Award History
NCAA DIII OTF All-Region

2021 NCAA DIII Outdoor Track & Field All-Region

NEW ORLEANS – All Region honors for the 2021 NCAA Division III Outdoor Track & Field season were announced on Friday by the U.S. Track & Field and Cross Country Coaches Association (USTFCCCA) following the conclusion of the regular season.

Top-5 individuals in each event from each region earned All-Region honors, in addition to each of the members of a top-3 ranked relay team.

Only USTFCCCA member programs are eligible for awards.

No program had more combined All-Region honors than George Fox. The Bruins amassed a staggering 77 honors with 39 going to the men and 38 for the women.

Mount Union (55), UW-La Crosse (52) and SUNY Geneseo (50) all earned 50 or more honors, while John Carroll (45), Wartburg (44), Johns Hopkins (41) and Loras (41) had 40 or more.

No conference had more All-Region nods than the NWC with 184. The OAC hauled in 155 of its own, while the WIAC (139), NESCAC (133) and ARC (131) snagged 130 or more themselves.

See below for a full list of athletes honored by the USTFCCCA.

2021 NCAA Division III Outdoor Track & Field
USTFCCCA Men’s & Women’s All-Region Honors

GenderEventStudent-AthleteYearInstitutionTRPRegionConference
MENHigh JumpNicholas JacksonJRAdrian Great LakesMIAAE
MENHigh JumpDazmond LawrenceJRAdrian Great LakesMIAAE
MEN100 MetersDerek PlittFRAdrian Great LakesMIAAE
MEN200 MetersDerek PlittFRAdrian*Great LakesMIAAE
MENShot PutKejuan FrazierJRAlbion Great LakesMIAAE
MENTriple JumpMarcus FreemanJRAlbion Great LakesMIAAE
MENTriple JumpArmund Gordon Jr.FRAlbion Great LakesMIAAE
MENLong JumpTrevor KnowlesJRAlbion Great LakesMIAAE
MENShot PutDerrelle MurrayFRAlbion Great LakesMIAAE
MENHammerDylan PerlinoSOAlfred State MideastCSACE
MENDiscusDylan PerlinoSOAlfred State MideastCSACE
MENLong JumpZach Rudewicz-NepokroeffFRAlfred State MideastCSACE
MENJavelinJacob BoordFRAllegheny (Pa.) Great LakesNCACE
MENJavelinHunter GuenzelSRAlvernia MideastMACE
MENDecathlonAdam LoehrSOAlvernia MideastMACE
MEN100 MetersHenry BurenSOAmherst New EnglandNESCACE
MENDecathlonTroy Colleran SOAmherst*New EnglandNESCACE
MENLong JumpTroy Colleran SOAmherst New EnglandNESCACE
MEN400 Meter HurdlesEllis Phillips-GalucciFRAmherst New EnglandNESCACE
MEN800 MetersRyan PrenosilJRAmherst New EnglandNESCACE
MENJavelinEvan BergemannSRAugsburg CentralMIACE
MEN400 MetersColin CiancioloJRBabson New EnglandNEWMACE
MENDiscusLiam ByrneFRBates New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersRyan NealisJRBates New EnglandNESCACE
MENHammerJohn RexJRBates*New EnglandNESCACE
MENDiscusJohn RexJRBates New EnglandNESCACE
MENShot PutJohn RexJRBates New EnglandNESCACE
MENJavelinBenjamin Adams Belhaven (Miss.) South/SoutheastASCE
MEN110 Meter HurdlesKelton Kemp Belhaven (Miss.)*South/SoutheastASCE
MEN200 MetersKelton Kemp Belhaven (Miss.) South/SoutheastASCE
MEN400 Meter HurdlesKelton Kemp Belhaven (Miss.)*South/SoutheastASCE
MEN400 MetersDJ AndersonSRBenedictine (Ill.) MidwestNACCE
MENLong JumpMatt FlemingSRBenedictine (Ill.)*MidwestNACCE
MENPole VaultBraden JarvisSOBerry South/SoutheastSAAE
MEN10,000 MetersBradshaw LathburyFRBerry South/SoutheastSAAE
MENHammerJared OgleSOBerry South/SoutheastSAAE
MENTriple JumpJake MarzinskeFRBethany Lutheran*CentralUMACE
MENHammerGabe IronsSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MENDiscusGabe IronsSOBethel (Minn.)*CentralMIACE
MEN400 MetersJacob Parent FRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayJacob ParentFRBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN400 Meter HurdlesTyler SealockSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayTyler SealockSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN400 Meter HurdlesJoel SmithSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayJoel SmithSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MENDecathlonLukas WaltonSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MEN4x400 RelayLukas WaltonSOBethel (Minn.) CentralMIACE
MENJavelinLuke BallardSRBirmingham-Southern*South/SoutheastSAAE
MENJavelinCJ LeCroySRBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
MENTriple JumpMaurice SutherlandSOBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
MENTriple JumpReid BrawerSRBowdoin New EnglandNESCACE
MENLong JumpReid BrawerSRBowdoin*New EnglandNESCACE
MEN100 MetersAjay OlsonSOBowdoin New EnglandNESCACE
MEN200 MetersAjay OlsonSOBowdoin*New EnglandNESCACE
MENLong JumpCheng XingSOBowdoin New EnglandNESCACE
MENLong JumpJack AllanSRBrandeis New EnglandUAAE
MEN400 MetersKaegan AvalosFRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
MENDiscusPeter FultonFRBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
MENHigh JumpExondus BarnesFRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN100 MetersJacob DeAndradeSOBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN200 MetersMatthew LightenSOBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN110 Meter HurdlesDimetri MorrisFRBridgewater State New EnglandMASCACE
MENJavelinCorey StaltersFRBridgewater State New EnglandMASCACE
MENPole VaultJoseph ZingarelliJRBridgewater State New EnglandMASCACE
MEN10,000 MetersEthan CareySRBrockport AtlanticSUNYACE
MENDiscusTony DeYoungSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENShot PutTony DeYoungSRBrockport*AtlanticSUNYACE
MENShot PutMatt FauliseSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENHammerMatthew JacksonSOBrockport AtlanticSUNYACE
MENDiscusArt JordanJRBrockport AtlanticSUNYACE
MENShot PutArt JordanJRBrockport AtlanticSUNYACE
MEN4x100 RelayMatthew KilianSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENDiscusDevin KippSOBrockport AtlanticSUNYACE
MEN100 MetersOlivier KothorSRBrockport AtlanticSUNYACE
MEN4x100 RelayOlivier KothorSRBrockport AtlanticSUNYACE
MEN4x100 RelayDevon LegrairJRBrockport AtlanticSUNYACE
MENLong JumpEgypt PageSRBrockport AtlanticSUNYACE
MEN4x100 RelayEgypt PageSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENDecathlonMike PanzarinoSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENTriple JumpTaj ShawSRBrockport AtlanticSUNYACE
MEN1500 MetersMarius SidlauskasSRBrockport AtlanticSUNYACE
MENPole VaultGarrett BatesJRBuena Vista CentralAmerican RiversE
MENLong JumpJoshua JeziorskiJRBuffalo State AtlanticSUNYACE
MEN110 Meter HurdlesEvan CoxJRCal Lutheran WestSCIACE
MEN400 Meter HurdlesEvan CoxJRCal Lutheran*WestSCIACE
MEN1500 MetersConnor GriffinSRCal Lutheran WestSCIACE
MENHammerBryce ReynoldsJRCalvin*Great LakesMIAAE
MENDecathlonAndy FullmerSOCapital Great LakesOACE
MENHammerJosh MillerSRCapital Great LakesOACE
MENShot PutJosh MillerSRCapital*Great LakesOACE
MENJavelinIan MortensenFRCarleton CentralMIACE
MEN10,000 MetersLucas MuellerJRCarleton*CentralMIACE
MENSteeplechaseMatthew WilkinsonJRCarleton*CentralMIACE
MEN5000 MetersMatthew WilkinsonJRCarleton*CentralMIACE
MEN100 MetersMarvin BennettSRCarnegie Mellon MideastUAAE
MENSteeplechaseHarrison Branch-ShawSRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN4x400 RelayLeland DaviesSOCarnegie Mellon*MideastUAAE
MEN800 MetersGraham EversdenJRCarnegie Mellon MideastUAAE
MEN4x400 RelayGraham EversdenJRCarnegie Mellon*MideastUAAE
MENSteeplechaseHunter HartshorneSRCarnegie Mellon MideastUAAE
MENTriple JumpJustin KiefelSOCarnegie Mellon*MideastUAAE
MENLong JumpJustin KiefelSOCarnegie Mellon*MideastUAAE
MEN400 Meter HurdlesAndrew McGovernFRCarnegie Mellon*MideastUAAE
MEN4x400 RelayAndrew McGovernFRCarnegie Mellon*MideastUAAE
MENDiscusBram MillerSRCarnegie Mellon*MideastUAAE
MENShot PutBram MillerSRCarnegie Mellon*MideastUAAE
MEN4x400 RelayPranav RajbhandariFRCarnegie Mellon*MideastUAAE
MENDiscusSteven HermsenSOCarroll (Wis.)*MidwestCCIWE
MEN5000 MetersJack BegleySOCase Western Reserve Great LakesUAAE
MENHigh JumpSam BeattyFRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENTriple JumpBrock LewisSOCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENLong JumpBrock LewisSOCentral (Iowa)*CentralAmerican RiversE
MENSteeplechaseCaleb SilverFRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayThomas JordanJRCentre South/SoutheastSAAE
MEN4x100 RelayTanner MaySOCentre South/SoutheastSAAE
MEN4x100 RelayGrayson RahbanyFRCentre South/SoutheastSAAE
MENShot PutAllen RichardsonJRCentre*South/SoutheastSAAE
MEN100 MetersJP VaughtFRCentre*South/SoutheastSAAE
MEN200 MetersJP VaughtFRCentre*South/SoutheastSAAE
MEN400 MetersJP VaughtFRCentre South/SoutheastSAAE
MEN4x100 RelayJP VaughtFRCentre South/SoutheastSAAE
MENSteeplechaseAnthony HartFRChapman WestSCIACE
MEN5000 MetersSam CraigSOChicago MidwestUAAE
MEN1500 MetersRyan CutterJRChicago MidwestUAAE
MEN5000 MetersRyan CutterJRChicago*MidwestUAAE
MEN10,000 MetersRyan CutterJRChicago*MidwestUAAE
MENDiscusAlex ScottSRChicago MidwestUAAE
MENShot PutAlex ScottSRChicago MidwestUAAE
MENDecathlonJack ArmelFRChristopher Newport South/SoutheastC2CE
MENDecathlonJames BaptistFRChristopher Newport South/SoutheastC2CE
MENDecathlonRiley ParkFRChristopher Newport South/SoutheastC2CE
MENTriple JumpClarence ReedersFRChristopher Newport*South/SoutheastC2CE
MENSteeplechaseNicholas TolarchykSOChristopher Newport South/SoutheastC2CE
MENHammerJohn BuchertJRCoast Guard New EnglandNEWMACE
MEN800 MetersJosiah DavisSRCoast Guard New EnglandNEWMACE
MENHigh JumpTanner JohannsenSOCoast Guard New EnglandNEWMACE
MEN5000 MetersTyler MorrisFRColby New EnglandNESCACE
MEN800 MetersJosh FrySOColorado College*WestSCACE
MEN1500 MetersJosh FrySOColorado College WestSCACE
MEN200 MetersMichael GormanJRColorado College WestSCACE
MEN400 MetersMichael GormanJRColorado College WestSCACE
MEN800 MetersJesse MiddendorfJRConcordia Moorhead CentralMIACE
MEN400 MetersCal WrightJRConcordia Moorhead CentralMIACE
MENTriple JumpRavon Davis ConwaySOConcordia Texas South/SoutheastASCE
MENShot PutMatthew GregoryFRConcordia Texas South/SoutheastASCE
MEN110 Meter HurdlesBrett JacksonFRConcordia Texas South/SoutheastASCE
MEN5000 MetersMatt CarterSOConnecticut College New EnglandNESCACE
MEN10,000 MetersMatt CarterSOConnecticut College*New EnglandNESCACE
MENPole VaultChristopher KoskinenFRConnecticut College New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersJeffrey LoveSOConnecticut College New EnglandNESCACE
MEN10,000 MetersJeffrey LoveSOConnecticut College New EnglandNESCACE
MENDecathlonJacob BrownFRDenison*Great LakesNCACE
MEN100 MetersSeven LindseyJRDenison Great LakesNCACE
MEN400 Meter HurdlesCharlie WebbSODenison Great LakesNCACE
MENSteeplechaseBailey ScottFRDePauw Great LakesNCACE
MEN800 MetersMatthew KrausSRDeSales MideastMACE
MEN110 Meter HurdlesDaniel MendsJRDeSales MideastMACE
MENShot PutMatthew MurrayJRDeSales MideastMACE
MENTriple JumpXavier PhoenixSODeSales MideastMACE
MENLong JumpXavier PhoenixSODeSales MideastMACE
MEN400 MetersCole BobackSODickinson MideastCentennialE
MEN1500 MetersTeddy MercerSODickinson MideastCentennialE
MENSteeplechaseChristopher ScharfJRDickinson*MideastCentennialE
MEN5000 MetersChristopher ScharfJRDickinson MideastCentennialE
MENShot PutCade CollierFRDubuque CentralAmerican RiversE
MENDiscusClayton HahnSODubuque CentralAmerican RiversE
MENShot PutClayton HahnSODubuque CentralAmerican RiversE
MENHammerZachary NaatzJRDubuque CentralAmerican RiversE
MENShot PutZachary NaatzJRDubuque CentralAmerican RiversE
MENHigh JumpDamon StreetFRDubuque CentralAmerican RiversE
MENDiscusLuke WeberFRDubuque CentralAmerican RiversE
MENJavelinKodie WillisFRDubuque CentralAmerican RiversE
MENJavelinJohn MahaneySOEarlham Great LakesHCACE
MEN10,000 MetersMack BroussardJREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
MEN100 MetersDetaveon LewisJREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayDetaveon LewisJREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayRangel MillerFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayBrandon PowellFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayCarlos Torres-IzquierdoFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
MENSteeplechaseRyan EscodaJREastern Connecticut State*New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersIsaac AlderferSOEastern Mennonite*South/SoutheastODACE
MEN1500 MetersIsaac AlderferSOEastern Mennonite*South/SoutheastODACE
MEN200 MetersAlijah JohnsonSOEastern Mennonite South/SoutheastODACE
MENSteeplechaseLucas CaminitiJREdgewood MidwestNACCE
MEN1500 MetersJacob HedgepethJREmory South/SoutheastUAAE
MENHigh JumpBrett HensheySOEmory*South/SoutheastUAAE
MENLong JumpJC MigalyFREmory South/SoutheastUAAE
MENSteeplechaseSpencer MooreJREmory South/SoutheastUAAE
MEN800 MetersTom PerrettaJREmory South/SoutheastUAAE
MENHammerKenya SeiFREmory*South/SoutheastUAAE
MENHammerMichael TiffinFREmory South/SoutheastUAAE
MEN5000 MetersJack WhetstoneJREmory South/SoutheastUAAE
MENDiscusEdward RajnerJREmory and Henry South/SoutheastODACE
MEN400 MetersDazon HarrisonSOFerrum South/SoutheastODACE
MENTriple JumpCarson DoodySOFitchburg State New EnglandMASCACE
MEN200 MetersDom DataJRGeneva MideastPACE
MENSteeplechasePatrick AdkissonFRGeorge Fox*WestNWCE
MENHammerCollin AltenederSRGeorge Fox WestNWCE
MEN400 MetersJack AmmonJRGeorge Fox WestNWCE
MEN800 MetersJack AmmonJRGeorge Fox WestNWCE
MEN4x400 RelayJack AmmonJRGeorge Fox*WestNWCE
MEN4x400 RelayRusty BatykeferSRGeorge Fox*WestNWCE
MEN4x100 RelayKaleb BoomerFRGeorge Fox WestNWCE
MENTriple JumpIsaac BrunkFRGeorge Fox WestNWCE
MENHigh JumpJoel CarrollSOGeorge Fox*WestNWCE
MEN5000 MetersAustin GappaFRGeorge Fox WestNWCE
MEN10,000 MetersAustin GappaFRGeorge Fox WestNWCE
MEN5000 MetersJosh GibbsSRGeorge Fox WestNWCE
MENPole VaultLevi GibsonFRGeorge Fox WestNWCE
MENDecathlonBerkley HillJRGeorge Fox WestNWCE
MEN100 MetersBerkley HillJRGeorge Fox WestNWCE
MEN110 Meter HurdlesBerkley HillJRGeorge Fox WestNWCE
MEN400 MetersBerkley HillJRGeorge Fox WestNWCE
MEN4x400 RelayBerkley HillJRGeorge Fox*WestNWCE
MENTriple JumpEthan KassebaumFRGeorge Fox*WestNWCE
MENLong JumpEthan KassebaumFRGeorge Fox WestNWCE
MENSteeplechaseRylan LarsenSRGeorge Fox WestNWCE
MENHammerBen MeadeFRGeorge Fox WestNWCE
MEN200 MetersDavis MihelichSOGeorge Fox*WestNWCE
MEN400 MetersDavis MihelichSOGeorge Fox*WestNWCE
MEN400 Meter HurdlesDavis MihelichSOGeorge Fox WestNWCE
MEN4x400 RelayDavis MihelichSOGeorge Fox*WestNWCE
MEN4x100 RelayDavis MihelichSOGeorge Fox WestNWCE
MENHigh JumpTayler PhillipsSOGeorge Fox*WestNWCE
MEN110 Meter HurdlesTayler PhillipsSOGeorge Fox WestNWCE
MENLong JumpDrew QuachFRGeorge Fox*WestNWCE
MEN4x100 RelayDrew QuachFRGeorge Fox WestNWCE
MEN800 MetersDillon RisingSOGeorge Fox WestNWCE
MENPole VaultNathaniel RusselSOGeorge Fox*WestNWCE
MENLong JumpCameron SeymourJRGeorge Fox WestNWCE
MEN400 Meter HurdlesCollin SmithFRGeorge Fox WestNWCE
MENJavelinDavis SmithSOGeorge Fox WestNWCE
MEN5000 MetersPeter WeissSOGeorge Fox*WestNWCE
MEN1500 MetersTrevor WilberFRGeorge Fox WestNWCE
MEN4x100 RelayGaret WisenbakerFRGeorge Fox WestNWCE
MEN400 MetersJoshua BackertFRGordon (Mass.) New EnglandIndependentE
MEN100 MetersCarson RantanenFRGreenville MidwestSLIACE
MENJavelinDJ MulroyJRGrove City MideastPACE
MENHigh JumpSeth RaySRGrove City MideastPACE
MENHammerJoshua BeiswangerFRGustavus Adolphus CentralMIACE
MENTriple JumpAlexander DuMoulinSOGustavus Adolphus CentralMIACE
MENShot PutSteven OrzolekSOGustavus Adolphus CentralMIACE
MENHigh JumpTaylor RooneyJRGustavus Adolphus CentralMIACE
MEN110 Meter HurdlesTaylor RooneyJRGustavus Adolphus*CentralMIACE
MEN10,000 MetersAndrew StumboJRGustavus Adolphus CentralMIACE
MEN800 MetersLucas WrightSRHamilton*AtlanticNESCACE
MENShot PutJoe MartinJRHamline*CentralMIACE
MEN4x100 RelayJavarian BelchaSOHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MENTriple JumpJordan FloresFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MENLong JumpJordan FloresFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayEdashall KonahSOHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MEN400 Meter HurdlesEthan RamirezSOHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MENHigh JumpLayton RansonFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MEN100 MetersParnelle ShandsFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MEN200 MetersParnelle ShandsFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayParnelle ShandsFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayDaelen Warren-FrugeSOHardin-Simmons South/SoutheastASCE
