKaitlyn WilderFRDubuque*MidwestAmerican RiversE
WOMENDiscusKaitlyn WilderFRDubuque*MidwestAmerican RiversE
WOMENHammerKaitlyn WilderFRDubuque*MidwestAmerican RiversE
WOMEN100 MetersChisom Bright-OsigweSOEast Texas Baptist*WestASCE
WOMEN200 MetersChisom Bright-OsigweSOEast Texas Baptist WestASCE
WOMENSteeplechaseMary BernotasJREastern (Pa.)*MetroMACE
WOMENLong JumpTaylor Bynum-BainFREastern (Pa.) MetroMACE
WOMENTriple JumpManar EnanySREastern Connecticut State MideastLittle EastE
WOMEN4x400 RelayMarissa LAPINSKY Elizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN4x400 RelayMelissa PATTON Elizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN4x400 RelayVictoria WERT Elizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN4x400 RelayKelty OASTER Elizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN800 MetersMarissa LapinskySRElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENJavelinErin MillerSOElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN800 MetersKelty OasterSOElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENSteeplechaseHallie WeaverSRElizabethtown Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENSteeplechaseEmily GilliganSRElmhurst MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayElla LAVELLE Emory SouthUAAE
WOMEN4x400 RelayDashiel Tao HARRIS Emory SouthUAAE
WOMEN4x100 RelayJessica BARBAROSH Emory SouthUAAE
WOMEN4x400 RelayLibby RANOCHA Emory SouthUAAE
WOMEN4x100 RelayDashiel Tao HARRIS Emory SouthUAAE
WOMEN4x400 RelayKaya BINETTI Emory SouthUAAE
WOMEN4x100 RelayKaya BINETTI Emory SouthUAAE
WOMEN4x400 RelayHannah LANSBERRY Emory SouthUAAE
WOMEN800 MetersLauren CunildJREmory SouthUAAE
WOMENHammerAlex DevauxJREmory SouthUAAE
WOMEN400 Meter HurdlesClaire EvansSOEmory SouthUAAE
WOMENShot PutSarah FinemanFREmory SouthUAAE
WOMEN400 MetersDashiel Tao HarrisFREmory SouthUAAE
WOMENSteeplechaseSavy HaushalterFREmory SouthUAAE
WOMENDiscusHope JacksonSOEmory SouthUAAE
WOMEN5000 MetersBella RacetteJREmory SouthUAAE
WOMENSteeplechaseBella RacetteJREmory SouthUAAE
WOMEN400 MetersLibby RanochaFREmory SouthUAAE
WOMEN800 MetersLily TaylorSOEmory SouthUAAE
WOMEN1500 MetersAnnika UrbanSOEmory*SouthUAAE
WOMEN5000 MetersAnnika UrbanSOEmory*SouthUAAE
WOMENHeptathlonEmily RussellSOFarmingdale State*MetroSkylineE
WOMEN400 Meter HurdlesChristline EdwardFRFranklin & Marshall Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN1500 MetersElizabeth O'ConnellSRFranklin & Marshall Mid-AtlanticCentennialE
WOMENShot PutMidajah DavisFRGallaudet*SouthCSACE
WOMENSteeplechaseJessie TaylorSRGeneva Mid-AtlanticPACE
WOMEN100 Meter HurdlesOlivia YoungerSRGeneva Mid-AtlanticPACE
WOMEN400 Meter HurdlesOlivia YoungerSRGeneva Mid-AtlanticPACE
WOMEN4x100 RelayAshley KORB-DOTY George Fox WestNWCE
WOMEN4x400 RelayElizabeth WARREN George Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelayEmily ROHRER George Fox WestNWCE
WOMEN4x400 RelayKylie BEAN George Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelayAyahna BAHATI George Fox WestNWCE
WOMEN4x400 RelayAnnalise GONZALES George Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelaySydney RADIGAN George Fox WestNWCE
WOMEN4x400 RelayBethany SCHMIDT George Fox WestNWCE
WOMEN100 Meter HurdlesAyahna BahatiFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENHigh JumpMarina CarrolFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENJavelinEllena CorwinSOGeorge Fox WestNWCE
WOMENHeptathlonElisabeth JensenSOGeorge Fox WestNWCE
WOMENHammerTahnisha ManibusanJRGeorge Fox WestNWCE
WOMENHigh JumpMaddie O'HareJRGeorge Fox WestNWCE
WOMENHeptathlonBreeauna O'RearSOGeorge Fox WestNWCE
WOMEN400 MetersBethany SchmidtJRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN400 Meter HurdlesBethany SchmidtJRGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN1500 MetersBrenna SclairSOGeorge Fox WestNWCE
WOMENHigh JumpKarlie StewartFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENJavelinChrissy StricklandJRGeorge Fox WestNWCE
WOMENHeptathlonBrecken VandenHoekSOGeorge Fox*WestNWCE
WOMENShot PutKailee WalkerSOGeorge Fox WestNWCE
WOMENPole VaultAlison YoungSOGeorge Fox WestNWCE
WOMENJavelinHolly FerraraSOGettysburg*Mid-AtlanticCentennialE
WOMENHeptathlonAbigail BaierSRGordon (Mass.) EastCCCE
WOMENTriple JumpCarter Hinton-AyodeleFRGoucher Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENDiscusTawny RodriguezSOGreenville MidwestSLIACE
WOMENHigh JumpCayden SharpJRGreenville MidwestSLIACE
WOMENHeptathlonCayden SharpJRGreenville MidwestSLIACE
WOMENDiscusKatie CarrascoSRGrove City Mid-AtlanticPACE
WOMEN800 MetersElizabeth DonnellySOGustavus Adolphus NorthMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesBirgen NelsonFRGustavus Adolphus*NorthMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesBirgen NelsonFRGustavus Adolphus NorthMIACE
WOMENShot PutAnnika PoeFRGustavus Adolphus NorthMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesSiobhan McSheaSRGwynedd-Mercy MetroAECE
WOMENSteeplechaseBetsy OverstrumSOHamilton NiagaraNESCACE
WOMEN800 MetersAlexandra MadduxJRHamline NorthMIACE
WOMENLong JumpJailyn RobinsonSOHamline NorthMIACE
WOMENShot PutJessie StengerFRHanover Great LakesHCACE
WOMENDiscusJessie StengerFRHanover Great LakesHCACE
WOMEN400 Meter HurdlesKynnedi BrownSOHardin-Simmons WestASCE
WOMENJavelinKaitlyn CallawayJRHardin-Simmons WestASCE
WOMENLong JumpKadi DownsFRHardin-Simmons WestASCE
WOMENLong JumpKendra FisherJRHardin-Simmons*WestASCE
WOMENShot PutKiki GonzalesFRHardin-Simmons WestASCE
WOMENHigh JumpLogan HallerSRHardin-Simmons WestASCE
WOMENTriple JumpLogan HallerSRHardin-Simmons WestASCE
WOMENTriple JumpShe'Ray WilsonJRHardin-Simmons WestASCE
WOMEN400 Meter HurdlesFiona FlynnSRHaverford MetroCentennialE
WOMENLong JumpFiona FlynnSRHaverford MetroCentennialE
WOMEN10,000 MetersKatherine HirscheFRHaverford*MetroCentennialE
WOMENTriple JumpKayla RobinsonJRHaverford MetroCentennialE
WOMENHeptathlonKayla RobinsonJRHaverford MetroCentennialE
WOMENShot PutAlivia AllenSOHendrix SouthSAAE
WOMENDiscusAlivia AllenSOHendrix SouthSAAE
WOMENDiscusMadelyn KlinkermanSRHendrix*SouthSAAE
WOMENHammerMadelyn KlinkermanSRHendrix SouthSAAE
WOMEN5000 MetersAnastasia TuckerJRHope Great LakesMIAAE
WOMEN10,000 MetersAnastasia TuckerJRHope*Great LakesMIAAE
WOMENPole VaultSara AltonenSOIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENShot PutAriyahna BernardJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN100 Meter HurdlesLogan BruceJRIthaca*NiagaraLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpLogan BruceJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENLong JumpLogan BruceJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENJavelinLogan BruceJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonLogan BruceJRIthaca*NiagaraLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonMoriah ByrdSOIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN800 MetersPaloma DeMonteJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersAva FowlerSOIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN400 MetersKatelyn HutchisonJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersTia JonesJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN200 MetersTia JonesJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENPole VaultMartha Kemp-NeilsonSOIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENPole VaultMeghan MathenyJRIthaca*NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN1500 MetersLindsay ScottSRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENHammerLiana ShamesJRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpCharly SlusserFRIthaca NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayMia SCOTT John Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayLucia CANNATA John Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayTaylor ANTHONY John Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayGenevieve ARNOLD John Carroll Great LakesOACE