MENPole VaultEthan GadraJRHaverford MideastCentennialE
MEN200 MetersDan StollSRHeidelberg Great LakesOACE
MEN400 MetersDan StollSRHeidelberg Great LakesOACE
MENSteeplechaseDaniel CampbellFRHope Great LakesMIAAE
MEN1500 MetersNicholas HoffmanJRHope Great LakesMIAAE
MENShot PutZach AndersonSRIllinois Wesleyan MidwestCCIWE
MENLong JumpAaron DavisFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN100 MetersAndy FrankJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayJordyn HarriganFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayJalen Leonard-OsbournFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN100 MetersJalen Leonard-OsbourneFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MENPole VaultDominic MikulaJRIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
MEN400 Meter HurdlesNate OczkowskiSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelaySam PanzerFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN4x100 RelayAkap TakorJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MENHammerLuke TobiaJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
MEN100 MetersGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN200 MetersGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN400 MetersGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayGarrett ClarkSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayCaleb CorreiaFRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN5000 MetersJamie DaileyJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN10,000 MetersJamie DaileyJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayMick DoyleFRJohn Carroll Great LakesOACE
MENJavelinJacob FritschJRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN5000 MetersAlex PhillipFRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN10,000 MetersAlex PhillipFRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN1500 MetersIan PiersonSOJohn Carroll Great LakesOACE
MENSteeplechaseIan PiersonFRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN100 MetersDeven WardJRJohn Carroll*Great LakesOACE
MEN200 MetersDeven WardJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayDeven WardJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayDeven WardJRJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x100 RelayMark ZahrenSOJohn Carroll Great LakesOACE
MEN4x400 RelayMark ZahrenSOJohn Carroll Great LakesOACE
MENLong JumpOwen BianchiSOJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN400 Meter HurdlesElias BoussoufJRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x400 RelayElias BoussoufJRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENTriple JumpJustin CanedyJRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENHigh JumpJustin CanedyJRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN10,000 MetersJosh DerrickSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x100 RelayAhmed ElmogiFRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x400 RelayAhmed ElmogiFRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN5000 MetersAlex GlavinSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN10,000 MetersAlex GlavinSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x100 RelayIan ImerySRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN5000 MetersGavin McElhennonFRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN1500 MetersJared PangallozziSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN5000 MetersJared PangallozziSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
MEN10,000 MetersJared PangallozziSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
MENDecathlonLiam PostenSOJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN100 MetersConrad SaySOJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x100 RelayConrad SaySOJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN400 Meter HurdlesKevin SommerSOJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x400 RelayKevin SommerSOJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN200 MetersMickey Van GiesonSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN400 MetersMickey Van GiesonSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
MEN4x100 RelayMickey Van GiesonSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MEN4x400 RelayMickey Van GiesonSRJohns Hopkins MideastCentennialE
MENJavelinJoe FodorSOKeene State*New EnglandLittle EastE
MENTriple JumpBen MuseseJRKeene State New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersJake PearlFRKeene State New EnglandLittle EastE
MEN400 MetersMitchell ForgashSOKing's College (Pa.) MideastMACE
MEN800 MetersMitchell ForgashSOKing's College (Pa.) MideastMACE
MENHammerJustin Le CadreSOKing's College (Pa.) MideastMACE
MENHammerJackie NiJRKing's College (Pa.) MideastMACE
MEN100 MetersDerrick JacksonSOKnox*MidwestMWCE
MEN200 MetersDerrick JacksonSOKnox*MidwestMWCE
MEN100 MetersOwen BuhrSOLebanon Valley MideastMACE
MEN110 Meter HurdlesOwen BuhrSOLebanon Valley*MideastMACE
MEN200 MetersOwen BuhrSOLebanon Valley*MideastMACE
MEN4x100 RelayOwen BuhrSOLebanon Valley MideastMACE
MEN4x100 RelayLogan GrauerSOLebanon Valley MideastMACE
MENDecathlonAlex SaboFRLebanon Valley MideastMACE
MEN4x100 RelayDaniel SheffieldFRLebanon Valley MideastMACE
MEN4x100 RelayKadan SmithFRLebanon Valley MideastMACE
MENPole VaultJack MillerSOLeTourneau South/SoutheastASCE
MENDecathlonErik MooreJRLeTourneau*South/SoutheastASCE
MEN1500 MetersLorien NightingaleSRLeTourneau South/SoutheastASCE
MENPole VaultLogan KyleJRLewis & Clark WestNWCE
MENSteeplechaseMax ReedFRLewis & Clark WestNWCE
MEN1500 MetersFrankie ReidFRLewis & Clark*WestNWCE
MEN400 Meter HurdlesRonan KrutzikowskySOLinfield WestNWCE
MENJavelinMatt MetcalfSOLinfield*WestNWCE
MENShot PutTyler PostSOLinfield WestNWCE
MENDiscusJacob SlifkaFRLinfield WestNWCE
MENDecathlonKeaton WoodJRLinfield WestNWCE
MENHigh JumpKeaton WoodJRLinfield WestNWCE
MEN110 Meter HurdlesKeaton WoodJRLinfield WestNWCE
MEN1500 MetersRyan HarveyFRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN400 MetersMike JasaJRLoras CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersMike JasaJRLoras*CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayMike JasaJRLoras CentralAmerican RiversE
MENDiscusHolden MurphyFRLoras CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayCarter OberfoellSOLoras CentralAmerican RiversE
MENDecathlonRyan Rogers JRLoras*CentralAmerican RiversE
MENLong JumpRyan Rogers JRLoras CentralAmerican RiversE
MENPole VaultRyan Rogers JRLoras CentralAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesShamari ScottSRLoras CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayShamari ScottSRLoras CentralAmerican RiversE
MEN100 MetersJosh SmithSOLoras CentralAmerican RiversE
MEN200 MetersJosh SmithSOLoras CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayJake WillkommFRLoras CentralAmerican RiversE
MENTriple JumpRegarieon HicksFRLuther CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersFrank CsorbaSOLynchburg*South/SoutheastODACE
MEN10,000 MetersFrank CsorbaSOLynchburg*South/SoutheastODACE
MENJavelinJake DegensheinSRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN110 Meter HurdlesRyan ForeSOLynchburg South/SoutheastODACE
MEN110 Meter HurdlesMalik HarveySOLynchburg South/SoutheastODACE
MENSteeplechaseAndrew JohnsonSRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN800 MetersSam LlanezaSOLynchburg South/SoutheastODACE
MEN1500 MetersSam LlanezaSOLynchburg South/SoutheastODACE
MEN5000 MetersSam LlanezaSOLynchburg South/SoutheastODACE
MEN5000 Meters Maximillian SparksJRLynchburg South/SoutheastODACE
MEN10,000 Meters Maximillian SparksJRLynchburg South/SoutheastODACE
MENShot PutBrian HochstetlerSRManchester Great LakesHCACE
MENSteeplechaseThomas RichardsonSOManchester Great LakesHCACE
MEN110 Meter HurdlesAlex DimonSRMarietta*Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesAlex DimonSRMarietta Great LakesOACE
MENPole VaultKevin MunsonFRMary Washington South/SoutheastC2CE
MEN1500 MetersDavid HainesJRMarywood*MideastAECE
MEN5000 MetersDavid HainesJRMarywood MideastAECE
MEN400 Meter HurdlesNicholas RazzeFRMcDaniel MideastCentennialE
MENDiscusVern AngtonFRMcMurry South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayCaleb KwiatkowskiFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayMichael LimonesSRMcMurry*South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayJermond LovelyFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MENDecathlonRylan RogersFRMcMurry South/SoutheastASCE
MEN400 MetersJayden SloanFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MEN400 Meter HurdlesJayden SloanFRMcMurry South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayJayden SloanFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MENShot PutJessy VillagomezSOMcMurry South/SoutheastASCE
MEN200 MetersDazhaun WaltonFRMcMurry South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayDazhaun WaltonFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayDazhaun WaltonFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MENHigh JumpAaron WebbSRMcMurry South/SoutheastASCE
MEN4x400 RelayJacob WilliamsJRMcMurry*South/SoutheastASCE
MEN4x100 RelayJamari WilliamsFRMcMurry*South/SoutheastASCE
MEN800 MetersBrody BeilerSRMessiah MideastMACE
MEN1500 MetersBrody BeilerSRMessiah MideastMACE
MEN10,000 MetersBrody BeilerSRMessiah MideastMACE
MENTriple JumpBrendan ProvanJRMessiah MideastMACE
MENPole VaultJosiah ZehrFRMessiah MideastMACE
MENDiscusJames CaprioJRMiddlebury New EnglandNESCACE
MEN400 MetersArden ColemanSRMiddlebury New EnglandNESCACE
MENDiscusZack SiebJRMiddlebury*New EnglandNESCACE
MENDecathlonJoey DaviesJRMillikin MidwestCCIWE
MEN800 MetersBen KuxmannSOMillikin*MidwestCCIWE
MENHigh JumpStorm BuescherJRMillsaps South/SoutheastSAAE
MENLong JumpChris ButlerSOMillsaps South/SoutheastSAAE
MENJavelinLukas Schubert - BrownSOMisericordia MideastMACE
MENShot PutDrew ThaxtonSRMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
MENPole VaultReed WilsonSOMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
MENSteeplechaseShane HoughtonJRMoravian MideastLandmarkE
MEN1500 MetersGreg JaindlSRMoravian MideastLandmarkE
MENSteeplechaseGreg JaindlSRMoravian MideastLandmarkE
MENShot PutShane MastroSRMoravian MideastLandmarkE
MENDecathlonAaron BlevinsFRMount Union Great LakesOACE
MEN800 MetersAlex BryanSOMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpElijah CobbFRMount Union*Great LakesOACE
MENTriple JumpBrody ColemanFRMount Union*Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesBrody ColemanFRMount Union Great LakesOACE
MENDiscusLucas CooperSRMount Union*Great LakesOACE
MENJavelinGarrett DanielloJRMount Union Great LakesOACE
MEN400 MetersA.J. DigbySRMount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayA.J. DigbySRMount Union*Great LakesOACE
MEN200 MetersTyler GillSOMount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayTyler GillSOMount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayTyler GillSOMount Union*Great LakesOACE
MENJavelinJeremiah GyulaiJRMount Union Great LakesOACE
MENDiscusJeremiah GyulaiJRMount Union Great LakesOACE
MENLong JumpEvan HershbergerJRMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpEvan HershbergerJRMount Union Great LakesOACE
MENPole VaultBlaine KitchenFRMount Union*Great LakesOACE
MEN800 MetersJustin KnochFRMount Union Great LakesOACE
MEN400 MetersMatt McBrideFRMount Union Great LakesOACE
MEN4x400 RelayMatt McBrideFRMount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayAndrew McVickerFRMount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayZack MunchickSOMount Union*Great LakesOACE
MENTriple JumpJacob SheddJRMount Union Great LakesOACE
MENLong JumpJacob SheddJRMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpTanner SlackJRMount Union*Great LakesOACE
MEN400 MetersJared StormFRMount Union*Great LakesOACE
MEN4x400 RelayJared StormFRMount Union*Great LakesOACE
MEN4x100 RelayJared StormFRMount Union*Great LakesOACE
MENPole VaultKyel WolffFRMount Union Great LakesOACE
MENPole VaultBrad YatesFRMount Union Great LakesOACE
MENHigh JumpBen ArehartJRMuhlenberg MideastCentennialE
MEN110 Meter HurdlesSam McDonoughFRMuhlenberg MideastCentennialE
MEN110 Meter HurdlesConnor McCauslinSONazareth AtlanticEmpire 8E
MENDiscusAndrew DavisSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MEN400 MetersKyle DickinsonSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MENLong JumpTrent KoehlerSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MENLong JumpKeegan RichJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
MEN10,000 MetersMatthew BoelkeSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MENHigh JumpNicholas JancaJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN400 Meter HurdlesErik MusgraveSRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN800 MetersGabriel PommierJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN1500 MetersGabriel PommierJRNorth Central (Ill.)*MidwestCCIWE
MEN200 MetersMichael StanleyJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
MEN400 MetersMichael StanleyJRNorth Central (Ill.)*MidwestCCIWE
MENTriple JumpKofi AsareJROberlin Great LakesNCACE
MEN200 MetersAdriano AtallahSROberlin Great LakesNCACE
MENPole VaultAndrew BudererJROhio Northern Great LakesOACE
MEN200 MetersNate DeanJROhio Northern Great LakesOACE
MEN800 MetersLevi KilianFROhio Wesleyan*Great LakesNCACE
MENLong JumpJordon BrownSOOlivet Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayJordon BrownSOOlivet Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayHayden GermainFROlivet Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayKyle McDowellSOOlivet Great LakesMIAAE
MEN4x400 RelayTyler PeckSROlivet Great LakesMIAAE
MENShot PutJacob SmithJROlivet Great LakesMIAAE
MENLong JumpTyler BoalesJROtterbein*Great LakesOACE
MEN100 MetersTyler BoalesJROtterbein Great LakesOACE
MEN110 Meter HurdlesCwinn FebusSROtterbein Great LakesOACE
MEN5000 MetersHunter MooreJROtterbein Great LakesOACE
MEN10,000 MetersHunter MooreJROtterbein Great LakesOACE
MEN110 Meter HurdlesMichael RennetteJROtterbein Great LakesOACE
MEN400 Meter HurdlesMichael RennetteJROtterbein Great LakesOACE
MEN1500 MetersCal YackinSOOtterbein*Great LakesOACE
MENDiscusJacob DuvallSRPacific (Ore.) WestNWCE
MENJavelinDominic FunkFRPacific (Ore.) WestNWCE
MEN10,000 MetersRiley StewartJRPacific (Ore.) WestNWCE
MENHammerSeth BridgeJRPacific Lutheran*WestNWCE
MENDiscusSeth BridgeJRPacific Lutheran*WestNWCE
MENShot PutSeth BridgeJRPacific Lutheran*WestNWCE
MENSteeplechaseJonny MaierSOPacific Lutheran WestNWCE
MENPole VaultCorey SolomonJRPacific Lutheran WestNWCE
MEN1500 MetersRyan StrackeFRPacific Lutheran WestNWCE
MEN5000 MetersRyan StrackeFRPacific Lutheran WestNWCE
MEN10,000 MetersRyan StrackeFRPacific Lutheran WestNWCE
MENDiscusDan DabrowskiFRPenn State Behrend MideastCSACE
MENPole VaultJack GeorgetsonJRPenn State Behrend MideastCSACE
MENHigh JumpSamuel HetrickFRPenn State Behrend MideastCSACE
MENShot PutMatthew MichaelJRPenn State Behrend MideastCSACE
MENHigh JumpBrady SmithJRPenn State Behrend*MideastCSACE
MEN800 MetersAlvin JacobsSRPiedmont South/SoutheastUSA SouthE
MEN110 Meter HurdlesTerrell LewisSRPlymouth State*New EnglandLittle EastE
MENHammerChris PuduskiSRPrincipia*MidwestSLIACE
MENLong JumpWisdom ThomasSOPrincipia MidwestSLIACE
MENDiscusCarl BrooksJRPuget Sound WestNWCE
MENShot PutCarl BrooksJRPuget Sound WestNWCE
MEN5000 MetersColin MonaghanJRPuget Sound WestNWCE
MEN10,000 MetersColin MonaghanJRPuget Sound*WestNWCE
MEN800 MetersChris AndersenJRRamapo AtlanticNJACE
MEN1500 MetersSteven FiumefreddoJRRamapo AtlanticNJACE
MEN5000 MetersSteven FiumefreddoJRRamapo AtlanticNJACE
MEN200 MetersCheickna TraoreSORamapo AtlanticNJACE
MEN400 MetersCheickna TraoreSORamapo AtlanticNJACE