WOMEN100 MetersTaylor AnthonySOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENPole VaultCaroline BeeryFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersCameron BujauciusJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN100 MetersLucia CannataJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN200 MetersLucia CannataJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN400 MetersLucia CannataJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENDiscusKelsey DunnJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN800 MetersClaire EberhardtFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersErica EsperFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENDiscusOlivia HurttJRJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMENHammerOlivia HurttJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersSydney JenkoSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayAbigail GERDES Johns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelayLauren PHILLIPS Johns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x100 RelayLauren PHILLIPS Johns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelayAnnie GUTIERREZ Johns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x100 RelayAnnie GUTIERREZ Johns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelayAnna ZAESKE Johns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x100 RelayVictoria KADIRI Johns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN4x400 RelayAshley TYBURSKI Johns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMENSteeplechaseEleni AlvarezFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN800 MetersElla BaranJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN1500 MetersElla BaranJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN5000 MetersElla BaranJRJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN100 Meter HurdlesAnnie GutierrezSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENPole VaultAnnie GutierrezSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENLong JumpAnnie GutierrezSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENHeptathlonAnnie GutierrezSRJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN100 MetersVictoria KadiriFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENLong JumpVictoria KadiriFRJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMENTriple JumpVictoria KadiriFRJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMENHeptathlonVictoria KadiriFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN200 MetersLauren PhillipsFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN400 MetersLauren PhillipsFRJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN1500 MetersAlex RossJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN5000 MetersAlex RossJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN10,000 MetersAlex RossJRJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN10,000 MetersBridgid SelforsSRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENHigh JumpTaryn SilvernaleFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENPole VaultTaryn SilvernaleFRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN1500 MetersLina SpjutJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN5000 MetersLina SpjutJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN5000 MetersSara StephensonSOJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENSteeplechaseSara StephensonSOJohns Hopkins*Mid-AtlanticCentennialE
WOMEN400 MetersAshley TyburskiJRJohns Hopkins Mid-AtlanticCentennialE
WOMENShot PutShannon ParksSRKeene State EastLittle EastE
WOMENTriple JumpPaula SoricFRKenyon Great LakesNCACE
WOMEN100 Meter HurdlesMira JuncajFRLa Verne WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesLeah BergeySOLancaster Bible Mid-AtlanticIndependentE
WOMEN400 Meter HurdlesLeah BergeySOLancaster Bible Mid-AtlanticIndependentE
WOMENHammerAshley BartelsSOLebanon Valley Mid-AtlanticMACE
WOMENHammerMcKenna LoughneySRLebanon Valley Mid-AtlanticMACE
WOMEN100 Meter HurdlesGlory OdehSOLehman NiagaraCUNYACE
WOMEN10,000 MetersRiley BueseFRLewis & Clark WestNWCE
WOMENHigh JumpJerrica PachlFRLinfield*WestNWCE
WOMEN4x100 RelayElayna BAHL Loras MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayStevie LAMBE Loras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAlyssa PFADENHAUER Loras MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayMarion EDWARDS Loras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayStevie LAMBE Loras MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayElayna BAHL Loras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayMarion EDWARDS Loras MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayAlyssa PFADENHAUER Loras*MidwestAmerican RiversE
WOMENHigh JumpGrace AlleySOLoras*MidwestAmerican RiversE
WOMENHeptathlonGrace AlleySOLoras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN100 Meter HurdlesElayna BahlSRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMEN400 Meter HurdlesElayna BahlSRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMENLong JumpHarmony CreasyFRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMENTriple JumpHarmony CreasyFRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMEN200 MetersMarion EdwardsJRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMENHigh JumpSara HoskinsFRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersKassie ParkerJRLoras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersKassie ParkerJRLoras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersKassie ParkerJRLoras*MidwestAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAlyssa PfadenhauerFRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMEN400 MetersAlyssa PfadenhauerFRLoras*MidwestAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseBrianna RennerJRLoras MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayKiara SMITH Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x400 RelayLizzie DAVIS Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x100 RelayJessica CAMMARATA Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x400 RelayVuronika BARNES Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x100 RelayVuronika BARNES Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x400 RelayJessica CAMMARATA Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x100 RelayAniya SEWARD Lynchburg*SouthODACE
WOMEN4x400 RelayAllison BOBST Lynchburg*SouthODACE
WOMENPole VaultLauren AndersonSRLynchburg SouthODACE
WOMENHammerElle BenefieldSRLynchburg SouthODACE
WOMEN400 Meter HurdlesAllison BobstSOLynchburg SouthODACE
WOMENPole VaultAllison BobstSOLynchburg SouthODACE
WOMEN1500 MetersStephanie BurnettSRLynchburg SouthODACE
WOMEN5000 MetersStephanie BurnettSRLynchburg SouthODACE
WOMEN10,000 MetersStephanie BurnettSRLynchburg SouthODACE
WOMEN400 Meter HurdlesLizzie DavisSRLynchburg SouthODACE
WOMENHigh JumpLizzie DavisSRLynchburg SouthODACE
WOMEN10,000 MetersSarah JamesFRLynchburg SouthODACE
WOMEN5000 MetersKelsey LagunasSOLynchburg SouthODACE
WOMENSteeplechaseKelsey LagunasSOLynchburg SouthODACE
WOMEN100 MetersAniya SewardSOLynchburg SouthODACE
WOMEN200 MetersAniya SewardSOLynchburg SouthODACE
WOMEN100 Meter HurdlesAniya SewardSOLynchburg*SouthODACE
WOMENTriple JumpAniya SewardSOLynchburg SouthODACE
WOMEN800 MetersJackie WilsonSRLynchburg*SouthODACE
WOMENShot PutCarley CampFRManchester Great LakesHCACE
WOMENShot PutAnnie PriestJRMarietta*Great LakesOACE
WOMENTriple JumpHaileigh ByrdSRMary Washington SouthC2CE
WOMEN100 Meter HurdlesDeziree ConklinFRMarymount (Va.) SouthAECE
WOMENHammerSamantha HealySRMarymount (Va.)*SouthAECE
WOMENShot PutRosalyn PageFRMarywood Mid-AtlanticAECE