MEN100 MetersAnthony BoniniSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN4x100 RelayAnthony BoniniSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN800 MetersTucker CargileSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN4x100 RelayJamir JonesJRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN100 MetersCooper MalersteinSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN4x100 RelayCooper MalersteinSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN100 MetersCristian MegasSORedlands (Calif.)*WestSCIACE
MEN200 MetersCristian MegasSORedlands (Calif.) WestSCIACE
MEN4x100 RelayCristian MegasSORedlands (Calif.) WestSCIACE
MENHammerChristopher McCarthyFRRhode Island College New EnglandLittle EastE
MENHammerMatthew ThibaudeauJRRhode Island College New EnglandLittle EastE
MENSteeplechaseJared BriantJRRhodes*South/SoutheastSAAE
MEN110 Meter HurdlesMax GloskeySRRIT AtlanticLiberty LeagueE
MENPole VaultNicholas JohnSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
MEN400 MetersSamuel CrawfordFRRoanoke South/SoutheastODACE
MENSteeplechaseCooper NeebleFRRoanoke South/SoutheastODACE
MEN400 Meter HurdlesXavier O'BrienSRRoanoke South/SoutheastODACE
MENPole VaultTerry CookSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MEN800 MetersDaniel FordFRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MEN400 Meter HurdlesGabe LundySORochester (N.Y.)*AtlanticLiberty LeagueE
MENDecathlonAlex OpsahlSORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MEN1500 MetersScott SikorskiSORochester (N.Y.)*AtlanticLiberty LeagueE
MENHammerRyan SwavelyJRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
MENTriple JumpTimothy YoundtSORose-Hulman Great LakesHCACE
MENLong JumpNana AgyemangFRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayNana AgyemangFRRowan*AtlanticNJACE
MENDiscusIan BainFRRowan*AtlanticNJACE
MEN100 MetersJah'mere BeasleyFRRowan*AtlanticNJACE
MEN200 MetersJah'mere BeasleyFRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayJah'mere BeasleyFRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayJah'mere BeasleyFRRowan*AtlanticNJACE
MEN200 MetersJustin BishopJRRowan AtlanticNJACE
MEN400 MetersJustin BishopJRRowan AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayJustin BishopJRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayDonovan ClementFRRowan*AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayAmara ConteFRRowan*AtlanticNJACE
MENHigh JumpEarnest DanielJRRowan AtlanticNJACE
MEN400 Meter HurdlesJoe DevitoFRRowan AtlanticNJACE
MENTriple JumpAhmir JohnsonFRRowan AtlanticNJACE
MENLong JumpAhmir JohnsonFRRowan AtlanticNJACE
MENHigh JumpSoham KolliSORowan AtlanticNJACE
MENJavelinJulio LebronSORowan AtlanticNJACE
MENJavelinDan McAleaveyJRRowan*AtlanticNJACE
MEN100 MetersJulian PrattSRRowan AtlanticNJACE
MEN4x100 RelayJulian PrattSRRowan*AtlanticNJACE
MENJavelinEdgar RosaJRRowan AtlanticNJACE
MEN200 MetersFrancis TerryJRRowan AtlanticNJACE
MEN400 MetersFrancis TerryJRRowan AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayFrancis TerryJRRowan*AtlanticNJACE
MENSteeplechaseJohnny CapobiancoSRRPI AtlanticLiberty LeagueE
MEN5000 MetersHenry JaquesJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
MENHammerJude MiskoSRRutgers-Camden*AtlanticNJACE
MEN100 MetersKevin ArthurFRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayKevin ArthurFRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MENPole VaultDrew DockendorfJRSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MEN4x100 RelayBrady LabineJRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN100 MetersRyan MillerJRSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MEN200 MetersRyan MillerJRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayRyan MillerJRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MENDecathlonMaguire PetersenFRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MENJavelinMaguire PetersenFRSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MENHigh JumpMaguire PetersenFRSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MENPole VaultShawn SchindlerSOSaint John's (Minn.)*CentralMIACE
MENTriple JumpMichael WallaceSOSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayJack YoungSOSaint John's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayNoah AndersonJRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayMatthew BooneJRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayGarrett JacksonFRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MENLong JumpKyle LichtteneggerSRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MEN100 MetersKyle LichtteneggerSRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MEN4x100 RelayKyle LichtteneggerSRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
MENTriple JumpSherrod FryeFRSalisbury MideastC2CE
MENPole VaultZach StumpSOSalisbury*MideastC2CE
MENHammerTravis ZimmermanFRSalisbury MideastC2CE
MENLong JumpMark MerliSRScranton MideastLandmarkE
MEN100 MetersWilliam CrowderFRShenandoah South/SoutheastODACE
MENHammerJohn KindigJRShenandoah South/SoutheastODACE
MEN100 MetersMiles MooreFRShenandoah South/SoutheastODACE
MENSteeplechaseRyan CourtneySRSimpson (Iowa) CentralAmerican RiversE
MEN1500 MetersSpencer MoonFRSimpson (Iowa) CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersSpencer MoonSOSimpson (Iowa) CentralAmerican RiversE
MENPole VaultBen DrummeyFRSouthern Maine*New EnglandLittle EastE
MENHigh JumpCarson GrossSOSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MEN800 MetersZachariah HoyleSRSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MENPole VaultRiley PetersonJRSouthern Maine New EnglandLittle EastE
MEN4x400 RelayJonathan BarberFRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayBenjamin BatoosinghJRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN4x400 RelayLuke ChastainFRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MENShot PutJamie CoccaFRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MENJavelinDaniel CriscioFRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN4x400 RelayRece GobelSOSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayTyler HansenSRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesDamian Mackay-MorganJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelaySeth ReganFRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN4x400 RelayKristian RhimJRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MENTriple JumpJoshua SilvesterJRSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayColby WilsonSOSpringfield (Mass.)*New EnglandNEWMACE
MENDiscusChase CorcoranSRSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
MENTriple JumpKyle RollinsSRSt. John Fisher*AtlanticEmpire 8E
MENHigh JumpKyle RollinsSRSt. John Fisher*AtlanticEmpire 8E
MEN800 MetersGrant StokoeJRSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
MEN1500 MetersJackson HamiltonFRSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
MENHigh JumpOren KestellJRSt. Norbert MidwestMWCE
MEN110 Meter HurdlesLucas KramarczukFRSt. Olaf CentralMIACE
MENDecathlonStephen PeperSOSt. Olaf CentralMIACE
MENHigh JumpStephen PeperSOSt. Olaf*CentralMIACE
MEN200 MetersEric DouvilleJRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENHammerParker FeuerbornJRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN800 MetersMaxwell GiffordSOSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN10,000 MetersZach HaireSOSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN110 Meter HurdlesCarter MaackSOSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MENHammerGage O'BrienSRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
MENPole VaultCameron SchulzFRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
MEN1500 MetersMorey SmithSOSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
MEN200 MetersNick DiMariaSRStevens AtlanticMACE
MEN400 MetersNick DiMariaSRStevens*AtlanticMACE
MEN10,000 MetersDylan PetersJRStevens AtlanticMACE
MENDecathlonRitchie CaseJRStevenson*MideastMACE
MEN4x400 RelayRitchie CaseJRStevenson MideastMACE
MEN100 MetersDereck DavisJRStevenson*MideastMACE
MEN200 MetersDereck DavisJRStevenson MideastMACE
MEN4x100 RelayDereck DavisJRStevenson*MideastMACE
MEN4x400 RelayDereck DavisJRStevenson MideastMACE
MEN4x400 RelayMalik HamiltonFRStevenson MideastMACE
MEN400 MetersIddriss IddrissSRStevenson MideastMACE
MEN800 MetersIddriss IddrissSRStevenson*MideastMACE
MEN4x400 RelayIddriss IddrissSRStevenson MideastMACE
MEN4x100 RelayJai RaccioppiFRStevenson*MideastMACE
MEN4x100 RelayCameron SummersFRStevenson*MideastMACE
MEN4x100 RelayJeremiah WilliamsFRStevenson*MideastMACE
MENHigh JumpHunter DalyJRStockton AtlanticNJACE
MENPole VaultKeith HollandJRStockton AtlanticNJACE
MENSteeplechaseKyle NavalanceJRStockton AtlanticNJACE
MENHammerDarren WanSRStockton AtlanticNJACE
MENHammerMichael BalestraSOSuffolk New EnglandCCCE
MEN5000 MetersMatyas Csiki-FejerSOSuffolk New EnglandCCCE
MEN10,000 MetersMatyas Csiki-FejerSOSuffolk New EnglandCCCE
MENHigh JumpTyler BradoSRSUNY Cobleskill AtlanticIndependentE
MEN110 Meter HurdlesIsaiah BrooksJRSUNY Cortland*AtlanticSUNYACE
MEN110 Meter HurdlesAaron JonesFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MENDecathlonZachary KashmerSRSUNY Cortland*AtlanticSUNYACE
MEN110 Meter HurdlesBrett MorseFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MENPole VaultDane SorensenSOSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
MEN5000 MetersNick AndrewsFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN5000 MetersMatthew BlauveltFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN10,000 MetersMatthew BlauveltFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENShot PutGreg Cole-AllenSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENTriple JumpJoshua FeldbergSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN400 Meter HurdlesJohn GoldszerFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayJohn GoldszerFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN10,000 MetersRiley GrossmanSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN400 Meter HurdlesLance JensenFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayLance JensenFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENSteeplechaseRyan MitchellFRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayJason RappazzoFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN1500 MetersEzra RugglesFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENSteeplechaseEzra RugglesFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN5000 MetersMatthew SayreJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
MEN10,000 MetersMatthew SayreJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
MEN400 MetersKieran SheridanSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN800 MetersKieran SheridanSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MEN4x400 RelayKieran SheridanSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
MENPole VaultIsaiah BlattSOSusquehanna MideastLandmarkE
MENDecathlonJoey MasserFRSusquehanna MideastLandmarkE
MEN110 Meter HurdlesJoey MasserFRSusquehanna MideastLandmarkE
MENSteeplechaseKevin ChristensenFRTCNJ AtlanticNJACE
MENTriple JumpJaiden ElliottSOTCNJ AtlanticNJACE
MENDecathlonJason EnglerFRTCNJ AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayAndrew GrattiSOTCNJ AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayDylan PeckSOTCNJ AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayRoman RychkovFRTCNJ AtlanticNJACE
MEN4x400 RelayBrett SchuettSOTCNJ AtlanticNJACE
MENHammerZachary HermanSOTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MENShot PutZachary HermanSOTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MENHigh JumpCaimen McDonoughSOTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MENDiscusScottie ReyesFRTexas Lutheran*South/SoutheastSCACE
MENShot PutScottie ReyesFRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
MEN800 MetersJacob BurnamJRTransylvania Great LakesHCACE
MEN10,000 MetersJack BeakasSRTrine Great LakesMIAAE
MEN4x100 RelayJosh DavisJRTrine Great LakesMIAAE
MEN110 Meter HurdlesJake GladieuxSOTrine Great LakesMIAAE
MEN400 Meter HurdlesJake GladieuxSOTrine*Great LakesMIAAE
MEN1500 MetersLevi NeuzerlingSRTrine Great LakesMIAAE
MEN1500 MetersNeil O'BrienSRTrine Great LakesMIAAE
MENSteeplechaseNeil O'BrienSRTrine*Great LakesMIAAE
MEN4x100 RelayJacob RootSRTrine Great LakesMIAAE
MEN4x100 RelayWill ThonnSOTrine Great LakesMIAAE
MENLong JumpBen WilliamsSOTrine Great LakesMIAAE
MEN4x100 RelayBen WilliamsSOTrine Great LakesMIAAE
MEN100 MetersRobert AllenJRTrinity (Conn.)*New EnglandNESCACE
MEN200 MetersRobert AllenJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
MEN400 Meter HurdlesKai BailinSOTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
MENTriple JumpKinnard HughesJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersTim LautenbachJRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
MEN800 MetersTravis MartinSOTrinity (Conn.)*New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersTravis MartinSOTrinity (Conn.)*New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersTravis MartinSOTrinity (Conn.)*New EnglandNESCACE
MENShot PutEthan WilkieFRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayEthan GilmoreSOTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelayJustin JohnsonFRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MENPole VaultTanner LacyJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MENLong JumpSean MajorsJRTrinity (Texas)*South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelaySean MajorsJRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN400 Meter HurdlesSeve RodriguezSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN4x400 RelaySeve RodriguezSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MENJavelinJacob WinchesterSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
MEN200 MetersLuke BotsfordFRTufts New EnglandNESCACE
MEN400 MetersLuke BotsfordFRTufts*New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayEvan EnsslinFRTufts New EnglandNESCACE
MENPole VaultHunter FarrellFRTufts New EnglandNESCACE
MENSteeplechasePeter HorvathJRTufts New EnglandNESCACE
MEN100 MetersAlex LemieuxFRTufts New EnglandNESCACE
MEN200 MetersAlex LemieuxFRTufts New EnglandNESCACE
MEN400 MetersAlex LemieuxFRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayAiden LewisJRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayCollin O'SullivanSOTufts New EnglandNESCACE
MEN400 Meter HurdlesRiley PattenSOTufts New EnglandNESCACE
MENSteeplechaseHarry SteinbergJRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayWalter WagudeFRTufts New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayEthan BizzackSOUC Santa Cruz WestC2CE
MEN4x400 RelayDrew KoeselFRUC Santa Cruz WestC2CE
MENDecathlonConrad PereiraJRUC Santa Cruz WestC2CE
MENHigh JumpConrad PereiraJRUC Santa Cruz WestC2CE
MEN4x400 RelayConrad PereiraJRUC Santa Cruz WestC2CE
MEN4x400 RelayNolan RandFRUC Santa Cruz WestC2CE
MENHigh JumpCameron RodgersSOUMass Dartmouth*New EnglandLittle EastE
MEN400 Meter HurdlesCameron RodgersSOUMass Dartmouth*New EnglandLittle EastE
MENShot PutAndrew SwallowJRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MENJavelinMike VolkmannSRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
MENJavelinEvan GiannettiJRUrsinus MideastCentennialE
MENDiscusGriffin McMannJRUrsinus MideastCentennialE
MENShot PutGriffin McMannJRUrsinus MideastCentennialE
MEN400 MetersTyler ReillySOUrsinus MideastCentennialE
MENJavelinChase PecoraroSRUtica AtlanticEmpire 8E
MENDecathlonKyle SwieckiSRUtica AtlanticEmpire 8E
MENHammerThomas JensenSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENDecathlonJordan LaceySRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENJavelinJordan LaceySRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENTriple JumpTJ LuiSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MEN1500 MetersJake PetriJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENDecathlonAbrahm SchroedlSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENJavelinAbrahm SchroedlSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENDecathlonMitch StegemanSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENPole VaultMitch StegemanSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