WOMEN400 MetersKatie MorganSOMcDaniel Mid-AtlanticCentennialE
WOMENHammerJaalah PuryearFRMcMurry WestASCE
WOMENPole VaultKelby TidwellSOMcMurry WestASCE
WOMENHeptathlonKelby TidwellSOMcMurry WestASCE
WOMENHigh JumpKira PorzioJRMerchant Marine Academy*MetroSkylineE
WOMENSteeplechaseCorrine WeaverJRMeredith SouthUSA SouthE
WOMEN400 MetersEsther SeelandSOMessiah Mid-AtlanticMACE
WOMEN800 MetersEsther SeelandSOMessiah*Mid-AtlanticMACE
WOMEN1500 MetersEsther SeelandSOMessiah*Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x400 RelayNicky JOHNSON Middlebury*MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayCassie KEARNEY Middlebury*MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayMichelle LOUIE Middlebury*MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayCiara DALE Middlebury*MideastNESCACE
WOMENLong JumpCady BarnsSRMiddlebury MideastNESCACE
WOMENTriple JumpCady BarnsSRMiddlebury*MideastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCiara DaleSOMiddlebury MideastNESCACE
WOMENSteeplechaseAudrey GrimesJRMiddlebury MideastNESCACE
WOMEN400 MetersNicky JohnsonSRMiddlebury MideastNESCACE
WOMEN800 MetersNicky JohnsonSRMiddlebury MideastNESCACE
WOMEN800 MetersCassie KearneySRMiddlebury*MideastNESCACE
WOMEN1500 MetersCassie KearneySRMiddlebury*MideastNESCACE
WOMEN5000 MetersCassie KearneySRMiddlebury MideastNESCACE
WOMENSteeplechaseKate KennyJRMiddlebury MideastNESCACE
WOMENJavelinJaxon PalmerFRMiddlebury MideastNESCACE
WOMENShot PutMary Scott RobinsonSOMiddlebury MideastNESCACE
WOMENPole VaultZoe WangFRMiddlebury MideastNESCACE
WOMENJavelinJenica MoesSRMinnesota Morris NorthUMACE
WOMEN4x100 RelaySonialys BADILLO Misericordia Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x100 RelayAmber HACKENBERG Misericordia Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x100 RelayNatasha MIHALKO Misericordia Mid-AtlanticMACE
WOMEN4x100 RelaySarah WAGNER Misericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENHigh JumpCasey AllenFRMisericordia*Mid-AtlanticMACE
WOMEN400 Meter HurdlesSonialys BadilloSOMisericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENShot PutBrenna KarnishJRMisericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENHammerBrenna KarnishJRMisericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENJavelinAlexandra SnyderFRMisericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENHigh JumpSarah WagnerFRMisericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENLong JumpSarah WagnerFRMisericordia Mid-AtlanticMACE
WOMENHeptathlonKaitlyn McReeSOMississippi Univ. for Women SouthIndependentE
WOMEN4x400 RelayPaige COOKSEY MIT*EastNEWMACE
WOMEN4x400 RelayMarina MILLER MIT*EastNEWMACE
WOMEN4x400 RelayOlivia DIAS MIT*EastNEWMACE
WOMEN4x400 RelayJulia HOWARTH MIT*EastNEWMACE
WOMENDiscusEmily BallFRMIT EastNEWMACE
WOMENHammerEmily BallFRMIT EastNEWMACE
WOMEN5000 MetersSarah BentleyFRMIT EastNEWMACE
WOMENShot PutAlexis BoykinFRMIT*EastNEWMACE
WOMENDiscusAlexis BoykinFRMIT EastNEWMACE
WOMENHammerAlexis BoykinFRMIT EastNEWMACE
WOMEN400 Meter HurdlesPaige CookseyFRMIT EastNEWMACE
WOMENSteeplechaseEinat GavishSOMIT EastNEWMACE
WOMEN5000 MetersIzzi GengaroSOMIT EastNEWMACE
WOMEN10,000 MetersIzzi GengaroSOMIT EastNEWMACE
WOMEN5000 MetersAnna HaddadFRMIT EastNEWMACE
WOMEN400 MetersJulia HowarthFRMIT EastNEWMACE
WOMENLong JumpEmma MartinFRMIT EastNEWMACE
WOMENHigh JumpKimmy McPhersonSOMIT EastNEWMACE
WOMEN400 MetersMarina MillerFRMIT EastNEWMACE
WOMEN10,000 MetersArchana MohandasFRMIT EastNEWMACE
WOMEN400 MetersSonia PurohitFRMIT EastNEWMACE
WOMEN800 MetersGillian RoederFRMIT EastNEWMACE
WOMEN1500 MetersGillian RoederFRMIT EastNEWMACE
WOMENPole VaultLila WineSOMIT EastNEWMACE
WOMENDiscusMaddie BoleyFRMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
WOMEN4x100 RelayHelen DAVIS Moravian MetroLandmarkE
WOMEN4x100 RelayCrystal ROBINSON Moravian MetroLandmarkE
WOMEN4x100 RelayRacquel RAMEY Moravian MetroLandmarkE
WOMEN4x100 RelayAbby GIAMONI Moravian MetroLandmarkE
WOMENTriple JumpElizabeth DeMassaJRMoravian MetroLandmarkE
WOMENJavelinVicky DonovanSOMoravian MetroLandmarkE
WOMENHigh JumpLexi GroffSOMoravian MetroLandmarkE
WOMEN10,000 MetersEmma MarionSRMoravian MetroLandmarkE
WOMENDiscusKinsey MetzgerSOMoravian MetroLandmarkE
WOMEN100 MetersCrystal RobinsonJRMoravian MetroLandmarkE
WOMENJavelinDelaney WisemanSOMoravian MetroLandmarkE
WOMEN4x100 RelayCortni ARP Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayKenadee WAYT Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayMadison MILES Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayCortni ARP Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayLauren RONCONE Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMary MASON Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayKenadee WAYT Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMadison MILES Mount Union*Great LakesOACE
WOMEN400 MetersCortni ArpSRMount Union Great LakesOACE
WOMENPole VaultBri AveniJRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesKennady GibbinsJRMount Union Great LakesOACE
WOMENHigh JumpKennady GibbinsJRMount Union Great LakesOACE
WOMENLong JumpKennady GibbinsJRMount Union Great LakesOACE
WOMENHeptathlonKennady GibbinsJRMount Union Great LakesOACE
WOMEN1500 MetersBrittany McCauleySRMount Union Great LakesOACE
WOMEN200 MetersMadison MilesFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 MetersMadison MilesFRMount Union*Great LakesOACE
WOMENDiscusSidney RamboFRMount Union Great LakesOACE
WOMENLong JumpLauren RonconeSOMount Union*Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesMichaelina TerranovaJRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesMichaelina TerranovaJRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN100 MetersKenadee WaytSOMount Union*Great LakesOACE
WOMEN200 MetersKenadee WaytSOMount Union*Great LakesOACE
WOMEN400 MetersKenadee WaytSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN1500 MetersMegan WertzFRMount Union Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseMari AvolaSRMuhlenberg MetroCentennialE
WOMEN1500 MetersAbby DaltonSRMuhlenberg MetroCentennialE
WOMEN5000 MetersAbby DaltonSRMuhlenberg*MetroCentennialE
WOMENTriple JumpIsabella HeathSONazareth NiagaraEmpire 8E
WOMENLong JumpBrenna JohnsonSRNazareth NiagaraEmpire 8E
WOMENDiscusMadison BraseJRNebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
WOMENJavelinAvery DeckerSONebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
WOMEN100 MetersIsabella HogueFRNebraska Wesleyan*MidwestAmerican RiversE
WOMEN200 MetersIsabella HogueFRNebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
WOMEN800 MetersReagan JanzenJRNebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
WOMEN100 MetersMaddie MoranJRNebraska Wesleyan MidwestAmerican RiversE
WOMEN100 MetersMariah BrooksFRNorth Carolina Wesleyan SouthUSA SouthE
WOMEN200 MetersMariah BrooksFRNorth Carolina Wesleyan SouthUSA SouthE
WOMEN4x100 RelayLindsey NOVAK North Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayJulia BABINEC North Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayMarcedes JACKSON North Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayDenise PARTEE North Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN100 Meter HurdlesJulia BabinecSRNorth Central (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMENHammerAlexandra DravesSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENPole VaultNatalie JohnsonFRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENJavelinFaith LadinSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENPole VaultKathy MyrdaSRNorth Central (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN100 Meter HurdlesDenise ParteeSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENHeptathlonEsther MillerSONorth Park MidwestCCIWE
WOMEN10,000 MetersCamryn MenningerFRNYU NiagaraUAAE