MENDecathlonMarcus WeaverSOUW-Eau Claire*MidwestWIACE
MENJavelinMarcus WeaverSOUW-Eau Claire*MidwestWIACE
MENHigh JumpEvan DaleySOUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN200 MetersTroy DeBruinSRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x100 RelayTroy DeBruinSRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MEN4x400 RelayPayton FloodFRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN5000 MetersEthan GreggSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN10,000 MetersEthan GreggSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x400 RelayAddison HillFRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN100 MetersSeth HoldenJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN200 MetersSeth HoldenJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x100 RelaySeth HoldenJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MENPole VaultTommy KnocheJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN100 MetersJosh KoeneckeJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x100 RelayJosh KoeneckeJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
MENPole VaultLogan LarsonSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN1500 MetersMichael MadochSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN110 Meter HurdlesDillon MurmanJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN400 MetersCaden PearceSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x400 RelayCaden PearceSOUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x100 RelaySpencer ReichartSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
MENLong JumpSamuel SadowskiSRUW-La Crosse MidwestWIACE
MENJavelinJoe SchmidaSRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN400 MetersJake SullivanJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x400 RelayJake SullivanJRUW-La Crosse MidwestWIACE
MEN4x400 RelayTodd BeadleSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN5000 MetersMitchell BradfordSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENLong JumpJamyle BrantleyJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENDiscusJack FlynnSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN400 Meter HurdlesJohn FordJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENSteeplechaseAndrew GeorgeJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayAdrian GironeSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayJaylen GrantSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x400 RelayBo KoehnSOUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayRobert OgbuliSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x400 RelayRyan PotterFRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN800 MetersSteven PotterJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x100 RelayAaron RichardsonJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENLong JumpJoshua RiversFRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENShot PutJackson ShecklerJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN100 MetersDenzel ThomasJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MEN4x400 RelayAmitai WheatJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
MENTriple JumpJonathan WilburnJRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
MEN110 Meter HurdlesCharlie GiffordSRUW-Platteville MidwestWIACE
MENJavelinJacob RiceJRUW-Platteville MidwestWIACE
MENHammerAlexander WalechkaSRUW-Platteville MidwestWIACE
MENDiscusAlexander WalechkaSRUW-Platteville MidwestWIACE
MENHigh JumpMike Ayensu-MensahFRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MENTriple JumpTom KohnJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MENHammerAlex PonceletSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MEN110 Meter HurdlesJared SchrangJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MEN400 Meter HurdlesJared SchrangJRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MEN400 MetersSam WelchSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
MENHammerJacob BugellaJRUW-Stout MidwestWIACE
MEN200 MetersBrent HeilmanJRUW-Stout MidwestWIACE
MENDiscusKevin RuechelJRUW-Stout MidwestWIACE
MENShot PutKevin RuechelJRUW-Stout*MidwestWIACE
MEN10,000 MetersMatthew RyanSOUW-Stout MidwestWIACE
MENPole VaultNoah ZastrowJRUW-Stout*MidwestWIACE
MEN5000 MetersDavid FassbenderJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN10,000 MetersDavid FassbenderJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN100 MetersDwayne FordJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayDwayne FordJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENTriple JumpShelvin GarrettFRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayShelvin GarrettFRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayThomas KellyJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENHigh JumpJosh KrystosekFRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENSteeplechaseChristian PatzkaFRUW-Whitewater MidwestWIACE
MEN4x100 RelayVictor RinaldiSOUW-Whitewater MidwestWIACE
MENTriple JumpLucas SkaalandJRUW-Whitewater MidwestWIACE
MENDiscusCosray GovanJRVirginia Wesleyan South/SoutheastODACE
MEN110 Meter HurdlesLandry MoffoSOVirginia Wesleyan South/SoutheastODACE
MENTriple JumpGeni RobertsFRVirginia Wesleyan South/SoutheastODACE
MENLong JumpGeni RobertsFRVirginia Wesleyan South/SoutheastODACE
MENHigh JumpMax BiglerJRWabash Great LakesNCACE
MENDiscusBrandon PeckJRWabash Great LakesNCACE
MENDiscusReis ThomasFRWabash Great LakesNCACE
MEN110 Meter HurdlesJosh WigginsSRWabash Great LakesNCACE
MENDecathlonRiley BarrettJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN1500 MetersChristopher ColletFRWartburg CentralAmerican RiversE
MENSteeplechaseChristopher ColletFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersChristopher ColletFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersJoe FreiburgerJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN10,000 MetersJoe FreiburgerJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN1500 MetersMatt HeinzmanJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN5000 MetersMatt HeinzmanJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesDeyton LoveFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesDeyton LoveFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersDalton MartinSOWartburg CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayDalton MartinSOWartburg*CentralAmerican RiversE
MENSteeplechaseCurren MatthiasJRWartburg CentralAmerican RiversE
MENJavelinRiley NolanFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayRiley NolanFRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN800 MetersWyatt SchmidtFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayWyatt SchmidtFRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN10,000 MetersMorgan Shirley-FairbairnJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN100 MetersDerrick SmithFRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN200 MetersDerrick SmithFRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayDerrick SmithFRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayDerrick SmithFRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayRandy WilliamsFRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesDallas WrightJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN200 MetersDallas WrightJRWartburg CentralAmerican RiversE
MEN400 MetersDallas WrightJRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN400 Meter HurdlesDallas WrightJRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x100 RelayDallas WrightJRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN4x400 RelayDallas WrightJRWartburg*CentralAmerican RiversE
MEN110 Meter HurdlesGiovanni AlfredSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN800 MetersAlex CobinJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN4x400 RelayAlex DjettoFRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MENSteeplechaseMichael LyJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN1500 MetersJacob RidderhoffJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN800 MetersArthur Santoro SRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN4x400 RelayJohn Harry WagnerSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN110 Meter HurdlesAndrew WhitakerSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN400 Meter HurdlesAndrew WhitakerSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
MEN4x400 RelayAndrew WhitakerSRWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN4x400 RelayMarcus-Jay WilkesSOWashington (Mo.)*MidwestUAAE
MEN800 MetersEthan BernsteinSOWashington and Lee South/SoutheastODACE
MEN1500 MetersEthan BernsteinSOWashington and Lee South/SoutheastODACE
MEN5000 MetersDaniel CopeJRWashington and Lee South/SoutheastODACE
MEN10,000 MetersFreddie MarxJRWashington and Lee South/SoutheastODACE
MENPole VaultJoe O'ConnorSOWashington and Lee*South/SoutheastODACE
MENShot PutKyle MoserSOWentworth (Mass.) New EnglandCCCE
MENDiscusJared PierceSOWentworth (Mass.) New EnglandCCCE
MENJavelinShane ClarkJRWestfield State New EnglandMASCACE
MENJavelinDalton AndersonSRWestminster (Pa.)*MideastPACE
MEN100 MetersAmon SamsJRWestminster (Pa.) MideastPACE
MEN200 MetersAmon SamsJRWestminster (Pa.) MideastPACE
MENSteeplechaseJonah JonesSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
MEN400 Meter HurdlesEli OdellSOWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
MENPole VaultJohnny Robbins SRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
MENTriple JumpKolby BlacklerFRWhitworth WestNWCE
MEN110 Meter HurdlesKolby BlacklerFRWhitworth*WestNWCE
MEN200 MetersKolby BlacklerFRWhitworth WestNWCE
MEN4x100 RelayKolby BlacklerFRWhitworth*WestNWCE
MEN4x400 RelayKolby BlacklerFRWhitworth WestNWCE
MENJavelinBenjamin BrinkleySOWhitworth WestNWCE
MENDiscusLuke DavisJRWhitworth WestNWCE
MENShot PutLuke DavisJRWhitworth WestNWCE
MEN4x400 RelayKainoa FigueiraFRWhitworth WestNWCE
MEN4x100 RelayRiley FlanaganFRWhitworth*WestNWCE
MENHammerIgnacio GarciaSOWhitworth WestNWCE
MEN800 MetersWilliam GlickSRWhitworth WestNWCE
MENHammerStephen HauglandSRWhitworth WestNWCE
MENPole VaultTravis HerreraSRWhitworth WestNWCE
MEN400 Meter HurdlesTravis HerreraSRWhitworth WestNWCE
MEN4x400 RelayTravis HerreraSRWhitworth WestNWCE
MENShot PutReed HurstJRWhitworth WestNWCE
MENTriple JumpSamson Irish-LodgeSOWhitworth WestNWCE
MEN4x100 RelaySamson Irish-LodgeSOWhitworth*WestNWCE
MENDecathlonNicholas McGillSRWhitworth*WestNWCE
MENJavelinNicholas McGillSRWhitworth WestNWCE
MENTriple JumpNicholas McGillSRWhitworth WestNWCE
MENLong JumpNicholas McGillSRWhitworth WestNWCE
MENHigh JumpNicholas McGillSRWhitworth WestNWCE
MEN4x400 RelayNicholas McGillSRWhitworth WestNWCE
MEN10,000 MetersJoel MottSRWhitworth WestNWCE
MEN4x100 RelayLogan WrightFRWhitworth*WestNWCE
MENHammerAlex KristellerFRWidener*MideastMACE
MEN10,000 MetersFranklin LivolsiSRWidener MideastMACE
MENHigh JumpValiant McKeeJRWidener MideastMACE
MENDecathlonKeaton BeckmannJRWillamette WestNWCE
MENLong JumpKeaton BeckmannJRWillamette WestNWCE
MEN100 MetersKeaton BeckmannJRWillamette WestNWCE
MEN200 MetersKeaton BeckmannJRWillamette WestNWCE
MEN400 MetersKeaton BeckmannJRWillamette WestNWCE
MEN4x400 RelayChris BassettSOWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayChris BassettSOWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayJacob CohenFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayEthan CooperFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayJack DavisFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayJack DavisFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN10,000 MetersGrant GattusoFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN400 Meter HurdlesJinwoo KangFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x100 RelayWill KinghamSOWilliams New EnglandNESCACE
MEN1500 MetersNate LentzFRWilliams New EnglandNESCACE
MENSteeplechaseMatthew PeacockJRWilliams New EnglandNESCACE
MENDecathlonAhmad PraileauFRWilliams New EnglandNESCACE
MENLong JumpAhmad PraileauFRWilliams New EnglandNESCACE
MENPole VaultSam RileyFRWilliams New EnglandNESCACE
MENDecathlonAdam RoupasFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN4x400 RelayAdam RoupasFRWilliams New EnglandNESCACE
MEN10,000 MetersWill SpollenFRWilliams New EnglandNESCACE
MENDecathlonBen TelickiSOWilliams New EnglandNESCACE
MENHigh JumpAndrew WilliamsFRWilliams*New EnglandNESCACE
MEN5000 MetersSimon HeysSOWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MEN10,000 MetersSimon HeysSOWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MENDiscusBlake JamisonSOWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MENHammerNate MarcumSOWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MENHammerAndrew PacificoJRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MENHammerJoe ShugaSRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
MENDecathlonSam Callinan FRWittenberg Great LakesNCACE
MEN800 MetersDeven RamseySRWittenberg Great LakesNCACE
MENPole VaultDylan GarretsonFRWooster Great LakesNCACE
MEN4x100 RelayMatt AdilettaSRWPI New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayTristan AndrewFRWPI New EnglandNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesMalek ElshakhsSRWPI New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayMatthew LacadieFRWPI New EnglandNEWMACE
MENDecathlonAndrew SifferlenSOWPI New EnglandNEWMACE
MEN1500 MetersBenjamin SteevesSRWPI New EnglandNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesOliver ThomasSRWPI New EnglandNEWMACE
MEN4x100 RelayOliver ThomasSRWPI New EnglandNEWMACE
MENSteeplechaseAndrew YatsuhashiJRWPI New EnglandNEWMACE
MEN110 Meter HurdlesKeith ChatmonFRYork (Pa.) MideastMACE
MEN400 Meter HurdlesDerek HerrFRYork (Pa.) MideastMACE
MENDiscusAndrew MottFRYork (Pa.) MideastMACE
WOMENJavelinBritney CarnagieJRAdrian*Great LakesMIAAE
WOMEN100 MetersAvery CampbellFRAlbion Great LakesMIAAE
WOMEN200 MetersAvery CampbellFRAlbion Great LakesMIAAE
WOMENDiscusCynthia ThorngateSRAlbright MideastMACE
WOMENHeptathlonMarina MiketishFRAlfred State MideastCSACE
WOMENHeptathlonEmma TaggartFRAlfred State MideastCSACE
WOMENHigh JumpEmma TaggartFRAlfred State MideastCSACE
WOMENHeptathlonStephanie DavisSRAlma Great LakesMIAAE
WOMENTriple JumpShinelle FelixFRAlvernia*MideastMACE
WOMENLong JumpShinelle FelixFRAlvernia MideastMACE
WOMEN4x100 RelayShinelle FelixFRAlvernia MideastMACE
WOMEN4x100 RelayOlivia HerzogSOAlvernia MideastMACE
WOMENHeptathlonSusanna PirolloJRAlvernia MideastMACE
WOMEN400 Meter HurdlesSusanna PirolloJRAlvernia MideastMACE
WOMEN800 MetersKatelyn SchoenerSOAlvernia MideastMACE
WOMENTriple JumpAmanda TonyFRAlvernia MideastMACE
WOMEN100 Meter HurdlesAmanda TonyFRAlvernia MideastMACE
WOMEN4x100 RelayAmanda TonyFRAlvernia MideastMACE
WOMEN4x100 RelayMicah YarbrayFRAlvernia MideastMACE
WOMENJavelinCarolina AndradeFRAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersAlly DeeganFRAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersJuanita JaramilloSOAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayJuanita JaramilloSOAmherst*New EnglandNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesLauren LambJRAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersKatie LingenSOAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayKatie LingenSOAmherst*New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersAnna MaddenSOAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayAnna MaddenSOAmherst*New EnglandNESCACE
WOMENHeptathlonElla RossaJRAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesElla RossaJRAmherst*New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelaySamantha TichelaarSOAmherst*New EnglandNESCACE
WOMEN5000 MetersSophia WolmerFRAmherst New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersSophia WolmerFRAmherst New EnglandNESCACE
WOMENJavelinEmily SmatlakSRAnderson (Ind.) Great LakesHCACE
WOMENPole VaultKat KrebaschJRAugustana (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMENHammerJocelyn OconSRAurora MidwestNACCE
WOMEN100 Meter HurdlesKatherine JacobsJRBabson New EnglandNEWMACE
WOMENHammerBrooke BuckhannonSRBaldwin Wallace*Great LakesOACE
WOMENDiscusBrooke BuckhannonSRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMENShot PutBrooke BuckhannonSRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseAlyssa LaughnerSOBaldwin Wallace*Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersAlyssa LaughnerSOBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN800 MetersHope MurphyFRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMENShot PutAbigail RodriguezFRBaldwin Wallace Great LakesOACE
WOMEN800 MetersElise LambertSOBates New EnglandNESCACE
WOMENDiscusGenesis PaulinoJRBates New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersAminah CrawfordSRBeloit MidwestMWCE
WOMENTriple JumpEva Laun-SmithSRBeloit MidwestMWCE
WOMEN400 MetersKya WigginsFRBerry South/SoutheastSAAE
WOMEN100 Meter HurdlesRiley MeyersJRBethany (W.Va.) MideastPACE
WOMEN400 Meter HurdlesRiley MeyersJRBethany (W.Va.)*MideastPACE
WOMEN800 MetersAnnessa IhdeFRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMENPole VaultJessica LillandFRBethel (Minn.)*CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayBritta NordbergFRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 MetersHannah SankeyJRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayHannah SankeyJRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesKelsie SealockFRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayKelsie SealockFRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesMikayla TurekFRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x400 RelayMikayla TurekFRBethel (Minn.) CentralMIACE
WOMEN400 MetersKamryn BendolphJRBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
WOMEN100 MetersMonasia TaylorJRBirmingham-Southern South/SoutheastSAAE
WOMEN100 MetersKianne BenjaminFRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN200 MetersKianne BenjaminFRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMENHammerEmma Hargreaves SOBowdoin New EnglandNESCACE
WOMENShot PutEmma Hargreaves SOBowdoin New EnglandNESCACE
WOMENTriple JumpLydia PittsJRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMENShot PutBelinda Saint LouisSRBowdoin New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersAdalia ColemanFRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
WOMEN200 MetersAdalia ColemanFRBridgewater (Va.)*South/SoutheastODACE
WOMEN200 MetersKacee HookerSOBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMEN400 MetersKacee HookerSOBridgewater (Va.) South/SoutheastODACE
WOMENShot PutSarah CrockettJRBrockport*AtlanticSUNYACE
WOMENHammerAlayna FredenburgSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENJavelinAlayna FredenburgSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENHammerOlivia GeorgeSRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENLong JumpHalle KingJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpMia MontgomeryJRBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpChanyce PowellSRBrockport*AtlanticSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesLucia SibleySOBrockport AtlanticSUNYACE
WOMENJavelinRebecca SimpsonSOBuena Vista*CentralAmerican RiversE
WOMENLong JumpJessica SumpFRBuena Vista CentralAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersClaire HuJRCaltech WestSCIACE
WOMEN800 MetersMargaret TrautnerJRCaltech WestSCIACE
WOMEN1500 MetersMargaret TrautnerJRCaltech WestSCIACE
WOMENJavelinKamryn ElgersmaSOCalvin Great LakesMIAAE
WOMEN1500 MetersSadie HeeringaSOCalvin Great LakesMIAAE
WOMENHeptathlonRenee MillerSOCalvin Great LakesMIAAE
WOMENSteeplechaseAnnie NeedsJRCalvin Great LakesMIAAE
WOMEN400 MetersDelaney SallFRCalvin Great LakesMIAAE
WOMEN800 MetersDelaney SallFRCalvin Great LakesMIAAE
WOMENHammerWaverly VerHillSOCalvin Great LakesMIAAE
WOMENPole VaultGabrielle EvansJRCarleton CentralMIACE
WOMEN5000 MetersClara MayfieldSOCarleton CentralMIACE
WOMEN10,000 MetersClara MayfieldSOCarleton CentralMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesJoanna BaranowskiSRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMEN100 MetersSamantha GiordaniSOCarnegie Mellon*MideastUAAE
WOMEN200 MetersSamantha GiordaniSOCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMENPole VaultJo-Michelle HuczkoFRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMENHammerAlessandra TullySRCarnegie Mellon MideastUAAE
WOMENHammerEmily UitenbroekSRCarroll (Wis.)*MidwestCCIWE
WOMENDiscusVanessa UitenbroekFRCarroll (Wis.) MidwestCCIWE
WOMENTriple JumpEmily HopkinsFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMEN10,000 MetersCecelia ZielkeFRCase Western Reserve Great LakesUAAE
WOMENJavelinGwyn TattonSOCastleton New EnglandLittle EastE
WOMENHeptathlonMary GrayJRCentral (Iowa)*CentralAmerican RiversE
WOMENHeptathlonKiki PingelJRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMEN100 Meter HurdlesKiki PingelJRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusGillian StreitJRCentral (Iowa) CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseAlison AndersonJRCentre*South/SoutheastSAAE
WOMEN5000 MetersAmelia LorreyJRCentre South/SoutheastSAAE
WOMEN10,000 MetersAmelia LorreyJRCentre South/SoutheastSAAE
WOMENJavelinMeghan OwensSOCentre*South/SoutheastSAAE
WOMEN5000 MetersMeghan OwensFRCentre South/SoutheastSAAE
WOMEN10,000 MetersMeghan OwensFRCentre*South/SoutheastSAAE
WOMEN800 MetersMaddie MirroFRChapman WestSCIACE
WOMEN1500 MetersMaddie MirroFRChapman*WestSCIACE
WOMEN400 Meter HurdlesGabi SiguenzaJRChapman WestSCIACE
WOMENDiscusAlexia Page-BoydSRChatham MideastPACE
WOMENHigh JumpLaura DarceySRChicago MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersLucy GroothuisFRChicago MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersRachael HutsonSOChicago MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersMaddie KellyFRChicago MidwestUAAE
WOMENTriple JumpIsabel MaletichSOChicago*MidwestUAAE
WOMENLong JumpIsabel MaletichSOChicago*MidwestUAAE
WOMENSteeplechaseZoe SmithJRChicago MidwestUAAE
WOMENPole VaultRachel TerHaarSOChicago MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersKaitlyn Van BaalenSOChicago MidwestUAAE
WOMEN1500 MetersKaitlyn ArdreySOChristopher Newport South/SoutheastC2CE
WOMEN5000 MetersKaitlyn ArdreySOChristopher Newport South/SoutheastC2CE
WOMENPole VaultPeyton BlandingSOChristopher Newport South/SoutheastC2CE
WOMENShot PutMazie ClarkSOChristopher Newport South/SoutheastC2CE
WOMENHeptathlonAlyssa RoachFRChristopher Newport*South/SoutheastC2CE
WOMEN100 Meter HurdlesAlyssa RoachFRChristopher Newport South/SoutheastC2CE
WOMENHeptathlonZoe StaufferJRChristopher Newport South/SoutheastC2CE
WOMEN5000 MetersMaeve RoachSRCoast Guard New EnglandNEWMACE
WOMENDiscusKalea SalangSOCoast Guard New EnglandNEWMACE
WOMENHammerLeilani SalangSRCoast Guard New EnglandNEWMACE
WOMENDiscusLeilani SalangSRCoast Guard*New EnglandNEWMACE
WOMEN100 MetersSade GreenidgeFRColby New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelaySade GreenidgeFRColby New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpSharde JohnsonSOColby*New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelaySabria MerrifieldFRColby New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesAnnah RossvallSOColby New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayKatie-Marie RoyFRColby New EnglandNESCACE
WOMEN4x100 RelayChristina SpeliakosSOColby New EnglandNESCACE
WOMENSteeplechaseKendall AccettaFRColorado College WestSCACE
WOMEN100 MetersKayla ArmstrongSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN200 MetersKayla ArmstrongSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN400 MetersKayla ArmstrongSRConcordia Chicago*MidwestNACCE
WOMEN400 MetersSimone WilsonSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN400 Meter HurdlesSimone WilsonSRConcordia Chicago MidwestNACCE
WOMEN800 MetersJosie HerrmannSRConcordia Moorhead*CentralMIACE
WOMEN1500 MetersJosie HerrmannSRConcordia Moorhead*CentralMIACE
WOMENShot PutCayle HovlandJRConcordia Moorhead CentralMIACE
WOMENHeptathlonPeyton SelleFRConcordia Moorhead CentralMIACE
WOMENHeptathlonPaighton CorelySOConcordia Texas South/SoutheastASCE
WOMEN400 MetersBayli LukeJRConcordia Texas South/SoutheastASCE
WOMENSteeplechaseTarvis HintlianSRConnecticut College New EnglandNESCACE
WOMEN100 MetersMalissa LindseySOConnecticut College New EnglandNESCACE
WOMEN200 MetersMalissa LindseySOConnecticut College*New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersClaire MackesSOCovenant South/SoutheastIndependentE
WOMEN1500 MetersClaire MackesSOCovenant South/SoutheastIndependentE
WOMEN100 Meter HurdlesMonica BradfordFRDenison Great LakesNCACE
WOMENJavelinMarija PavlickJRDenison Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelayCharlotte BorlandJRDePauw Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelayAnnalise GrammelFRDePauw Great LakesNCACE
WOMENHeptathlonErin PaschJRDePauw*Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelayErin PaschJRDePauw Great LakesNCACE
WOMEN4x400 RelaySeelye StoffregenSODePauw Great LakesNCACE
WOMENTriple JumpMegan BrubakerFRDeSales MideastMACE
WOMENJavelinFrancesca KasparJRDeSales MideastMACE
WOMENDiscusIsabelle MecksFRDeSales MideastMACE
WOMEN10,000 MetersKayla MurawskiJRDeSales MideastMACE
WOMEN1500 MetersIsabel CardiSRDickinson MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersIsabel CardiSRDickinson MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersElaina ClancyJRDickinson MideastCentennialE
WOMEN10,000 MetersElaina ClancyJRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayDarya MikusovaFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelayDarya MikusovaFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayDarya MikusovaFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN100 MetersMariana Penuela RodriguezFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelayMariana Penuela RodriguezFRDickinson MideastCentennialE
WOMENLong JumpSara Penuela RodriguezFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN400 MetersSara Penuela RodriguezFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelaySara Penuela RodriguezFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x100 RelayEmerlee SimonsFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayEmerlee SimonsFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN4x400 RelayEmerlee SimonsFRDickinson MideastCentennialE
WOMEN100 MetersAlison BeemanSRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAlison BeemanSRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersOlivia CostleySODubuque CentralAmerican RiversE
WOMENShot PutCaroline FergusonJRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENLong JumpDemetria JohnsonSRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENHeptathlonOlivia MillerFRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENLong JumpEmma SeipelFRDubuque*CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusKaitlyn WilderFRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENShot PutKaitlyn WilderFRDubuque CentralAmerican RiversE
WOMENHigh JumpChisom Bright-OsigweFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMENHeptathlonCienna WomackFREast Texas Baptist South/SoutheastASCE
WOMENSteeplechaseMary BernotasJREastern (Pa.)*MideastMACE
WOMENLong JumpTaylor Bynum-BainFREastern (Pa.) MideastMACE
WOMENDiscusWenesha StewartSOEastern Connecticut State New EnglandLittle EastE
WOMEN100 MetersO'livia McIntoshSRElizabethtown MideastLandmarkE
WOMEN800 MetersKelty OasterFRElizabethtown MideastLandmarkE
WOMENSteeplechaseHallie WeaverJRElizabethtown MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayJessica BarbaroshSOEmory*South/SoutheastUAAE
WOMENLong JumpRebekah BondiJREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN100 MetersRebekah BondiJREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayRebekah BondiJREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayRebekah BondiJREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN800 MetersLauren CunildSOEmory South/SoutheastUAAE
WOMEN1500 MetersLauren CunildSOEmory South/SoutheastUAAE
WOMENHammerAlex DevauxSOEmory South/SoutheastUAAE
WOMEN400 Meter HurdlesClaire EvansFREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayClaire EvansFREmory*South/SoutheastUAAE
WOMENDiscusHope JacksonFREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayHannah LansberrySOEmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayHannah LansberrySOEmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN10,000 MetersShannon MarshFREmory South/SoutheastUAAE
WOMENJavelinTaylor RobinsonJREmory South/SoutheastUAAE
WOMEN4x100 RelayMichelle RosenblumJREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN4x400 RelayMichelle RosenblumJREmory*South/SoutheastUAAE
WOMENPole VaultIsabel SaridakisSREmory*South/SoutheastUAAE
WOMENShot PutLaura SheckterJREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN1500 MetersAnnika UrbanFREmory*South/SoutheastUAAE
WOMEN5000 MetersAnnika UrbanFREmory*South/SoutheastUAAE
WOMENSteeplechaseAlison BryantJRFranciscan MideastPACE
WOMEN5000 MetersAlison BryantJRFranciscan MideastPACE
WOMEN100 Meter HurdlesOlivia YoungerSOGeneva*MideastPACE
WOMEN400 Meter HurdlesOlivia YoungerSOGeneva MideastPACE
WOMENHeptathlonKalina BuhlerSOGeorge Fox WestNWCE
WOMENShot PutEllena CorwinFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENPole VaultPayton DavidsonFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENTriple JumpBella Dean FRGeorge Fox WestNWCE
WOMENLong JumpEmily DuboisFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN100 Meter HurdlesEmily DuboisFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelayEmily DuboisFRGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN400 MetersBethany GingerichSOGeorge Fox WestNWCE
WOMEN400 Meter HurdlesBethany GingerichSOGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN4x400 RelayBethany GingerichSOGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN400 MetersKatie JamesJRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN800 MetersKatie JamesJRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN4x400 RelayKatie JamesJRGeorge Fox*WestNWCE
WOMENHeptathlonElisabeth JensenFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENTriple JumpElisabeth JensenFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENPole VaultAnna JohnsonSOGeorge Fox WestNWCE
WOMEN100 Meter HurdlesAshley Korb-DotySOGeorge Fox WestNWCE
WOMENDiscusTahnisha ManibusanSRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN1500 MetersJessica NealFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN200 MetersSydney RadiganSOGeorge Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelaySydney RadiganSOGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN100 MetersEmily RohrerFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN200 MetersEmily RohrerFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelayEmily RohrerFRGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN1500 MetersBrenna SclairFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN5000 MetersBrenna SclairFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN10,000 MetersBrenna SclairFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENHigh JumpKarlie StewartFRGeorge Fox*WestNWCE
WOMENJavelinChrissy StricklandSOGeorge Fox WestNWCE
WOMEN100 MetersKennedy TaubeJRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN4x100 RelayKennedy TaubeJRGeorge Fox*WestNWCE
WOMEN4x400 RelayGrace UmfleetFRGeorge Fox*WestNWCE
WOMENHeptathlonBrecken VandenHoekFRGeorge Fox*WestNWCE
WOMENLong JumpBrecken VandenHoekFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN100 Meter HurdlesBrecken VandenHoekFRGeorge Fox WestNWCE
WOMENShot PutKailee WalkerFRGeorge Fox WestNWCE
WOMEN400 MetersElizabeth WarrenSOGeorge Fox WestNWCE
WOMEN4x400 RelayElizabeth WarrenSOGeorge Fox*WestNWCE