WOMENTriple JumpMalaika Djungu-SunguSROberlin*Great LakesNCACE
WOMENHammerIyanna LewisJROberlin Great LakesNCACE
WOMEN800 MetersAnna ScottSROberlin Great LakesNCACE
WOMEN100 Meter HurdlesClare TiedemannSROberlin Great LakesNCACE
WOMENLong JumpClare TiedemannSROberlin Great LakesNCACE
WOMENHeptathlonClare TiedemannSROberlin Great LakesNCACE
WOMENPole VaultSarah VoitJROberlin*Great LakesNCACE
WOMENPole VaultOctavia AllanFROglethorpe SouthSAAE
WOMENHammerMary Hansbrough Oglethorpe South E
WOMEN10,000 MetersTessa PitcovichSROhio Northern Great LakesOACE
WOMENPole VaultAnna SchatzleJROhio Northern Great LakesOACE
WOMENHigh JumpPeyton HowellFROhio Wesleyan*Great LakesNCACE
WOMENShot PutAri McPhetersJROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENPole VaultChase PattonSOOhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMEN200 MetersZoe PriceSOOhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENShot PutLillian AlbaughSROlivet Great LakesMIAAE
WOMEN100 MetersGracie DennisonSOOtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesGracie DennisonSOOtterbein*Great LakesOACE
WOMENHigh JumpEmma KlostermanFROtterbein Great LakesOACE
WOMENDiscusNaomi JohnsonSRPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN10,000 MetersKara PutmanSRPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN400 Meter HurdlesEmily RutkowskiJRPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN100 MetersBailey ForsythSRPacific Lutheran WestNWCE
WOMEN200 MetersBailey ForsythSRPacific Lutheran WestNWCE
WOMEN400 Meter HurdlesKayden HulquistFRPacific Lutheran WestNWCE
WOMENPole VaultLily LuksichFRPacific Lutheran WestNWCE
WOMENJavelinAva NelsonJRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMENPole VaultKristine NguyenSOPacific Lutheran WestNWCE
WOMENDiscusPeyton SantosSOPacific Lutheran WestNWCE
WOMENShot PutGeorjina SoliaiFRPacific Lutheran WestNWCE
WOMEN800 MetersTatyana GibsonFRPenn State Harrisburg Mid-AtlanticNJACE
WOMENHeptathlonKyli Moon-RumseyFRPenn State Harrisburg Mid-AtlanticNJACE
WOMENDiscusAllie FeltusFRPiedmont SouthUSA SouthE
WOMENJavelinPerryn MorganSRPiedmont SouthUSA SouthE
WOMEN4x400 RelayKatriona KIRKPATRICK Pomona-Pitzer*WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayShanthi ASHLEY Pomona-Pitzer*WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayMichaela JONES Pomona-Pitzer*WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayOlivia REICHLE Pomona-Pitzer*WestSCIACE
WOMEN5000 MetersGenevieve DiBariJRPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN800 MetersMichaela JonesSOPomona-Pitzer WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayDelilah CRUZ Ramapo MetroNJACE
WOMEN4x100 RelayMeredith YASKOVIC Ramapo MetroNJACE
WOMEN4x100 RelayRebecca KNEPPEL Ramapo MetroNJACE
WOMEN4x100 RelayGbarper DWAH Ramapo MetroNJACE
WOMEN100 Meter HurdlesDelilah CruzFRRamapo MetroNJACE
WOMEN100 MetersGbarper DwahFRRamapo MetroNJACE
WOMENTriple JumpMeghan ChaffinsSRRandolph SouthODACE
WOMEN4x100 RelayCourtney O'NEAL Redlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayAlexandra ACKERMAN Redlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN4x100 RelaySydney HARNESS Redlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayAndrea LYON Redlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN100 MetersAlexandra AckermanJRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMENTriple JumpMaigan AdamsFRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENHeptathlonHannah AlbrechtSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENLong JumpCiara AwJRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesEleanor BachmeierSORedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENDiscusNoelle ChavezSORedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENSteeplechaseIsabella GlennSRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN200 MetersAndrea LyonSRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN400 MetersAndrea LyonSRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMENHammerHayley ChariterFRRhode Island College MideastLittle EastE
WOMEN200 MetersTrinity HayesJRRhode Island College MideastLittle EastE
WOMEN400 MetersTrinity HayesJRRhode Island College MideastLittle EastE
WOMENDiscusSamantha Saintrisil FRRhode Island College MideastLittle EastE
WOMENHammerChelsea YangSRRhode Island College*MideastLittle EastE
WOMENHammerFunmibi YusuffSRRhode Island College MideastLittle EastE
WOMENHigh JumpLucia BerkeySORhodes SouthSAAE
WOMENLong JumpMaddie ChandlerSRRhodes*SouthSAAE
WOMENJavelinMaddie ChandlerSRRhodes SouthSAAE
WOMENPole VaultAce ColeSRRhodes*SouthSAAE
WOMENJavelinZoe CurtisFRRhodes SouthSAAE
WOMENJavelinEvan DuetFRRhodes*SouthSAAE
WOMENShot PutJillian GrayJRRhodes SouthSAAE
WOMENPole VaultKendra PayneSORhodes*SouthSAAE
WOMENHigh JumpRachel SullivanJRRhodes SouthSAAE
WOMENDiscusEmily DiMarcoFRRIT*NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN400 Meter HurdlesMarissa DispenzaSRRIT NiagaraLiberty LeagueE
WOMENDiscusTirzah PiletSRRIT NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayHaylee GAMBLE Roanoke SouthODACE
WOMEN4x400 RelayLily LIPPERT Roanoke SouthODACE
WOMEN4x400 RelayLauren HENSON Roanoke SouthODACE
WOMEN4x400 RelayMikayla HEFFERON Roanoke SouthODACE
WOMEN400 MetersMikayla HefferonSORoanoke SouthODACE
WOMEN400 Meter HurdlesLily LippertSRRoanoke SouthODACE
WOMEN100 Meter HurdlesHannah SnodgrassSORoanoke SouthODACE
WOMEN4x100 RelayKate ISAAC Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayMadeline O'CONNELL Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelaySusan BANSBACH Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayEileen BEQUETTE Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayAshley HEFFERNAN Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayKristin HARDY Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayMadeline O'CONNELL Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelaySusan BANSBACH Rochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN200 MetersSusan BansbachJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN400 MetersSusan BansbachJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN800 MetersSusan BansbachJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENJavelinEileen BequetteSRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonEileen BequetteSRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersRachel DennisJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersAshley HeffernanSORochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN100 Meter HurdlesAshley HeffernanSORochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENPole VaultAshley HeffernanSORochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENTriple JumpAlyssa HoogsJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN400 MetersMadeline O'ConnellJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENPole VaultMadeline O'ConnellJRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN800 MetersLisa PinkSRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMEN1500 MetersLisa PinkSRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENDiscusCora RoseFRRochester (N.Y.) NiagaraLiberty LeagueE
WOMENLong JumpRofiat AdeyemiSORose-Hulman Great LakesHCACE
WOMENTriple JumpRofiat AdeyemiSORose-Hulman Great LakesHCACE
WOMENJavelinAaliyah BriggsSORose-Hulman Great LakesHCACE
WOMEN4x400 RelayMolly LODGE Rowan MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayAmanthy SOSA CACERE Rowan MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayKathleen PEDERSEN Rowan MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayNevaeh LORJUSTE Rowan MetroNJACE
WOMEN100 MetersPromise FadahunsiJRRowan MetroNJACE
WOMEN200 MetersPromise FadahunsiJRRowan MetroNJACE
WOMEN400 MetersMolly LodgeFRRowan MetroNJACE
WOMEN400 MetersNevaeh LorjusteFRRowan MetroNJACE
WOMEN100 Meter HurdlesNicole NotaranniSRRowan MetroNJACE
WOMENHammerOlivia ScattergoodSRRowan MetroNJACE
WOMENShot PutMakayla TaylorJRRowan MetroNJACE
WOMENDiscusMakayla TaylorJRRowan MetroNJACE
WOMENHammerMakayla TaylorJRRowan MetroNJACE
WOMENDiscusMorgan DaleySORPI MideastLiberty LeagueE
WOMENHammerMorgan DaleySORPI MideastLiberty LeagueE
WOMEN5000 MetersMorgan LeeFRRPI MideastLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpMaya VermaSORPI MideastLiberty LeagueE
WOMENShot PutEmily HiltSRRutgers-Camden MetroNJACE
WOMENHammerEmily HiltSRRutgers-Camden MetroNJACE
WOMEN100 MetersZrreyah MooreSORutgers-Newark*MetroNJACE
WOMEN200 MetersZrreyah MooreSORutgers-Newark MetroNJACE
WOMENHigh JumpJustus FlorenFRSaint Benedict NorthMIACE
WOMENSteeplechaseTracy RenierSRSaint Benedict NorthMIACE
WOMEN1500 MetersFiona SmithSOSaint Benedict NorthMIACE
WOMEN5000 MetersFiona SmithSOSaint Benedict*NorthMIACE
WOMEN10,000 MetersFiona SmithSOSaint Benedict*NorthMIACE
WOMENJavelinAnna SwansonJRSaint Mary's (Minn.)*NorthMIACE
WOMENHigh JumpColleen HowardSRSalisbury Mid-AtlanticC2CE
WOMENJavelinCourtney CollibeeJRSalve Regina MideastCCCE
WOMEN400 MetersNoelle GonzalezJRScranton Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN5000 MetersJessica HoffmannSRScranton Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENHigh JumpMeghan McGonigleSRScranton Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENHammerKiara FelstonFRShenandoah SouthODACE
WOMENLong JumpKaitlin MeasellFRShenandoah SouthODACE
WOMENHigh JumpBrooke SandyFRShenandoah SouthODACE
WOMEN10,000 MetersLaurel KrugerSRSmith MideastNEWMACE
WOMENHeptathlonEmma LesserSRSmith MideastNEWMACE
WOMEN100 MetersNicole StewartFRSmith MideastNEWMACE
WOMEN200 MetersNicole StewartFRSmith MideastNEWMACE
WOMEN4x400 RelayAnna RENY Southern Maine EastLittle EastE
WOMEN4x400 RelayEmma NOONAN Southern Maine EastLittle EastE
WOMEN4x400 RelayCatriona GOULD Southern Maine EastLittle EastE
WOMEN4x400 RelayRosemary TRAIN Southern Maine EastLittle EastE
WOMENShot PutJaigan BoudreauFRSouthern Maine EastLittle EastE
WOMENDiscusJaigan BoudreauFRSouthern Maine EastLittle EastE
WOMEN400 Meter HurdlesAnna RenyFRSouthern Maine EastLittle EastE
WOMENPole VaultSophia SlovenskiJRSouthern Maine EastLittle EastE
WOMEN100 MetersAbigail KinoshitaJRSouthern Virginia SouthUSA SouthE
WOMENLong JumpAbigail KinoshitaJRSouthern Virginia SouthUSA SouthE
WOMENTriple JumpAbigail KinoshitaJRSouthern Virginia SouthUSA SouthE
WOMENHeptathlonAbigail KinoshitaJRSouthern Virginia SouthUSA SouthE
WOMENSteeplechaseBayleigh ReddFRSouthern Virginia*SouthUSA SouthE
WOMEN10,000 MetersSasha WillieFRSouthern Virginia SouthUSA SouthE
WOMENDiscusTiamara Hill-JohnsonSOSouthwestern (Texas) WestSCACE
WOMENShot PutChrista CarrJRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
WOMENHigh JumpChloe DewhurstSRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
WOMEN200 MetersSydney FackrellSRSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
WOMENShot PutSophie WarrenSOSpringfield (Mass.) MideastNEWMACE
WOMENJavelinBryana LeverentzJRSt. Catherine (Minn.) NorthMIACE
WOMEN4x400 RelayGrace WRIGHT St. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMEN4x400 RelayEmma WRIGHT St. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMEN4x400 RelayBreanna LAMBERT St. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMEN4x400 RelaySamantha SHEA St. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMENLong JumpVeronica DuellFRSt. John Fisher*NiagaraEmpire 8E
WOMEN100 Meter HurdlesCiarra FranzFRSt. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMENDiscusMakenna KingSOSt. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMENLong JumpMichaela KurbsSOSt. John Fisher*NiagaraEmpire 8E
WOMENHammerJordan LehmanSRSt. John Fisher NiagaraEmpire 8E
WOMENShot PutKathleen MerchantJRSt. Lawrence*MideastLiberty LeagueE
WOMENJavelinKathleen MerchantJRSt. Lawrence*MideastLiberty LeagueE
WOMENShot PutKimberly MerchantJRSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
WOMENDiscusKimberly MerchantJRSt. Lawrence*MideastLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseEmma PalumboFRSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpMaia WahlquistFRSt. Lawrence MideastLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelaySydney ZIMA St. Norbert NorthNACCE
WOMEN4x100 RelayNicole MAKOPE St. Norbert NorthNACCE
WOMEN4x100 RelayAddison LUND St. Norbert NorthNACCE
WOMEN4x100 RelayAudrey MAKOPE St. Norbert NorthNACCE
WOMEN400 MetersDaijah BrownSRSt. Norbert NorthNACCE
WOMENPole VaultGrace KowalkowskiJRSt. Norbert NorthNACCE
WOMEN400 MetersMaddie LeBrunSRSt. Norbert*NorthNACCE
WOMEN100 MetersAudrey MakopeSRSt. Norbert NorthNACCE
WOMENJavelinLauren RottierSRSt. Norbert NorthNACCE
WOMENHeptathlonLauren RottierSRSt. Norbert NorthNACCE
WOMENLong JumpSydney SpaethJRSt. Norbert NorthNACCE
WOMENTriple JumpSydney SpaethJRSt. Norbert NorthNACCE
WOMENHammerLily BenekeFRSt. Scholastica NorthMIACE
WOMEN400 MetersChristina StinsonFRSt. Thomas (Texas) WestSCACE
WOMEN4x400 RelayLaura MATHEWS Stevens MetroMACE
WOMEN4x400 RelayLiana MEYER Stevens MetroMACE
WOMEN4x400 RelayAllie CANCIANI Stevens MetroMACE
WOMEN4x400 RelayGina DELLO RUSSO Stevens MetroMACE
WOMEN200 MetersGina Dello RussoSRStevens*MetroMACE
WOMENPole VaultGina Dello RussoSRStevens MetroMACE
WOMENLong JumpGina Dello RussoSRStevens*MetroMACE
WOMENHammerAnaMaria LaccettiJRStevens MetroMACE
WOMEN200 MetersLaura MathewsSOStevens MetroMACE
WOMEN100 Meter HurdlesLaura MathewsSOStevens*MetroMACE
WOMEN400 Meter HurdlesLaura MathewsSOStevens*MetroMACE
WOMENLong JumpLiana MeyerSOStevens MetroMACE
WOMENHeptathlonLiana MeyerSOStevens MetroMACE
WOMEN100 MetersKyla WilsonSOStevenson Mid-AtlanticMACE
WOMEN200 MetersKyla WilsonSOStevenson Mid-AtlanticMACE
WOMENShot PutShahyan AbrahamFRStockton MetroNJACE
WOMENDiscusShahyan AbrahamFRStockton MetroNJACE
WOMENHigh JumpSusann FoleySOStockton MetroNJACE
WOMENPole VaultJeanmarie HarveySOStockton MetroNJACE
WOMENPole VaultLauren PrestonJRStockton*MetroNJACE
WOMENTriple JumpKhristina WashingtonFRStockton MetroNJACE
WOMENHammerCaitlyn FilloramoFRSuffolk EastCCCE
WOMEN4x100 RelaySatin HOLMES SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMEN4x100 RelayMarissa WISE SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMEN4x100 RelayBrianna LAWLESS SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMEN4x100 RelaySarah LEVINE SUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMENShot PutSarah CrockettSOSUNY Brockport*NiagaraSUNYACE
WOMENHammerSarah CrockettSOSUNY Brockport*NiagaraSUNYACE
WOMENSteeplechaseVeronica DailyJRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMENHammerAlayna FredenburgSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMENJavelinAlayna FredenburgSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMENHigh JumpSarah KillipJRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMEN100 MetersSarah LevineJRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMENDiscusMaleenah OrtizFRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMENTriple JumpChanyce PowellSRSUNY Brockport*NiagaraSUNYACE
WOMENHammerEllie RamirezSRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMEN200 MetersMarissa WiseFRSUNY Brockport NiagaraSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesSamantha BeckerSOSUNY Cortland NiagaraSUNYACE
WOMENHigh JumpDanielle FiskSOSUNY Cortland*NiagaraSUNYACE
WOMENJavelinRebecca HeulerFRSUNY Delhi*NiagaraNACE
WOMEN800 MetersKaterina SalcedoSRSUNY Delhi NiagaraNACE