WOMENHigh JumpHalley BrockerSOGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMENTriple JumpMadi KesFRGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMENPole VaultDoris-Klein MorSOGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesBirgen NelsonFRGustavus Adolphus*CentralMIACE
WOMEN400 Meter HurdlesBirgen NelsonFRGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMENShot PutAnnika PoeFRGustavus Adolphus CentralMIACE
WOMEN5000 MetersHelen DolanJRHamline CentralMIACE
WOMEN800 MetersAlexandra MadduxSOHamline CentralMIACE
WOMENHammerJenneel RodneySOHamline CentralMIACE
WOMENJavelinAbigail Van GoethemSRHamline CentralMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesKynnedi BrownFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMEN400 Meter HurdlesKynnedi BrownFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayKynnedi BrownFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMENJavelinKaitlyn CallawayFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayDaniell CooperFRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMENLong JumpKendra FisherSRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayKendra FisherSRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMEN100 MetersDestani WarnerSRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMEN4x100 RelayDestani WarnerSRHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMENLong JumpTriniti WilsonSOHardin-Simmons South/SoutheastASCE
WOMENLong JumpAriana ColemanFRHeidelberg Great LakesOACE
WOMENDiscusJaydan HuntSRHendrix*South/SoutheastSAAE
WOMENShot PutJaydan HuntSRHendrix South/SoutheastSAAE
WOMENDiscusMadelyn KlinkermanSRHendrix South/SoutheastSAAE
WOMEN1500 MetersJacinda ColeSRHope Great LakesMIAAE
WOMENSteeplechaseHannah KennySRHope Great LakesMIAAE
WOMEN1500 MetersAnastasia TuckerSOHope*Great LakesMIAAE
WOMEN5000 MetersAnastasia TuckerSOHope*Great LakesMIAAE
WOMEN100 MetersAndrea HydeSRIllinois College MidwestMWCE
WOMENLong JumpOlivia MoletteSRIllinois College MidwestMWCE
WOMEN100 MetersAddison BenderySOIllinois Wesleyan MidwestCCIWE
WOMENDiscusAyana BlairSRIllinois Wesleyan MidwestCCIWE
WOMEN1500 MetersRebekah HardenJRIllinois Wesleyan MidwestCCIWE
WOMEN5000 MetersKatie NorthSRIllinois Wesleyan*MidwestCCIWE
WOMEN10,000 MetersKatie NorthSRIllinois Wesleyan*MidwestCCIWE
WOMEN400 Meter HurdlesKelsey WymanSRIllinois Wesleyan MidwestCCIWE
WOMENPole VaultSara AltonenFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHammerAriyahna BernardJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENShot PutAriyahna BernardJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelaySara BrownFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonLogan BruceSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENLong JumpLogan BruceSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHigh JumpLogan BruceSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN100 Meter HurdlesLogan BruceSOIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayKat GomezFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN1500 MetersParley HannanFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN5000 MetersParley HannanFRIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersParley HannanFRIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHammerSamantha HealyJRIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
WOMENShot PutSamantha HealyJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersKatelyn HutchisonSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN200 MetersKatelyn HutchisonSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN400 MetersKatelyn HutchisonSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayKatelyn HutchisonSOIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultMeghan MathenySOIthaca*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN800 MetersMargaret NickersonSRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultJuliann TerryJRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayAyenaliz VelasquezFRIthaca AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersTaylor AnthonyFRJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayTaylor AnthonyFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENLong JumpGenevieve ArnoldFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesGenevieve ArnoldFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersCameron BujauciusSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN100 MetersLucia CannataSOJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN200 MetersLucia CannataSOJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayLucia CannataSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayLucia CannataSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENTriple JumpMaria DeLucaJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENLong JumpMaria DeLucaJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENDiscusKelsey DunnSOJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN800 MetersClaire EberhardtFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayClaire EberhardtFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersErica EsperFRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayAutumn HaleSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayAutumn HaleSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENHammerOlivia HurttSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENDiscusOlivia HurttSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENSteeplechaseMorgan KelleyJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENTriple JumpCourtney PhoennikJRJohn Carroll*Great LakesOACE
WOMEN400 MetersCourtney PhoennikJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayCourtney PhoennikJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayCourtney PhoennikJRJohn Carroll Great LakesOACE
WOMENJavelinMadeline ScherleSOJohn Carroll Great LakesOACE
WOMEN800 MetersElla BaranJRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN1500 MetersElla BaranJRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersElla BaranJRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMENHeptathlonAnnie GutierrezSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMENLong JumpAnnie GutierrezSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENPole VaultAnnie GutierrezSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN100 Meter HurdlesAnnie GutierrezSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENLong JumpVictoria KadiriFRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMENHigh JumpVictoria KadiriFRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN800 MetersAriel KeklakSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN1500 MetersAriel KeklakSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENTriple JumpCherease LammJRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENJavelinVeronica MontaneSRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMEN1500 MetersTherese OlshanskiSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMENSteeplechaseTherese OlshanskiSRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN5000 MetersAlex RossJRJohns Hopkins MideastCentennialE
WOMEN10,000 MetersAlex RossJRJohns Hopkins*MideastCentennialE
WOMENShot PutShannon ParksSOKeene State New EnglandLittle EastE
WOMENHammerMcKenna LoughneyJRLebanon Valley MideastMACE
WOMENSteeplechaseLauren WickJRLebanon Valley MideastMACE
WOMEN10,000 MetersLauren WickJRLebanon Valley MideastMACE
WOMEN200 MetersSarah HoranJRLeTourneau South/SoutheastASCE
WOMEN400 MetersSarah HoranJRLeTourneau*South/SoutheastASCE
WOMENHeptathlonJessica CerneJRLewis & Clark WestNWCE
WOMEN100 MetersAnisha GreeneFRLewis & Clark WestNWCE
WOMEN5000 MetersEtta MoenJRLewis & Clark WestNWCE
WOMEN10,000 MetersEtta MoenJRLewis & Clark WestNWCE
WOMENPole VaultMeg AngierJRLinfield*WestNWCE
WOMEN4x400 RelayJuliet ArnswaldJRLinfield WestNWCE
WOMENPole VaultSiera CrawfordFRLinfield WestNWCE
WOMEN4x400 RelayMcKenzie FeinglasFRLinfield WestNWCE
WOMEN4x400 RelayJustice McBride-SteigerFRLinfield WestNWCE
WOMENHigh JumpJerrica PachlFRLinfield WestNWCE
WOMEN4x400 RelayJerrica PachlFRLinfield WestNWCE
WOMENHeptathlonGrace AlleyFRLoras CentralAmerican RiversE
WOMENTriple JumpGrace AlleyFRLoras CentralAmerican RiversE
WOMENHigh JumpGrace AlleyFRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN100 Meter HurdlesElayna BahlSOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN400 Meter HurdlesElayna BahlSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayElayna BahlSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMENTriple JumpTerrianna BlackSRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMENLong JumpTerrianna BlackSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersTerrianna BlackSRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayTerrianna BlackSRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMENHammerMichelle BuddenSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersMarion Edwards SOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersMarion Edwards SOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayMarion EdwardsSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayMarion EdwardsSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMENHammerCarly FischerSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusCarly FischerSRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersStevie LambeSOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayStevie LambeSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayStevie LambeSOLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersAlyssa PfadenhauerFRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAlyssa PfadenhauerFRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayAlyssa PfadenhauerFRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseBrianna RennerSOLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersKassie RosenbumJRLoras CentralAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersKassie RosenbumJRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersKassie RosenbumJRLoras*CentralAmerican RiversE
WOMEN400 Meter HurdlesRose SieveSOLuther CentralAmerican RiversE
WOMENPole VaultLauren AndersonJRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayVuronika BarnesSOLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN4x100 RelayVuronika BarnesSOLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayAllison BobstFRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN10,000 MetersStephanie BurnettJRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENPole VaultBailey CastoJRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayBailey CastoJRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENHigh JumpLizzie DavisJRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN400 Meter HurdlesLizzie DavisJRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENTriple JumpMaya LacySRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN100 Meter HurdlesMaya LacySRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN4x100 RelayMaya LacySRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN4x100 RelayDestaunia PerrySRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENTriple JumpAniya SewardFRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN100 Meter HurdlesAniya SewardFRLynchburg*South/SoutheastODACE
WOMEN4x100 RelayAniya SewardFRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMEN800 MetersJackie WilsonSRLynchburg*South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayJackie WilsonSRLynchburg South/SoutheastODACE
WOMENTriple JumpJourney AmundsonSOMacalester CentralMIACE
WOMENPole VaultHannah GrosseJRMacalester CentralMIACE
WOMENDiscusBrooke HuffmanSOMarietta Great LakesOACE
WOMENShot PutKasey NevilleJRMarietta Great LakesOACE
WOMENHigh JumpLaura PullinsJRMarietta*Great LakesOACE
WOMENHigh JumpJosie AllambyFRMary Washington South/SoutheastC2CE
WOMENJavelinJackie SmithJRMary Washington South/SoutheastC2CE
WOMEN100 Meter HurdlesNaj CampbellFRMcMurry South/SoutheastASCE
WOMENJavelinElizabeth RyanFRMcMurry South/SoutheastASCE
WOMEN4x400 RelayCassidy ChandlerFRMessiah*MideastMACE
WOMEN4x400 RelayBrieanna HessSOMessiah*MideastMACE
WOMEN400 MetersEsther SeelandSOMessiah*MideastMACE
WOMEN800 MetersEsther SeelandSOMessiah*MideastMACE
WOMEN1500 MetersEsther SeelandSOMessiah MideastMACE
WOMEN4x400 RelayEsther SeelandSOMessiah*MideastMACE
WOMEN400 MetersEllissa SladerSOMessiah MideastMACE
WOMEN4x400 RelayEllissa SladerSOMessiah*MideastMACE
WOMEN100 MetersKathryn WiederrechtJRMessiah MideastMACE
WOMEN200 MetersKathryn WiederrechtJRMessiah MideastMACE
WOMENHeptathlonTaylor WiederrechtSRMessiah MideastMACE
WOMENHigh JumpTaylor WiederrechtSRMessiah MideastMACE
WOMEN10,000 MetersMakayla LawlerSRMethodist South/SoutheastIndependentE
WOMENTriple JumpCady BarnsSOMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMENLong JumpCady BarnsSOMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCiara DaleFRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersCassidy KearneySOMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersCassidy KearneySOMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMENShot PutMary Scott RobinsonFRMiddlebury New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersMackenzie DixonSRMillikin MidwestCCIWE
WOMEN800 MetersMackenzie DixonSRMillikin*MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayMackenzie DixonSRMillikin MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayBrianna NiebruggeSRMillikin MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayEryn RenisonJRMillikin MidwestCCIWE
WOMEN4x400 RelayHailey WimberlyJRMillikin MidwestCCIWE
WOMENHammerJessica BlieseJRMinnesota Morris CentralUMACE
WOMENJavelinJenica MoesSOMinnesota Morris CentralUMACE
WOMEN10,000 MetersAbigail JamesFRMisericordia MideastMACE
WOMENHammerBrenna KarnishJRMisericordia MideastMACE
WOMENShot PutBrenna KarnishJRMisericordia MideastMACE
WOMENJavelinSarah SalusFRMisericordia MideastMACE
WOMENPole VaultMadison SwartoutJRMisericordia MideastMACE
WOMENJavelinQuintessa ZamolyiJRMisericordia MideastMACE
WOMEN200 MetersKenzie BakerSRMonmouth (Ill.) MidwestMWCE
WOMEN4x400 RelayRachel ByrneSOMoravian MideastLandmarkE
WOMEN100 MetersHelen DavisSOMoravian*MideastLandmarkE
WOMEN200 MetersHelen DavisSOMoravian MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayHelen DavisSOMoravian*MideastLandmarkE
WOMENHigh JumpAlexis GroffFRMoravian MideastLandmarkE
WOMEN400 Meter HurdlesAlyssa Lambert JRMoravian MideastLandmarkE
WOMEN4x400 RelayAlyssa LambertJRMoravian MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayJordan LucianoSRMoravian*MideastLandmarkE
WOMEN200 MetersCrystal RobinsonSOMoravian*MideastLandmarkE
WOMEN400 MetersCrystal RobinsonSOMoravian MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayCrystal RobinsonSOMoravian*MideastLandmarkE
WOMEN4x400 RelayCrystal RobinsonSOMoravian MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayCamaryn WheelerSRMoravian*MideastLandmarkE
WOMEN4x400 RelayCamaryn WheelerSRMoravian MideastLandmarkE
WOMEN4x100 RelayCortni ArpJRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayCortni ArpJRMount Union*Great LakesOACE
WOMENPole VaultBri AveniSOMount Union*Great LakesOACE
WOMENHeptathlonKeirsten DaughertyFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN200 MetersMicah DonleyFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 MetersMicah DonleyFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMicah DonleyFRMount Union*Great LakesOACE
WOMENHeptathlonKennady GibbinsSOMount Union Great LakesOACE
WOMENLong JumpKennady GibbinsSOMount Union Great LakesOACE
WOMENHigh JumpKennady GibbinsSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesKennady GibbinsSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN1500 MetersBrittany McCauleyJRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 MetersMadison MilesFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayMadison MilesFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayMadison MilesFRMount Union*Great LakesOACE