WOMEN4x100 RelayLaura ZOPF SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x400 RelayJenna STRICKLAND SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x100 RelayJenna STRICKLAND SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x400 RelayAnna FLAITZ SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x100 RelayMadison MULDER SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x400 RelayGwen SHEPARDSON SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x100 RelayGwen SHEPARDSON SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN4x400 RelayMadison MULDER SUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMENTriple JumpAlly AlviraSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN1500 MetersWindsor ArdnerFRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN5000 MetersWindsor ArdnerFRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENHigh JumpJenna BerrySRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN800 MetersTess DuignanJRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN1500 MetersErin EiversSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN400 MetersAnna FlaitzJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN5000 MetersPenelope GreeneFRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN5000 MetersKaitlyn GrossmanFRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENSteeplechaseKaitlyn GrossmanFRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN5000 MetersRachel HirschkindSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENSteeplechaseRachel HirschkindSOSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN1500 MetersMarcie HoganSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENTriple JumpKatelyn JacquesSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENJavelinAyaka MachidaJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesAllyn MaddenSRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN5000 MetersKathleen McCareySOSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN10,000 MetersKathleen McCareySOSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN200 MetersMadison MulderJRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN400 MetersMadison MulderJRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMENHeptathlonKatie MulladyJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENLong JumpEmily SalveminiSOSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN100 Meter HurdlesGwen ShepardsonJRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesGwen ShepardsonJRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMENHeptathlonAdriana StraughterSRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMEN100 MetersJenna StricklandSRSUNY Geneseo*NiagaraSUNYACE
WOMEN200 MetersJenna StricklandSRSUNY Geneseo NiagaraSUNYACE
WOMENShot PutIsabella FabrizioSOSUNY Oneonta NiagaraSUNYACE
WOMEN10,000 MetersMegan FrancoeurSOSUNY Oneonta NiagaraSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesJanyll BarberJRSUNY Plattsburgh*MideastSUNYACE
WOMENDiscusJourney MyricksJRSUNY Plattsburgh MideastSUNYACE
WOMENTriple JumpRemi AcordFRSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENShot PutMaggie BoyerSOSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENHammerMaggie BoyerSOSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
WOMENSteeplechaseKallan CarterJRSusquehanna Mid-AtlanticLandmarkE
WOMEN1500 MetersNora BlodgettSRSwarthmore MetroCentennialE
WOMEN5000 MetersNora BlodgettSRSwarthmore MetroCentennialE
WOMENSteeplechaseNora BlodgettSRSwarthmore MetroCentennialE
WOMENTriple JumpEmma ChiaoSRSwarthmore MetroCentennialE
WOMENShot PutAdria RetterJRSwarthmore MetroCentennialE
WOMENDiscusAdria RetterJRSwarthmore*MetroCentennialE
WOMEN800 MetersRose TeszlerJRSwarthmore MetroCentennialE
WOMENHigh JumpEmily TrelstadFRSwarthmore MetroCentennialE
WOMEN4x100 RelayAshlyn MACLURE TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayAllison UHL TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x100 RelayAmanda DEMKO TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayEliza BRUNCAJ TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x100 RelayMaria GRILL TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayMaria GRILL TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x100 RelayValandra RIGGINS TCNJ*MetroNJACE
WOMEN4x400 RelayMegan GASNICK TCNJ*MetroNJACE
WOMEN100 Meter HurdlesEliza BruncajFRTCNJ MetroNJACE
WOMEN400 Meter HurdlesEliza BruncajFRTCNJ MetroNJACE
WOMEN400 MetersAmanda DemkoFRTCNJ*MetroNJACE
WOMEN200 MetersMaria GrillJRTCNJ MetroNJACE
WOMEN400 MetersMaria GrillJRTCNJ MetroNJACE
WOMENTriple JumpZoe IovinoSOTCNJ*MetroNJACE
WOMENPole VaultNicole LesterJRTCNJ MetroNJACE
WOMENJavelinAmanda MurilloJRTCNJ MetroNJACE
WOMEN100 Meter HurdlesVictoria PurritanoJRTCNJ MetroNJACE
WOMEN400 Meter HurdlesVictoria PurritanoJRTCNJ MetroNJACE
WOMEN100 MetersValandra RigginsSOTCNJ MetroNJACE
WOMEN400 MetersAllison UhlSRTCNJ MetroNJACE
WOMEN800 MetersAllison UhlSRTCNJ*MetroNJACE
WOMENShot PutJulissa RodriguezFRTexas Lutheran WestSCACE
WOMENJavelinJulia RenyFRThomas (Maine) EastNACE
WOMEN100 Meter HurdlesHaley LivingstonSOTrine Great LakesMIAAE
WOMENLong JumpHaley LivingstonSOTrine Great LakesMIAAE
WOMEN800 MetersEvie MillerSRTrine Great LakesMIAAE
WOMEN1500 MetersEvie MillerSRTrine Great LakesMIAAE
WOMEN5000 MetersEvie MillerSRTrine*Great LakesMIAAE
WOMEN10,000 MetersEvie MillerSRTrine Great LakesMIAAE
WOMENSteeplechaseEvie MillerSRTrine*Great LakesMIAAE
WOMENDiscusValerie ObearSRTrine Great LakesMIAAE
WOMENHammerValerie ObearSRTrine*Great LakesMIAAE
WOMENHigh JumpGabriella GrattanFRTrinity (Conn.)*MideastNESCACE
WOMEN400 MetersKennedy MullenFRTrinity (Conn.) MideastNESCACE
WOMENHammerKamila ZygadloSOTrinity (Conn.) MideastNESCACE
WOMENTriple JumpJoy AreolaFRTrinity (Texas)*WestSCACE
WOMENSteeplechaseEllie CatronSOTrinity (Texas) WestSCACE
WOMENTriple JumpKyra StaffordSOTrinity (Texas) WestSCACE
WOMENLong JumpJordyn WhiteJRTrinity (Texas) WestSCACE
WOMEN4x400 RelayCampbell DEVLIN Tufts EastNESCACE
WOMEN4x400 RelayLuana MACHADO Tufts EastNESCACE
WOMEN4x400 RelayAoife HERNON Tufts EastNESCACE
WOMEN4x400 RelayJulia PERUGINI Tufts EastNESCACE
WOMENLong JumpJordan AndrewFRTufts EastNESCACE
WOMENTriple JumpJordan AndrewFRTufts EastNESCACE
WOMENHigh JumpJaidyn AppelSOTufts*EastNESCACE
WOMENTriple JumpJaidyn AppelSOTufts EastNESCACE
WOMEN10,000 MetersMeghan DavisSOTufts EastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCampbell DevlinSOTufts EastNESCACE
WOMENTriple JumpKathryn EzeohaJRTufts EastNESCACE
WOMENPole VaultSarah FirthFRTufts*EastNESCACE
WOMEN800 MetersTara LowensohnJRTufts EastNESCACE
WOMEN1500 MetersTara LowensohnJRTufts EastNESCACE
WOMEN800 MetersHannah NeilonJRTufts*EastNESCACE
WOMEN800 MetersCarly RinkoFRTufts EastNESCACE
WOMENPole VaultLia RottiSOTufts EastNESCACE
WOMENLong JumpLia RottiSOTufts EastNESCACE
WOMENTriple JumpLia RottiSOTufts EastNESCACE
WOMENSteeplechaseAnna SlagerJRTufts EastNESCACE
WOMEN1500 MetersRiley Martel-PhillipsSOUC Santa Cruz WestC2CE
WOMENHigh JumpAbby McPhillipsSRUC Santa Cruz WestC2CE
WOMEN800 MetersHana YamamotoSOUC Santa Cruz WestC2CE
WOMEN100 Meter HurdlesJaiden AndrewsFRUMass Dartmouth EastLittle EastE
WOMEN400 MetersKaitlyn BernierFRUMass Dartmouth EastLittle EastE
WOMEN1500 MetersHolly ChambersJRUrsinus MetroCentennialE
WOMEN800 MetersRachel ConhoffJRUrsinus MetroCentennialE
WOMEN1500 MetersRachel ConhoffJRUrsinus*MetroCentennialE
WOMEN5000 MetersRachel ConhoffJRUrsinus MetroCentennialE
WOMENSteeplechaseRachel ConhoffJRUrsinus MetroCentennialE
WOMENJavelinIsabelle DealJRUrsinus*MetroCentennialE
WOMEN10,000 MetersLauren FergusonSRUrsinus MetroCentennialE
WOMEN10,000 MetersRyann WauthierFRUrsinus MetroCentennialE
WOMENSteeplechaseJade DeningFRUtica NiagaraEmpire 8E
WOMENShot PutJane FahyJRUtica NiagaraEmpire 8E
WOMEN400 Meter HurdlesLaura MeadeJRUtica NiagaraEmpire 8E
WOMEN100 MetersMackenzie MixFRUtica NiagaraEmpire 8E
WOMEN4x100 RelayMegan BEST UW-Eau Claire NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayKady KOCHENDORFER UW-Eau Claire NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayGianna KORNAUS UW-Eau Claire NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayErin JOHNSON UW-Eau Claire NorthWIACE
WOMENDiscusKayla BehnkeFRUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMEN10,000 MetersKatie FarisJRUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMENShot PutCatie FobbeJRUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMENDiscusGabby HicksSRUW-Eau Claire*NorthWIACE
WOMEN200 MetersKady KochendorferSRUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMENTriple JumpKady KochendorferSRUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMEN1500 MetersCarolyn ShultSOUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMENHigh JumpEmily WilliamsFRUW-Eau Claire NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayJessica STELZNER UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x400 RelayAmber JOHNSON UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayHaley DURST UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x400 RelayKatie BANIE UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayEmma LAWRENCE UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x400 RelayHannah ZENKOVICH UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x100 RelayEmily DAWIDOWICH UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN4x400 RelayMara SCHROEDER UW-La Crosse*NorthWIACE
WOMENTriple JumpSamantha BarrettFRUW-La Crosse*NorthWIACE
WOMENSteeplechaseKatelyn ChadwickFRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN200 MetersEmily DawidowichFRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENShot PutSkye DigmanJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENDiscusSkye DigmanJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENHammerSkye DigmanJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN800 MetersMaddie HannanSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN1500 MetersMaddie HannanSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENTriple JumpMiah KellerSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesMelanie KunzeSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesEmma LawrenceJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmma LawrenceJRUW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN1500 MetersEmma MaloolyJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN5000 MetersEmma MaloolyJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENSteeplechaseEmma MaloolyJRUW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesBrooke McDowellSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENPole VaultAbby MeidlSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENHigh JumpOlivia OwensFRUW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN400 MetersMara SchroederJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENHigh JumpMacie ToddFRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENSteeplechaseMaddy VantasselSOUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENHeptathlonSkylar WhiteFRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesHannah ZenkovichJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENLong JumpHannah ZenkovichJRUW-La Crosse NorthWIACE
WOMENHeptathlonHannah ZenkovichJRUW-La Crosse*NorthWIACE
WOMEN800 MetersZanzie DemcoSRUW-Oshkosh*NorthWIACE
WOMEN1500 MetersZanzie DemcoSRUW-Oshkosh*NorthWIACE
WOMEN5000 MetersAshton KeeneSRUW-Oshkosh NorthWIACE
WOMEN10,000 MetersAshton KeeneSRUW-Oshkosh NorthWIACE
WOMENHeptathlonRiley KindtSOUW-Oshkosh NorthWIACE
WOMENJavelinCara VolzSRUW-Oshkosh NorthWIACE
WOMENShot PutBrianna LeahySRUW-Platteville*NorthWIACE
WOMENShot PutBrenna NoonFRUW-Platteville NorthWIACE
WOMEN100 MetersGwen OrrSRUW-Platteville*NorthWIACE
WOMEN200 MetersGwen OrrSRUW-Platteville NorthWIACE
WOMEN100 MetersLexi LeFeverJRUW-River Falls NorthWIACE
WOMEN200 MetersLexi LeFeverJRUW-River Falls NorthWIACE
WOMENLong JumpLexi LeFeverJRUW-River Falls*NorthWIACE
WOMENPole VaultKimi RobertsonSRUW-River Falls NorthWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesAshley BarteltFRUW-Stevens Point NorthWIACE
WOMENDiscusBrilyn BreckaSOUW-Stevens Point NorthWIACE
WOMEN5000 MetersRachel KrouseFRUW-Stevens Point NorthWIACE
WOMEN10,000 MetersRachel KrouseFRUW-Stevens Point NorthWIACE
WOMENSteeplechaseBrooke WellhausenJRUW-Stevens Point NorthWIACE
WOMEN400 MetersGrace MaurerSOUW-Stout NorthWIACE
WOMENLong JumpHannah MillerSRUW-Stout NorthWIACE
WOMENTriple JumpHannah MillerSRUW-Stout NorthWIACE
WOMENHammerDemi PloorJRUW-Stout NorthWIACE
WOMENPole VaultRaegan SorensenFRUW-Stout NorthWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesHannah ZastrowFRUW-Stout NorthWIACE
WOMENHigh JumpHannah ZastrowFRUW-Stout NorthWIACE
WOMEN800 MetersPaige FassbenderFRUW-Whitewater NorthWIACE
WOMENPole VaultGracie HollandFRUW-Whitewater*NorthWIACE
WOMENHeptathlonAbigail MissiaenJRUW-Whitewater NorthWIACE
WOMENHeptathlonFaye StevensFRVassar MideastLiberty LeagueE
WOMENLong JumpJaylyn LaneSRVirginia Wesleyan SouthODACE
WOMENTriple JumpJaylyn LaneSRVirginia Wesleyan*SouthODACE
WOMEN4x400 RelayCarson MCSORLEY Wartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayBrenna JACOBS Wartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayRachel NAGEL Wartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayJackie GANSHIRT Wartburg MidwestAmerican RiversE
WOMENHigh JumpBreya ChristopherSOWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersAubrie FisherSOWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseAubrie FisherSOWartburg*MidwestAmerican RiversE
WOMEN400 MetersJackie GanshirtSRWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersShaelyn HostagerFRWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMENJavelinBrenna JacobsJRWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersRiley MayerSRWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN400 Meter HurdlesCarson McSorleyJRWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseEllie MeyerFRWartburg MidwestAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayMycah CLAY Washington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayKatherine DUDLEY Washington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x100 RelayNatalie SWINEHART Washington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayAlicia GUPTE Washington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x100 RelayLauren HAMILTON Washington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayAva FORMAN Washington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x100 RelayLauren GAY Washington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayEmma KELLEY Washington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 MetersMycah ClayJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN800 MetersAoife DunneJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN400 Meter HurdlesAva FormanSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 MetersLauren GayFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN200 MetersLauren GayFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesLauren GayFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENLong JumpAlicia GupteSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENTriple JumpAlicia GupteSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN400 MetersEmma KelleySOWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN800 MetersEmma KelleySOWashington (Mo.)*MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersEmily KonkusJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersEmily KonkusJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENTriple JumpEbunoluwa OpataFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENPole VaultYasmin RuffFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENHigh JumpBecca TarterSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersEmma WalterSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN10,000 MetersEmma WalterSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN10,000 MetersSophie YoungSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 MetersKatelyn GambleSOWashington and Lee SouthODACE