WOMENPole VaultEmily PhillipsSOMount Union Great LakesOACE
WOMENDiscusSidney RamboFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayLauren RonconeFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesSabrina StockerJRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesMichaelina TerranovaSOMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesMichaelina TerranovaSOMount Union*Great LakesOACE
WOMEN200 MetersKenadee WaytFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN400 MetersKenadee WaytFRMount Union Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayKenadee WaytFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN4x400 RelayKenadee WaytFRMount Union*Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersMacy McAdamsSRMuskingum Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersMacy McAdamsSRMuskingum*Great LakesOACE
WOMENLong JumpBrenna JohnsonJRNazareth AtlanticEmpire 8E
WOMEN4x100 RelayBreanne GearyFRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN800 MetersReagan JanzenJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMENDiscusLinnaea KonfrstSRNebraska Wesleyan*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayShantel KorandaSONebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersMaddie MoranJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayMaddie MoranJRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN100 MetersAspen RolfesSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersAspen RolfesSRNebraska Wesleyan*CentralAmerican RiversE
WOMEN4x100 RelayAspen RolfesSRNebraska Wesleyan CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersKaitlin BonneyJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENHigh JumpTaiah GallisathJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENJavelinFaith LadinFRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENPole VaultKathy MyrdaSONorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENJavelinDaniele StubnerJRNorth Central (Ill.) MidwestCCIWE
WOMENTriple JumpMalaika Djungu-SunguJROberlin Great LakesNCACE
WOMENHigh JumpKinsey WilsonFROglethorpe South/SoutheastSAAE
WOMENLong JumpStella DeWittSROhio Northern Great LakesOACE
WOMENPole VaultAnna SchatzleSOOhio Northern Great LakesOACE
WOMEN100 MetersKayla SilvaJROhio Northern Great LakesOACE
WOMEN200 MetersKayla SilvaJROhio Northern Great LakesOACE
WOMENHigh JumpPeyton HowellFROhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENPole VaultChase PattonSOOhio Wesleyan Great LakesNCACE
WOMENShot PutLillian AlbaughJROlivet Great LakesMIAAE
WOMEN4x100 RelayLydia BaumgartnerSOOtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesMegan CareyJROtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 MetersGracie DennisonJROtterbein Great LakesOACE
WOMEN100 Meter HurdlesGracie DennisonJROtterbein*Great LakesOACE
WOMEN400 Meter HurdlesGracie DennisonJROtterbein Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayGracie DennisonJROtterbein Great LakesOACE
WOMENPole VaultKathleen KennedySROtterbein Great LakesOACE
WOMENHigh JumpEmma KlostermanFROtterbein Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayEmma KlostermanFROtterbein Great LakesOACE
WOMEN5000 MetersSydney SmithSROtterbein Great LakesOACE
WOMEN10,000 MetersSydney SmithSROtterbein Great LakesOACE
WOMEN4x100 RelayRaquel WarnerSROtterbein Great LakesOACE
WOMENShot PutEmily DeYoungJRPacific (Ore.) WestNWCE
WOMENHammerBrooke FranceSOPacific (Ore.) WestNWCE
WOMENJavelinBrooke FranceSOPacific (Ore.) WestNWCE
WOMENDiscusBrooke FranceSOPacific (Ore.)*WestNWCE
WOMENTriple JumpJenna HoilandSRPacific (Ore.)*WestNWCE
WOMENSteeplechaseEliza IrishSOPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN5000 MetersKara PutmanSOPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN10,000 MetersKara PutmanSOPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN400 Meter HurdlesEmily RutkowskiSOPacific (Ore.) WestNWCE
WOMEN800 MetersSulin DegolladoFRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMEN100 MetersBailey ForsythJRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMEN200 MetersBailey ForsythJRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMENTriple JumpAdrienne GulleyJRPacific Lutheran WestNWCE
WOMEN400 Meter HurdlesAdrienne GulleyJRPacific Lutheran WestNWCE
WOMENHammerKatelyn HarrisJRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMENJavelinAva NelsonSOPacific Lutheran WestNWCE
WOMENPole VaultKristine NguyenFRPacific Lutheran WestNWCE
WOMENSteeplechaseSarah PaquetFRPacific Lutheran WestNWCE
WOMEN5000 MetersSarah PaquetFRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMEN10,000 MetersSarah PaquetFRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMENHigh JumpLauren WilsonJRPacific Lutheran*WestNWCE
WOMENHammerTiffany BartholomewSRPfeiffer South/SoutheastIndependentE
WOMENPole VaultMadison CassidySOPiedmont South/SoutheastUSA SouthE
WOMEN200 MetersJackilyn LewisFRPuget Sound WestNWCE
WOMEN400 MetersJackilyn LewisFRPuget Sound WestNWCE
WOMENSteeplechaseSam SchafferSRPuget Sound WestNWCE
WOMENJavelinSamantha SwartoutSOPuget Sound*WestNWCE
WOMENPole VaultKristina LanganSRRamapo AtlanticNJACE
WOMENTriple JumpMeghan ChaffinsJRRandolph South/SoutheastODACE
WOMEN100 MetersAlexandra AckermanSORedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayAlexandra AckermanSORedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayAlexandra AckermanSORedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENHeptathlonHannah AlbrechtSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENLong JumpHannah AlbrechtSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayHannah AlbrechtSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayHannah AlbrechtSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENLong JumpCiara AwSORedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN100 Meter HurdlesEleanor BachmeierFRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayEleanor BachmeierFRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENDiscusNoelle ChavezFRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENTriple JumpBrenna DolenSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENLong JumpBrenna DolenSRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMENSteeplechaseIsabella GlennJRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMENHammerKathryn GonzalezSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN200 MetersAndrea LyonSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN400 MetersAndrea LyonSRRedlands (Calif.)*WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayAndrea LyonSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x400 RelayAndrea LyonSRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMEN4x100 RelayCourtney O'NealJRRedlands (Calif.) WestSCIACE
WOMENHammerJamie DobsonSRRhode Island College New EnglandLittle EastE
WOMENTriple JumpMaddie ChandlerJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENLong JumpMaddie ChandlerJRRhodes South/SoutheastSAAE
WOMENHammerAbby FaulkinerSORhodes South/SoutheastSAAE
WOMENHigh JumpRachel SullivanSORhodes*South/SoutheastSAAE
WOMEN800 MetersSamantha WithersSORhodes South/SoutheastSAAE
WOMENSteeplechaseSamantha WithersSORhodes South/SoutheastSAAE
WOMENJavelinCallista DeCramerSRRipon MidwestMWCE
WOMEN400 Meter HurdlesMarissa DispenzaSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
WOMENTriple JumpColleen EcklSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonBrooke StanleySRRIT AtlanticLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseDanielle WallaceSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN400 Meter HurdlesHarley WilsonSRRIT*AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHammerEmily ZebrowskiSRRIT AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayEmily BallSORoanoke South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayHaylee GambleFRRoanoke South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayMikayla HefferonFRRoanoke South/SoutheastODACE
WOMENHeptathlonHannah KoepfingerSORoanoke South/SoutheastODACE
WOMEN400 Meter HurdlesHannah KoepfingerSORoanoke*South/SoutheastODACE
WOMEN4x400 RelayLily LippertSORoanoke South/SoutheastODACE
WOMEN400 MetersSusan BansbachSORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelaySusan BansbachSORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENHeptathlonEileen BequetteSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENJavelinEileen BequetteSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayEileen BequetteSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN100 MetersMichaela BurrellSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN200 MetersMichaela BurrellSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayMichaela BurrellSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayMichaela BurrellSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x400 RelayKristin HardySORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayKristin HardySORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN800 MetersJordan HurlbutSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN1500 MetersJordan HurlbutSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayKate IsaacFRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENDiscusKari LeapSRRochester (N.Y.)*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN5000 MetersKristen LodatoSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENDiscusGrace MessinaSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultMadeline O'ConnellSORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN4x100 RelayMadeline O'ConnellSORochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseElisabeth RottSRRochester (N.Y.) AtlanticLiberty LeagueE
WOMENTriple JumpNosa IgiehonSORose-Hulman Great LakesHCACE
WOMENHigh JumpNosa IgiehonSORose-Hulman Great LakesHCACE
WOMEN100 Meter HurdlesNicole NotaranniSRRowan AtlanticNJACE
WOMENDiscusMakayla TaylorSORowan AtlanticNJACE
WOMEN1500 MetersIsabel CaplaziJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseIsabel CaplaziJRRPI*AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersLaura KlangJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN5000 MetersMichelle MurrayJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMEN10,000 MetersMichelle MurrayJRRPI AtlanticLiberty LeagueE
WOMENSteeplechaseTracy RenierJRSaint Benedict CentralMIACE
WOMEN1500 MetersFiona SmithFRSaint Benedict CentralMIACE
WOMEN5000 MetersFiona SmithFRSaint Benedict CentralMIACE
WOMENPole VaultCaroline GearinFRSaint Mary's (Minn.)*CentralMIACE
WOMENHigh JumpBailey JoensSRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
WOMENLong JumpSydney KlauslerSOSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
WOMENHigh JumpRachel OhdeJRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
WOMENJavelinAnna SwansonFRSaint Mary's (Minn.) CentralMIACE
WOMENHigh JumpColleen HowardSOSalisbury*MideastC2CE
WOMENSteeplechaseEmily MillerSRShenandoah South/SoutheastODACE
WOMENTriple JumpAdela KalilwaSRSouthern Maine New EnglandLittle EastE
WOMENLong JumpAdela KalilwaSRSouthern Maine New EnglandLittle EastE
WOMENJavelinSophia SlovenskiSOSouthern Maine*New EnglandLittle EastE
WOMENPole VaultSophia SlovenskiSOSouthern Maine New EnglandLittle EastE
WOMENHammerMesi HaveaSRSouthern Virginia*South/SoutheastC2CE
WOMENDiscusMesi HaveaSRSouthern Virginia South/SoutheastC2CE
WOMENShot PutMesi HaveaSRSouthern Virginia South/SoutheastC2CE
WOMENDiscusTiamara Hill-JohnsonFRSouthwestern (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENHigh JumpChloe DewhurstSOSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENHigh JumpCaroline HitchcockJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENHeptathlonEmily LaPlanteJRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENPole VaultEmily RacanaFRSpringfield (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENJavelinBryana LeverentzSOSt. Catherine (Minn.) CentralMIACE
WOMENHigh JumpElsie LundquistSRSt. Catherine (Minn.) CentralMIACE
WOMENSteeplechaseRiley McMahonSRSt. Catherine (Minn.) CentralMIACE
WOMEN10,000 MetersRiley CoreySOSt. John Fisher AtlanticEmpire 8E
WOMENJavelinKathleen MerchantSOSt. Lawrence*AtlanticLiberty LeagueE
WOMENDiscusKathleen MerchantSOSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
WOMENDiscusKimberly MerchantSOSt. Lawrence AtlanticLiberty LeagueE
WOMENPole VaultGrace KowalkowskiFRSt. Norbert MidwestMWCE
WOMENSteeplechaseJoyana TarsaJRSt. Norbert MidwestMWCE
WOMEN1500 MetersEllen MickelsonJRSt. Olaf CentralMIACE
WOMENTriple JumpPaige WoldtSRSt. Olaf CentralMIACE
WOMENHammerBerit BorstadSRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
WOMEN4x100 RelayMaddy DolbySOSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMENDiscusMegan GehrkeJRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMENShot PutMegan GehrkeJRSt. Thomas (Minn.)*CentralMIACE
WOMEN200 MetersDelaney McLooneSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x100 RelayDelaney McLooneSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN10,000 MetersSara MillerSRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x100 RelaySarah StellmachFRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN100 Meter HurdlesTay WalgraveFRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN4x100 RelayTay WalgraveFRSt. Thomas (Minn.) CentralMIACE
WOMEN100 MetersGina Dello RussoSRStevens AtlanticMACE
WOMEN200 MetersGina Dello RussoSRStevens AtlanticMACE
WOMEN400 MetersGina Dello RussoSRStevens*AtlanticMACE
WOMEN100 Meter HurdlesLaura MathewsFRStevens AtlanticMACE
WOMENHigh JumpSusann FoleySOStockton AtlanticNJACE
WOMENHigh JumpDanielle FiskFRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMEN100 MetersTaylor HunterSOSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMENHigh JumpBri LantripSRSUNY Cortland*AtlanticSUNYACE
WOMENHigh JumpNicole Van PeltJRSUNY Cortland AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpAlly AlviraFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENHigh JumpJenna BerryJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN800 MetersTess DuignanSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayAnna FlaitzSOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN1500 MetersMissy GrahamJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN5000 MetersMissy GrahamJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN10,000 MetersMissy GrahamJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENSteeplechaseRachel HirschkindFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpKatelyn JacquesFRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENHeptathlonEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMENLong JumpEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN100 MetersEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN100 Meter HurdlesEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN200 MetersEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN400 MetersEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayEmily LavarnwaySOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN400 MetersMadison MulderSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayMadison MulderSOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayMadison MulderSOSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMENSteeplechaseMariellen PenzerJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN800 MetersEmily PomainvilleJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN1500 MetersEmily PomainvilleJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN5000 MetersEmily PomainvilleJRSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN100 Meter HurdlesGwen ShepardsonSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesGwen ShepardsonSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMENHeptathlonAdriana StraughterSOSUNY Geneseo AtlanticSUNYACE
WOMEN100 MetersJenna StricklandJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN4x400 RelayJenna StricklandJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayJenna StricklandJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN4x100 RelayLaura ZopfJRSUNY Geneseo*AtlanticSUNYACE