WOMEN200 MetersKatelyn GambleSOWashington and Lee SouthODACE
WOMEN1500 MetersParker HawkJRWashington and Lee SouthODACE
WOMEN800 MetersAvery SchiffmanSRWashington and Lee SouthODACE
WOMEN1500 MetersAvery SchiffmanSRWashington and Lee SouthODACE
WOMEN10,000 MetersCarolyn ToddJRWashington and Lee SouthODACE
WOMENLong JumpMadelyn VenableFRWashington and Lee SouthODACE
WOMENDiscusQuinlin ZunkFRWashington and Lee SouthODACE
WOMEN10,000 MetersAubrey WingeartSRWaynesburg Mid-AtlanticPACE
WOMENSteeplechaseMaya BradburySRWellesley*EastNEWMACE
WOMEN1500 MetersAri MarksSRWellesley*EastNEWMACE
WOMEN5000 MetersAri MarksSRWellesley*EastNEWMACE
WOMEN10,000 MetersAri MarksSRWellesley*EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayGabby HARRIS Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayGrace DEVANNY Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayKenzie KELLY Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayKenzie KELLY Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayAugusta Clai BURHANS Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayMaeve HOFFMAN Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayGrace DEVANNY Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN4x400 RelayAddison THOMAS Wesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN100 MetersGrace DevannyJRWesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN200 MetersGrace DevannyJRWesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN400 MetersGrace DevannyJRWesleyan (Conn.)*MideastNESCACE
WOMEN800 MetersGrace DevannyJRWesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN800 MetersMaeve HoffmanJRWesleyan (Conn.) MideastNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesVicky MarinFRWestfield State MideastMASCACE
WOMEN10,000 MetersAmy O'SullivanSRWestfield State MideastMASCACE
WOMENJavelinErynn DaubenmireJRWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
WOMEN100 MetersJessica FatigaiSOWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
WOMENShot PutMegan ParkerSRWestminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
WOMENDiscusMegan ParkerSRWestminster (Pa.) Mid-AtlanticPACE
WOMENPole VaultEmma RudolphJRWestminster (Pa.)*Mid-AtlanticPACE
WOMENHeptathlonAbi GumJRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayEmily ZIELINSKI Wheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelaySchyler WYSE Wheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayAlexandra CASE Wheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayMargaret WALKER Wheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMEN100 MetersMargaret WalkerSRWheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMENHeptathlonHannah WescottSRWheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMEN200 MetersSchyler WyseSOWheaton (Mass.) EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayJasmyn CRAWFORD Whittier WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayGabriella TORRES JOUBERT Whittier WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayMackenzie REED Whittier WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayRhe Nae LEACH Whittier WestSCIACE
WOMEN100 MetersJasmyn CrawfordSOWhittier WestSCIACE
WOMEN200 MetersJasmyn CrawfordSOWhittier WestSCIACE
WOMEN100 MetersRhe Nae LeachFRWhittier WestSCIACE
WOMEN200 MetersRhe Nae LeachFRWhittier WestSCIACE
WOMENLong JumpRhe Nae LeachFRWhittier WestSCIACE
WOMENShot PutVanessa MartinezJRWhittier WestSCIACE
WOMEN400 MetersGabriella Torres JoubertJRWhittier WestSCIACE
WOMENJavelinJillian WeberJRWhittier WestSCIACE
WOMENHammerAbbie Jo CarlsonSRWhitworth WestNWCE
WOMEN100 Meter HurdlesAmelia HewsonFRWhitworth*WestNWCE
WOMENDiscusLauryn RawlsSOWhitworth*WestNWCE
WOMENShot PutRenee TiumaluJRWhitworth*WestNWCE
WOMEN800 MetersKatelyn BernotasJRWidener MetroMACE
WOMENShot PutAnna CooneySOWidener*MetroMACE
WOMENHammerAnna CooneySOWidener*MetroMACE
WOMENSteeplechaseEmily CooneyFRWidener MetroMACE
WOMEN5000 MetersCarly GableFRWidener MetroMACE
WOMEN800 MetersDonna HoltFRWidener MetroMACE
WOMENHeptathlonTheresa KervickFRWidener MetroMACE
WOMEN5000 MetersGrace MurphySOWidener MetroMACE
WOMEN10,000 MetersGrace MurphySOWidener MetroMACE
WOMENHammerSamantha WatersFRWillamette WestNWCE
WOMEN4x100 RelayKiara TAN Williams*MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayGabby ODOOM Williams*MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayClaudia IANNELLI Williams*MideastNESCACE
WOMEN4x100 RelayCamryn TAYLOR Williams*MideastNESCACE
WOMENLong JumpKristen ChouSOWilliams MideastNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesHayden ColfaxFRWilliams MideastNESCACE
WOMENTriple JumpHayden ColfaxFRWilliams MideastNESCACE
WOMENHeptathlonHayden ColfaxFRWilliams MideastNESCACE
WOMEN1500 MetersMolly FitzgibbonsSOWilliams MideastNESCACE
WOMEN5000 MetersMolly FitzgibbonsSOWilliams MideastNESCACE
WOMENSteeplechaseMolly FitzgibbonsSOWilliams*MideastNESCACE
WOMEN1500 MetersLucy GagnonSOWilliams MideastNESCACE
WOMEN10,000 MetersGenna GirardSOWilliams MideastNESCACE
WOMENPole VaultKelsie HaoJRWilliams*MideastNESCACE
WOMENLong JumpKelsie HaoJRWilliams MideastNESCACE
WOMENPole VaultPoppy MillerFRWilliams MideastNESCACE
WOMENLong JumpMorgan NasirFRWilliams*MideastNESCACE
WOMEN800 MetersAbby ScottJRWilliams MideastNESCACE
WOMEN1500 MetersAbby ScottJRWilliams MideastNESCACE
WOMEN100 MetersKiara TanSOWilliams MideastNESCACE
WOMEN10,000 MetersEmma TapscottJRWilliams MideastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCamryn TaylorSOWilliams MideastNESCACE
WOMENPole VaultJae YuFRWilliams MideastNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmma BurkeSRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayAnna RAASCH Wisconsin Lutheran NorthNACCE
WOMEN4x400 RelayBrooke GRAESSLIN Wisconsin Lutheran NorthNACCE
WOMEN4x400 RelayGrace WEIDE Wisconsin Lutheran NorthNACCE
WOMEN4x400 RelayKendra SCHUMACHER Wisconsin Lutheran NorthNACCE
WOMEN100 MetersKendra SchumacherSRWisconsin Lutheran NorthNACCE
WOMEN200 MetersKendra SchumacherSRWisconsin Lutheran*NorthNACCE
WOMEN100 Meter HurdlesDaysia HargraveFRWooster Great LakesNCACE
WOMENHeptathlonDaysia HargraveFRWooster Great LakesNCACE
WOMENHigh JumpClaudia PartridgeSRWooster Great LakesNCACE
WOMENSteeplechaseAthena TharenosSOWooster Great LakesNCACE
WOMENJavelinRiley SandersonSRWorcester State*EastMASCACE
WOMEN4x100 RelayKatherine PAWLAK WPI*EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayJanelle KNIGHT WPI*EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayJazmyn EWING WPI*EastNEWMACE
WOMEN4x100 RelayKaty NIPPERT WPI*EastNEWMACE
WOMENShot PutSkylar BarthelmesSRWPI EastNEWMACE
WOMENDiscusSkylar BarthelmesSRWPI*EastNEWMACE
WOMENHammerSkylar BarthelmesSRWPI*EastNEWMACE
WOMENJavelinSkylar BarthelmesSRWPI EastNEWMACE
WOMENJavelinAbigail CalistraJRWPI EastNEWMACE
WOMENDiscusMorgan CollinsSOWPI EastNEWMACE
WOMENJavelinElizabeth MatticoliSOWPI EastNEWMACE
WOMEN100 MetersKaty NippertSRWPI*EastNEWMACE
WOMEN200 MetersKaty NippertSRWPI*EastNEWMACE
WOMEN400 MetersKaty NippertSRWPI*EastNEWMACE
WOMENLong JumpKaty NippertSRWPI*EastNEWMACE
WOMEN800 MetersSydney PackardSRWPI EastNEWMACE
WOMEN100 MetersKatherine PawlakSRWPI EastNEWMACE
WOMEN100 Meter HurdlesJulia PenaSOYork (Pa.)*Mid-AtlanticMACE
WOMENPole VaultJulia PenaSOYork (Pa.) Mid-AtlanticMACE
WOMENLong JumpJulia PenaSOYork (Pa.) Mid-AtlanticMACE

The Bowerman 2022 - Finalists Fan Voting

2022-vote-banner.png

The online fan vote will close Thursday, June 30 at 2:00 p.m., Eastern.