WOMEN400 Meter HurdlesJanyll BarberJRSUNY Plattsburgh AtlanticSUNYACE
WOMENTriple JumpSara ArbogastSRSusquehanna MideastLandmarkE
WOMENLong JumpSara ArbogastSRSusquehanna MideastLandmarkE
WOMEN200 MetersSara ArbogastSRSusquehanna MideastLandmarkE
WOMEN400 MetersSara ArbogastSRSusquehanna MideastLandmarkE
WOMENShot PutMaggie BoyerFRSusquehanna MideastLandmarkE
WOMEN4x400 RelayAmanda DemkoFRTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelayMegan GasnickSOTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN200 MetersSamantha GormanSRTCNJ*AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelaySamantha GormanSRTCNJ AtlanticNJACE
WOMENHigh JumpKassidy MulryneSOTCNJ AtlanticNJACE
WOMENJavelinAmanda MurilloSOTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN800 MetersAllison UhlSOTCNJ AtlanticNJACE
WOMEN4x400 RelayAllison UhlSOTCNJ AtlanticNJACE
WOMENHammerDejah CarrJRTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
WOMENShot PutTia HartSOTexas Lutheran South/SoutheastSCACE
WOMEN400 Meter HurdlesTaylor AllenJRTransylvania Great LakesHCACE
WOMEN800 MetersEvie BultemeyerSRTrine Great LakesMIAAE
WOMEN1500 MetersEvie BultemeyerSRTrine Great LakesMIAAE
WOMENLong JumpHaley LivingstonFRTrine Great LakesMIAAE
WOMENSteeplechaseElizabeth LohmanSRTrine Great LakesMIAAE
WOMENHammerValerie ObearJRTrine Great LakesMIAAE
WOMENDiscusValerie ObearJRTrine Great LakesMIAAE
WOMENShot PutValerie ObearJRTrine Great LakesMIAAE
WOMEN5000 MetersMegan TheismannSRTrine Great LakesMIAAE
WOMEN200 MetersEmma BuckleySRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayEmma BuckleySRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpGabriella GrattanFRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayJulianna KennedySOTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayCate KneeboneFRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayKennedy MullenFRTrinity (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpMakenna BentleySRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENSteeplechaseEllie CatronFRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMEN400 Meter HurdlesRylie EdwardsSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENSteeplechaseJordan JuranSRTrinity (Texas) South/SoutheastSCACE
WOMENLong JumpJordyn WhiteSOTrinity (Texas)*South/SoutheastSCACE
WOMENTriple JumpJaidyn AppelFRTufts New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpJaidyn AppelFRTufts New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersMeghan DavisFRTufts New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCampbell DevlinFRTufts*New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesAntonia KnothFRTufts New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersTara LowensohnSOTufts New EnglandNESCACE
WOMEN800 MetersHannah NeilonSOTufts New EnglandNESCACE
WOMEN5000 MetersDanielle PageSOTufts*New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersDanielle PageSOTufts*New EnglandNESCACE
WOMENTriple JumpLia RottiFRTufts*New EnglandNESCACE
WOMENLong JumpLia RottiFRTufts New EnglandNESCACE
WOMENPole VaultLia RottiFRTufts New EnglandNESCACE
WOMENSteeplechaseMelissa RowlandJRTufts*New EnglandNESCACE
WOMENSteeplechaseAnna SlagerSOTufts New EnglandNESCACE
WOMENHigh JumpAbby McPhillipsJRUC Santa Cruz WestC2CE
WOMEN1500 MetersElana MuzzySOUC Santa Cruz WestC2CE
WOMEN5000 MetersElana MuzzySOUC Santa Cruz WestC2CE
WOMEN800 MetersHana YamamotoFRUC Santa Cruz WestC2CE
WOMEN400 MetersKaitlyn BernierJRUMass Dartmouth New EnglandLittle EastE
WOMENJavelinIsabelle DealFRUrsinus MideastCentennialE
WOMENShot PutIsabelle DealFRUrsinus MideastCentennialE
WOMENShot PutJane FahySOUtica AtlanticEmpire 8E
WOMENLong JumpKelsey WandsFRUtica AtlanticEmpire 8E
WOMEN4x100 RelayMegan BestSOUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENSteeplechaseEmma DrangstveitSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayLogan FaheySRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN10,000 MetersKatie FarisJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENShot PutCatie FobbeJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENDiscusGabby HicksJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENTriple JumpKady KochendorferJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayKady KochendorferJRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayGianna KornausFRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMENHigh JumpBailey WaldhauserSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMENHeptathlonMegan WallaceSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMENJavelinMegan WallaceSRUW-Eau Claire*MidwestWIACE
WOMENLong JumpMegan WallaceSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesMegan WallaceSRUW-Eau Claire MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayKelly AldrichJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelayKatie BanieSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN200 MetersEmily DawidowichFRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayEmily DawidowichFRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMENHammerSkye DigmanSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENDiscusSkye DigmanSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENShot PutSkye DigmanSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN400 MetersLucy FashingbauerJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENHammerPamela GramerSRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelayAmber JohnsonFRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesEmma LawrenceSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmma LawrenceSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelayEmma LawrenceSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN10,000 MetersJenna LovejoyFRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN1500 MetersEmma MaloolyJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENSteeplechaseEmma MaloolyJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN5000 MetersEmma MaloolyJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENPole VaultAshley O'ConnellFRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN100 MetersSavannah RygiewiczJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelaySavannah RygiewiczJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMEN4x400 RelaySavannah RygiewiczJRUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMENHammerBrianna SchyvinckSRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENTriple JumpJessica StelznerSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN4x100 RelayJessica StelznerSOUW-La Crosse*MidwestWIACE
WOMENHeptathlonAmanda WiebkeJRUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENHeptathlonHannah ZenkovichSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMENLong JumpHannah ZenkovichSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN100 Meter HurdlesHannah ZenkovichSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesHannah ZenkovichSOUW-La Crosse MidwestWIACE
WOMEN800 MetersZanzie DemcoJRUW-Oshkosh MidwestWIACE
WOMEN1500 MetersZanzie DemcoJRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
WOMENDiscusSydney ThompsonSRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
WOMENShot PutSydney ThompsonSRUW-Oshkosh*MidwestWIACE
WOMENJavelinCara VolzSRUW-Oshkosh MidwestWIACE
WOMENShot PutBrianna LeahyJRUW-Platteville MidwestWIACE
WOMEN400 Meter HurdlesKatie SchillingSRUW-Platteville MidwestWIACE
WOMENLong JumpLexi LeFeverSOUW-River Falls MidwestWIACE
WOMENSteeplechasePaige AllemannSOUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENHeptathlonSylviann MomontSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENHigh JumpSylviann MomontSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENPole VaultAbigail NelsonFRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENHeptathlonBriana SimonisSRUW-Stevens Point MidwestWIACE
WOMENShot PutMackenzie HuberFRUW-Stout MidwestWIACE
WOMEN10,000 MetersMolly PerkinsJRUW-Stout MidwestWIACE
WOMENHigh JumpHannah ZastrowFRUW-Stout MidwestWIACE
WOMENPole VaultGracie HollandFRUW-Whitewater MidwestWIACE
WOMENTriple JumpJaylyn LaneSOVirginia Wesleyan*South/SoutheastODACE
WOMEN200 MetersJaylyn LaneSOVirginia Wesleyan South/SoutheastODACE
WOMENHigh JumpBreya ChristopherFRWartburg*CentralAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersCarina ColletJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN1500 MetersAubrie FisherFRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseAubrie FisherFRWartburg*CentralAmerican RiversE
WOMEN5000 MetersAubrie FisherFRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN200 MetersJackie GanshirtJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN400 MetersJackie GanshirtJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayJackie GanshirtJRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayBrenna JacobsSOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN400 Meter HurdlesCarson McSorleySOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN800 MetersCarson McSorleySOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayCarson McSorleySOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMENSteeplechaseMoriah MorterSOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN4x400 RelayTaylan OlsonSOWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN10,000 MetersNatalie PaulsonFRWartburg CentralAmerican RiversE
WOMEN800 MetersAoife DunneSOWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN10,000 MetersMegan GirmscheidSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayAlicia GupteJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayElle HansenSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMENTriple JumpEka JoseSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN800 MetersEmma KelleyFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayEmma KelleyFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN800 MetersAlessia SarussiFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN4x400 RelayAlessia SarussiFRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN5000 MetersEmma WalterJRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 Meter HurdlesCaira Watson-HaynesSRWashington (Mo.) MidwestUAAE
WOMEN100 MetersKatelyn GambleFRWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMEN200 MetersKatelyn GambleFRWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMEN800 MetersAbbey PinkertonSOWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMEN1500 MetersAbbey PinkertonSOWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMEN5000 MetersCarolyn ToddFRWashington and Lee South/SoutheastODACE
WOMEN800 MetersRebecca Lopez-AnidoSRWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENHammerIvie UzamereSRWesleyan (Conn.) New EnglandNESCACE
WOMENDiscusMegan ParkerSRWestminster (Pa.)*MideastPACE
WOMENShot PutMegan ParkerSRWestminster (Pa.) MideastPACE
WOMENPole VaultEmma RudolphSOWestminster (Pa.) MideastPACE
WOMENLong JumpSelena ThomasSRWestminster (Pa.) MideastPACE
WOMEN100 MetersSelena ThomasSRWestminster (Pa.) MideastPACE
WOMEN100 MetersFavor EzewuzieSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN100 Meter HurdlesFavor EzewuzieSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN200 MetersFavor EzewuzieSRWheaton (Ill.)*MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayFavor EzewuzieSRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayAbi GumSOWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelaySydney JonesJRWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN4x100 RelayAmy KeaneSOWheaton (Ill.) MidwestCCIWE
WOMEN200 MetersAlexandra Case JRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayAlexandra CaseJRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelaySarah DaddarioSRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENJavelinLeah DickmanSOWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN100 Meter HurdlesEllen Shaw SRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN100 MetersMargaret WalkerJRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayMargaret WalkerJRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMENHeptathlonHannah WescottJRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelaySchyler WyseFRWheaton (Mass.) New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayAlison BallFRWhitworth WestNWCE
WOMENHammerAbbie Jo CarlsonJRWhitworth WestNWCE
WOMEN100 Meter HurdlesAmelia HewsonSOWhitworth*WestNWCE
WOMEN4x100 RelayAmelia HewsonSOWhitworth WestNWCE
WOMENHigh JumpMonica KaylorJRWhitworth WestNWCE
WOMEN4x100 RelayJordyn LungoFRWhitworth WestNWCE
WOMENJavelinEva MillanSOWhitworth WestNWCE
WOMEN4x100 RelayMadison PeffersJRWhitworth WestNWCE
WOMENDiscusLauryn RawlsFRWhitworth WestNWCE
WOMENDiscusKeara SimpsonFRWhitworth WestNWCE
WOMENShot PutKeara SimpsonFRWhitworth*WestNWCE
WOMENShot PutRenee TiumaluSOWhitworth WestNWCE
WOMENHammerAnna CooneySOWidener*MideastMACE
WOMENShot PutAnna CooneySOWidener*MideastMACE
WOMEN400 Meter HurdlesKatherine ThorntonFRWillamette WestNWCE
WOMENHammerSamantha WatersFRWillamette WestNWCE
WOMEN5000 MetersBrianna BourneJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayDavis Collison Williams New EnglandNESCACE
WOMENJavelinMorgan DaukJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN400 MetersElla DunnJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayElla DunnJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENSteeplechaseMolly FitzgibbonsFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENSteeplechaseJaylan Fraser-MinesJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN1500 MetersLucy GagnonFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN5000 MetersGenna GirardFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersGenna GirardFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENHeptathlonIzabelle IthJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMENLong JumpIzabelle IthJRWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN100 Meter HurdlesIzabelle IthJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayIzabelle IthJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesCamryn TaylorFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN4x400 RelayCamryn TaylorFRWilliams New EnglandNESCACE
WOMEN10,000 MetersSarah TullyJRWilliams New EnglandNESCACE
WOMENPole VaultCristina YoungSOWilliams*New EnglandNESCACE
WOMEN400 Meter HurdlesEmma BurkeSRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
WOMENHammerKayli SullivanSRWilmington (Ohio) Great LakesOACE
WOMENShot PutKayli SullivanSRWilmington (Ohio)*Great LakesOACE
WOMEN200 MetersKendra SchumacherSRWisconsin Lutheran MidwestNACCE
WOMEN800 MetersAlexis GraySRWittenberg*Great LakesNCACE
WOMENLong JumpAlexis JohnsonSRWittenberg*Great LakesNCACE
WOMENLong JumpBernice MensahSRWorcester State New EnglandMASCACE
WOMENHammerSkylar BarthelmesSRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMENDiscusSkylar BarthelmesSRWPI New EnglandNEWMACE
WOMENShot PutSkylar BarthelmesSRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMEN100 MetersVivienne EvansFRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayVivienne EvansFRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMENHeptathlonElizabeth KirschnerSRWPI New EnglandNEWMACE
WOMEN200 MetersJanelle KnightJRWPI New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayJanelle KnightJRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayKaty NippertSRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMEN800 MetersSydney PackardSRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMEN1500 MetersSydney PackardSRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMEN4x100 RelayArden TannerSRWPI*New EnglandNEWMACE
WOMENPole VaultBridget WirtzJRWPI New EnglandNEWMACE
WOMENDiscusHayden DiversSOYork (Pa.) MideastMACE
WOMENHammerSydney FitzwaterJRYork (Pa.) MideastMACE
WOMENPole VaultJulia PenaFRYork (Pa.) MideastMACE
WOMEN100 Meter HurdlesJulia PenaFRYork (Pa.) MideastMACE